mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 07:34 
Cytuj  
Ja tam Tobiego lubie, gorzej z tym Ayesee, zwlaszcza ze widac ze za bardzo sie nie zna, a mowi 90% czasu, podobno dzis widzac midnight pulse Enigmy myslal ze to black hole :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 09:40 
Cytuj  
obejrzalem wlasnie 1 gre lgd z alliance, dobra koncowka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 14:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo jak lamie to sam sie wkurwiam :)
w lol'u bylo o tyle latwiej, ze grala cala paczka znajomych i mozna sie bylo powoli uczyc kto/czym/jak i po co.
a w grze z randomami niestety dosc czesto dostajemy hero z dupy i potem tylko wkurw :)


Granie w Dote 2 samemu to dosyc karkolomny pomysl. Stezene noobostwa i retardow jest po prostu niewiarygodne. Ostatnimi czasy gram moze 1-2 gre raz na dwa tygodnie, bo zwyczajnie wiecej sie nie da - czlowiek sie za bardzo wkurwia bo na 95% dostaje do teamu 1-2 absolutnych debili. Dla mnie ta gra jest martwa. Szkdoa w sumie, ze nie ma czegos w stylu Dota League dla Dotki 2 :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 15:56 
Cytuj  
@up

Ragna, ja gram srednio - jesli chcesz to mozemy pogrywac razem... mam paru znajomych z ktorymi pykam sobie i jest ok.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 15:57 
Cytuj  
Jest ixdl, tam za to jest spore stezenie ludzi z bardzo wygorowana opinia o swoim skillu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 16:13 
Cytuj  
e to tak jak w kazdej grze ragna :)
na poczatek i tak nie ma wyjscia tylko trzeba grac samemu (moi znajomi graja w lol'a) zeby ogarnac podstawy chociaz.
mi wkurwianie raczej na razie nie grozi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 16:24 
Cytuj  
Gram glownie SD i Random Draft i jakos mnie ludzie mocno nie denerwuja.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 16:53 
Cytuj  
Z tego co zauważyłem dużo niższy poziom jest na solo grach, do tego dłużej się czeka na sam mecz, z drugiej strony na premade'ach np. w all pick często w moim teamie wszyscy robią randoma, a w drugim czekają i robią jakiś sensowny wybór. Nie ma kontry-idzie wpierdol. W sumie gram tylko limited hero, random draft i all pick. W single draft za bardzo mnie denerwował brak balansu przy losowaniu hero, nawet przy naradzie całego teamu nie dało się czasem złożyć sensownej kontry(a to od święta gdy są ogary chcące pogadać), zbyt ruletkowy tryb, żeby chociaż było tak, że ten koleś dostaje 3 carry do wyboru, ten 3 supporty itd to może miałoby to ręce i nogi. All random to już w ogóle dla mnie dramat, oliwy do ognia dolał 3 razy pod rząd wylosowany chen i wykreśliłem z preferencji.

W sumie z doświadczenia mogę powiedzieć, żeby omijać solo games, bo reszta to w tej grze random.

a może gildie założyć mmorpg.pl- czy jak to działa? i powiedźmy, że o pełnych godzinach wieczorem zbieramy team/ teamy na grę?(po turnieju)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 16:54 
Cytuj  
byly juz proby i raczej nic z tego nie wyszlo ;)
zbyt duza roznica w skillu jak i niestety nawet przy rownym podziale, z reguly gra ogranicza sie do polowania na konkretne jednostki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 17:09 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mendol napisał(a):
bo jak lamie to sam sie wkurwiam :)
w lol'u bylo o tyle latwiej, ze grala cala paczka znajomych i mozna sie bylo powoli uczyc kto/czym/jak i po co.
a w grze z randomami niestety dosc czesto dostajemy hero z dupy i potem tylko wkurw :)


Granie w Dote 2 samemu to dosyc karkolomny pomysl. Stezene noobostwa i retardow jest po prostu niewiarygodne. Ostatnimi czasy gram moze 1-2 gre raz na dwa tygodnie, bo zwyczajnie wiecej sie nie da - czlowiek sie za bardzo wkurwia bo na 95% dostaje do teamu 1-2 absolutnych debili. Dla mnie ta gra jest martwa. Szkdoa w sumie, ze nie ma czegos w stylu Dota League dla Dotki 2 :<

Strasznie nerwowy jesteś ;p.

