mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 20:51 
Cytuj  
bede wdzieczny za tipy odnosnie demona gnusnosci (ten typ w śnie) ostatni srodkowy pokój taki lich

wiem ze na 100% trzeba jakos przełaczac sie miedzy formami i kazda dobrze wykorzystac ale juz sie troche zmeczylem solowaniem - chce stad wyjsc a troche mnie z byka roznosi ...

:wink:

EDIT eeee ide jeszcze go pomecze 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 20:57 
Cytuj  
Ostatniego Licza rozjebujesz z rozbiegu w "normalnej" formie. Tak ja go pokonałem przynajmniej.

A czy uwolniłeś swoich team-mejtów najpierw ?

Są oni uwięzieni w trzech najbardziej zewnętrznych "zonach" w swoich koszmarach. Żeby dostać się do nich, musisz najpierw zabić wszystkie "minor" demony (w dwóch zonach połączonych z zewnętrzną, z każdej strony) wykorzystując swoje formy (np. golema by rozbić drzwy czy ogniomana by przejść przez ogień).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 21:02 
Cytuj  
W Warden's Keep jest jakas zbroja do zebrania? Ja tylko znalazlem kuferek z jakims mieczykiem po ostatniej walce przy portalach.

EDIT. A no ta, przypomniales sobie, jest tam jakis armor :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 21:14 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ostatniego Licza rozjebujesz z rozbiegu w "normalnej" formie. Tak ja go pokonałem przynajmniej.

A czy uwolniłeś swoich team-mejtów najpierw ?

Są oni uwięzieni w trzech najbardziej zewnętrznych "zonach" w swoich koszmarach. Żeby dostać się do nich, musisz najpierw zabić wszystkie "minor" demony (w dwóch zonach połączonych z zewnętrzną, z każdej strony) wykorzystując swoje formy (np. golema by rozbić drzwy czy ogniomana by przejść przez ogień).
a no to prawie go zsolowalem :P nie uwolnilem ich poszedlem do srodka zewnetrzne olalem po zrobieniu okregu zon odblokowal sie srodek

kurde blyskawicami mnie zalatwil po 15 minutach walki, w tej swojej normalnej formie z dialogu a dobrze mi szlo golemem i leczac sie z tych kupek

to ide po nich bedzie latwiej


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 21:20 
Cytuj  
SPOILER-Pytanie :

Czy jak sie wchodzi do Denerim za pierwszym to rozumiem, że część lokacji jest niedostępna mimo, że zczyściłem całe Denerim z q pobocznych ?Nadal chyba nie mogę wejść do 3 lokacji bodajże(z obozowiskiem elfów włącznie).

Ja swoim magusem pakuje do inferno a potem pójdę w drzewko z forcfield bo u mnie cc zajmuje się Morigan:P(trza kupić książki ale narazie kasiury nie mam bo dopiero cały team ubrałem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 21:37 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Sposób na obronę wioski na hard
zostaw team u góry, biegnij na dół powalcz, aż nie zginie milicja i następnie agruj uciekaj na górę po pomoc :]

@Desh
rofl

wioskę tak robiłem

a walka z demonem mnie zawiodła miało być wyzwanie a w 4 to była rzeź :P

idę grać :]


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 21:44 
Cytuj  
Zabol, zrobilem skarb maga. SPOILER
Zbroje dostales razem z questem, z 3 ozywiencow leci kolejno czapek, rekawitki i buty. Bez rewelacji, ale wyglada ladnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 22:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Aeiva napisał(a):
Sposób na obronę wioski na hard
zostaw team u góry, biegnij na dół powalcz, aż nie zginie milicja i następnie agruj uciekaj na górę po pomoc :]

@Desh
rofl

wioskę tak robiłem

a walka z demonem mnie zawiodła miało być wyzwanie a w 4 to była rzeź :P

idę grać :]


Tylko że to nie Final Boss :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 22:17 
Cytuj  
Pytanie spojler:

