mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 22:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no to chyba nie widziałeś na oczy tego multi z AvP - dla mnie żenada przez duże Ż.

Widziałem. Ale nie o to chodzi - mówię po prostu, że logicznym posunięciem jest wrzucenie multi do kolejnej gry z serii, gdzie tryb ten był bardzo ważny. Nie oceniam jak im to wyszło, bo szczerze mówiąc ani trochę mnie to nie obchodzi.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2010, 23:19 
Cytuj  
a to już totalne przegięcie (jeżeli się plota potwierdzi) do GoW3 wciskają multi w postaci DLC:
http://news.vgchartz.com/news.php?id=7633

chociaż pewnie to żart prima aprilisowy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 08:41 
Cytuj  
Ok więc jestem po fabule White Knight Chronicles i muszę powiedzieć że to żenada :) Człowiek gra sobie tą 24tą godzinę, fabuła akurat tak na oko w połowie a tutaj ni stąd ni zowąd kończy się cała gra. Akurat w momencie w którym rzeczywiście zaczęło coś się dziać. Po przejściu stwierdzam że nie kupiłbym ponownie. Ktoś kto nie bardzo chce zwiedzać dungeony i będzie pędził prosto do celu da radę skończyć grę w 16h. Niestety jeżeli chodzi o zadania z gildii to po prostu trzeba pogrindować bo po skończeniu gry miałem postacie na około 35lvlach, tak naprawdę najlepiej się za to zabrać w NewGame+. Gra jest banalna, mimo tego że 2 postacie kontrolowane przez SI nie używają połowy skilli, wszystkie walki są dziecinne proste. Nie zginąłem ani razu, co lepsze, ani razu nie byłem zmuszony użyć jakiegokolwiek przedmiotu do uzupełnienia mp lub hp. System walki dość ciekawy ale nie czuje się wpływu na rozgrywkę. Grafika jest ładna, ale bardzo często brakuje klatek. Za to na duży plus muzyka, która bardzo mi się spodobała, tryb multi oraz budowanie własnego miasta. Muszę przyznać że najbardziej zniesmaczyła mnie długość rozgrywki, gdyż ogółem gra dość ciekawa, ale czułem się jakbym obejrzał połowę serialu chociaż zapłaciłem za cały...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 09:26 
Cytuj  
Ok, ze mna jest chyba cos nie tak, ale uwazam ze FFXIII jest prawdopodobnie najtrudniejszym FF w jaki gralem. Ostatni boss, to prawdopodobnie najtrudniejszy storyline boss z jakim sie bilem, a bilem sie ze wszystkimi z Fajnali. Wczoraj 2h z nim sie borykalem i zwyczajnie musialem sie poddac. A chwile na dopakowanie postaci na Gran Pulse spedzilem ;/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 09:37 
Cytuj  
V napisał(a):
Po sklepaniu GoW3 zastanawiam sie nad dwoma tytulami, ktory wybrac pierw Darksiders czy Dantes Inferno? co polecacie?


A mi tam się DI podobało :P (jakby ktoś pytał to grałem na easy i było to jakieś 8 godzin zabawy)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 11:32 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ok, ze mna jest chyba cos nie tak, ale uwazam ze FFXIII jest prawdopodobnie najtrudniejszym FF w jaki gralem. Ostatni boss, to prawdopodobnie najtrudniejszy storyline boss z jakim sie bilem, a bilem sie ze wszystkimi z Fajnali. Wczoraj 2h z nim sie borykalem i zwyczajnie musialem sie poddac. A chwile na dopakowanie postaci na Gran Pulse spedzilem ;/



Chodzi Ci o "papieża" (Balthanderus czy jakoś tak) , pierwszą postać Orphana, czy jego finalną postać?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 11:59 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Ok, ze mna jest chyba cos nie tak, ale uwazam ze FFXIII jest prawdopodobnie najtrudniejszym FF w jaki gralem. Ostatni boss, to prawdopodobnie najtrudniejszy storyline boss z jakim sie bilem, a bilem sie ze wszystkimi z Fajnali. Wczoraj 2h z nim sie borykalem i zwyczajnie musialem sie poddac. A chwile na dopakowanie postaci na Gran Pulse spedzilem ;/



Chodzi Ci o "papieża" (Balthanderus czy jakoś tak) , pierwszą postać Orphana, czy jego finalną postać?

