mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:59 
Cytuj  
dupa.. nie dziala, cos spieprzyli w wersji na XP

edit: kurcze, zresetowalem process explorera i poszlo :)

dziwne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 14:57 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pozatym tak jak pisze banowanie ludzi jest zagraniem pod publiczke bo tak naprawde Bliizzard nie walczy z botami i innymi rzeczami, Bo i po co?
I tak ludzie graja.....
Sam reportowalem ewidentne boty kilkanascie razy i pewnie farmia do teraz. :-)


To moze sie zaloguj i sprawdz. Jakbym wlasnorecznie nie spedzal 8h dziennie na banowaniu chinczykow to moglbym uwierzyc w twoje populistyczne pierdolenie ze Blizz nic nie robi z niczym. Kazdy sie spodziewa ze klasnie i zaraz GM mu przyniesie gwiazdke z nieba. Moze idz pograj w jakiekolwiek inne mmo i poczekaj kilka(nascie) godzin na odpowiedz, nie mowiac juz o jakimkolwiek rozwiazaniu.

A teraz ontopic.

Pykam sobie w hellgate na singlu, i zastanawiam sie na jakiej zasadzie dziala nanoforge. Wrzucilem sobie itemek level 10 do srodka, wrzucilem komponenty, zzarlo komponenty a item ten sam, zadnego bledu, nic.

Mam unique rifle, item level 8 (*****) i podobny rifle tylko ze niebieski (**) item level 13, i ten ** niezmodowany ma lepszy dps niz niz unique, warto bawic sie w upgrade tego unikata, czy poprostu przerobic go na srubki?

Swoja droga, engineer to tak OP klasa ze szkoda gadac. Nie wiem po co jest klasa marksmana, skoro eng ma 2x taki dps, i do tego potrafi leczyc cala grupe? ;-)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 15:12 
Cytuj  
Nanoforge podnosii lv itemku, i poprawia statsy, wiem ze dzialal na rare, legendary jeszcze nie testowalem ale chyba tez jest ok. Co do unique nie mam pojecia :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 17:16 
Cytuj  
Ok na legendary tez nie dziala wlasnie spr. Max to Rare jak uzywasz nanoforge. Zawsze mozna uzyc augumentix po tym aby zrobic rare z przedmiotu :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 13:35 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Swoja droga, engineer to tak OP klasa ze szkoda gadac. Nie wiem po co jest klasa marksmana, skoro eng ma 2x taki dps, i do tego potrafi leczyc cala grupe? ;-)


Nie wiem po czym wnosisz ze ma 2x taki dps?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 13:57 
Cytuj  
To jeszcze ktoś w to gra ;o.
Gra imo porażka na całej linii szkoda czasu :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 14:52 
Cytuj  
A mi gra bardzo się podoba. Wracają wspomnienia z Diablo :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 15:43 
Cytuj  
Gra swietna, jezeli wiesz jaki cel przyswiecal devsom :). Nie wiem czemu ludzie myla to z mmo i skreslaja gre na starcie tylko dlatego :). Ich strata :)

Osobiscie jako osoba ktora gra w mmo od wiekow, HG jest tylko odpoczynkiem miedzy eve ^^ a nie zastepstwem prawdziwego mmo. Mimowszystko, HG to kupa zabawy, oczywiscie w swoim gatunku czyli konkurencja dla nudnego GW :)

GW byl fajny na poczatku, ale system walki w GW to jak gra w karty, i to bardzo wolne karty wiec szybko sie nudzi niestety. :) Do HG mozesz wskoczyc na 15min czy 5h i miec szybka zabawe :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:23 
Cytuj  
Cytuj:
Gra swietna, jezeli wiesz jaki cel przyswiecal devsom . Nie wiem czemu ludzie myla to z mmo i skreslaja gre na starcie tylko dlatego . Ich strata

Oj wiem jaki, wiem az za dobrze. Na moje to gra wymaga jeszcze rok albo ze dwa testów i developingu. W tedy cos by niej bylo.
Gra imo nijaka, ani z niej dobry rpg, anie dobry hns ani fps. Kiepawa grafika, takie sobie animacje postaci, marnie dopracowany swiat, tak sobie zaprojektowane poszczegolne klasy postaci. Bida z nedza jak dla mnie :E. A zapowiadalo sie tak pieknie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:35 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Gra swietna, jezeli wiesz jaki cel przyswiecal devsom :). Nie wiem czemu ludzie myla to z mmo i skreslaja gre na starcie tylko dlatego :). Ich strata :)


/agree
Widzę że są 2 topiki o hgl, nie będę się powtarzał co sądzę o tej grze ale zgadzam się z Khebelnem, gra jest mylona z mmo i to pewnie dlatego że jest na forum mmorpg.pl w topiku z newsami a nie np jakiś offtopic, stąd zapewne to nieporozumienie :)

Co do porównań z diablo 2 :) widzę że się bez tego nie obchodzi bo to wkońcu ci sami ludzie itp itd, ale tak szczerze powiedziawszy ze owszem diablo było zajebiste ale pierwsze diablo natomiast drugie jak włączyłem miałem identyczne odczucie jak w przypadku HGL, było by fajnie ale 3 lata temu, faktycznie to są ci sami ludzie bo w d2 też dzięki nim pewnie nie grałem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:42 
Cytuj  
Dobrze ze ci ludzie odeszli ( lub zostali wywaleni ) z blizza bo jak widac sa niereformowalni, konserwatywne podejscie do gier zniszczylo ciekawy projekt.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:24 
Cytuj  
D1 bylo fajne bo bylo pierwsze :) D2 bylo lepsze tylko juz sie w D1 nagralismy :) HG jest ok na dzisiejsze czasy, mozna by to nazwac D3 ;) A ze dawno sobie w pozadne H&S nie gralismy to jest nice :) Tymbardziej ze Idea i styl jest fajny, ale nie kazdy lubi cos takiego :) Mix cyberpunk z dark fantasy i postapocaiptic ^^
Grafika jest ladna jak uzywasz dx10 ale fakt musisz miec mocna karte bo dx10 engine byl wpakowany na ostatnia chwile.

