mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 16:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wodny - dalej nie rozumiem jakim kuźwa cudem.

Gra nie ma locka przed premierą na konsolach, kto ma dojście do sklepów mógł sobie już dawno kupić bo pudła były w dużych sieciach od ponad tygodnia.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 17:31 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Czemu w tym Mortalu nowym wszystkie ciosy brzmią jak plaskacze licealistek pod szkołą?

Srsly ja rozumiem, że ciosy w prawdziwym świecie nie brzmią jakoś okazale a Mortal Kombat to seria, która zawsze na piedestale stawiała realizm walk ale tutaj wieje już pod tym względem niezłą chujnią. Wczoraj jak oglądałem ten turniej to musiałem przerwać, bo zasypiałem podczas oglądania. :f

Coś w tym jest.
Wcześniej miałem hype, ale wraz z nowymi materiałami z gry, które ujrzały światło dziennie - mój hype train opadł:/
Fatalne udźwiękowienie, FATALNY roster postaci oraz imo kompletny brak klimatu. Ok, z fatalami itp. się postarali, ale to za mało:/ Na dzień dzisiejszy nie kupię. Poczekam na wersję gold, aż będzie za kilkanaście złociszy. Do tego czasu wolę pograć w starsze Mortale na emulatorach.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 18:22 
Cytuj  
U mnie hype nie opadł. W sumie jak tak spojrzę na wszystkie bijatyki zapowiedziane na ten i przyszły rok to nie ma nic co wywoływałoby we mnie takie emocje jak nowy Mortal.

Tekken 7 zapowiada się na jedno wielkie nieporozumienie. Zupełnie nie rozumiem co odjebało Haradzie, ale kolo musiał nieźle przyćpać skoro nowe postacie prezentują się tak średnio. Na dodatek dziwne zmiany w systemie rodem z bijatyk 2D. Po co te ciosy specjalne? Po co? Animacje niektórych z nich są zapożyczone z Soul Calibur V. Najbardziej jednak denerwuje mnie w Tekkenie to, że postacie od kilku odsłon tak samo wyglądają, animacje mało się zmieniają, tak samo jak różne okrzyki postaci. Na dodatek grafa w siódemce zwyczajnie nie robi - za mało wielokątów, brzydkie włosy, mnóstwo przenikających przez siebie elementów. Niby będzie lepiej, ale na cud nie liczę. Porwali się na Unreal Engine 4 i słabo to wykorzystali.

Street Fighter V - tutaj krótko. Capcom to dla mnie dno. Śmieszne zagrania typu DLC na płycie i 10 edycji SF4 sprawiają, że nowa odsłona mi lata. Nigdy nie byłem wielkim fanem serii i raczej nim nie zostanę.


W MKX podoba mi się to, że widać ile kasy wpakowali w ten tytuł. Oprawa miażdży. Może nie jest to techniczny majstersztyk, ale już pod względem artystycznym bije na głowę nawet serię Soul Calibur co jest dla mnie niebywałym zaskoczeniem. Anatomia postaci i twarze niekiedy kuleją, ale chociażby stroje to majstersztyk. Pełne różnych detali, dobrze odwzorowane różnego rodzaju tkaniny. Udźwiękowienie również na plus. Sam pomysł z intrami przed walką to świetne rozwiązanie. Na każdą parę zawodników przypada po kilka takich dialogów. Na dodatek również są one przewidziane dla mirror matchy.

Systemowo wiele się nie zmieniło. Doszły interakcje z otoczeniem na modłę tych z Injustice. Jeszcze nie wiem jak to wypadnie w praniu. Na wczorajszym turnieju ten element był notorycznie pomijany przez zawodników. Nie wiem z jakiego powodu. Doszło bieganie i pasek staminy.

Contentu jest cała masa - tryb Story, ogromna krypta - wygląda jak prosta gra przygodowa z różnego rodzaju zagadkami i odkrywaniem różnej maści sekretów, Living Towers, Faction Wars i tak dalej. Na dodatek dzięki graniu w darmową wersję mobilną będzie można odblokować stroje dla postaci na innych platformach i odwrotnie.

