mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:42 
Cytuj  
Pozwol mu jeszcze potupac;).

kolejny pr0 sie przypaletal? jednak wow w 90% robi z "musku" gabke...

edit, kolega ponizej ma racje, EOT


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 15:46 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:44 
Cytuj  
/drool to watek o AoC

edit: nie musi byc EOT wystarczy zeby OT zostalo :)

pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 17:18 
Cytuj  
O co chodzi z tym WoW w wątku z Conanem, jakieś podobieństwa?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Pozwol mu jeszcze potupac;).

kolejny pr0 sie przypaletal? jednak wow w 90% robi z "musku" gabke...

edit, kolega ponizej ma racje, EOT


Tobie stereotypy zrobili gabeczke, w ff grasz?;|


Posty: 40
Dołączył(a): 28.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 17:48 
Cytuj  
Najnowszy filmik directx10
http://www.3dgamers.com/dlselect/games/ ... p.wmv.html

!! :o


_________________
WoW
Meaziel 60 lvl Warrior - RETIRED

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 02:12 
Cytuj  
franko napisał(a):


o k****!! niezła grafa, tylko ciekawe jaki % przyszłych graczy AoC będzie na takiej grało ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 09:01 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
franko napisał(a):


o k****!! niezła grafa, tylko ciekawe jaki % przyszłych graczy AoC będzie na takiej grało ;)


Ja ;) sprzęt już zmieniłem ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:16 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
franko napisał(a):


o k****!! niezła grafa, tylko ciekawe jaki % przyszłych graczy AoC będzie na takiej grało ;)


Hihi ja tez:). Chociaz AoC mnie az tak bardzo nie interesuje, zobaczymy co to wyjdzie:).

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:28 
Cytuj  
Ale piękne cienie
Mam GF 6600 i jakiś taki AMD około 2 GHz, 1 GB RAM. Czy wystarczy mi wymienić grafikę i dodać ramu żeby taką grafikę mieć czy za wcześnie o tym mówić?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:25 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Ale piękne cienie
Mam GF 6600 i jakiś taki AMD około 2 GHz, 1 GB RAM. Czy wystarczy mi wymienić grafikę i dodać ramu żeby taką grafikę mieć czy za wcześnie o tym mówić?


Jak dokupisxz Core 2 Duo i GeForce 8xxx to moze byc. A i jeszcze drugi B ramu.. [;


Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 13:34 
Cytuj  
Panowie, najlepsze wyjscie , jezeli nieposiadacie mocnej maszyny, zakupic Xboxa 360 (za ok 1300zl) i macie pewnosc ze gra bedzie HULAC az milo, wszystko high itp.... aby miec kompa na ktorym bedzie to smigac tak jak na Xboxie musicie wydac 3k minimum.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 15:48 
Cytuj  
kirian napisał(a):
Panowie, najlepsze wyjscie , jezeli nieposiadacie mocnej maszyny, zakupic Xboxa 360 (za ok 1300zl) i macie pewnosc ze gra bedzie HULAC az milo, wszystko high itp.... aby miec kompa na ktorym bedzie to smigac tak jak na Xboxie musicie wydac 3k minimum.


Z tego co pisza w teście XB360 na benchmarku , DX10 będzie jednak miał o wiele lepszą grafe niż XB , pozatym sens kupowania XB jest jeżeli będziesz grać tylko w AoC lub bijatyki , strzelanki , sport , niestety a moze stety wielu gier z PC nie uświadczysz na konsolach.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:15 
Cytuj  
Kiedys tak myslalem jak Ty Shadow, lecz na dzien dzisiejszy konsole to poprostu centrum gier, kompa mozesz miec sobie osobno do programow, ale konsola prawie w 100% wystaracza(lub za niedlugo wystarczy) do gier....

Jezeli tak nieuwazasz to podaj mi min 10 DOBRZE zapowiadajacych sie gier w ktore niepogram na Konsoli!!... a ja moge Ci podac mase gier ktore sa uwazane za swietne i niepograsz w nie na kompie(chodzby ostatni Gear Of War);)
i to samo sie dzieje z naszymi MMorpgami, jeszcze niedawno byly atutem dla PCetow w stosunku do PS2(itp), a teraz?...prawie kazdy nowy MMog jest zapowiadany tez na konsole Ngen.

