mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 09:45 
Cytuj  
Ezrael napisał(a):
Witam,
Zainstalowalem i calkiem fajnie sie w to gra,ale mam pare pytan jesli mozna:
-gra nie wyglada zle, ale jakiegos sukcesu oszalamiajacego nie zrobila, czegos niewiem ?
-zaczalem siepac elf/pally dobre to to jako pierwszy char glownie solo ?
-zeby zaczac drowa trza miec 400favor, warto zaczynac od poczatku z drowem?

jak pamietam z roznych gier single player opartych na AD&D magowie byli lewi troche, tutaj tez sa?

sa do tego jakies prepaidy czy jedyna forma oplacania to karta?


Pozdrawiam,
Ezrael.

-slaba promocja, a po drugie gra byla ukierowana na pewna nisze fanow DnD i Ebrron (gdyby to bylo FR to pewnie sukces 10 razy wiekszy).
-Elf sie na pale nie nadaje. Lepiej wziasc czlowieka imo
-warto

Lewi ? Ee nie wiem Wizard to jedna z najpotezniejzych postaci. Kladzie Sorca jak chce w ogolnym rozrachunku :P.
Sa prepaidy ale w polsce nie kupisz. Tzn. ktos mi kiedys w grze mowil ze sa bo ja na oczy ich nie widzialem ;o. Mozesz PayPalem placic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 10:23 
Cytuj  
Cytuj:
-Elf sie na pale nie nadaje. Lepiej wziasc czlowieka imo


Jakies konkretne argumenty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 10:31 
Cytuj  
Ezrael napisał(a):
Cytuj:
-Elf sie na pale nie nadaje. Lepiej wziasc czlowieka imo


Jakies konkretne argumenty?

Elfa ma -2 con. Jesli chcesz na solo to to powinno wystarczyc za argument ;p.
Po drugie czlowiek ma bonus featy i bonus enchanty do statow.
imo najlepszy solo jest WF-Wizard eewntulanie sorc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ciemny napisał(a):
A w boxie jest free month zawarty czy trzeba kupic boxa i jeszcze zaplacic zeby grac? :P

Jest free month.


to moge sobie kupic 2 boxy i kodami przedluzac subskrypcje ?

Ezrael

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:21 
Cytuj  
Nie. Kod z pudelka pozwala tylko na stworzenie konta, nie na przedluzenie juz istniejacego (chyba ze mowimy o koncie z subskrypcja trial).

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 13:46 
Cytuj  
http://sklep.inexus.pl/index.php?p511,d ... -wersja-us

a takie cos spasi ?

Pozdrawiam,
Ezrael

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 14:15 
Cytuj  
Do przedluzenia subskrypcji? Nie. Jest przeciez napisane, ze jest to klucz z pudelka wersji US. Bez karty sie raczej nie obedzie, nie ma co kombinowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 14:48 
Cytuj  
Ezrael- zapytaj ich czy nie sprowadzą ci prepaida- ja u nich kupuję wszystkie prepaidy - ceny mają bardzo dobre a transakcja trwa 5-20 min i masz keya - rekord to 5 min od przelewu do otrzymania keya :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:30 
Cytuj  
Troche sie pobawilem na trialu wczoraj i gra calkiem sympatyczna. :> Szkoda, ze to nie Forgotten Realms. Ile w przyblizeniu trzeba poswiecic czasu, zeby odblokowac drowa?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Troche sie pobawilem na trialu wczoraj i gra calkiem sympatyczna. :> Szkoda, ze to nie Forgotten Realms. Ile w przyblizeniu trzeba poswiecic czasu, zeby odblokowac drowa?