Online - tutaj wielka zagadka. Przekonam się we wtorek. Oby nie było kichy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 21:51 
Cytuj  
to kiedy ps4 kupujesz? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2015, 22:21 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Tekken 7 .... Porwali się na Unreal Engine 4 i słabo to wykorzystali.


Lael, nawet nie widać. Zamiast wracać do tego co było siłą tekkenów i podać wiecej tego w nowoczesnej oprawie to odpierdalaja taka fuszerke. Trzeba sie będzie tego mortala nauczyc wreszcie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2015, 16:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to kiedy ps4 kupujesz? :P

Nigdy. Załuję, że X lat temu sprzedałem Pleja 2. Magiczna konsola. Tekken 5 i Soul Calibur 2/3 - zagrałbym znowu, ale na emulatorze to już nie to samo.

tomugeen napisał(a):
Lael, nawet nie widać. Zamiast wracać do tego co było siłą tekkenów i podać wiecej tego w nowoczesnej oprawie to odpierdalaja taka fuszerke. Trzeba sie będzie tego mortala nauczyc wreszcie.

Jak wyjdzie na PC to i kupię, bo Tekken to mimo wszystko Tekken. :)


To już jutro! Hype, hype, hype. Fun, fun, fun. Fight, fight, fight. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 13:35 
Cytuj  
Buehehe, na Steamie już jadą launch gry i crashe. Na chwilę obecną opinie o grze są "mieszane" (54%) 1400+ opinii.
IMO ta gra będzie najzwyklejszym cash grabem. Cena produktu oraz ceny 7384958934589 DLC (dlc w postaci łatwiejszego wykonywania fatality, wtf?! https://twitter.com/jeffgerstmann/status/587840969598373888) nieadekwatne do jakości gry.
Gdzieś ktoś ładnie wspomniał: Ta gra stała się idealną platformą pod de-el-ce-ki.


Ostatnio edytowano 14 kwi 2015, 13:39 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 13:37 
Cytuj  
dobrze, ze na konsolach wszystko dziala i multi wyglada calkiem zacnie.
chociaz wymaga 'dobrego' internetu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 13:59 
Cytuj  
Nie ma dramatu z tymi DLC, moze rzeczywiscie zbyt agresywnie przywalili nimi w trakcie premiery.

Poki w bijatyce nie ma boosta do HP/DMG/Block za kase, to chyba wszystko kosmetyka. No okej, wrzucanie miliona hero za kase których nie mozna normalnie odblokować to kicha. Ale i tak grałbym pewnie 2 postaciami z czego jedna to Kitana.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 14:37 
Cytuj  
w dlc chyba jest 4 do unlockniecia.
a tak to kosmetyka.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 17:44 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Buehehe, na Steamie już jadą launch gry i crashe. Na chwilę obecną opinie o grze są "mieszane" (54%) 1400+ opinii.
IMO ta gra będzie najzwyklejszym cash grabem. Cena produktu oraz ceny 7384958934589 DLC (dlc w postaci łatwiejszego wykonywania fatality, wtf?! https://twitter.com/jeffgerstmann/status/587840969598373888) nieadekwatne do jakości gry.
Gdzieś ktoś ładnie wspomniał: Ta gra stała się idealną platformą pod de-el-ce-ki.

Nie ma to jak przywoływanie opinii wystawionych przez debili. Żal.

Sam jesteś cash grabem. Weź te swoje chujowiny jakoś uargumentuj, bo użycie takiego terminu wobec nowego Mortala to jedno wielkie nieporozumienie. Cash grabem to są Battlefieldy, Assassiny, Fify czy inne Call of Duty gdzie z odsłony na odsłonę mało co się zmienia.

Na razie jest kilka DLC. Jak ktoś jest leniwy to sobie kupi te Fatality. Tutaj plus dla twórców za bycie sprytnymi. Jak komuś nie chce się odblokowywać czegoś tam to rzuci grę w pierony po niedługim czasie. Twórcy i tak zarobią, dobra ich.

