mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 09:53 
Cytuj  
Arwen napisał(a):
wlasnie sie do niej zalogowalem niezla gra


Grats :roll: teraz możesz AFK i wrócić za parę h , potem znów AFK.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 11:14 
Cytuj  
co do figurkowego to oryginalna armia taka srednia kosztuje cie z 500zl, oczywiscie mozna sobie zalatwic odlewy od normalnych ludzi po 2x nizszej cenie :P

Tak ja robilem ale tez drogi.

Niewiem skad oni takie ceny na te figurki maja, ja bylem glupi ze to kupilem i teraz najpierw sie zastanawiam ap otem kupuje.

1 figurka 100zl , koszt produkcji 2zl .... fajne nie ?:D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 09:35 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Arwen napisał(a):
wlasnie sie do niej zalogowalem niezla gra


Grats :roll: teraz możesz AFK i wrócić za parę h , potem znów AFK.


Niestety tak sie nie da. AFK mozna pójsc na max godzine. Potem wywala z systemu.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 03:12 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Niestety tak sie nie da. AFK mozna pójsc na max godzine. Potem wywala z systemu.


A co za sens i przyjemność z gry w której się da? :-?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 21:21 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
arkadek napisał(a):
Niestety tak sie nie da. AFK mozna pójsc na max godzine. Potem wywala z systemu.


A co za sens i przyjemność z gry w której się da? :-?

Ludzie są różni. Jedni moga uprawiać sex tylko przy dźwiękach marsylianki, inni zaś tylko w pozycji misjonarskiej. Każdemu wedle wyboru... A na powaznie straciłem masę czasu botując postacie w L2. I zawsze pod stresem że mnie zabananują. To ciekawy jestem jak to by było gdyby gra sama w sobie wspierała botowanie.


Apropo, dziś gra startuje. Tak się biję z myślami czy kupować. Ten tydzień OpenBety jakoś mnie mocno nie wciągnął (overenchanting może trochę)...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 23:58 
Cytuj  
MMO, który praktycznie zmusza do botowania (Sword of the new world, Lineage2 itp) to imo gra po prostu chujowa. Coś jest nie tak, skoro w grze nie ma na tyle contentu/funu że ludzie wolą botować zamiast grać (i w dodatku jeszcze za to płacić).

Dla mnie totalnym absurdem jest droga na skróty, którą poszli Devsi "Sword of the new world" implementując *legalnego bota* (i zachęcając tym graczy do grania offline) prawdopodobnie tylko po to, żeby odwrócić uwagę od innych "zalet" tej gry (lub ich brak).

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 09:22 
Cytuj  
w tej grze dlatego botujemy poniewaz w tej grze za wolno sie expi, a expienie jest strasznie nudne i monotonne (questy daja super malo exp i nie opalca sie ich robic).

Botujac 24/7 w tydzien robisz lvl 50 +. Niewiem jak potem ale na 100% botujac 24/7 zrobisz w miesiac lvl 100 a jesli sie da wyzej to zrobisz wyzej ;)

Grajac legit to pewnie by ci to zajelo pare miesiecy bo bys nie wyrobil.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 21:14 
Cytuj  
To ja sie pytam po co grac...?

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:15 
Cytuj  
Wszsytkim tym co się tak podniecają że to gra dla boterów only oznajmiam że:

nie opłaca sie botować AFK, ponieważ dropy z ziemi można podnosić tylko "manualnie". Jesli botujesz afk to co prawda lvl ci rośnie - ale jednoczesnie jestes goly i wesoły. :P
PS. Wiedziałem że gra będzie zawierać mechnizmy prewencyjne - ciekawe co jeszcze wymyślili...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:42 
Cytuj  
ja botuje programem :)

podnosi mi 100% loota, w nocke na 50 lvlu robie ponad 1m kasy i jakies 2 lvle :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:08 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
ja botuje programem :)

podnosi mi 100% loota, w nocke na 50 lvlu robie ponad 1m kasy i jakies 2 lvle :)

daj linka :)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:14 
Cytuj  
Dobra właśnie przeczytałem ze dziś wszystkie chary "f2p" będą delevelowane do 20 lvl, wiec moje pytanie jest takie.
Jeżeli wykupie packa za 8.95$ na 2 miechy jakos beta tester to nastepne płatności tez bedą wynosic 8.95$ za miecha? Czy będę musiał bulic 20$ za następne miesiące bo już sie trochę pogubiłem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:25 
Cytuj  
program : www.botsmall.com

