mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 17:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Macie jakieś działające proxy Korea / Hong Kong / USA (o ile już mogą grać)?

SoftEther VPN https://www.softether.org/
jest najlepszy ale stronę podajesz zła dlatego wcześniej miałem problem.
To jest klient. Trzeba ściągnąć ze strony gdzie jest z pluginem do open serwerów :-)


http://www.vpngate.net/en/download.aspx


_________________
psn

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 18:48 
Cytuj  
ja nie mam problemów, ram 8gb amd phenom x4 985, karta starta geforce gtx460, na wysokich detalach mam 30 fpsów. Fakt kamerka wkurza, bo jak chcesz oddalić to włącza ci się taktyczna. Zauważyłem jeszcze drobne problemy z AI sojuszników - wybrałem opcję, żeby bili tego co ja i nie zawsze to robią, a jak wskazuje cel ataku to zaraz go zmieniają, ale jest sporo do zrobienia w grze i w ciąga. Parę małych patchy z kamerką i AI i będzie dobrze.

A odnośnie tych problemów technicznych, to ja nic takiego nie uświadczyłem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 18:51 
Cytuj  
No tak myślę. SI towarzyszy jest całkiem rozbudowane wiec da się to ogarnąć. Muszę więcej czasu poświęcić na ustawienie SI


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 19:10 
Cytuj  
Udało mi się uruchomić. Gra ewidentnie nie radzie sobie z wyłączoną synchronizacją, bo powoduje to zwiech gry (nigdy nie gram z włączoną, to chyba będzie pierwsza gra :o Druga sprawa, co jakiś czas, w równych odstępach czasu, mam chwilowy spadek fps (nawet jak się nic nie dzieje na ekranie). Jestem pewien, że to te "zajebiste" zabezpieczenie :evil: No i dla mnie osobiście szkoda, że nie mam kamery takiej jak w aRPG (Risen, Bound by Flame czy TESO itp.), muszę trzymać prawy przycisk myszki, aby się rozglądać :( Co prawda można grać z padem, ale chyba nie o to chodzi :D

Edit:
Iniside i Deshroom - wielkie dzięki za pomoc z vpn'em.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 22:24 
Cytuj  
Pograłem ze 2h - zacząłem od razu na hardzi magiem.

Póki co wydaje się ok i powiem, że dobrze się czuje w roli jaką BW mi dało w tej gierce:). Muzyka spoko, grafika imo zajebista i daje klimat. Miejscówki ciekawe. A no i ten elf mag co się go ma na początku też zajebisty w sensie gadki i sama postać wydaje się bardzo ciekawa. Mam wszystko na high z teselacją na medium i chodzi w granicach 60 fps.

Co do combatu - widać, że jest bardziej "action" niż w DA:O ale imo jest znacznie lepiej niż w dwójce. Każdy może mieć 8 skilli aktywnych czyli nie tak mało i chyba do dynamicznego combatu wystarczy. Póki co nie musiałem stosować jakichś wymyślnych taktyk - zobaczymy jak będzie później. Liczę, że to nie będzie tylko tank and spank od początku do końca gry.

Kamerę taktyczną póki co sobie odpuściłem ale pewnie potestuje jak będą trudniejsze walki. Ustawienie Si też jest chyba dość ważne. Jedyne co mnie martwi to póki co kruchość mojego maga - brak opcji ucieczki póki co(poza barierami/stunem), chyba muszę bardziej jakiegoś aggro tanka zbudować i nim tauntować wszystko.

Za mało póki co aby wystawić jakąś konkretną ocene ale na tą chwilę jestem zachwycony.

Spoiler co do prologu
Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:06 
Cytuj  
Ja też chwilę pograłem, ale to nie do końca to czego oczekiwałem. Grafika, muzyka super, ale kamera i sterowanie trochę zjebane i trzeba się przyzwyczaić do takiego rozwiązania. Żeby podnieść loot trzeba podejść odpowiednio blisko, jest to cokolwiek problematyczne w ciasnych pomieszczeniach. Ogólne wrażenie konsolowatości samej rozgrywki, combatu i ui trochę odrzuca. Ostatnim takim podobnym rpgiem w jaki grałem był Skyrim i nowe DA nie ma żadnego startu do niego, jest gorsze właściwie w każdym aspekcie. Jest ok, ale bez szaleństwa, zobaczymy jak dalej. Na pewno nie kupiłbym jej, gdybym miał teraz możliwość wyboru.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:10 
Cytuj  
Jednym słowem denuvo robi robotę albo hajs jak to mawiają devsi. ;D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:17 
Cytuj  
Well, to zależy bo równie dobrze ludzie mogą korzystać z Origina i robić refundy, traktując zakup jako taką wersję demo.