:D punkt II


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 12:16 
Cytuj  
Ta forma w ktorej rzuca doom? Zaczac Com/Rav/Rav, zeby Com uderzyl pare razy i spowolnil pasek stagger. Potem Rav/Rav/Rav i do Stagger i potem jeszcze do 999%. Potem zaleznie od skladu 3xCom albo Com/Com/Rav (niektore postacie lepiej sie sprawuja jako Rav niz Com nawet w czasie Stagger) Oczywiscie wypadaloby sie buffnac wczesniej (i jego zdebuffowac chyba tez sie dalo) Jezeli uzywasz Fang to ustaw sobie jako leadera i przed samym koncem stagger uzyj Highwind - slodki dmg ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 12:55 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ta forma w ktorej rzuca doom? Zaczac Com/Rav/Rav, zeby Com uderzyl pare razy i spowolnil pasek stagger. Potem Rav/Rav/Rav i do Stagger i potem jeszcze do 999%. Potem zaleznie od skladu 3xCom albo Com/Com/Rav (niektore postacie lepiej sie sprawuja jako Rav niz Com nawet w czasie Stagger) Oczywiscie wypadaloby sie buffnac wczesniej (i jego zdebuffowac chyba tez sie dalo) Jezeli uzywasz Fang to ustaw sobie jako leadera i przed samym koncem stagger uzyj Highwind - slodki dmg ;)

Tak to sie nie da dyskutowac lol.

Anyway...
Niestety tak kolorowo to tam nie jest. Nie zaczynasz Com/Rav/Rav, bo na starcie dostajesz z Tormenta, ktory zostawia Ci kilkanascie HP, chwile potem leci lapa i kaput.
Zaczyna sie Med/Com/Med, a potem switchuje na Med/Com/Syn na przemian z Rav/Rav/Rav. Na stagger Com/Com/Med lub jakas kombinacja Com/Rav/Com albo Com/Rav/Rav jesli masz duzo HP. Gram Lightning, Snow i Hope. Probowalem inne kombinacje podczas gry, ale ten na bossow jest imo najlepszy. Pozwala szybko przeskoczyc z maksymalnie defensywnego w maksymalnie ofensywny setup.

Problemem nie jest sama walka, a ten przeklety Death, ktory nijak idzie zresistowac, nawet z Cherubh's costam. Na 4 podejscia, 3 razy padlem przez to wlasnie. Najgorsze, ze umiejka zawsze leci w lidera, a jak wyglada sprawa z liderem podczas walk - wiadomo.
I niech ktos mi powie, ze to jest dobry battle system... :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 13:06 
Cytuj  
Aa to nie ta faza walki.

Po tym calym Tormencie jest wystarczajaco czasu zeby sie uleczyc, nigdy z tym nie mialem problemow. Jezeli chodzi o ten death to niestety prawda, jest losowe i nie da sie nic zrobic :< Ja mialem szczescie, ze tylko raz na mnie tego uzyl. Z tego co czytalem gdzies to poison dziala na niego wysmienicie, polecam sprobowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 14:32 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Jezeli chodzi o ten death to niestety prawda, jest losowe i nie da sie nic zrobic :<


Da sie zrobic, w Gran Pulse mozna dorwac itemki znaczaco zwiekszajace resist postaci (Cherub's Crown i Seraph's Cap). W sumie, najwazniejsze zeby leader potrafil niezle resistowac, reszte zawsze mozna wskrzesic.
Kiedy pierwszy raz zabijalem goscia, Dooma rzucil na mnie 12 razy, 9 razy zresistowalem, 3 razy zebralem zgon, ale leader zawsze przezywal.