Poza tym postacie z Kombat Packa będzie można wypróbować za darmo w specjalnych wieżach. Także zawsze plus, bo będzie można przed zakupem się przekonać czy dana postać jest warta gęby czy nie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 20:53 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Buehehe, na Steamie już jadą launch gry i crashe. Na chwilę obecną opinie o grze są "mieszane" (54%) 1400+ opinii.
IMO ta gra będzie najzwyklejszym cash grabem. Cena produktu oraz ceny 7384958934589 DLC (dlc w postaci łatwiejszego wykonywania fatality, wtf?! https://twitter.com/jeffgerstmann/status/587840969598373888) nieadekwatne do jakości gry.
Gdzieś ktoś ładnie wspomniał: Ta gra stała się idealną platformą pod de-el-ce-ki.



Jak można wystawiać opinie grze, skoro dopiero miała ona premierę (dosyć burzliwą, przez zjebany system podzielenia gry na 30 partów)?
Bo właśnie wkurwia mnie to niemiłosiernie, że pierdolone bachory wystawiają na metacritic 0/10 bo muszą poczekać z pojedynkami dwie czy trzy godziny. I ten płacz na forach, że domagają się zwrotu pieniędzy.

I grę można było wyrwać spokojnie za sto złotych, więc skończ pierdolić głupoty wyssane z palca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 21:59 
Cytuj  
Yep, cashgrab i skurwienie confirmed:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... ostcount=1


Poczekam spokojnie na przecenę i wersję z wszystkimi DLC. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 09:23 
Cytuj  
Nie chcę mi się wnikać, bo i tak nie kupuje narazie, ale chciałbym się zapytać czemu w bijatyce są jakieś coinsy, o których drop rate się ludzie kłócą? Co to jakieś MMO jest gdzie się tokeniki grindzi?

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 12:03 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie chcę mi się wnikać, bo i tak nie kupuje narazie, ale chciałbym się zapytać czemu w bijatyce są jakieś coinsy, o których drop rate się ludzie kłócą? Co to jakieś MMO jest gdzie się tokeniki grindzi?


W poprzednim mortalu za te coinsy odblokowywałeś skiny itp. piardy.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 15:37 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
sula napisał(a):
Nie chcę mi się wnikać, bo i tak nie kupuje narazie, ale chciałbym się zapytać czemu w bijatyce są jakieś coinsy, o których drop rate się ludzie kłócą? Co to jakieś MMO jest gdzie się tokeniki grindzi?


W poprzednim mortalu za te coinsy odblokowywałeś skiny itp. piardy.

W poprzedniego Mortala grałem tylko trochę na konsoli podczas piwkowania u znajomego to nie wiedziałem.

Dobra tylko czemu farmienie jakiegoś currency jak w MMO, a nie odblokwywanie poprzez gameplay? np. zrób wszystkie fatality Kitaną to dostaniesz dodatkowy 'ukryty' fatality dla niej, albo wygraj 5 meczy w multi z rzędu Jonnym Cage'em to dostaniejsz dodatkowy skin do niego, przejdź story to będziesz mógł pograć dodatkową postacią, itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 15:39 
Cytuj  
heh jak zwykle tylko pecetowcy maja jakis bol dupy.
reszta po prostu gra i ma w chuj funu.
moja kopia bedzie jutro :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 16:17 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=_4bC-vQLa_8


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 16:36 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Yep, cashgrab i skurwienie confirmed:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... ostcount=1


Poczekam spokojnie na przecenę i wersję z wszystkimi DLC. :)

Bzdura bzdurą pogania.

Dowiedz się ile dostawało się monet w takim Deadly Alliance lub Deception a potem pisz te swoje posty z dupy. Na dodatek żeby odblokować niektóre rzeczy w Deception trzeba było przejść tryb Konquest, który był przygodą na wiele godzin.


Dzisiaj w końcu pogram więcej to coś potem napiszę. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 16:56 
Cytuj  
Ja juz paczuje. Pogralem 10min. i jest moc :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.