No ale na pewno pomaga wycisnąć dodatkowy hajs, to na 100%.

Czytałem też neogafa i tam ktoś wkleił użycie dysku twardego (zapis) podczas gry, plotka o szkodliwości gry wydaje się kompletnie wyssana z palca.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:21 
Cytuj  
Tia, tam bylo pare takich screenow, nawet nie jeden i faktycznie wyglada na to, ze te Denuvo nie meczy dysku. Zreszta, mozna to nawet samemu sprawdzic.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:22 
Cytuj  
To jeszcze tego Denuvo nie złamali?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:33 
Cytuj  
W fifa 15 mam przegrane ponad 100h i jeszcze dysk działa także to jakieś pomówienia. ;p


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 00:35 
Cytuj  
Tyle ze tamten post tyczyl sie Lords of the Fallen ktore przy okazji ma podobno zjebany przez Denuvo performance, wiec pewnie kwestia jeszcze zaimplementowania tego do gry.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 08:34 
Cytuj  
Jak macie problem z wydajnoscia to wylaczcie Origin Overlay w opcacj Origin.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 19:49 
Cytuj  
Kupiłem, za dobre recenzję ma żeby olać ten tytuł :) później coś skrobnę.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 20:52 
Cytuj  
Mnie się Dragon Age Inkwizycja bardzo podoba. Ma to, co dobry RPG powinien mieć: wciągającą i ciekawą fabułę, ogromny świat z mnóstwem zadań pobocznych i ciekawych lokacji do eksploracji i to czego wielu grom z tego gatunku brakuje (np. Skyrim), czyli epickość. Combat mógłby być lepszy, mogłoby być więcej drzewek skilli dla postaci (5 to za mało, i zdecydowanie brakuje drzewka uzdrawiania, nie kumam czemu go nie dodali). Mam też wrażenie, że level idzie trochę za wolno, gra od czasu do czasu crashuje, ale oprócz tego wszystko jest jak najbardziej zajebiste. Graficznie prezentuje się bardzo fajnie, styl graficzny pasuje do gry w każdym stopniu, widoczki są śliczne, tak samo jak efekty. Bardzo dużo smaczków dają nawiązania do historii z poprzednich części, dzięki czemu czujemy że wszystkie części są elementami jednej serii, mimo innych bohaterów.

Moja ocena tej gry to mocne 8/10. Zdecydowanie warto zagrać.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:02 
Cytuj  
Skyrimowi brakuje ogromnego świata i eksploracji ? :o


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:27 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Skyrimowi brakuje ogromnego świata i eksploracji ? :o


Przeczytaj jeszcze raz uwazniej :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:39 
Cytuj  
My bad. ;>
Skyrim i ogólnie elder scrolls nigdy nie były nastawione na epickość.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 22:15 
Cytuj  
No ja mam dopiero 5h na liczniku i wkurwia mnie tylko jedno - muszę podejść do każdego itema żeby go podświetliło i wcisnąć A. Kurwa, nie mogli autolootu zrobić czy cus?
Czy po mapie jest jakaś opcja szybkiej podróży z miejsca A do miejsca B które już zbadałem? Póki co opcja "szybka podróż" pojawiła mi się w głównym obozie w tej pierwszej lokacji ale jak to działa dokladnie? Nie chce mi się latać 3x w tą i z powrotem żeby pierdołe oddać.

No i wkurwa fakt, że są potki na początku w liczbie 8, nie ma żadnych heali o odpoczywać trzeba tylko w obozach. Na hardzie to powoli robi się upierdliwe imo.

Poza tym super mi się grą i podoba mi się eksploracja. Gadki między postaciami też super. A no i w spoilerze coś o smoku:P.


Spoiler
Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 22:27 
Cytuj  
to mowicie ze warto wyjebac kase na denuvo age ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.