Beta tester dostaje 1 miesiac free jak zaplaci za 1 miecha 9$ (czyli 2 miechy) potem kazdy gracz za 1 miecha placi normalnie 9$.

Ja niedlugo jade na wakacje to pewnie dobije se 20 lvl i bede na nim botowal kaske a jak wroce to fast do lvl 100 :)
Ale jeszcze sie zobaczy bo nudzi mnie takie botowanie.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:34 
Cytuj  
Ten bot jest płatny czy mi sie wydaje? :o
Edit: Dobra mój bład :P darmowy :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 19:56 
Cytuj  
jak ktos chce moge oddac moj account. Sa tam postacie 21-24 lvl. Gra mnie nie rajcuje.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 20:20 
Cytuj  
No juz chyba nie masz 21-24 bo byl delevel f2p :P


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 20.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 02:07 
Cytuj  
Gra wyglada naprawde ciekawie, ma w sobie kilka ciekawych innowacji lecz musze przyznac ze AFK w grze kiedy postacie sie same expia to nie jest rewelacja... To tak jak ogladac filmik z gry ....
Jakkikolwiek wybor przy tworzeniu postaci ogranicza sie tylko do wdzianka. Postacie moze i wygladaja fajnie, ale trzeba sie raczej przygotowac ze juz tak wygladac beda (nie raz zmienialem conieco na postaci i nie widac roznicy).
A co do gry i oplat. 21.08.2007 oficjalnie ruszyla pelna free2play, nie ma juz zadnych ograniczen dla postaci ktore graja za darmo.
Ja sie tylko zastanawiam szczerze czy w grze jest cos ciekawego oprocz: grafiki, rozmiaru swiata oraz 3 postaci na raz ...
Pogralem w to juz troche, nawet na kilka roznych sposobow. Jest troche fajnych pomyslow zwiaznych np z questami (texty itp). Jednak mimo to grze duzo brakuje. Miejmy nadzieje ze cos sie w niej zmieni ... (acha, jeszcze jeda zaleta - piekna grafa, a niewielkie wymagania w realu -po wylaczeniu jednego efektu gra smiga wysmienicie na p4 2,4GHz 1GBRAM i GF FX 5200 128MB).

Moze jeszcze troche pogram z ciekawosci bardziej.


PS. Czy ktos moze polecic cos naprawde wartego uwagi (a co pojdzie na powyzszych parametrach znosnie i bedzie F2P - poki co szkoda mi kasy na gry online - za duzo czasu w robocie) ??
Jezeli tak to prosze o PW :]
Pozdrawiam wszystkich


Posty: 4
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 09:51 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
ja botuje programem :)

podnosi mi 100% loota, w nocke na 50 lvlu robie ponad 1m kasy i jakies 2 lvle :)

Gratuluje podejścia. Nie dość że gra sama w sobie wymaga niewielkiej ingerencji ze strony gracza, to jeszcze ktoś używa programu botującego...

Polecam w takim wypadku grę Progress Quest. Wymaga takiej samej ingerencji ze strony gracza jak Granado Espada z programem botującym, a jest o wiele bardziej rozbudowana: 21 ras, 18 klas postaci. Niezliczona ilość czarów, questów, mobów i przedmiotów.

Dla takich osób jak mariobros, Progress Quest to chyba gra-marzenie...

Link do oficjalnej strony ::Progress Quest::

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 10:09 
Cytuj  
no to grando espada to najgorszy mmo jaki widziałem. W sumie broni sie tylko grafika, cała reszta 0/10.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.