mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 711 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 21:02 
Cytuj  
No widzisz, ale dla osob, ktore maja obydwie konsole taka dyskusja ma juz duzo sensu.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 21:54 
Cytuj  
No ciekawe te screeny ale czy miodnoscia przebije GTA Vice CIty

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:00 
Cytuj  
bo to PC Rufen, nawet są kompilatory które jednocześnie są w stanie produkować kod na PC i X360. Czyli kodujesz raz, potem 2 razy klikasz i masz wersję PC i X360 ;)

Akurat mi GTA4 baaaardzo się nie podobało (zresztą wcześniejsze GTA też imho były kiepskie) - nie lubię takich gier, mam nadzieję, że RDR różni się od GTA diametralnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Akurat mi GTA4 baaaardzo się nie podobało (zresztą wcześniejsze GTA też imho były kiepskie) - nie lubię takich gier, mam nadzieję, że RDR różni się od GTA diametralnie.


Czytales wogole cos o tej grze czy kupujesz w ciemno?

Hint: To jest GTA w settingu Wild West. Plus chyba gra jest nawet bardziej sandboxowa od GTA San Andreas.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:14 
Cytuj  
czytać nie czytałem, ja jestem praktykiem a nie teoretykiem tak jak ty Kabraxis. Nie czytam, nie oglądam, nie hypuję etc. Nie będzie mi się podobało to sprzedam pół godziny po tym jak kupię.

Co to znaczy bardziej sandboxowa - więcej powtarzalnych/identycznych do porzygania misji?

Mi najbardziej w GTA nie pasiły "gangsterskie" klimaty, dresiarski klimat, zjebana jazda zjebanym samochodem po zjebanych ulicach przez 20min by potem kogoś w 10s killnąć itp. "smaczki". Do tego kompletny brak online - chociaż akurat w ten tytuł pewnie i tak bym online nie grał.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:23 
Cytuj  
Cytuj:
Do tego kompletny brak onlin
- w GTA był online - ale fakt faktem zjebany okrutnie :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
czytać nie czytałem, ja jestem praktykiem a nie teoretykiem tak jak ty Kabraxis. Nie czytam, nie oglądam, nie hypuję etc. Nie będzie mi się podobało to sprzedam pół godziny po tym jak kupię.


To jak nie czytasz i nie wiesz o czym piszesz to po chuj piszesz?
Nie interesuje mnie co z ta gra zrobisz... wyraziles nadzieje ze gra jest diametralnie inna niz GTA to ja ci pisze - nie jest.

I poraz kolejny napisze ze nie interesuje mnie twoja ignorancka opinia o mnie.

Cytuj:
Co to znaczy bardziej sandboxowa - więcej powtarzalnych/identycznych do porzygania misji?


Ogarnij najpierw okreslenie "gra sandboxowa" to moze ci odpowiem.

Cytuj:
Mi najbardziej w GTA nie pasiły "gangsterskie" klimaty, dresiarski klimat, zjebana jazda zjebanym samochodem po zjebanych ulicach przez 20min by potem kogoś w 10s killnąć itp. "smaczki". Do tego kompletny brak online - chociaż akurat w ten tytuł pewnie i tak bym online nie grał.

W GTA 4 jest online.... kto tu jest teoretykiem lolz.

BTW. Poluzuj poslady bo od hate'u ci kiedys zylka peknie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:33 
Cytuj  
to w takim razie do online nawet nie doszedłem, wywaliłem ten tytuł po jakichś 30min - porażka nie gra.

kabra - ignore, i tak za długo się męczę z takim kłamliwym pedziem jak ty. Kupisz sobie PS3 to napisz PM-a z prośbą o odignorowanie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to w takim razie do online nawet nie doszedłem, wywaliłem ten tytuł po jakichś 30min - porażka nie gra.

kabra - ignore, i tak za długo się męczę z takim kłamliwym pedziem jak ty. Kupisz sobie PS3 to napisz PM-a z prośbą o odignorowanie ;)


loleo......
8) 8) 8) 8) 8)

BTW. Tym razem zeby udowodnic ci niewiedze i ignorancje wystarczyly mi 2 krotkie posty - wychodzisz z wprawy w pisaniu bredni. Moze rzeczywiscie wrzuc mnie do tego ignora znowu. Tak bedzie lepiej dla ciebie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 01:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Obejrzałem screeny - i nie kupię X360 i nie będę płacił za online by pograć w tą lepszą wersję.


Mark24 napisał(a):
I tak z 2m na 40" LCD nie będę widział absolutnie żadnych różnic więc kupowanie drugiej konsoli i opłacanie online uważam za totalnie bezsensowne.
.