Czy kurna jest mozliwosc by pomoc wiosce redcliffe, przejsc do ataku na wioche bez ujemnych punktow do kontaktow stena i morrighan ? Jedynie co to na chwile zamienilem ich na alliego i liliane :S Walka o tą całą wioche przysporzyla mi troche klopotow. Nie wiem czemu teraz nie moge nic sprzedac, wszystko kosztuje 0 miedziakow. Caly czas nosze te same pizdowate ciuchy... I czy moze ktos dac wskazowke jak zostac magiem krwi? Czy mam na cos uwazac, kogos nie zabijac itp?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 22:26 
Cytuj  
Nie patrz zbytnio na reputacje, nie dość że psuje to atmosfere RPG to i tak można to sobie odbić giftami (chyba że zrobisz coś naprawdę fest jak np. MEGA SPOLIER wykorzystasz żonkę arla eamona w rytuale krwi by uratować ich opętanego synka, -30 u Alistaira)

Np, w późniejszesz części rozgrywki znajdziesz pewien gift dla Morrigan który da ci 20+ do repa i quest dodatkowo.

Co do 0 miedziaków, musisz najpierw odbić zamek chyba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 22:33 
Cytuj  
Robie kolejne questy i mam :poinformuj o sukcesie radę zakonu - ale qwa gdzie jest ta rada zakonu :F?? Np zabilem emisariusza plagi czy powstrzymalem sily Loghaine przez zajeciem jakichs tam ziem.Ale do kogo isc po nagrode:F?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 22:56 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko że to nie Final Boss :>
we 4 i final był łatwy :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:38 
Cytuj  
Pytanie o jeden fragment w grze:
Jestem w tej chwili w tych elfkich ruinach gdzie mam zdobyc serce jakiegos mega wilkolaka. Problem w tym ze obszedlem calkowicie dolna czesc tych ruin, nawet po wyczyszczeniu dokladnie oblazlem jeszcze raz z tabem czy czegos nie pominalem przypadkiem, ale nie moge niczego znalezc co by popchnelo gre do przodu. Teren czysty, zadnych drzwi ukrytych czy cus nie ma, no i nie wiem co teraz... :/

EDIT: ROFL, a rozwiazanie bylo tak blisko... >_>


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:59 
Cytuj  
Zrobilem questy z uzyskaniem pomocy od 3 ras i urne. Robie praktycznie wszystkie poboczne i mam ledwie 22% gry ukonczone i zwiedzilem 66% swiata. wtf? Wydawalo mi sie, ze zblizam sie do konca. :] Nie moge znalezc trenera dla spirit healera, any help?


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 00:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zrobilem questy z uzyskaniem pomocy od 3 ras i urne. Robie praktycznie wszystkie poboczne i mam ledwie 22% gry ukonczone i zwiedzilem 66% swiata. wtf? Wydawalo mi sie, ze zblizam sie do konca. :] Nie moge znalezc trenera dla spirit healera, any help?
W denerim u maga w domku jest ksiazka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 00:04 
Cytuj  
Zaczyam sie powoli bac czytac ten topic. Spoilery lataja na prawo i lewo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 00:36 
Cytuj  
Masakra, a gra tak wciąga i jest tak długa, że mnie to przeraża.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 00:49 
Cytuj  
w sumie trudno sie dziwic gra przypomina mi bardzo mechanike Baldurs Gate i klimaty, grafike Morrowind

to nie mogło sie nie udac bo nie ma multiplaya ktory by byl zjebany :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 00:53 
Cytuj  
czy ja wiem czy jest dluga..dluga to byla Tales of Vesperia , gdzie 100 h schodzilo jak sie totalnie opieprzales i leciales na pale :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 00:54 
Cytuj  
co do multi, to mnie zaciekawilo cos, gdy gra sie instalowala, do katalogu "single player". Na cholere taki katalog skoro nie ma multi. Pewnie wycieli specjalnie multi by wydac DLC za 30$ :p dzieki za wskazowki. :]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.