mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:49 
Cytuj  
tam nic nie ma :P
pozatym cheaty odpadaja po 1 kusi zawsze na wiecej a pozniej po paru dniach sie grac odechciewa niestety. No moze poza bagiem ale w sumie z kompanionem styka taki bag.

stobek ok ja cie rozumiem ale nie do konca bo widzisz spedzic pare godzin na sneakowaniu zeby wtrenowac sneaka o 10. owszem jakbym byl studentem czy cos i mial w chuj czasu to pewnie tak. Wiadomo ze nie musze miec sneaka to byl moze zly przyklad ale juz takie restoration ciezko jest zrobic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:03 
Cytuj  
Restoration to akurat samo w chodzi, co chwila jakiś wilk czy inne gówno, dajesz się trochę pogryźć i wsio. A trenowanie na jakiejś pułapce stojąc wciskając dźwignię i się lecząc to zmuła i strata czasu dopiero.
To nie final fantasy, że bez farmy/cheatów nie dasz rady przejść albo zamieni się w loading fest:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:11 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Restoration to akurat samo w chodzi, co chwila jakiś wilk czy inne gówno, dajesz się trochę pogryźć i wsio. A trenowanie na jakiejś pułapce stojąc wciskając dźwignię i się lecząc to zmuła i strata czasu dopiero.
To nie final fantasy, że bez farmy/cheatów nie dasz rady przejść albo zamieni się w loading fest:>

Zmuła ? Jak mialem stara klawiature to uzywalem wykalaczki i samo sie levelowało ;p.

Cytuj:
Restoration to akurat samo w chodzi, co chwila jakiś wilk czy inne gówno, dajesz się trochę pogryźć i wsio.

No fascynujace. Ja poprostu stanelem kolo takiej jakisni dwa szkieley mnie atakowaly, zablokowalem przycisk i sobie poszedlem -;-.
Porblem w tym ze ilosc tickow jakie trzeba miec na kolejne levele skila wzrasta bardzo drastycznie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No fascynujace. Ja poprostu stanelem kolo takiej jakisni dwa szkieley mnie atakowaly, zablokowalem przycisk i sobie poszedlem -;-.
Porblem w tym ze ilosc tickow jakie trzeba miec na kolejne levele skila wzrasta bardzo drastycznie.


No dobra ale który masz level? 15? 20? Max to 50, a już chcesz sobie wymaksować heala, nie wiadomo po co. Easy mode i cheating. Tyle w tym temacie ode mnie :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:42 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
iniside napisał(a):
No fascynujace. Ja poprostu stanelem kolo takiej jakisni dwa szkieley mnie atakowaly, zablokowalem przycisk i sobie poszedlem -;-.
Porblem w tym ze ilosc tickow jakie trzeba miec na kolejne levele skila wzrasta bardzo drastycznie.


No dobra ale który masz level? 15? 20? Max to 50, a już chcesz sobie wymaksować heala, nie wiadomo po co. Easy mode i cheating. Tyle w tym temacie ode mnie :]

nie wiem z 14 ?
Pytanie co za roznica, skoro gra i tak sie skaluje z graczem ? ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 13:38 
Cytuj  
Kurwa ale zajebiste "porady" tu leca.

Serio jak macie tak grac i pisac jak na pierszym lvl miec 100 resto czy sneak (ciekawe po chuj zreszta) to lepiej sobie wpiszcie od razu komende na milion golda i niech was trener nauczy albo od razu Player-->Add Restoration 100 i czesc.

Pro "gra jest latwa" iniside zexploitowal juz wszytko co sie da, pewnie nosi ze soba 9 garnkow aby moc krasc, skille na max a potem... GRA JEST LATWA, PROSTA i MALA.
Granie w MMO rowniez zaczynasz od sprawdzenia exploitow?
Po lekturze tego co piszesz tutaj ciesze sie ze nie polemizowalem z twopja lista chujowych rzeczy w Skyrim bo juz teraz wiem ze twoje zdanie jest chuja warte bo ty poprostu exploitujesz na mase a nie grasz.