Mark co ty żeś się tak przyczepił tego, że za Xbox Gold trzeba płacić?? Ja pier... używasz to jako główny argument za każdym razem jak jest jakaś rozmowa PS3 vs Xbox360.

Mieszkasz w UK i tam zarabiasz, i serio te biedne 35 euro na rok to dla ciebie dużo >? Człowieku to jest 10 centów dziennie !!! Odgrzanie kotleta w mikrofalce więcej kosztuję.

Mam PS3 i Xbox i tak pozostanie, obie konsole poszły w kierunku 2 rożnych "kultur" Xbox wspiera USA (HALO), PS3 wspiera Japan (jRPG), niestety na moje nieszczęście lubię i HALO i jRPG :D

Mark PS3 w niczym nie jest lepszy od Xbox, obie konsole mają niedoskonałości i zawsze tak zostanie, tyle tylko że Sony łata swoje niedoskonałości kopiując najlepsze pomysły od Xbox a nie na odwrót :P

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 06:27 
Cytuj  
Cytuj:
Mark PS3 w niczym nie jest lepszy od Xbox
- parę "elementów" by się znalazło :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 06:41 
Cytuj  
Escaflone - za internet płacę virginowi, pociągnął kabel do mojego domu i dostarcza te 10Mb/s. Nie wiedzę żadnego powodu by płacić za coś co nie istnieje Microsoftowi. I nie chodzi o pieniądze tylko o zasady, jakby Ci ktoś kazał płacić 5zł przy wejściu do sklepu, to też byś sklep olał - szczególnie, że pani jadzia za rogiem ma dokładnie to samo a nawet więcej. I nie miałoby żadnego znaczenia, że 5zł to "ch.. nie pieniądz"

Microsoft kopiuje od Sony (natal np.), Sony do Nintendo (move), Nintendo od Sony i Microsoft, szczerze mówiąc to zawsze każdy od każdego kopiował i raczej się to nie zmieni.

Zresztą microsoft w tej generacji imho spokojnie mógł pokonać Sony. Spece od marketingu i PR dali dupy wręcz przedszkolnie - ale to temat na inny wątek. Kiedyś wysilę się na kilka słów by wywołać burzę flejmów ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 08:13 
Cytuj  
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?p=782963#782963

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 08:19 
Cytuj  
ech, dziadoskie gram.pl mogloby juz wyslac! w gazetkach marketow u mnie (Poznan) nie znalazlem nigdzie RDR w jakiejs promocynej cenie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 08:25 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
No ciekawe te screeny ale czy miodnoscia przebije GTA Vice CIty


RDR zbliza sie niebezpiecznie blisko do tej granicy ;) ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 08:27 
Cytuj  
Templair napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
No ciekawe te screeny ale czy miodnoscia przebije GTA Vice CIty


RDR zbliza sie niebezpiecznie blisko do tej granicy ;) ...

T.

ciekawe jak bedzie sie gralo w coopa przy jednym ekranie, podawali gdzies orientacyjna date kiedy ten darmowy dlc ma wyjsc?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 09:31 
Cytuj  
Pierwszy darmowy DLC ma byc wydany zaraz po premirze. Gdzies czytalem, ze nawet w dniu premiery ma byc. W USA jeszcze go nie wrzucili afaik ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 09:42 
Cytuj  
po 8h gry nadal mam ochote jezdzic na koniku.
graficznie ciagle gra zachwyca.

NIESTETY opcja z poziomami DeadEye jest ZJEBANA na maxa.
miejscami (grajac na expercie) musze jej uzywac, ale lvl2 tego skilla to porazka na maxa. powinno niby byc latwiej a jest zdecydowanie trudniej wytracic kolesiowi gun'a z reki, czy walnac heada (chyba, ze w ten sposob podnosza poziom trudnosci).
i o ile wczesniej byl super fun z korzystania z tej opcji - to teraz jest to na zasadzie 'nie chce ale musze'.

mam nadzieje, ze wyjdzie jakis patch, w ktorym bedzie mozna sobie zmieniac opcje dead eye.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 09:56 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ech, dziadoskie gram.pl mogloby juz wyslac! w gazetkach marketow u mnie (Poznan) nie znalazlem nigdzie RDR w jakiejs promocynej cenie.

Afair gram.pl wysyła gry raczej wczesnym popołudniem :(


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 10:22 
Cytuj  
Liczę ze idzie z magazynu action z Dawidowskiej więc jest szansa ze bede mial jeszcze dzis

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 711 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.