mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 09:16 
Cytuj  
Ale w Open Betach właśnie o to chodzi, żeby wydolność serwerów przetestować ;]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W żadnym "japanese" H&S gdzie każdy grindował solo nie było bossów, nie było raidów, nie było raresów i 50 000 fighterów którzy spokojnie mieścili się na ekranie w rozdziałce 1024x786 wyglądało identycznie. Natomiast były one obecne w AO, FFXI, WoW, (nie było w SWG co też było m.in. powodem do tego, że grę wywaliłem i to trzykrotnie).

Kurcze stary chłop a takie pierdoły pisze. Ja wiem Marku, że jestes uprzedzony (jak wiele osób) do koreańskich/azjatyckich produkcji (zresztą to działa w obie strony), ale w kożdej wiekszej produkcji z tego co pamiętam są owe bossy (już w starym Lineage 1 były (choć tak się nie nazywały), w RO to samo (no może na mniejszą skalę), w L2 (jedne z większych i potężniejszych jakie istnieją we wszystki mmo - jedynie AO nawiązuje walkę na tym polu). Natomiast nie wiem czy są w RFO (żadnych oficjalnych informacji nie ma) aczkolwiek wczoraj spotkałem takowe bydle (i raczej nie jest to zwykły bosik) bo 4 chłopa z którymi byłem zatłukł na 1 strzałem i tyle sobie na niego popatrzeliśmy :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:24 
Cytuj  
banując graczy zagranicznych, levelup nie zlikwiduje lagów
filipińscy gracze nie wiedzą co to lag w RFo
a levelup ma cienkie łącza międzynarodowe, nie opłaca mu się inwestować w to, bo swoje gry oferuje na lokalnym rynku (co innego oddział brazylijski)

co do bossów, oczywista sprawa że istnieją , w każdym obszarze występuje 1 takie bydle otoczone zgrają pomniejszych

u NPC można zakupić wjazdówe dla siebie (bądź dla całej ekipy) do .. zapomniałęm, w każdym bądź razie bonus stage
w 5 min. należy rozgromić ile sie da, dojść do szefa (pit boss) i ... zmawiać zdrowaśki
(ów bossu doszedł dopiero w giga update 3, jak znajde linka do niego, to zarzuce)

edit: chyba jednak pograliśmy :/
http://rfboards.levelupgames.ph/index.p ... &f=7&id=23


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
These are the countries whose access to the game will blocked.

1. Taiwan
2. Japan
3. China
4. UK
5. US


i do ktorego kraju niby my sie zaliczamy :)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:10 
Cytuj  
nieważne do którego, cały ruch międzynarodowy i tak jest rutowany przez USA
jak zwykle filipińczycy wyruchali wszystkich na cacy - czego sie można było spodziewać

pogramy za 2 miechy w UK RFo


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:28 
Cytuj  
Potwierdzone - zablokowali USA a cała łączność miedzynarodowa idzie przez USA wiec zablokowali wszystkich z poza Filipin :D :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:40 
Cytuj  
To se pogralem ;D

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
To mozna jeszcze sie starac o kluczyk do RF Online ??

Bo ja jakos ciagle mam pecha i skrzynka pusta :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:47 
Cytuj  
Za 9 dni premiera, wiec duzo nie pograsz sobie na becie :)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
afaik wszystkie klucze zostały już rozdane

co do tych 9ciu dni to nie byłbym taki pewien,
problemy, które wychodzą podczas beta testów, na pewno wpłyną na opóźnienie wydania


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 15:58 
Cytuj  
Jesli ustalili ze gra wchodzi 24 lutego, jest w sprzedazy i kreci sie juz kolo niej caly marketing to terminu dotrzymaja, a jak beda problemy to zrobia patcha itd jak to jest w innych grach mmog :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 17:21 
Cytuj  
Ja Też jakoś nie wiedze w to, że naprawdę ona wyjdzie 24 ……

I w sumie, co to za Beta ma być? Olbrzymi lagi rodem z pirackich serwerów. Od początku bety nie ściągnąłem nawet jednego Update? Widać ich zdaniem wszystko jest idealnie……

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:08 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ja Też jakoś nie wiedze w to, że naprawdę ona wyjdzie 24 ……

I w sumie, co to za Beta ma być? Olbrzymi lagi rodem z pirackich serwerów. Od początku bety nie ściągnąłem nawet jednego Update? Widać ich zdaniem wszystko jest idealnie……


albo zrobia jednego Mega patcha na dzien przed releasem , a potem beda sie starali uporac z nowymi bugami juz w live grze :P


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:04 
Cytuj  
Od paru dni testuje, wiec napisze cos o grze, oczywiscie przyczepie sie minusow :)
Po co przy tworzeniu gry mamy wybor wygladu, jesli juz na 4lvl wszyscy wygladaja identycznie, duzy bład to mala ilosc itemow i ich zroznicowania.
UI, caly interfejs jest dosc prymitywny jak na tak nowa gre, mam nadzieje ze to zmienia bo teraz to wyglada jak w grze www.
Grafika jest ladna, ale zeby uzyskac zadowalajacy efekt porownywalny z Lineage2 to potzreba bardzo silnego kompa, ale nawet niskie ustawienia grafiki sa dosc przyzwoite dla oka.
Moby, male zroznicowanie i mala ich liczba, mimo szybkiego respawnu czesto nie ma co bic.
Questy, dobre nagrody, ale tylko chodzi o zabijanie mobow.
Itemy, malo, bardzo mala ilosc.
Narazie tyle, pogram dalej to zobacze, a jestem tez ciekaw jak bedzie wygladala gra po premierze.
Ogolnie gra jest latwa i przyjemna, zapewne z czasem sie rozkreci jak zaczna dodawac patche i dodatki jak w innych mmog.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
RF Online w Koreii jest juz chyba od 2 lat dostepny :) Codemaster wykupilo sobie prawa do niego, przetlumaczylo i wyda na rynku US/EU wiec gra ma juz swoje lata :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:07 
Cytuj  
Cos ci sie pomylilo, RF Online rusza za kilka dni, wszystko co bylo wczesniej to bety w roznych wersjach, od wczesnych prymitywnych wersji, zobaczymy za kilka dni efekt koncowy.
Czy dzisiaj zakonczona beta testy ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
Raczej Sniperx ma rację.
Na wielkie zmiany bym nie liczył. Celem ostatniej Open Bety jest nie tylko sprawdzenie stabilności serwerów, ale też reklama tytułu.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
no co ty :P RF Online od dawna juz jest w Korei :P Beta testy sa dla EU i US :) bo gra zostala przetlumaczona na angielski :P i glownie z tego powodu sa te testy, gra miala swoja premiere (Koreanska) juz dawno temu :) trust me :P


EDIT - BTW :) dzis dostalem Pre-Order Beta kit :P na sam koniec bety - LOL :P sie pospieszyli :P ale na szczescie dali mi Soundtrack z Gry, pocztowki i nalepki ;]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
pocztowki i nalepki ;]

show me
(masz chyba jakiegoś cyfraka :D)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:17 
Cytuj  
mam aparacik :P ale jak poczekasz pare dni to zrobie skan :P kupuilem sobie wlasnie drukarko/faksiarko/kopiarko/skaner :P dostane go za 2-3 dni :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.