mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 16:03 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
pelikany wszystko łykną, zresztą spójrz na mój sig


widze, ze mamy tutaj elyte, bo w Iwa gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 17:36 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Najwiekszym bledem Mythica jest to, ze kompletnie nie ma pomyslu jak dalej rozwijac gre.

Ta mieli swietnego goscia od marketingu ktory jednoczesnie byl gownianym projektantem :E.

Nie no ja w sumie nie ogarniam jaki byl kuwa problem, skopiowac DAoC, ze zmieniona grafika ? Albo WoWa, albo wogole zrobic zwyklego TPS z samymymi scenariami. Przynajmniej by crashy nie bylo i lagow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 23:54 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Miałem na myśli tekst Mendola, a nie to, że eve gram.

Nie wiem czy dobrze rozumiem : w tym podpisie to chodzi o to ze jestes gejem i lamusem ale grasz mimo to w eve a nie wowa tak?
Czy ze jestes gejem i lamusem ale nie przynajesz sie do grania w wow tylko udajesz ze grasz w eve?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 00:47 
Cytuj  
w dodatku spedalonym...


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 15:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Najwiekszym bledem Mythica jest to, ze kompletnie nie ma pomyslu jak dalej rozwijac gre.


Jak to nie maja ? Przeciez wchodzi kolejny mega pacz w ktorym zabiora wszystkie scenaria z t4 a w zamian dadza te z t1 :lol:
Do tego kolejna nudna farma crestow pve na pustych instach itd...
Niby licencja od GW i doswiadczesnie zdobyte w daoc a tak spierdolili gre, ciezko to ogarniac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 18:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
hah EQ2 :)
Gra byłaby grywalna - ale w tym samym czasie miał pramierę WoW i wiadomo co było dalej... 8)

Ty chyba ja totalnym gniotem nazywales, wiec widac progres ocen. EQ2 byl fajny, mial niefart bo blizzard zrobil gre duzo lepsza. Co do jechania po wow to teraz jest taka moda. Nazwanie obecnego stanu gry failem swiadczy o mocnym failu intelektu. Ja widze produkt rozwijany z glowa pod gusta wiekszosci, ktory od premiery rozni sie tym ze jest bardziej dopracowany i jest wiecej contentu. Ze sie znudzil dawno temu to inna sprawa. Dla mnie porazka byl WAR. Do dzis nie wiem jaka byla koncepcja tej gry.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 18:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
hah EQ2 :)
Gra byłaby grywalna - ale w tym samym czasie miał pramierę WoW i wiadomo co było dalej... 8)

Ty chyba ja totalnym gniotem nazywales, wiec widac progres ocen. EQ2 byl fajny, mial niefart bo blizzard zrobil gre duzo lepsza. Co do jechania po wow to teraz jest taka moda. Nazwanie obecnego stanu gry failem swiadczy o mocnym failu intelektu. Ja widze produkt rozwijany z glowa pod gusta wiekszosci, ktory od premiery rozni sie tym ze jest bardziej dopracowany i jest wiecej contentu. Ze sie znudzil dawno temu to inna sprawa. Dla mnie porazka byl WAR. Do dzis nie wiem jaka byla koncepcja tej gry.

EQ2 byl i jest naprawde fajny. Te gre morduja i to bezwzglednie wymagania sprzetowe, ktore nijak maja sie do wyswietlanej grafiki -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.