Pozatym Microsoft juz sie ostro wkrecil w rynek konsol, a Age of Conan jest ich jednym z flagowych projektow prezentujacych DX10, i o pelna kompatybilnosc i wydajnosc mozesz byc pewien.... a zeby Ci Conan smigal na kompie tak jak na tym filmiku DX10, to 4GB procek+ 8800GT(X2?)+3 GB ramu.... 4/5 kafli na PCeta? nie dzieki...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:30 
Cytuj  
I jeszcze mi powiedzcie, ze wierzycie w to, ze w kazdych warunkach konsola pociagnie AOC tak, ze gra bedzie "hulac", heh... No ale na razie mozemy sobie pogdybac.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:39 
Cytuj  
Ja wierze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 17:25 
Cytuj  
konrador napisał(a):
I jeszcze mi powiedzcie, ze wierzycie w to, ze w kazdych warunkach konsola pociagnie AOC tak, ze gra bedzie "hulac", heh... No ale na razie mozemy sobie pogdybac.

lol? Bracie wiesz jakie maja parametry maja NexGenowe konsole??
.... powiem tak: wiesz jakie parametry mial PS?PS2?
PROCESOR: 128-bitowy procesor Emotion Engine, częstotliwość pracy procesora 300 MHz. Emotion Engine ma również wbudowany procesor PS One
PAMIĘĆ: 32 MB
GRAFIKA: Układ Graphics Synthezizer (150Mhz) dysponujący 4MB RAM

I teraz sobie sam odpowiedz na pytanie: jakie gry zostaly skompilowane na tych parametrach ze SMIGALY dobrze?
to teraz pomysl jaka grafike moze udzwignac nowa konsola??

WSZYSTKO dlatego ze konsole robia to do czego sa stwozone, niemaja windowsa, niedziala im XX programow w tle... wszystko jest tak zgrane aby Gry jak najszybciej smigaly!
nie dla jaj firmy mowia ze w tym momemncie gry wykozystuja moze 50% mocy nowych konsol...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 17:52 
Cytuj  
@Kirian

Warhammer Online , Stargate-worlds , Chronicles of Spellborn , Warhammer Mark of Chaos , Dark Crusade ect .

Niestety konsole to nadal jak napisalem gry sportowe , platformowe strzelanki a niestety te gatunki mnie nie interesują co więcej moge je mieć wszystkie na PC , żeby nie było że jestem zatwardziałym fanboyem PC zgryzłem już niejedną konsolę i to naprawdę niejedną i zawsze wracałem do PC.

Pozdr.

P.S. jeśli poczytasz sobie recki Xb to zauwazysz że:
A- piszą że ludzie przesadzają ze świetnościę Gear of War
B- na XB gry również się już tną


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 40
Dołączył(a): 28.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 08:25 
Cytuj  
Na konsole sa inne gry i na pc inne, wiec dla kazdego cos milego ;)

Grafa na tym filmiku jest z directx10, XBox360 ma "tylko" directx9+ (niektore funkcje z dx10) wiec mi sie wydaje ze wersja pc bedzie ladniejsza wizualnie, tylo zeby to pociagnac trzeba bedzie miec niezlego potwora ;P
Karta graficzna w cenie konsoli...


_________________
WoW
Meaziel 60 lvl Warrior - RETIRED

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 08:35 
Cytuj  
Ja nie narzekam 2gb ramu C2DExtreme + G88 GTX juz czekaja na AoC tyle że raczej sie nie doczekają , termin wydania planowany october 2007 ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 11:57 
Cytuj  
Na x pudle mozna pograc w wiekszosc gier strategiczne tez sa np Bitwa o srodziemie 2 albo comand and conquer 3.Kazda platforma ma swoje eksluziwy na pc nie pogracz np w gears of war,lost planet,viva pinata,call of duty 3,dead rising i wiele innych.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.