mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:43 
Cytuj  
No wiesz, WoW daje rozne mozliwosci bo jak ktos lubi to grinduje, mozna sobie robic questy z nutka rpg lub pvp na bg, albo raidy, dobrze sie sprawdza solo jak i w grupie, jesli jest fajna grupa ludzi to zabawa swietna, podobnie w L2 ale tam wyboru juz nie ma, tylko grindowanie.
Mysle ze w momencie jak ruszaja beta testy to mozna pisac konkrety i okazuje sie jakie sa fakty.
Kiedys czytałem na forum ze silnik w L2 jest bardzo popularny i najlepszy przy porownaniu jakosc/wydajnosc na dzien dzisiejszy, wiec dziwie sie czemu inni z tego nie kozystaja, pewnie chodzi o kase :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:21 
Cytuj  
Kiedys czytałem na forum ze silnik w L2 jest bardzo popularny

L2 korzysta z silnika Unreal Warfare, podobnego do engine'u graficznego wykorzystanego w Unreal 2.

WoW daje rozne mozliwosci (...)

lawl, w sumie to ae mial racje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:48 
Cytuj  
konrador napisał(a):
L2 korzysta z silnika Unreal Warfare, podobnego do engine'u graficznego wykorzystanego w Unreal 2.

Nie podobnego. To jest ten sam silnik z lekkimi modyfikacjami (dlatego bywaja problemy z duza iloscia ruchomych obiektow na ekranie). Zreszta na tym silniku mialo byc tez UXO.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 04:06 
Cytuj  
To ja jestem spaczony jakis bo grafika na tym filmie wydala mi sie bardzo ladna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 08:57 
Cytuj  
nie ma co się podniecać grą której nie ma.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie ma co się podniecać grą której nie ma.


Die u stupid pixel! :(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie ma co się podniecać grą której nie ma.


Co innego nam pozostało :( ?,


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:41 
Cytuj  
DDO ;-p

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
DDO ;-p


tak, tylko ze jest mowa o grach MMORPG...wiec DDO odpada


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:01 
Cytuj  
Dokładnie. Jakbym chciał w takie coś pograć to już wolałbym poczekać na NWN 2 i nie płacić co miesiąc.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:36 
Cytuj  
ile osob podniecalo sie wow zanim jeszcze wyszlo a ile DFO?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:44 
Cytuj  
prawie nikt właśnie, ja pisałem, że WoW będzie mmorpgiem z najchujowszą grafiką i prawie zrobiłem preorder na EQ2 - mmorpg next generation blablablabla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie ma co się podniecać grą której nie ma.

Wreszcie glos rozsadku i to odziwo ze strony Marka. :> Narazie to glownie zlepek obietnic i zapowiedzi, a wszystkim cisnienie skacze chociaz widzeli na oczy pare screenow i dwa filmy. Czesto sie konczy na zapowiedzach, wiec niech to wejdzie w faze jakiejs porzadnej bety, zobaczymy, ocenimy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:16 
Cytuj  
Czasem dobrze byc optymista.
Zepsuja gre, rozpadna sie, szkoda. Zrealizuja zalozenia w 70% - swietnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:39 
Cytuj  
Obejrzałem. Nawet fajne. Graficzka całkiem niezła, klimatyczna chociaż nie rewelacyjna. Walka na mountach zapowiada sie ciekawie. Troche idiotycznie wyglądają orkowie (ci w zbrojach z kosci), ogólnie 5-


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
hehe.... czuje sie jak bym czytal topic "Blizzard wypuscil nowy film z closed bety wow" i ja wtedy najwiecej krzyczalem ze gra ma beznadziejna grafe (gralem w lineage 2 ktore do tej pory jest wg mnie najladniejsza gra mmo ale to przez styl nie zaawansowanie) i ze blizz nigdy nie zrealizuje co obiecuja ze bedzie kicha bla bla.... krotk po tem dostalem CB acc z mojej gildi i tak juz gram w ta gre dwa lata nonstop........
blizzard byl tak samo jak adventurine, bardzo swiece podejscie do mmo, cel zrobienia czegos co bezie dobre i nowe a nie wtorne.... ale miedzy nimi jest jedna roznia... Adventurine ma o WIELE wieksze doswiadczenie niz Blizz. ja uwazam ze DFO wbije w ziemie cala konkurencje i blizz zacznie myslec o robiemiu czegos co znow przyciaginie 90% bazy gracza jaka straca po premierze DFO. ale to tylko imo...


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>


Posty: 27
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 18:27 
Cytuj  
Jesli, jak tu wyczytuje, dfo ma byc odwaznym mmorpgiem nastawionym na pvp, pelnym rewolucyjnych pomyslow, blablabla, to nie ma co wierzyc w utrate 90% graczy wowa na rzecz dfo. Nie ten styl, nie to user friendly.
Ale czekac warto.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 18:50 
Cytuj  
blizzard byl tak samo jak adventurine, bardzo swiece podejscie do mmo, cel zrobienia czegos co bezie dobre i nowe a nie wtorne....

Z tym ze Blizzard nie jest jak Aventurine, bo WoW (w odronieniu od DFO jest wtorne i proste). Nie trudno bylo zrobic gre bazujaca na czyichs pomyslach ludziom z takim zapleczem finansowym (nie chce wsczynac flame'a, ale wymien mi chociaz jedna rzecz zastosowana w WoW, ktorej nie bylo w zadnym innym mmo...). Dlatego w przypadku DFO moga sie pojawiac roznego rodzaju watpliwosci itp. Ja sam do konca nie wierze, ze uda im sie wypuscic gre z tymi featuresami, ktore nam obiecali do tej pory (juz jeden scrapneli - deformacja terenu), ale spokojnie czekam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.