PS: Dajcie biednemu HG pozyc troche ;) Nie oceniajcie po demie bo to bylo nieporozumienie do kwadratu :) Takiego kicza jeszcze niewidzialem :) Jakbym nie pogral w bete to bym nie kupil orginalnej gry :) HG to masakra pelna gemba, czy ma bledy ? A ma i to nawet sporo. Czy uwazam ze jest superdopracowana ? W zadnym wypadku. Czy uwazam ze desing skili postaci jest super. A skad, ale to kwestia gustu mi 2 postacie bardzo przypadly do gustu. Czy sie dobrze bawie w HG ? LOL yeah :) Bawie sie swietnie, jednym z duzych plusow jest 100x bronie a kazda dziala w zupelnie inny sposob. Cos jak 100xbronie z UT + Desing jakby ktos je robil jak byl na jakis dopalkach ^^ Gdy niektore bornie uzywam to na sam widok ich dzialania nie moge wytrzymac ze smiechu ^^


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:53 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Gra swietna, jezeli wiesz jaki cel przyswiecal devsom . Nie wiem czemu ludzie myla to z mmo i skreslaja gre na starcie tylko dlatego . Ich strata

Oj wiem jaki, wiem az za dobrze. Na moje to gra wymaga jeszcze rok albo ze dwa testów i developingu. W tedy cos by niej bylo.
Gra imo nijaka, ani z niej dobry rpg, anie dobry hns ani fps. Kiepawa grafika, takie sobie animacje postaci, marnie dopracowany swiat, tak sobie zaprojektowane poszczegolne klasy postaci. Bida z nedza jak dla mnie :E. A zapowiadalo sie tak pieknie..


agree w 100% nawet całkiem za free i biorąc pod uwagę, że to prostacka odmiana diablo żenua..


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 20:24 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
D1 bylo fajne bo bylo pierwsze :) D2 bylo lepsze tylko juz sie w D1 nagralismy :) HG jest ok na dzisiejsze czasy, mozna by to nazwac D3 ;) A ze dawno sobie w pozadne H&S nie gralismy to jest nice :) Tymbardziej ze Idea i styl jest fajny, ale nie kazdy lubi cos takiego :) Mix cyberpunk z dark fantasy i postapocaiptic ^^
Grafika jest ladna jak uzywasz dx10 ale fakt musisz miec mocna karte bo dx10 engine byl wpakowany na ostatnia chwile.


ok niech stracę zainstaluje zaraz viste specjalnie dla dx10 i włączę ją zrobię sobie screena a potem włączę pod XP i bedę miał porównanie.


PS. SPRZEDAM -> komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_ATI/Radeon_2900_rodzina_/Radeon_2900_XT/Radeon_2900XT_Sapphire_2900XT_512MB_VIVO_/_2xDVI_bulk_21108_00_10R_/pelny,id,46713/">RADEON 2900 XT
OPISKA -> pclab.pl/art26383.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 21:03 
Cytuj  
Cytuj:
HG pozyc troche Nie oceniajcie po demie bo to bylo nieporozumienie do kwadratu Takiego kicza jeszcze niewidzialem

Ja grałem w Bete. To już ich drugi projekt Mythos jest ciekawiej zrobiony niz HGL. Paranoja poprostu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 21:19 
Cytuj  
To ja może trochę rozluźnię atmosferę. Kto jest subscriberem i pomoże przeżucic z jednej postaci na drugą Guild Token (czy jakoś tak to się nazywało. Chodzi o to, co jest potrzebne do założenia gildii). Pm me or something (gg maybe?). Potrzebuje tylko premium accountów!

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 01:16 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
To ja może trochę rozluźnię atmosferę. Kto jest subscriberem i pomoże przeżucic z jednej postaci na drugą Guild Token (czy jakoś tak to się nazywało. Chodzi o to, co jest potrzebne do założenia gildii). Pm me or something (gg maybe?). Potrzebuje tylko premium accountów!


ja mam subscrypcje wykupiona, wiec moge ci przezucic tokena.
nick Lilithka , server EU Sydonai

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 13:07 
Cytuj  
Kupilem retaila - gra taka jak sie spodziewalem - bezmozga sieczka. Piekna sprawa - 10/10 imo :D ... tyle ze cos spieprzyli w niektorych animacjach (imo) - dziala 1280*1024 high/vhigh przepieknie, po czym rozpieprzysz przy okazji jakas skrzynke i 5 fps .... skrzynka sie rozleci do konca i znowu plynnie ...

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 13:25 
Cytuj  
Dzisiaj jadę kupić, kilku ziomali już ma, zachwala, więc i ja się zdecydowałem. Jak ktoś ma fantazję, to niech poda namiary na siebie, może coś się uda sklecić.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 15:10 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Kupilem retaila - gra taka jak sie spodziewalem - bezmozga sieczka. Piekna sprawa - 10/10 imo :D ... tyle ze cos spieprzyli w niektorych animacjach (imo) - dziala 1280*1024 high/vhigh przepieknie, po czym rozpieprzysz przy okazji jakas skrzynke i 5 fps .... skrzynka sie rozleci do konca i znowu plynnie ...

Raczej twoj procek nie radzi sobie z obliczeniami fizyki.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.