Powiem wam tak.... mam 9 lvl, max sklilla ta Destruction (35) i gra siezajebiscie. Jak ktos chce sobie psuc rozgrywke exploitami to prosze bardzo tylko niech moze zachowa to dla siebie i nie pierdoli jak to szybko gra mu sie skonczyla czy znudzila. Albo jak to nie jest chujowa bo z all ma 100 idzie i nakurwia tylko autoatak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 14:08 
Cytuj  
Ditto.

Takie granie w TES jest możliwe, ale nie ma sensu, bo psuje rozgrywkę doszczętnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 15:11 
Cytuj  
ale serio niech kazdy gra jak mu sie podoba.
bo mam wrazenie, ze troche za bardzo was ponosi.
i nic wam do tego, ze ktos skilluje sobie sneak'a biegajac w kolko w karczmie.
albo skaczac w pizdu jak w morrowindzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 15:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kurwa ale zajebiste "porady" tu leca.

Serio jak macie tak grac i pisac jak na pierszym lvl miec 100 resto czy sneak (ciekawe po chuj zreszta) to lepiej sobie wpiszcie od razu komende na milion golda i niech was trener nauczy albo od razu Player-->Add Restoration 100 i czesc.

Pro "gra jest latwa" iniside zexploitowal juz wszytko co sie da, pewnie nosi ze soba 9 garnkow aby moc krasc, skille na max a potem... GRA JEST LATWA, PROSTA i MALA.
Granie w MMO rowniez zaczynasz od sprawdzenia exploitow?
Po lekturze tego co piszesz tutaj ciesze sie ze nie polemizowalem z twopja lista chujowych rzeczy w Skyrim bo juz teraz wiem ze twoje zdanie jest chuja warte bo ty poprostu exploitujesz na mase a nie grasz.

Powiem wam tak.... mam 9 lvl, max sklilla ta Destruction (35) i gra siezajebiscie. Jak ktos chce sobie psuc rozgrywke exploitami to prosze bardzo tylko niech moze zachowa to dla siebie i nie pierdoli jak to szybko gra mu sie skonczyla czy znudzila. Albo jak to nie jest chujowa bo z all ma 100 idzie i nakurwia tylko autoatak.

Elementy sandboxa. Tak to juz to w grach skill-based bywa, ze sie stawia kota na klawiature i idzie w cholere.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 15:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale serio niech kazdy gra jak mu sie podoba.
bo mam wrazenie, ze troche za bardzo was ponosi.
i nic wam do tego, ze ktos skilluje sobie sneak'a biegajac w kolko w karczmie.
albo skaczac w pizdu jak w morrowindzie.


Kabraxisowi widać do tego. A niech teraz ktoś napiszę że gra jest ujowa, to Kabraxis dostanie pierdolca ciśnieniowego przed kompem z żarówką nad głową "jak to jest możliwe że mu się ta gra nie podoba skoro mi się podoba, ten gość jest nubem a ja jestem elo pro ziom bo ogarniam tą zajebistą skomplikowaną gierę".


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 15:53 
Cytuj  
Ktoś robi questy dla gildii złodziei ? Była mowa o odzyskaniu reputacji przez gildie, i awansie na guild mastera. Wątek główny skończyłem zrobilem od cholery questów dodatkowych i nic sie nie dzieje, a skarbiec gildii, pusty może coś pominąłem ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:00 
Cytuj  
Ty juz sobciu nie pierdol moze i idz ogarniac super skomplikowane Diablo 3 i obmyslac builda w nieistniejacym rozwoju postaci. :)

Jebie mnie jak kto gra.. napisalem to zreszta. Ze jek ktos chce sobie psuc gre to jego sprawa.

Ubolewam tylko ze temat z poradami zostal opanowany przez "porady" proskillzora iniside z exploitami a temat glowny przez jego pierdolenie jaka to gra nie jest latwa gdy sie gra na cheatach.

Rownie dobrze mozemy zaczac wrzucac linki do hackow do FPSow a potem flexowac K/D Ratio albo radarow do Darkfalla.

Mial byc temat z poradami i ciekawostkami jest temat z cheatami i exploitami od iniside.... szkoda.

