mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 13:58 
Cytuj  
nie gadam z wami, nie dogadamy się.

pogram sobie w warcrafta w którym nie lezy mi odwieczna farma, ale wszystko w wowie jest praktycznie zrobione bezkonkurencyjnie pve, pvp i farma jest opracowana przez bliza na skale o którym podobnym produkcjom się nie sniło


_________________
psn

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 14:02 
Cytuj  
Cytuj:
wiesz w wowa grałem prawie 3 lata i jeżeli ty mnie zapewniasz o takiej bzdurze to mam już zdanie na temat jakośc twoich rad.
mam nieodparte odczucie że nigdy nie byłeś na arenie wowa i nie masz pojecia z czym gw porównujesz

w wow jest dynamika bo wiekszość podstawowych skilli wymaga pozycjonowania albo siebie albo targetu.
kluczowe jest czy jests blisko czy daleko czy z przodu czy z tyłu, to sprawa wygranej czy przegranej czy target jest krok dalej czy bliżej od gracza
smiało moge powiedziec że ruszanie sie podczas walki to podstawa
a skakanie nie ma nic wspólnego z ruchem podczas walki - no chyba że obrót w locie i wywalenie frost shocka w goniące szamana coś
no to zablysnales, bo ja w przeciwienstwie do Ciebie moge porownywac obie gry, a Ty nie i jesli w WoWie positiong odgrywa duża rolę to w GW odgrywa olbrzymią, radze zagrać w GW a potem pisać co jest bzdurą a co nie
Cytuj:
przez co jeżeli kolega ma inną kampanię to razem z nim nie pogramy -.-
to można nazwać bzdurą


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 14:08 
Cytuj  
To są dwie RÓŻNE gry , dyskusja która jest/będzie lepsza była i będzie zawsze , jednym odpowiada GW innym WoW dla mnie obie gry mają plusy i minusy i gram w obie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 14:24 
Cytuj  
niewatpliwie, gram od godziny w GW jednym palcem. klasą melee
to plus, bo drugą ręka jem :P

ok, nieważne pogram jeszcze troche może mi się spodoba :wink:
mam nadzieje ze da cos pograć pvp ten trial


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 14:51 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Tak naprawdę musisz sobie sam odpowiedzieć na nastepujące pytania:
- jaka grafika mi odpowiada ( wbrew pozorom bardzo istotne- miałem 2 podejścia do WOW-a i grafika mi nie leży więc nie dałem rady grać i czerpać z tego powdu przyjemności)
- czy lubie się bawić w dobór skili ( np w GW dobierasz sobie skile i walczysz , w innych grach praktycznie używasz te same)
- czy lubie crafting i handel ( jedne gry mają to bardzo rozwinięte- np w Lineage2 bez soulshotów , które produkują tylko gracze nie ma gry, niektóre itemy tylko z craftu, a są gry w których crafting i handel szczątkowy)
- czy lubię grać z innymi , czy czasami lubie pogrindować sam przez 4 godziny ( w jednych grach możesz grać i tak i tak , w innych bez party ani rusz)
- czy lubie questy ( są gry , które opierają sie własciwie na questach- bez nich nie masz dobrych itemów a exp jest kilka razy wyzszy niz za sam grind- są też takie że questy tylko wspomagają i urozmaicają grę)
- czy lubie duży wybór ras i klas
- czy lubię jak w grze jest specjalizacja broni i armorów dla ras i klas ( ja np nie lubi jak gram daną postacią i dropnie mi armor którego nie mogę uzywać bo jestem np wojem a to dla łucznika)

- itp

- tak wogóle cięzko znaleść grę która odpowiadałaby pod każdym względem :D


A gre ta zwano Vanguard :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 15:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niewatpliwie, gram od godziny w GW jednym palcem. klasą melee
to plus, bo drugą ręka jem :P

ok, nieważne pogram jeszcze troche może mi się spodoba :wink:
mam nadzieje ze da cos pograć pvp ten trial
mówię o grze PvP, bo niewątpliwie PvE w GW to porażka, ale nie o to w tej grze chodzi


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 15:37 
Cytuj  
wiesz w wowa grałem prawie 3 lata i jeżeli ty mnie zapewniasz o takiej bzdurze to mam już zdanie na temat jakośc twoich rad. (...)

