mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 00:01 
Cytuj  
Nie dają, nie prowokuj ludzi. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 00:02 
Cytuj  
This concludes FilePlanet's RIFT Beta event. All keys have been distributed.

edit: fu ;'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 00:04 
Cytuj  
Ciekawia mnie te Warfronty. Wiem ze to sa zwykle BG ala WoW ale mam nadzieje ze pojda w strone Vanilla WoW i vanilla Alterac Valley.
Duze Instancjonowane zony PvP z elementami PvE, z bonusowymi objectivami, z bossami do zabicia, z uzyciem riftow i dynamicznego contentu i CO NAJMNIEJ 20vs20 (ale lepiej wiecej ofc).

Mam nadzieje ze nie zobacze idiotycznego biegania w kolko z jeszcze idiotyczniejsza flaga w zonie mniejszej niz jedna dzielnica miasta.

RIFCIE nie zawiodles mnie do tej pory nie zawiedz mnie i teraz. :)

No i tak mnie naszlo jesli glownym theme tej bety bedzie PvP i Warfronts to te 5 dodatkowych lvl capa sa raczej potwierdzeniem expa za graczy (choc juz wczesniej uwazny obserwator mogl znalezc w Guild Perks bonusy do PvP EXP i w stolicach u quartermasterow PvP itemki bufujace exp za graczy. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 00:07 
Cytuj  
Wazne zeby:
a) exp byl (ale to raczej pewniak, bo podnosza level cap do 25)
b) dodali public groups z WAR, bo granie bez tego jest strasznie uciazliwe mimo wszystko ;/.

No i w sumie prawda. Mnie by zadowlil jeden bg na 40v40 w stylu starego AV (takiego trwajacego 3 dni non-stop).


A ja zaczelem levelowac kolejnego charka, bo tym, tym.. Klerai to sie grac w sumie nie da ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 00:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wazne zeby:
a) exp byl (ale to raczej pewniak, bo podnosza level cap do 25)
b) dodali public groups z WAR, bo granie bez tego jest strasznie uciazliwe mimo wszystko ;/.

No i w sumie prawda. Mnie by zadowlil jeden bg na 40v40 w stylu starego AV (takiego trwajacego 3 dni non-stop).


c) performance.

Więcej od tej gry nie oczekuję a public groups to must have, mam nadzieję, że zgłosiliście/zgłosicie to devsom. Im więcej osób tym lepiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 00:14 
Cytuj  
http://forums.riftgame.com/showthread.p ... utoinvites

Na zamknietym tymczasowo forum bety jest pierdyliard takich tematow. :) Napewno to bedzie.


"No i w sumie prawda. Mnie by zadowlil jeden bg na 40v40 w stylu starego AV (takiego trwajacego 3 dni non-stop)."

ATM w grze sa 4 BG mysle ze znajdzie sie miejsce dla choc jednego "hardkorowego". :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 01:13 
Cytuj  
http://forums.riftgame.com/showthread.p ... s-Rift-PvP
Eh//


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 01:20 
Cytuj  
Cytuj:
Rewards, including top-tier gear and a PvP-focused "soul" (talent tree) for players to specialize in, are unlocked through a PvP experience system called Prestige after players reach the level cap (50 at launch).


Chyba ich pojebało. Nie chciało się gearu dla wcześniejszych leveli przygotowywać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 01:24 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Cytuj:
Rewards, including top-tier gear and a PvP-focused "soul" (talent tree) for players to specialize in, are unlocked through a PvP experience system called Prestige after players reach the level cap (50 at launch).


Chyba ich pojebało. Nie chciało się gearu dla wcześniejszych leveli przygotowywać.

AFAIR sa jakies itemki dla low-level, jak sprawdzalem po vendorach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 01:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://forums.riftgame.com/showthread.php?17544-PC-Gamer-Feb-2011-Discusses-Rift-PvP
Eh//


No zal troche - wyglada to jak 1:1 kopie WSG i AB z WoW. Ale sa 2 inne jeszcze wiec jest nadzieja na cos epickiego. : )

"Chyba ich pojebało. Nie chciało się gearu dla wcześniejszych leveli przygotowywać."
Sa nagrody dla wczesniejszych lvli. Na max lvlu beda poprostu dodatkowe/endgameowe (najwieksza jest wlasnie PvP Soul - po jednej dla kazdego archetypu, choc wczesniej sie ja chyba bedzie dalo odblokowac inho). Do tego oprocz stricte PvP vendorow i itemow kupowanych za Favor sa frakcje PvP z reputacja i nagrodami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 01:31 
Cytuj  
Nie przypominam sobie zeby PvP Soule mialy jakies ograniczenia co do levelu. Oczywiscie moglem przeoczyc ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 01:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Sa nagrody dla wczesniejszych lvli. Na max lvlu beda poprostu dodatkowe/endgameowe (najwieksza jest wlasnie PvP Soul - po jednej dla kazdego archetypu, choc wczesniej sie ja chyba bedzie dalo odblokowac inho). Do tego oprocz stricte PvP vendorow i itemow kupowanych za Favor sa frakcje PvP z reputacja i nagrodami.