A to:

"Elementy sandboxa. Tak to juz to w grach skill-based bywa, ze sie stawia kota na klawiature i idzie w cholere."

to juz n/c.. rownie zajebiste jak jebanie fireballem w sciane czy cos w Darkfallu czy jakiejs innej Tibii.

Graj sobei jak chcesz ale zachowaj gowno dla siebie plx.

PS. nie myslalem ze kiedys to napisze ale roball moglby wyczyscic ten sciek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:07 
Cytuj  
musialby zaczac od twojego postu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:08 
Cytuj  
Jeszcze pleb gra w pirata i się tutaj ciśnieniuje. Widać że albo pirat albo free (PoE) u niego wchodzi w grę, żałosne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:13 
Cytuj  
Mam pytanie o lockpick,na jakiej zasadzie to dziala?
Jak otwierac te zamki?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mam pytanie o lockpick,na jakiej zasadzie to dziala?
Jak otwierac te zamki?


Ruszasz myszką, oraz kręcisz zamkiem w lewo albo w prawo. Przeczytaj helpa in game, jest opisane elegancko. Jak grasz na konsoli to pewno inaczej oznaczone będzie, ale zasada działania ta sama. No i uważaj, co by wytrychów nie łamać, bo szkoda :).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jeszcze pleb gra w pirata i się tutaj ciśnieniuje. Widać że albo pirat albo free (PoE) u niego wchodzi w grę, żałosne.


Chuj cie obchodzi w co gram i za co. Starzy cie nie nauczyli ze zagladac drugiemu do portfela to nieladnie? Co za debil.
I bez kurwa kawalkow o F2P itd... 99% gier atm nie jest warta nawet 10 zlotych na czele z twoim ukochanym Blizzcrapem z wyjatkami wlasnie takimi jak Skyrim (playtime/noncasuality/cena).

Pozatym nie gram w pirata i wypierdalaj. To jest oslatnie slowo do ciebie nie bede sie plebowi tlumaczyl wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:27 
Cytuj  
Nie nie chodzi mi o to, że zaglądam Ci do portfela, tylko chodzi mi o to że na forum próbujesz każdemu wmawiać że tylko Twoje zdanie się liczy, każdy kto kupił grę może robić z nią co chcę łącznie z położeniem "kota na klawiaturę" - Tobie nic do tego, zwłaszcza że jako 1-szy pisałeś o cracku. Moim zdaniem to Ty nie masz tutaj prawa głosu w ogóle, więc może idź gdzieś indziej pisać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:31 
Cytuj  
Ne interesuje mnie ze ktos sobie kladzie kota na klawiature. Interesuje mnie ze fajny temat zderailowal na cheaty i explioty i marudzenie iniside ze gra jest za latwa bo on juz ma 100 we wszystkim i wogole rozjebal system tak jakby w tes to bylo jakies wyzwanie.

Zalozcie sobie osobny temat i sobie bedziecie do woli gadac o exploitach w Skyrim czy tam WoW. aimbotach, hackach i radarach. Eagle wam moze pomoderowac.

Pozatym:

"zwłaszcza że jako 1-szy pisałeś o cracku"

klamstwo. Do your homework plz. Nie pisalem pierszy o cracku.. ba! dowiedzielem sie ze Razor wyszedl wlasnie z tego forum bo bylem swiecie przekonany ze nie ma sensu czekac oi sprawdzac 10tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 16:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ne interesuje mnie ze ktos sobie kladzie kota na klawiature. Interesuje mnie ze fajny temat zderailowal na cheaty i explioty i marudzenie iniside ze gra jest za latwa bo on juz ma 100 we wszystkim i wogole rozjebal system tak jakby w tes to bylo jakies wyzwanie.

Zalozcie sobie osobny temat i sobie bedziecie do woli gadac o exploitach w Skyrim czy tam WoW. aimbotach, hackach i radarach. Eagle wam moze pomoderowac.

Pozatym:

"zwłaszcza że jako 1-szy pisałeś o cracku"

klamstwo. Do your homework plz. Nie pisalem pierszy o cracku.. ba! dowiedzielem sie ze Razor wyszedl wlasnie z tego forum bo bylem swiecie przekonany ze nie ma sensu czekac oi sprawdzac 10tego.

Zacytuj mi gdzie ja w tym temacie marudze ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.