mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2012, 09:15 
Cytuj  
Templair napisał(a):
sula napisał(a):
Templair napisał(a):
LoL @ prezentacja TORtanica. Juz chyba kreche postawili na tym tytule ...

T.

Jest gdzieś link do niej z ciekawości ? :E


Ogladalem live. Nic nie straciles. Wygladalo to tak jakby byla przerwa na kawe i wyszedl jakis przypadkowy gosc, cos powiedzial na ekranie polecialo cos co wygladalo jak leakniety beta footage sprzed premiery i wyszedl ...

T.

Obejrzałem sobie na jutube.

LOL

Ogólnie może ja nie mam doświadczenia z takimi prezentacjami, ale cała wydawała się failowa. Czytali z promptera - tylko ktoś ich nie nauczył tego. Nic dziwnego nie są dziennikarzami, aktorami czy znanymi politykami ale i tak wyglądało to prześmiesznie. Powinni sobie prompter odpuścić i kosztem wydłużenia o ~20-40% pozwolić im mówić a nie czytać.
Zresztą w ogóle wyglądało to jakby na część z tych zamożnych, z pozycją mężczyzn stał za sceną ojciec z grubym pasem, żeby wpierdol spuścić, a oni byli małymi dziećmi. No nie u wszystkich, ale u części a tego kolesia od Swtor-a najmocniej.
Co oni taki tam terror mają?
Przesadzam i przerysowuje trochę, ale i tak lul

Cała prezentacja EA raczej mało ciekawa. Prawie wszystkie te gry i prezentacje mało interesujące.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 11:08 
Cytuj  
Jakby ktos mial dobry stream na 2013, to prosze o link. Tak, wiem, ze jeszcze kilka dni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.