2-3 dni Srednio-hardcore grania [;

IMO Eberron jest duzo lepszy od FR :>/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 16:51 
Cytuj  
A czy po odblokowaniu moge skasowac postac ktora go odblokowala i stworzyc drowa? (chodzi mi o imie i nazwisko postaci)

Swoja droga, cos ciekawego w tym swiecie jest :)

Aha a za co jest to Fame tak w ogole? Bo jak na razie to chyba nie zdobywam :)

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:00 
Cytuj  
Chyba mozesz, glowy nie dam bo mam 3 postacie i kazda ma odblokowanego :P.

Fame ? Jesli chodzi o favor to dostajesz wylacznie za robienie questow.

A Eberron jest fajny bo jest mocno inny od innych swiatow DnD :D Imo spodoba sie najbardziej tym co lubia Indiane Jonsa :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:19 
Cytuj  
@up

O, o... tlumaczylem kolezankom z pracy w co gram teraz i szukalem porownania ;) Indiana Jones jest idealny ;)

Swoja droga, juz sie nie moge doczekac kolejnych przygod :]

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 17:29 
Cytuj  
Jak msz 7 lvl to Cult of The Six jest swietne. Mozna sie naprawde poczuc jak w filmie klasy B gdzie kazdy mowi "jestescie zgubieni" :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 08:48 
Cytuj  
Miło...

Mam chyba farta bo spotkałem 2 lvl Polaka Paladyna (sam gram wizardem) i od dwoch wieczorów razem robimy sobie misyjki :) + szef chyba złapał bakcyla (tak moge powiedziec, jesli prosi o kupno z mojego konta DnD na allegro :D).

No coz, ladnie to wszystko wyglada, daje sie odczuc klimat Baldura (o zgrozo! a to nawet nie jest FR :)) Coraz ciekawiej, coraz ciekawiej :)

Kim gracie? Bo Khebelna juz troche terroryzuje o rady i takie tam ;)


SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 08:56 
Cytuj  
Ja leeluje nowego wizarda. Ale ja gram hardcorowo :E
Narazie 7 lvl, moze dzisiaj bedzie 8, moze nawet 8,5 ;o.

Generalnie pamietaj zeby przy wyborze featów wziasc najpierw Mental Tougnes, potem skupienie na jakiejs szkole (Ja wziolem Enchancment), potem Imporoved Metal Tougnes, potem Greater Focus na szkole ktora wybrales poprzednio, potem znowu focus (ja wezme necromancy dla FoDa - Finger Of Death), a potem znowu Focus.

Jaki klimat Baldura, to zupelnie inny swiat. Tutaj sa wykopaliska archeologiczne, pladrowanie grobowcow, pozniej wiecej pladrowania, potem okradanie siedzic jakiejs szlachty :D. Ale generlanie pozniejsza czesc gry ostro kreci sie wlasnie wokol wykopalisk arechologicznych ^^.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 10:00 
Cytuj  
Mi sie podobaly te polaczone questy ;d Kilka robisz a na koncu boss:D Niestety tylko jednego dupnego jakiegos giganta co jak krasnolud wygladal spotkalem ale przezycie niezle;d

No i to uczucie spelnionej misji gdy juz prawie kazdy lezal martwy a ja ih wszystkich powskrzeszalem i udalo nam sie go zabic; p


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 11:30 
Cytuj  
heh...

Kleryk?

A co do klimatu Baldura... no chodzi mi o system... po za tym ;) Cala zabawa pod koniec w Baldurze krecila sie wlasnie... we Wrotach :) Wiec wiesz... tu miasto i tam miasto... tam wykopaliska tu wykopalkiska... tu kanaly tam tez ;)

SvD.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 15:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ezrael napisał(a):
Witam,
Zainstalowalem i calkiem fajnie sie w to gra,ale mam pare pytan jesli mozna:
-gra nie wyglada zle, ale jakiegos sukcesu oszalamiajacego nie zrobila, czegos niewiem ?
-zaczalem siepac elf/pally dobre to to jako pierwszy char glownie solo ?
-zeby zaczac drowa trza miec 400favor, warto zaczynac od poczatku z drowem?

jak pamietam z roznych gier single player opartych na AD&D magowie byli lewi troche, tutaj tez sa?

sa do tego jakies prepaidy czy jedyna forma oplacania to karta?