Kang napisał(a):
Ok więc jestem po fabule White Knight Chronicles i muszę powiedzieć że to żenada :) Człowiek gra sobie tą 24tą godzinę, fabuła akurat tak na oko w połowie a tutaj ni stąd ni zowąd kończy się cała gra.


To jest wlasnie to "Chronicles" w tytule. W zalozeniu calosc ma byc podzielona na 3 (bodajze) czesci, druga juz latem ma wyjsc (w Japonii).
Anyway, fabula to dodatek, glowny ciezar zabawy postawiony jest na gre sieciowa :). Wczoraj pyknalem swojego pierwszego questa :).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 14:50 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Da sie zrobic, w Gran Pulse mozna dorwac itemki znaczaco zwiekszajace resist postaci (Cherub's Crown i Seraph's Cap). W sumie, najwazniejsze zeby leader potrafil niezle resistowac, reszte zawsze mozna wskrzesic.
Kiedy pierwszy raz zabijalem goscia, Dooma rzucil na mnie 12 razy, 9 razy zresistowalem, 3 razy zebralem zgon, ale leader zawsze przezywal.


Tak, ale Veji napisal, ze srednie efekty mu to dawalo. Mialem na mysli, ze nie ma sposobu, zeby totalnie uniknac, albo zmienic cel tego ataku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 15:03 
Cytuj  
Perrin napisał(a):

Kang napisał(a):
Ok więc jestem po fabule White Knight Chronicles i muszę powiedzieć że to żenada :) Człowiek gra sobie tą 24tą godzinę, fabuła akurat tak na oko w połowie a tutaj ni stąd ni zowąd kończy się cała gra.


To jest wlasnie to "Chronicles" w tytule. W zalozeniu calosc ma byc podzielona na 3 (bodajze) czesci, druga juz latem ma wyjsc (w Japonii).
Anyway, fabula to dodatek, glowny ciezar zabawy postawiony jest na gre sieciowa :). Wczoraj pyknalem swojego pierwszego questa :).


No zgadza się, to że to ma być trylogia to ja wiem :) Natomiast nie da się ukryć że jak na jedną część to trochę mało contentu. Ja właśnie wystartowałem New Game+ i będę chciał trochę questów gildiowych porobić, zobaczymy jak to wygląda.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 17:03 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Ta forma w ktorej rzuca doom? Zaczac Com/Rav/Rav, zeby Com uderzyl pare razy i spowolnil pasek stagger. Potem Rav/Rav/Rav i do Stagger i potem jeszcze do 999%. Potem zaleznie od skladu 3xCom albo Com/Com/Rav (niektore postacie lepiej sie sprawuja jako Rav niz Com nawet w czasie Stagger) Oczywiscie wypadaloby sie buffnac wczesniej (i jego zdebuffowac chyba tez sie dalo) Jezeli uzywasz Fang to ustaw sobie jako leadera i przed samym koncem stagger uzyj Highwind - slodki dmg ;)

Tak to sie nie da dyskutowac lol.

