mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 20:36 
Cytuj  
Drusek napisał(a):


Dziwne, że nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia / zaprzeczenia, przecież to jest banalnie proste do zweryfikowania (np process monitorem z sysinternals)?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 20:50 
Cytuj  
Jeśli to prawda to przecież oficjalnie się nie przyznają a zaprzeczyć też nie mogą bo by wtedy kłamali i można by ich sądzić.
Jak ktoś ma grę na SSD to niech se zainstaluje CrystalDiskInfo (darmowy) - tam są informacje SMART jak i np sumaryczna ilość zapisanych danych na dysku - i niech sprawdzi czy rzeczywiście to co piszą jest prawdą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 20:54 
Cytuj  
Przecież gra nie musi byc na ssd żeby to sprawdzić.
Na każdym dysku albo czyta z jednego sektora albo nie.
Sprawdzić może każdy. Moim zdaniem to bzdura.

W tym artykule nie ma nic o tym jednym sektorze tylko o ciągłym zapisie, to sprawdzić jeszcze łatwiej.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:12 
Cytuj  
HDD nie mają (przynajmniej moje 2) takich danych.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:19 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
HDD nie mają (przynajmniej moje 2) takich danych.

Parzcież ci napisałem jakim programem to sprawdzić, działa zarówno na ssd jak i hdd. A przez "oficjalnie" nie maiłem na myśli developera tylko np jakiegoś wiarygodnego bloggera/recenzenta

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:27 
Cytuj  
Tak to zrozumiałem więc napisałeś wyraźnie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:33 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Drusek napisał(a):


Dziwne, że nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia / zaprzeczenia, przecież to jest banalnie proste do zweryfikowania (np process monitorem z sysinternals)?


Bzdura. Gdyby Pclab mial krztyne rzetelnosci to by wzial jakis program, odpalil DAI na 30min i sie pochwalil wynikiem zapisu na HD. A tak to mamy news jakiegos idioty przepisujacego cos z zachodniej strony, ktora tez nie ma zadnego dowodu. Clickbait i tyle.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:39 
Cytuj  
Wcześniej napisałem, że daję grze mocne 8/10. Teraz daje jej 11/10. Gra totalnie wypierdoliła mnie z butów pod względem fabularnym. Doszedłem do momentu w którym zajmuje się Podniebną Twierdzę, i wydarzenia które do tego doprowadziły były nieziemsko epickie i zajebiście ciekawe. Od Mass Effecta 2 żaden RPG mnie tak nie rozwalił na łopatki jak DA:I. Gdybym miał ją kupić teraz, zapłaciłbym za nią nawet dwa razy tyle co jest warta. Po prostu geniusz scenarzystów. Zajebiste jest też to, że Twoja rasa i klasa mają ogromne znaczenie (gram elfim magiem, co chwile mam jakieś nawiązania do tego).

Przy tej grze jaram się jak dziecko. Jak na moje najlepszy RPG od czasów ME.


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:55 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Wcześniej napisałem, że daję grze mocne 8/10. Teraz daje jej 11/10. Gra totalnie wypierdoliła mnie z butów pod względem fabularnym. Doszedłem do momentu w którym zajmuje się Podniebną Twierdzę, i wydarzenia które do tego doprowadziły były nieziemsko epickie i zajebiście ciekawe. Od Mass Effecta 2 żaden RPG mnie tak nie rozwalił na łopatki jak DA:I. Gdybym miał ją kupić teraz, zapłaciłbym za nią nawet dwa razy tyle co jest warta. Po prostu geniusz scenarzystów. Zajebiste jest też to, że Twoja rasa i klasa mają ogromne znaczenie (gram elfim magiem, co chwile mam jakieś nawiązania do tego).

Przy tej grze jaram się jak dziecko. Jak na moje najlepszy RPG od czasów ME.


