mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 16:13 
Cytuj  
mam pytanie :

Która z gier wymienionych przezemnie ma trial version?
i czy do tego triala potrzebna jest karta?
bo tak się składa ,że czekam na karte i w tym momencie jeszcze jej nie posiadam. Czy jest tak jak w Wowie ,że bez podania nr. karty nie zagrasz nawet w triala?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 16:56 
Cytuj  
google -> Shadowbane trial Neocron 2 trial Everquest 2 trial FF 11 trial Saga of Ryzom trial Horizons trial

nie musisz dziekowac, wszelkie info znajdziesz tam o ile trial do danej gry istnieje

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 17:10 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Engine sobie bardzo dobrze radzi z zergami, a lvl difference w tej grze ma chyba najmniejsze znaczenie jakie kiedykolwiek widzialem. Jako 35lvl scout potrafilem wyrznac grupke r5.
Co do zergow, wyglada to inaczej niz w przypadku gier typu L2 gdzie sa one jakby organizowane przez devsow (wiem, ze do konca tak nie jest ale jest to mniej wiecej tak rozwiazane), tutaj broniac czy atakujac dobrze zdajesz sobie sprawe, ze po zniszczeniu miasta masz kilka miesiecy budowy w plecy. Dlatego ta gra ma najlepiej rozwiazana kwestie dyplomatyczna ze wszystkich mmogow, albo dolaczysz do ogromnej nacji ktora moze narzucac niekorzystne warunki albo sprobojesz zbudowac cos wlasnego na zadupiu ktorego nikt nie bedzie atakowac jezeli komus nie podskoczysz, lub sam stworzysz nation do ktorego pod pretekstem 'join us or die' bedziesz zdobywac pomagierow;)


ta ja bym został przy SB ale kilka rzeczy mnie zniechęciło:
1. sama walka, spodziewałem się więcej, generalnie klikamy dwa razy na przeciwnika i nasza postać zaczyna walczyć, używamy skilli z paska (2-3), po grze gdzie taka walka jest to sednem (ubogie PvE, brak questów, craftingu) spodziewałem się znacznie więcej
2. unbalance - oczywiście standardowa śpiewka, że SB jest zbalansowane w grupach, natomiast nikt się nie troszczy o balance 1vs1 - gówno prawda balance 1vs1 to podstawa każdego balancu
3. whinowanie - myślałem brak carebearsów, sami pr0playerzy to nie bedą whinować, boże... po każdym killu dostawałem telle, pytania, podziękowania itd., może to i fajne na początku, później męczące i irytujące oraz zabierajace cały fun, bo na pytanie co mi dało zabicie kogoś tam i zlootowanie 3 potionków nie umiałem odpowiedzieć, a odpowiedź "well that was fun" nie była prawdziwa bo co to za fun dwuklik na kogos i obserwowanie jak nasza postać walczy...
4. dziwny honor niektórych graczy, warrior r7 podbiegł do mnie jak tłukłem jakiegoś moba i powiedział, że zabije mnie dopiero jak skończę moba bo on jest honorowym graczem, zaatakował mnie jak tylko padł mob - ja r4 wtedy, 50%HP i 20%staminy - rotfl ile dzieci grające w tą grę mają lat? 5? chociaż chyba 5-latek umie odróżnić honor od niehonorowego zagrania.. mógł od razu zabić a nie się ośmieszać.

Do Neocrona nie wiem
Do FF11 chyba nie ma
do reszty są triale.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 17:14 
Cytuj  
marku sprawdziłem są triale, ale czy potrzebna jest karta do "skosztowania" gry przez te kilka dni?





P.S sorry za głupie pytania, ale jestem zielony w te klocki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 17:28 
Cytuj  
Do SB na pewno potrzebna jest karta kredytowa. Inne gry wypróbowywałem dużo wcześniej i juz nie pamiętam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 17:31 
Cytuj  
Wszystkie wymagaja karty, ze wgledu na tendencje wielu ludzi do grania na free trial i ponowne tworzenie kont.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 17:34 
Cytuj  
dzieki za odpowiedz Pieszczoch.

To teraz muszę poczekać na kartę :(


A nie orientujecie się czasem czy ekarta z Mbanku będzie działała we wszystkich grach mmorpg? (może ktoś z was używa?)

