mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 21:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Po co mam grać niedosc ze na padzie, to jeszcze na sprzecie, ktory ledwie nadaje sie do sterowania pralką ?


I pomyśleć, że na takiej "pralce" da się grać w gry. Ba, można na niej odpalić dzisiejsze gry, czego już się nie zrobi na ośmioletnim, jednym słusznym (według co niektórych) urządzeniu do grania...

@Highlander
Ej tam, nie przesadzaj. Ja tam dam Destiny szansę. Mam nadzieję, że będę się bawił przynajmniej tak dobrze jak w Mass Effect. A że na horyzoncie tak naprawdę nic nie ma (tzn. coś w sci-fi, bo wszędzie tylko orki i orki)...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 21:31 
Cytuj  
TobiAlex - to moe sprawdz Borderlands czy cos, ja jak zobaczylem model broni wypisz wymaluj jak w innych fpsach ala cod to rzyglem.
jak taki fps rpg to imo Stalker.

sula - tak dokladnie, ale jak maja nie udawac to combat, rozwoj posaci, itemzory musza stac na najwyzszym poziomie a tak nie jest. Roguelike ktore tracaja nieco o rpg, gdzie nie ma fabuly mnie gra sie bardzo dobrze. Ale tam tez poprzeczka jest często Wysoko, i tego tez brakuje.

jesli chodzi o rpgi to SP ma te przewgae, gdzie mozna stworzyc 'klimat', niepowtarzalne questy, ciekawe story itp. czego nie da sie w mmo. Ale nikt nie mowi, z ejest to latwe do zrobienia.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 21:33 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
iniside napisał(a):
Po co mam grać niedosc ze na padzie, to jeszcze na sprzecie, ktory ledwie nadaje sie do sterowania pralką ?


I pomyśleć, że na takiej "pralce" da się grać w gry. Ba, można na niej odpalić dzisiejsze gry, czego już się nie zrobi na ośmioletnim, jednym słusznym (według co niektórych) urządzeniu do grania...

Nie wiem o jakich ty osmioletnich urzedzeniach rozmawiasz. Moje urzadzenie wciaga te nowe pralki jedna dziurka od nosa i nawet i jeszcze miejsce zostaje ;x

Ja bym Destiny chetnie odpalil, ale grać w shootera na konsoli nie mam zamiaru.

Po drugie mogliby tam zmniejszyc modele broni. Tak o 40% przynajmniej. Bo jak wczoraj zobaczyłem na youtube jedna bron ktora o kurwa zajmowała dosłownie pół ekranu to padłem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 21:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
TobiAlex - to moe sprawdz Borderlands czy cos, ja jak zobaczylem model broni wypisz wymaluj jak w innych fpsach ala cod to rzyglem.
jak taki fps rpg to imo Stalker.


Borderlandsy ukończone kilka razy, to samo Stalkery :(

iniside napisał(a):
Nie wiem o jakich ty osmioletnich urzedzeniach rozmawiasz. Moje urzadzenie wciaga te nowe pralki jedna dziurka od nosa i nawet i jeszcze miejsce zostaje ;x


Ja o ośmioletnich konsolach vs ośmioletni pc vs dzisiejsze gry :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 21:50 
Cytuj  
ale to, ze chyba nikt nie tyka sie innych settingow to chyba wina tego, ze boja sie zaryzykowac, ze sie nie sprzeda?

- post apo jak fallout i stalker - i tak najczestsze ale i tak malo
- steampunk - prawie nie istnieje, hmm Arcanum? :S
- cyberpunk...
- new weird np. China Mieville
- historyczne rpg, no kuzwa czemu nie ma medieval rpg albo ogniem i mieczem rpg. ;p patrzac po m&b daloby rade.
- z fantasy pogralbym cos w klimacie Discworld, smieszne, kororowe i z jajami
- blade runner, terminator...
- w swiecie tormenta chocby?
- to nie rpg ale jak od razu sie milo na to patrzy http://www.stasisgame.com/

kuzwa no mozna cos wymyslic a nie w kolko to samo :p


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 22:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

sula - tak dokladnie, ale jak maja nie udawac to combat, rozwoj posaci, itemzory musza stac na najwyzszym poziomie a tak nie jest. Roguelike ktore tracaja nieco o rpg, gdzie nie ma fabuly mnie gra sie bardzo dobrze. Ale tam tez poprzeczka jest często Wysoko, i tego tez brakuje.