Pozdrawiam,
Ezrael.

-slaba promocja, a po drugie gra byla ukierowana na pewna nisze fanow DnD i Ebrron (gdyby to bylo FR to pewnie sukces 10 razy wiekszy).
-Elf sie na pale nie nadaje. Lepiej wziasc czlowieka imo
-warto

Lewi ? Ee nie wiem Wizard to jedna z najpotezniejzych postaci. Kladzie Sorca jak chce w ogolnym rozrachunku :P.
Sa prepaidy ale w polsce nie kupisz. Tzn. ktos mi kiedys w grze mowil ze sa bo ja na oczy ich nie widzialem ;o. Mozesz PayPalem placic.


Ok to C o do Paladyna to tak jak juz tu powiedziano bardzo dobry jest Human, jak masz access do 32 pointera to takze Dwarf bo ma racial enchantment na ekstra hp/sp/ac i uzywa Dwarf axe ^^ Drow dobrze sie tez jako Paladin spisuje.

Polecam przeczytac ten Guide, jeden z najlepiej napisanych guide jaki znalazlem dla DDO, duzo dobrego info nie tylko dla robienia paladyna

http://forums.ddo.com/showthread.php?t=126603

Tez przez dlugi czas plakalem ze to nie FR, ale jak poczytalem troche lore z Eberon podrecznika na necie, to jest calkiem fajnie, wbrew pozorom Eberrn ma calkiem fajny lore, problem jest ze najpierw trzeba to znalesc, bo duzo jest odnosnikow w grze a slowem o tym nie wspominali, bodajrze na forum w general na stronie ddo jest sporo odnosnikow o tym.

Drowa warto zdobyc, poniewaz to jakby sie zastanowic 36 pointer w atrybutach teoretycznie a conajmniej nadaje sie jako 32 pointer, i zdobycie hardcore zajmuje 1 dzien, mowie z doswiadczenia.

Najlepsza klasa solo to nie sorc a Paladyn, dwarf paladyn 32 pointer. albo 28 pointer human paladin. Solo elite wyczyscilem wiekszosc podziemi moim paladynem, trick to wysokie ac i dobre save :) Sorc na elite i hard ma ciezko bo mana sie konczy a mele moze #@#$@ bez przerwy ^^

Generalnie zasada jest taka, jak mozesz sie leczyc, masz dobre Ac, to bendziesz sobie dobrze radzil, bo to sa cechy first line fighter ^^

Polecam takze http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=252481 DDO Character planer, calkiem przydatny jak planujesz zrobic mix class, swoja droga czlowiek moze sie tez troche o grze nauczyc tez :)

Od niedawna wprowadzono rowniez limited crafting, jest on bardzo fajnie zaimplementowany ale dopiero uzywany powyzej 12lv :)

Shador nie martw sie nie teroryzujesz mnie, ciesze sie ze moge pomoc, swoja droga widze ze coraz wiecej polakow tu sciaga i myslalem aby zrobic gildie dla nas pod nazwa Excessum, dajcie mi znak na /tell na te postacie:

- Khebeln, Agrathsar, Agrathorn

Dzieki temu moge wam udzielac rady znacznie latwiej jak i kontak bendzie znacznie latwiejszy miedzy nami :) Zrobilem sobie takze low lv alta twinka Agrathorn wiec moge z nowymi ludzmi pograc tez ;)


Generalnie odezwijcie sie ingame jak macie jakiekolwiek pytania lub chcecie dolonczyc do Gildi, sam jestem online nonstop prawie wiec latwo mnie zlapac :)[/url]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 22:44 
Cytuj  
A mozna gdzies w DDO sobie pogrindowac bo do tej pory tylko questy+instancje robilem?

Ezrael

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.