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 18:14 
Cytuj  
powinna


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 19:30 
Cytuj  
Nie przypominam sobie mmorpg-a, z ktorym ekarta nie chcialaby dzialac. Z niektorymi e-sklepami moze byc gorzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 19:21 
Cytuj  
w sb niby to na potrzeby age veryfication , a jest tak jak napisal szczoch


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 20:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Tibia- miliony ludzi nie moga sie mylic :wink:

SWG- rewelacyjna gra ktora osadza rozmachem swiata dokladnoscia odwzorowania i mozliwosciami daleko w tyle pozostale produkcje na rynku
poczujesz sie jak Luke Skywalker siedzac za sterami X winga , a na widok hordy rebelli atakujacych imperial star destroyera dostaniesz drgawek galek ocznych. Interakcja z npc ma wlasne sciezki dialogowe , i pyskowanie vaderowi (tak jest vader , palpatine i wielu innych) mozesz przyplacic zyciem. Crafting jakiego nie ma nigdzie indziej , skomplikowany jak cala gra i bardzo rozbudowany.
z minusow dalbym ze jest za malo questow , pvp mogloby byc lepiej rozwiazane a SoE ma unikalna zdolnosc rozwalania calej gry jednym patchem , pozatym bardziej mi sie podoba polityka Blizza ( za to co wsadza do contentu w kolejnych patchach SOE by uzbieralo dobre 2,3 platne dodatki) . Ale zagrac w to trzeba nawet jak nie lubisz Star Wars


No i tutaj widac, ze kazdy swoje chwali. SWG to druga gra (po EQ2), ktora rzucilem w kat po 3 dniach STARANIA SIE pograc... dla mnie badziew.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 20:13 
Cytuj  
Bo gra w SWG niestety (bo to jest wada badz co badz) rozpoczyna sie od CL80 - ale to kwestia tygodnia-dwoch grania, ew skonczenia crafter profesji jezeli ktos woli sobie wytwarzac itemki.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 20:52 
Cytuj  
e tam badziew p33nzor , xanth ostatnio nie jest zbyt active ale popros go o przejazdzke w space , gwarantuje opad szczeki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 21:53 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Bo gra w SWG niestety (bo to jest wada badz co badz) rozpoczyna sie od CL80 - ale to kwestia tygodnia-dwoch grania, ew skonczenia crafter profesji jezeli ktos woli sobie wytwarzac itemki.


Nie wiem... po prostu niecierpie mozolnego "dochodzenia" do czegos (w lozku to co innego :p) w grze mmo. WoW-SuX, ale imo tam od poczatku fajnei sie gralo. Nie lubie sie zmuszac do obejrzenia filmu do 60 minuty bo potem jest cool, do czytania dwoch tomow ksiazki bo w trzecim jest ok albo do grania w SWG bo po 2 tygodniach jest fajne :<

Hmmmmmmmmmmmm Xanth... to wez mnie przelec errrr przelec sie ze mna w kosmosie :P Moze nie sprzedam ostatniego konta, mam jeszcze 2 tyg. free ;)[/b]


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 05:56 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Nie wiem... po prostu niecierpie mozolnego "dochodzenia" do czegos

Mozolnego? Bez jaj. Mozolne to jest w WoW, w SWG lvluje sie blyskawicznie. Wiesz... tylko trzeba wiedziec jak. Podpytaj sie ludzi :)

Cytuj:
to wez mnie przelec errrr przelec sie ze mna w kosmosie

Nie wczesniej niz za 2 tygodnie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 08:35 
Cytuj  
Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? :[

Za 2 tyg. bede mial po free trial i bede przed MENSKOM decyzja czy oplacac dalej :'(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? Czemu? :[(

No wez, nie mow, ze nie ma zadnego gracza z multishipem albo chociaz z kraytem i zaden cie nie moze do deep space zabrac? Byle master pilot wystarczy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 11:03 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):

No i tutaj widac, ze kazdy swoje chwali. SWG to druga gra (po EQ2), ktora rzucilem w kat po 3 dniach STARANIA SIE pograc... dla mnie badziew.


Weee Peonz0r a tak się napalałeś jak szczerbaty na suchary...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 12:38 
Cytuj  
HEHEH cos w tym musi byc :o Nie moge znalezc kopii plytki SWG zeby dac temu druga szansea oryginalke poslalem Scorpiemu :>


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.