Osobiscie robie pelny random (wszystkie tryby gry) i tak wlaczy mi sie AP, to instant pick Invokera, albo inny hero ktorego kompletnie nieogarniam, wszyscy na mute i moge grac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 17:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
byly juz proby i raczej nic z tego nie wyszlo ;)
zbyt duza roznica w skillu jak i niestety nawet przy rownym podziale, z reguly gra ogranicza sie do polowania na konkretne jednostki :)


mendol z calym szacunkiem ale wygi z tego forum to nie cale forum... to ze wam sie, kolejny raz, nie udalo nie znaczy, ze reszcie userow sie nie uda...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 17:39 
Cytuj  
o czym ty znowu pierniczysz?
probowalo wiele roznych osob i kazdy z reguly gra sam.
nie wiem co znaczy 'kolejny raz' ale najpierw zorientuj sie, zanim jak zwykle z dupy wpadasz po 2 latach i wymyslasz jakies teorie z dupy.
nikt nikomu nie broni probowac, po raz kolejny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:06 
Cytuj  
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o czym ty znowu pierniczysz?
probowalo wiele roznych osob i kazdy z reguly gra sam.
nie wiem co znaczy 'kolejny raz' ale najpierw zorientuj sie, zanim jak zwykle z dupy wpadasz po 2 latach i wymyslasz jakies teorie z dupy.
nikt nikomu nie broni probowac, po raz kolejny.


napisalem, ze komus ktos broni? nic takiego nie napisalem, znow mendolisz.
kolejny raz? a poczytaj sobie forum zamiast napierdalac posty jak kalasznikow to bedziesz wiedzial.
wiele osob? taaaa...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:52 
Cytuj  
ale co mam czytac? napisalem jak bylo i tyle.
tobie sie tylko wydaje, ze wiesz lepiej, mimo, ze nawet nie grales.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 18:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale co mam czytac? napisalem jak bylo i tyle.
tobie sie tylko wydaje, ze wiesz lepiej, mimo, ze nawet nie grales.


Dobrze, Mendol, standardowo - wiesz lepiej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 19:00 
Cytuj  
W sumi slabo bylo z probami. btw. team w docie to chyba max 6 osob, moze sie zmienilo, ale wiele to nie daje. I raczej ni ma tu tylu chetnych osob.

Unika sie AP jak ognia i tyle. Tez ragowalem kiedys, gram tylko solo ostatnio i wiekszosc gier jest normalnych, moze nie jakies pro ale ludziska sie raczej staraja niz trolluja.

I zagrajcie sobie z cypisem to Was zabierze w high bracket i ciekawe czy Wam bedzie latwiej ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 19:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W sumi slabo bylo z probami. btw. team w docie to chyba max 6 osob, moze sie zmienilo, ale wiele to nie daje. I raczej ni ma tu tylu chetnych osob.

Unika sie AP jak ognia i tyle. Tez ragowalem kiedys, gram tylko solo ostatnio i wiekszosc gier jest normalnych, moze nie jakies pro ale ludziska sie raczej staraja niz trolluja.

I zagrajcie sobie z cypisem to Was zabierze w high bracket i ciekawe czy Wam bedzie latwiej ;)


Dobra, to ja zagram z checia jakas partyjke - mam K:D 1:1 wiec jestem sredni.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 19:23 
Cytuj  
ale my mówimy o gildii a nie o teamie? to chyba co innego?- niedawno dodali?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2013, 19:26 
Cytuj  
Nie wiedzialem, ze jest takie cos jak gildia w docie.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.