mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:36 
Cytuj  
Tak wogóle to czy ktoś w dobie internetu czyta jeszcze papierowe gazety o tematyce komputerowej? ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:41 
Cytuj  
Oczywiście ze tak kompa jak już kiedyś pisałem na kibel nie wezmę no nie :D Ale ostatnio zrezygnowałem z czasopism gdzie są płyty CD po cholerę mi to? Przez kilka lat zbierałem Clicka dopóki jego poziom nie spadł na pysk….. I możecie mi wierzyć ani razu nawet nie wsadziłem ich CD do napędu :D Wszystkie oddałem dzieciakowi z podwórka :wink:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:32 
Cytuj  
Poziom clicka o ile pamiętam był na pysku od samego początku, spadł jeszcze niżej?
Click to był taki growy brukowiec, w którym 80% informacji było zmyslone... jak sobie przypomne artykuł o D2 i że jakoby czarodziejka będzie przywoływac golemy... rofl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 09:36 
Cytuj  
Ja pamiętam i wspominam czasy HLIP HLIP wspaniałego „SecretService” To była najwspanialsza gazeta o tematyce komputerowej na świecie :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 10:17 
Cytuj  
A ja sikam po nogach do dzis jak siegam po stare numery Magi i Miecza; Paladyn Arturius to normalnie potega :P

juz.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 10:20 
Cytuj  
Secret service byl ok do 60 numeru pozniej juz nie bylo sensu kupowac jakies takie to bylo bleh. Ja najlepiej wspominam Top Secret (ale to stare jeszcze z poczatkow lat 90) i komiksy rysowane na screenach z another world albo lure of the temptress :)

Escaflone - ale laptopa zawsze mozesz na kibel wziasc :D


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:01 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ja pamiętam i wspominam czasy HLIP HLIP wspaniałego „SecretService” To była najwspanialsza gazeta o tematyce komputerowej na świecie :(


Secret Service byl inny z pewnego powodu. Otoz pracowaly wnim prawie same panie :] Tez go wspominam z rozzaleniem[/list]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:09 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Secret Service byl inny z pewnego powodu. Otoz pracowaly wnim prawie same panie :]

Serio?

Marcin Przasnyski - redaktor naczelny,
Waldemar Nowak - z-ca red. Naczelnego,
Andrzej G. Baciński, Jr.
Lech Kalwas
Andrzej Kisiel
Piotr Kos
Jacek Marczewski
Konrad Olszewski
Mateusz Przasnyski
Robert Rogowski
Tomasz Rogowski
Paweł Sikora
Konrad Styrylski

Fajne te panie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:16 
Cytuj  
zależy kto w kim gustuje ;)


Miałem kiedyś wszystkie numery secret service. Chyba wszystkie Top Secret i większość Bajtków też. Secret Service imho był i jest do tej pory najlepszym czasopismem o grach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:25 
Cytuj  
koledze sie chyba pomylilo z numerem prima - aprilisowym , gdzie rzeczywiscie przedstawiono redakcje jako kobiety ..ale to byl zart . Jedyna kobieta ktora w miare sie udzielala to zona ktoregos z pismakow , Krupik :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 15:00 
Cytuj  
Krupik napisala najlepsza recenzje mmorpga jaka kiedykolwiek w Polsce powstala - i od niej Panowie z CDA i innych magazynow powinni sie uczyc jak tworzyc taka recke...

hint: UO w 98 afair.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 15:04 
Cytuj  
Ehe, pomylilo mi sie :) Sry, przy czym to bylo tak dawno temu, ze nie pamietalem ze to byl tylko zart- z tego co pamietam bylo to z okazji 5-lecia pisma, czy cos takiego... No, ale widzicie, nie kazde czasopismo wpadlo by na takie cos :)[/list]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 16:55 
Cytuj  
Ja do SS mam sentyment, gdyz bylo pierwszym pismem o tej tematyce, z ktorym sie zetknalem. Jeszcze w czasach jak podawali na ilu dyskietkach jest gra, a mi sie marzyl pecet ;). Potem kupowalem Gamblera. A co do dzisiejszych pism to nie jest jeszcze tak zle, czasem cos w takim CDA da sie przeczytac, choc juz pare lat nie kupuje pism komputerowych, bo od tego jest internet.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:19 
Cytuj  
Od tamtego artykulu na tyle sie zainteresowalem UO ze non-stop siedzialem na stronach uo , uo.sosy.gdynia.pl , wszystkich gildiach na www.strefa.com/aoa , robin-hood , rats chyba ?

To byly czasy , nie gralem wtedy jeszcze przez kilka miechow w UO a wydawaloby sie jakbym byl bardziej zaczarowany niz wszyscy razem wzieci co grali ; )

To co mi sie podobalo w UO - co juz nie nastapi , to szybki rozwoj internetu i stron internetowych... Teraz zanim gra sie pojawi to juz sa bugi , poradniki , fora i wszyscy wszystko wiedza. Wtedy tego nie bylo , wiekszosc robilo sie na wlasna reke. Kazdy wygladal jak noob , i to mi sie podobalo ; )

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 17:53 
Cytuj  
BTW, na pewno sa anglo-jezyczne czasopisam dot. tylko i wylacznie mmorpg/rpg, czy ktos moze mnie naprowadzic na tego typu dobre pozycje?

Jakis czas temu bylo jakies pisemko tylko o mmo w us, ale cos o nim nie slychac, wiec pewnie mu sie padlo... Niestety nei pamietam nazwy, ani adresu strony, na ktorej o nim czytalem. Mozesz pogooglac :\

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 18:03 
Cytuj  
http://www.llts.org/articles/incan.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 22:05 
Cytuj  
pamietam jak jako szczyle z kuzynem gralismy w ultime 7 :black gate ,
watki , swiat , rzucily by na kolana nie jeden wspolczesny cRpg . 7 dyskietek 1.44 dalo nam wiecej fun niz dzisiejsze gry zajmujace 7 plyt 700 mb , stare dobre czasy ...szkoda ze te lata juz nie wroca


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 17:51 
Cytuj  
kurcze sami PC-towcy :D , ja oprucz TS, SS czytalem C&A, wspaniale pisemko (mialem prawie wszystkie numery)


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:19 
Cytuj  
Ja o grach juz nic nie czytam... jak jade w jakas podroz , albo mam sie smigac komunikacja miejska to zawsze kupuje jakies PC world , chip'a czy inne... jakas gazetke w tym temacie gdzie sa testy najnowszych prockow , plyt glownych czy kart graficznych.

IMO coraz mniejszy jest popyt na gazety zwiazane z hobby - sport , gry itp gdyz wiekszosc informacji mozna znalezc w necie , lub ew. sie spytac na jakims forum.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:45 
Cytuj  
GW 4tw :)
Wszedzie instance, wiec jak musisz gdzies isc to wychodzisz i nie wkurwiasz sie ze straciles x godzin na campowanie spawna :>

I nie wydaje mi sie zeby to mialo cokolwiek wspolnego z diablo :o

Smolik: grajac bez pospiechu RPG charem w 50h gry masz max lvl, na pvp mozesz isc wlasciwie od razu.
A jak wcale nie chce levelowac to mozesz zrobic zrobic postac tylko do pvp od razu na 20 lvl:o
Piekna gra, w dodatku nie placisz co miesiac wiec nawet jak nie pograsz wcale to nic nie tracisz ;]
A to ze gw nie jest w pelni mmorpg... To chyba akurat zaleta, chociaz brakuje mi troche spotykania ludzi w lasach i PK pochowanych za drzewami w krzakach ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.