mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 11:48 
Cytuj  
Kilka razy miałem go na ostatniego hita i się złamałem, mały błąd i jego seria mnie powala.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 14:10 
Cytuj  
tne black knight padł mi za 2 razem, a gram knightem...

Zastanawiam się tylko, czy ulepszać tego claymora do końca ? Czy się opłaca? Znalazłem też runkę co zamienia broń w kryształową i też nie wiem czy się opłata przerabiać :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 15:31 
Cytuj  
Walka z Yhornem Gigantem faktycznie chujnia z grzybnią :/
Spoiler:


Muszę przyznać, że bossowie po drodze do finału są wymagający w cholerę. Szczególnie podobała mi się walka z pokazaną już na zwiastunach tancereczką. Coś pięknego!
Teraz męczę się z pierdzielonym
Spoiler:
Szybki jest w cholerę i moja tarcza słabo daje sobie radę.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 15:54 
Cytuj  
stanąłem na twinsach. Póki co odpuszczam :). Sob z jaką bronią latasz i jakie enchanty zakładasz?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 17:31 
Cytuj  
No nie mogę sobie poradzić, KURWA MAĆ. Co za wkurwiający boss. Teraz doczytałem, że chyba jest opcjonalny, ale prawdziwie dark soulsowy kurwiszon.

Udało się komuś z was go przejść? Daedrael? Mówie o :
Spoiler:


Jebany ma zero czasu przerwy między atakami i non-stop spamuje. Do tego jak postać leży na ziemi to potrafi z wyskoku dobić albo odpalić kurwa jugle jak w jakimś tekkenie.. I te kopy na mordę co chwilę.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:16 
Cytuj  
nie wiem co mam ci doradzic kaban, bo nie mialem z nim zadnego problemu, padl za pierwszym razem. rolka w prawo przy kazdym jego ataku, jak zaczynasz obijac stojac z jego boku / z tylu, to na 100% bedzie kop, wiec bijesz jednoczesnie ruszajac sie. dostalem pare hitow na morde, ale 6 flaszek mi zostalo, wiec nie jakos tragicznie.

moze quality build, ktorym gralem to jakis easy mode?

ja polegam w 100% na rolkach, na zadnym bossie procz blizniakow nie podnioslem nawet raz tarczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:33 
Cytuj  
Circle rolling widzę od demon souls jest podstawą rozjechania każdego bossa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:35 
Cytuj  
Nie jest podstawą, jest jedną z opcji. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:36 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie jest podstawą, jest jedną z opcji. :)


qft


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:36 
Cytuj  
Chodziło mi o sposób, to podstawowy sposób.
Te czasy gdy w demon souls tluklo się z wieży z łuku zbugowanego wracającego smoka :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:37 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Chodziło mi o sposób, to podstawowy sposób.
Te czasy gdy w demon souls tluklo się z wieży z łuku zbugowanego wracającego smoka :)


Yyyyy no to pomijasz magic, skalowanie się na ranged broni, dobry endu build który jest w stanie wytankować wszystko. Od DS1 duuuuużo się w mechanice pozmieniało.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:47 
Cytuj  
Zmienilo sie tyle, ze jest wiecej wszystkiego.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 18:53 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Zmienilo sie tyle, ze jest wiecej wszystkiego.


yyy... dokładnie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 19:31 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
nie wiem co mam ci doradzic kaban, bo nie mialem z nim zadnego problemu, padl za pierwszym razem. rolka w prawo przy kazdym jego ataku, jak zaczynasz obijac stojac z jego boku / z tylu, to na 100% bedzie kop, wiec bijesz jednoczesnie ruszajac sie. dostalem pare hitow na morde, ale 6 flaszek mi zostalo, wiec nie jakos tragicznie.

moze quality build, ktorym gralem to jakis easy mode?

ja polegam w 100% na rolkach, na zadnym bossie procz blizniakow nie podnioslem nawet raz tarczy.