Ogólnie róznica między crpg, a hack&slash, slaszerami i innymi jest taka, że crpg/rpg musi mieć wszystko, a jak czegoś brakuje to się automatycznie robi z rpg/crpg własnie hack&slash, slaszer, roguelike w zależności od tego czego brakuje i na czym jest położony w zamian największy nacisk.



Highlander napisał(a):
- to nie rpg ale jak od razu sie milo na to patrzy http://www.stasisgame.com/

Nie? To co to ma być, bo nie chcę mi się szukać. Myślałem, że coś a la Fallout 1/2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 22:37 
Cytuj  
DA3 zapowiada sie na pewno lepiej niz DA2, chociaz cudow sie nie spodziewam. To jest gra robiona pod konsole i dla konsolowego odbiorcy, chociaz chyba w mniejszym stopniu co dwojka. Zobaczymy, jesli ten taktyczny rzut walki w izo bedzie dobrze zrobiony i nie zjebia calkowicie interfejsu na PC to moze da sie bedzie w to grac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 23:25 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie? To co to ma być, bo nie chcę mi się szukać. Myślałem, że coś a la Fallout 1/2.

jak 'adventure' game, to pomyslalem, ze to po prostu 'przygodowka' ;)


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2014, 23:56 
Cytuj  
180zł - sugerowana cena. Kogoś pojebało ostro.

Co do tej całej "Inkwizycji" to chociażby "Borderlands: The Pre-Sequel" będzie lepszym RPGiem. Lol.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 00:56 
Cytuj  
Widze że zrezygnowali z key feature jakim było posiadanie psa więc ja podziękuje, ewentualnie poczekam na jakiś Doge DLC.
Edit: Chociarz teraz zobaczyłem że za jedyne 219zł można nabyć edycje specjalną z:
"Opancerzony wierzchowiec: w skład Płomienia Inkwizycji wchodzi też nieustraszony rumak, którego chroni wykuty w ogniu walki Pancerz Inkwizycji."
wiec już sam nie wiem czy brać czy nie hmm...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 06:30 
Cytuj  
ahh te pisitowskie DLC niszczące gaming... :har:
dobrze, że pisitowskiego "free"2play tam nie wjebali.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 07:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Myślałem, że w grach rpg głównym założeniem jest tworzenie swojej postaci i patrzenie na nią jak się zmienia, jak się rozbudowuje i jak leżą na niej itemzory.


Ja słyszałem pogłoski też, że story w tego typu grach ma znaczenie, ale to pewnie plotki.
Grajcie kurwa w następnego tpp konsolowego slaszera dla podludzi, nie rozumiem w jaki sposób tego typu gra może być zajmująca.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:05 
Cytuj  
popieram - ja gram tylko w super wymagające gry dla prawdziwej elity, a takie jak wiadomo poza PC nie wychodzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:09 
Cytuj  
Słowa wymagająca gra i pad wzajemnie się wykluczają. ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:12 
Cytuj  
dokładnie Atherius. Tylko mysz zapewnie wystarczającą precyzję w absolutnie każdym typie gier. Do tego w RPG ważne jest by wypowiadane przez naszego avatara kwestie ręcznie wklepać na klawiaturze. A wiadomo że tych nie ma w konsolach.
konsole to gówniane gierki dla dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:29 
Cytuj  
Przecież to Ty zachowujesz się jak dziecko.
Hmmmm think it fits.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:30 
Cytuj  
viewtopic.php?f=1&t=43862

Dokładnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:33 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Przecież to Ty zachowujesz się jak dziecko.
Hmmmm think it fits.


https://www.youtube.com/watch?v=I_wjwHZr-Dw#t=281


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 11:36 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Przecież to Ty zachowujesz się jak dziecko.
Hmmmm think it fits.


https://www.youtube.com/watch?v=I_wjwHZr-Dw#t=281


zniszczyłeś ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 11:39 
Cytuj  
zachowuję się jak dziecko bo piszę to co wy? brechłem in-real oyciec.

sobtainer - nie gram w FPSy tak mało wymagające i nieskillowe jak CoDy. Brak rocket-jumpów skutecznie niszczy ten gatunek... nie mówiąc o ukonsolowieniu rozgrywki na konsolach, gdzie dynamika akcji została sprowadzona do zera ze względu na chujowe kontrolery. Tylko mysz, tylko klawiatura da Ci porządną dawkę wymagającej rozrywki dla prawdziwego pro-gracza. Jesteśmy elitą - a nie jakimś plebsem zadowalającym się padami!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.