Anyway...
Niestety tak kolorowo to tam nie jest. Nie zaczynasz Com/Rav/Rav, bo na starcie dostajesz z Tormenta, ktory zostawia Ci kilkanascie HP, chwile potem leci lapa i kaput.
Zaczyna sie Med/Com/Med, a potem switchuje na Med/Com/Syn na przemian z Rav/Rav/Rav. Na stagger Com/Com/Med lub jakas kombinacja Com/Rav/Com albo Com/Rav/Rav jesli masz duzo HP. Gram Lightning, Snow i Hope. Probowalem inne kombinacje podczas gry, ale ten na bossow jest imo najlepszy. Pozwala szybko przeskoczyc z maksymalnie defensywnego w maksymalnie ofensywny setup.
Ja grałem Lighting, Hope, Vanille. Mogę nie do końca pamiętać jak to rozegrałem, ale zacząłem COM/SYN/SAB. Bodajże przed silnym ciosem, jest akurat czas aby Hope rzucił haste na siebie (chyba też zdążył na reszte albo przynajmniej na Light) oraz na rzucenie Libry przez Light. Po tym jak boss odpierdala ten silny cios zmieniłem się na MED/MED/MED. Po uleczeniu zmiana na MED/SYN/SAB, czyli generalnie haste i to co da radę rzucić Hope zanim Vanille wejdą na bossa debuffy Imperil, Deshell, Poison (i chyba deProtect). Potem COM/RAV/RAV na moment, następnie RAV/RAV/RAV i teraz wlasnie nei wiem czy zmieniałem po wbiciu staggera na COM/RAV/RAV czy ciągle RAV/RAV/RAV na zmiane z MED/RAV/RAV i wedle potrzeby MED/SYN/SAB, MED/SYN/MED. albo MED/MED/SAB. No i tak generalnie w kółko. Ja sobie zrobiłem pierwsze podejście kontrolne żeby podejrzeć zachowanie bossa i zaplanować paradygmy, bo jakimś czasie dałem restart i przy pierwszym podejściu na 5 gwiazdek się udało, ale fakt faktem nie mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że wygrałbym tak, czy tak i restart nie był konieczny, bo coś jednak w ustawieniach składu zmieniłem. Może miałem trochę szczęścia, ale wydaje mi się, że główny hint to utrzymywanie ciągle wysokiego HP (szczególnie przed mocnym atakiem), debuffy i systematyczny dps. Od pewnego momentu boss zaczyna tracić pasek zdrowia bardzo szybko. Druga forma to kpina w sumie jest, bo wystarczy wbić stagger a potem COM napiernicza każdy cios po 99999, tutaj miałem 4 gwiazdki bo w moim składzie jedynie Light miała COM.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 17:20 
Cytuj  
Zdobylem wlasnie Growth Egg w FFXIII, farmowanie teraz jest niemal przyjemnoscia :).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 17:26 
Cytuj  
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... ntasy-XIII - sama prawda :p


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 14:27 
Cytuj  
Ufff, no dobra. Pokonalem toto ;p
Nie chce wyjsc na kogos kto tylko narzeka i narzeka na nowego FF, ale czy tylko mnie gra wizualnie nie zachwycila (poza paroma momentami)? Storyline i postacie tez lekka kiszka...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 14:58 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ufff, no dobra. Pokonalem toto ;p
Gratki ^^


Vejitta napisał(a):
Nie chce wyjsc na kogos kto tylko narzeka i narzeka na nowego FF, ale czy tylko mnie gra wizualnie nie zachwycila (poza paroma momentami)? Storyline i postacie tez lekka kiszka...
Ciiiiii..... to przecież najlepszy FF w historii, jest śliczny wizualnie, ma porywające storyline, a combat to po prostu perełka na tle wszelkich jRPG :roll:

Z innej beczki - nie słyszałeś czasem czegoś o nowym Suikodenie ?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 15:29 
Cytuj  
Nope, niestety ani slychu od Konami w tym temacie narazie :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 18:59 
Cytuj  
tak sie rozgadaliście o Fainaru Fantaji że pobiegłem do sklepu i kupiłem :< ale mam kilka pytań zanim zacznę :

- czy jest jakiś wyraźny villain w tej części? wiecie, ktoś typu Sephiroth, Seifer/Lucrecia czy Sin, ktoś kogo kochasz nienawidzić, strasznie lubie jak ktoś taki jest
- czy finalowa paczka jest spoko czy to banda kretynów? :wink:
- czy Lightning jest ok jako main char ( o ile jest main charem)
- gdzie stawiacie XIII w hierarchii finali

i jeszcze bonus kłeszczyn - w związku z tym, że niedługo na PSN ma pojawić się FFIX (w które nigdy nie grałem bo mnie odrzucił design superdeformed i ogromne mangowe oczyska) to mam pytanie - czy dziewiątka jest spoczko?


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.