No to ulga. Tak w ogóle to wiem, że w RIFT chętnie skupię się na PvE, bo bardzo ładnie udało im się odświeżyć temat i wprowadzić coś nowego do gry (fanboye WoW'a by się chyba zesrali i zalali fora Blizza gdyby ten wprowadził ataki mobów na wioski, z najprawdziwszymi konsekwencjami ;) )
ale PvP też mam zamiar spróbować i trochę czasu na tym spędzić. Zobaczymy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 02:34 
Cytuj  
Nie nie zesrałbym sie.

Jak ktoś znajdzie jakieś promocje znowu (keje, access and whatnot), to niech postnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 07:37 
Cytuj  
eh i znowu fun z pvp po zrobieniu levelu 50 ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 09:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eh i znowu fun z pvp po zrobieniu levelu 50 ;/

Przeciez PvP jest od 10lvl i da sie przez nie najpewniej levelowac, wiec fczym problem ?

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... soul-limit

That's sad. Skad sie biora tacy ludzie ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 10:13 
Cytuj  
Co za gostek... no ale przytacza swoją ukochana grę :P
tak naprawdę chciałby rozwalić jeden z najlepszych featuresów w Rifcie.


Co do pewepe to tak jak Inside napisał już od 10 levelu ( 1 max 2 h imo ) masz już fun :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 10:34 
Cytuj  
no tak ale itemki itd. maja byc od 50?
tzn. w sumie to bez znaczenia - w wow'ie byl naprawde niezly fun na niskich levelach w pvp :)
tu licze na to samo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 10:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tak ale itemki itd. maja byc od 50?
tzn. w sumie to bez znaczenia - w wow'ie byl naprawde niezly fun na niskich levelach w pvp :)
tu licze na to samo.

Itemki od 50lvl to plotka. Bylem i widzialem u vendrow dla Low level.
Podobnie jak PvP soule. Jedynym problem co do itemkow to moze byc ich koszt, ktory wydaje sie byc atm kosmiczny.

Ale to chyba dlatego ze nie wiemy jak duzy bedzie przyrost punktow za ktore sie bedzie kupowac.

edit:

Nawet jesli mi sie przewidzialo, to wystarczy zaspamowac ich forum zeby to fixneli ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 3 sty 2011, 10:39 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 10:38 
Cytuj  
Szczerze mówiąc, pograłem przez te 3 dni i nie mam pojęcia nad czym wy tak piejecie. Gra jest co by nie mówić... solidnie wykonana (przynajmniej oceniając to do czego obecnie jest dostęp):
- Grafika OK
- Soule to pomysł naprawdę SUPER - kombinowanie ze skillami i drzewkami jest naprawdę świetne
- Rifty pomysł bardzo fajny ... w teorii. W praktyce po 2 dniach biegania za Riftami patrzeć na nie nie mogę bo każdy jest niemal identyczny (a moby to tylko moby).
Owszem koncepcja jest OK - samo to, że to wyłazi z Riftów zaczyna tworzyć inwazję jest super pomysłem i póki co to jedyny plus całych riftów.
- PvP - tu najciężej mi ocenić Rift'a gdyż nie udało mi się na tyle dużo w nim uczestniczyć na ile bym chciał. Przyczyną tego po części było za mało czasu a po drugie powiem szczerze że zawiodło mnie totalnie sterowanie i organizacja party (w sensie mechanizmów) co skutecznie zniechęciło mnie do dalszego biegania za Defiantami. Cienkie targetowanie, cienkie poruszanie się (click-to-move to masakra tu więc tylko i wyłącznie WSAD), słaba informacja o tym co atakujesz (słaba widoczoność w tłumie + brak auto-approach'a) i kto ciebie atakuje składają się mega chaos podczas PvP (zresztą podczas PvE podobnie).

Generalnie PvP w połączeniu z inwazjami z riftów może tworzyć GRĘ - natomiast narazie jest... cienko.

Patrząc całościowo gra jest OK ale nic fascynującego - jakoś mnie osobiście nie wciągnęło. Pomimo mojej początkowej ekscytacji nowym tytułem (i Riftem samym w sobie) w ogóle nie czuję "syndromu jeszcze 1 godziny" czy czegokolwiek w tym rodzaju. Po 3 dniach wróciłem do swoich tytułów i nawet nie ciągnie mnie żeby wrócić.

Także wskazywanie Riftu jako mmo 2011r. szczególnie na tym etapie jest delikatnie rzecz biorąc dyskusyjne i pachnie neofityzmem ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 10:41 
Cytuj  
Itemków jest w uj, na każdy level praktycznie, ciekawe jak będzie sie levelować w tych "bg" bo skoro jest xp za gracza i sa Q pvp, oby się drugi WAR nie zrobił :S


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.