Ta, pogadajcie sobie... Jeden nie gral w WoW-a, drugi nie gral w GW, ale kazdy jest pewny wyzszosci swojej gry nad ta druga i przy tym do smierci bedzie sie upieral. gg. Let teh wow vs. everything else battle commence~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 15:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niewatpliwie, gram od godziny w GW jednym palcem. klasą melee
to plus, bo drugą ręka jem :P

ok, nieważne pogram jeszcze troche może mi się spodoba :wink:
mam nadzieje ze da cos pograć pvp ten trial


W WoW'a również można grać jednym palcem. :P

Edit: No przynajmniej można było gdy jeszcze w to grałem. Pomijam efektywność takiego grania - jest mniej więcej taka sama jak w przypadku GW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 16:13 
Cytuj  
nie gram ani w wow ani w gw, zostawiam was samym sobie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 16:20 
Cytuj  
Ja też nie gram, wyjaśniam pewne nieścisłości. WoW się nie rozwija i jest nudny, a GW jest nudne z natury. (To nie prowokacja - poprostu takie są moje odczucia dotyczące GW)

Jedyna nadzieja gier mmo obecnie to imo WHO i... DFO. (HE HE)

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 20:36 
Cytuj  
Ta tylko w cos trzeba grac przez te 8+ miechow zanim to wyjdzie ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 22:30 
Cytuj  
ładnie napisaliście :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 22:31 
Cytuj  
GW ma jeden wielki plus przez 1,5 roku nie doświadczyłam crashu servera .

Agree with Desh ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 13:03 
Cytuj  
hehe... tekst w stylu "w cos trzeba grac zanim wyjdzie xxx" slysze bardzo czesto na bencie i sam to mowie, wiekszosc znajomych gra lub grala w WoW-a i po ostatnim free epax event wiekszosc sie znudzila.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 13:51 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
WoW się nie rozwija i jest nudny,

Jedyna nadzieja gier mmo obecnie to imo WHO i... DFO. (HE HE)


WHO to taki WoW 2.0, zadna rewelacja ani zadna nowosc :)
Cos nowego to przyniesie AoC :)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 14:09 
Cytuj  
albo GW2, które przestanie być instancjowane a ciągle ma mieć PvP na najwyższym poziomie


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 14:18 
Cytuj  
Lil napisał(a):

WHO to taki WoW 2.0, zadna rewelacja ani zadna nowosc :)


Ależ WoW pod względem mechaniki (movement, skille, zróżnicowanie klas postaci) to dla mnie prawie że ideał. Problem w tym że jest to gra nastawiona w głównej mierze na PvE, brakuje tu dobrego systemu PvP który ma być w Warhammerze. Lepiej może być już tylko w Darkfallu, z zaznaczeniem słowa "może". ;)

Natomiast AoC wygląda dla mnie na kolejny przerost formy nad treścią, ale z opiniami poczekam do premiery retaila.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 15:13 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ależ WoW pod względem mechaniki (movement, skille, zróżnicowanie klas postaci) to dla mnie prawie że ideał. Problem w tym że jest to gra nastawiona w głównej mierze na PvE, brakuje tu dobrego systemu PvP który ma być w Warhammerze.
lejesz miód w moje serce, jak ja bym chciał zeby tak się stało :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 15:29 
Cytuj  
Ja również bym chciał i o ile w zapewnienia Mythica wierzę, to już mam pewne obawy co do EA, które jest wydawcą. Byłoby świetnie, gdyby chociaż w tym przypadku nie dali dupy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 16:16 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja również bym chciał i o ile w zapewnienia Mythica wierzę, to już mam pewne obawy co do EA, które jest wydawcą. Byłoby świetnie, gdyby chociaż w tym przypadku nie dali dupy.
niestety EA zawsze daje dupy :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.