Dzięki, jakoś mi się udało. Zużyłem wszystkie dusze jakie mialem w inventory (oprócz bossowych), żeby zdobyć kilka poziomów. No i dobrze działa na niego elektryczność. Do tego używałem zbyt wolnej broni, a do tej walki np katanka świetnie się sprawdza. Ogólnie póki co najtrudniejsza walka i podchodziłem do niej chyba z 30 razy.

Coś czuje, że będę miał najgorsze zakończenie w grze. Co ja odjebałem to szkoda gadać..

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 19:55 
Cytuj  
No ja już pasuję DS-a mam dość. Rzucałem prawie padem, nie wspominam black knighta nawet dzisiaj bo myślałem że mnie zaleje kurwica. Kilkukrotnie wyszedłem z gry po czym wchodziłem na nowo :) ja rozumiem trudność itd. ale bez przesady :) trochę jest to wszystko za mocne, meczę się po prostu.

Anyway, gra jest bardzo dobra, tylko po prostu trzeba to lubić. Może pociągnę dalej za jakiś czas, ale na razie mam dość.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 20:11 
Cytuj  
NIe, poprostu nie umiesz jeszcze w to grac. Black knighty bardzo latwo mozna zabijac bez tarczy nawet.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 20:13 
Cytuj  
Zgadzam się, do tego za dużo chce od razu i za szybko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 20:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No ja już pasuję DS-a mam dość. Rzucałem prawie padem, nie wspominam black knighta nawet dzisiaj bo myślałem że mnie zaleje kurwica. Kilkukrotnie wyszedłem z gry po czym wchodziłem na nowo :) ja rozumiem trudność itd. ale bez przesady :) trochę jest to wszystko za mocne, meczę się po prostu.

Anyway, gra jest bardzo dobra, tylko po prostu trzeba to lubić. Może pociągnę dalej za jakiś czas, ale na razie mam dość.


Wrócisz i to szybko. Gra potrafi wkurwć i mówisz sobie - kurwa mam dość i nie będę już w to więcej grał po czym za jakiś czas logujesz się jak gdyby nigdy nic. :D
Podobno do wieży można wejść za free odbijając się od jakiegoś drzewa czy jakoś tak także 20k w kielni zostaje.


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 20:39 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Do tego używałem zbyt wolnej broni


nie wiem jak mozna grac z czyms wolniejszym od prostych mieczy, mnie to po prostu wkurwia. dlatego quality build i najzwyklejszy miecz = win.

chociaz ten secik 2 katan z ich specjalem jest tak wykurwisty, ze chyba sie nie opre i troche tym pogram.

Kaban napisał(a):
Coś czuje, że będę miał najgorsze zakończenie w grze. Co ja odjebałem to szkoda gadać..


3 zakonczenia triggeruje sie niezaleznie od tego, co zrobiles ze strazniczka, takze nie lam sie (jak chcesz wiecej szczegolow, to powiedz, wrzuce w spoiler). czwarte zakonczenie wymaga dlugiego questa, zrobisz sobie w ng+. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 21:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No ja już pasuję DS-a mam dość. Rzucałem prawie padem, nie wspominam black knighta nawet dzisiaj bo myślałem że mnie zaleje kurwica. Kilkukrotnie wyszedłem z gry po czym wchodziłem na nowo :) ja rozumiem trudność itd. ale bez przesady :)


Wiedziałem, że prędzej czy później to nastąpi. :D Na czym poległeś?


Ogólnie jak wszedłem dzisiaj do Boreal Valley, to mi szczęka opadła na ten widok. Ja pierdolę.

Za sam ten moment tylko ta gra > Dark Souls 1.

Atherius napisał(a):
Podobno do wieży można wejść za free odbijając się od jakiegoś drzewa czy jakoś tak także 20k w kielni zostaje.


Widzę, że Janusze biznesu są nawet w DS. :F


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.