Serio lepsza fabuła niż w Wasteland 2? Dialogi na poziomie W2 czy DA 2? Miałem wrażenie, że poziom fabularny DAI jest stworzony pod kąsolowców i emo (a tu taka niespodzianka :D )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:58 
Cytuj  
elonis czytales kiedys jakies ksiazki?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 21:59 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Goatus napisał(a):
Drusek napisał(a):


Dziwne, że nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia / zaprzeczenia, przecież to jest banalnie proste do zweryfikowania (np process monitorem z sysinternals)?


Bzdura. Gdyby Pclab mial krztyne rzetelnosci to by wzial jakis program, odpalil DAI na 30min i sie pochwalil wynikiem zapisu na HD. A tak to mamy news jakiegos idioty przepisujacego cos z zachodniej strony, ktora tez nie ma zadnego dowodu. Clickbait i tyle.


Chociaż cytuj poprawnie, bo rozumiem, że twoje "bzdura" odnosi się do artykułu, a nie tego co ja napisałem. BTW to nie pclab, tylko frazpc ;)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:03 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Serio lepsza fabuła niż w Wasteland 2? Dialogi na poziomie W2 czy DA 2? Miałem wrażenie, że poziom fabularny DAI jest stworzony pod kONsolowców i emo (a tu taka niespodzianka :D )


Gra ma dialogi na poziomie DAO, nie ma czegoś takiego jak w DA2 czy Mass Effectach że na kółku masz dobrą, neutralną i złą odpowiedź. Generalnie nie ma tu czegoś takiego jak bycie dobrym czy złym, jest tylko dążenie do celu, a sposób w jaki tego dokonasz zależy kompletnie od Ciebie.

@mendol
Czytam bardzo dużo książek.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:04 
Cytuj  
nie pytalem o lektury szkolne :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:06 
Cytuj  
Na stare lata Ci chyba mózg wapnieje, nie mówię o lekturach szkolnych, te już mam od dawna za sobą.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:09 
Cytuj  
nie wapnieje, ale nie znalazlem jeszcze gry, gdzie story byloby lepsze od ksiazkowych :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:13 
Cytuj  
Nie ma co porównywać, gry a książki to zupełnie inna forma przekazu. Grając w gry nie musisz się wczuwać w bohatera, jesteś nim i to Ty decydujesz co i jak zrobić (przynajmniej w RPGach). W książkach znowu nie masz narzuconego obrazu świata przedstawionego i postaci, samemu możesz je sobie wyobrazić. Nie sterujesz postacią, więc wyobraźnia ma pole do popisu w kwestii nadchodzących wydarzeń (w grach też to jest, ale w znacznie bardziej uproszczonym stopniu). Sprawia to, że odbiór jednych i drugich jest zupełnie inny, więc nie można tego porównywać.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale nie znalazlem jeszcze gry, gdzie story byloby lepsze od ksiazkowych :)


No to ci rewelacja dopiero.

Absolutnie nie do wiary, że nikt do tej pory tego nie zauważył. Dostaniesz jakąś nagrodę Mendol.

A jak dasz radę odkryć, dlaczego tak jest, to pewnie cię jeszcze beatyfikują. Trzymam kciuki.

Tylu mamy geniuszy na forum, a nikt tego nie docenia.


Ja osobiście tylko dodam, że książek nie czytam, bo jeszcze nie znalazłem takiej, w której gameplay byłby lepszy (albo równy... [albo w ogóle istniał]) od tego w grach. Kolejna zagadka?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 20 lis 2014, 22:16 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:16 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Nie ma co porównywać, gry a książki to zupełnie inna forma przekazu. Grając w gry nie musisz się wczuwać w bohatera, jesteś nim i to Ty decydujesz co i jak zrobić (przynajmniej w RPGach). W książkach znowu nie masz narzuconego obrazu świata przedstawionego i postaci, samemu możesz je sobie wyobrazić. Nie sterujesz postacią, więc wyobraźnia ma pole do popisu w kwestii nadchodzących wydarzeń (w grach też to jest, ale w znacznie bardziej uproszczonym stopniu). Sprawia to, że odbiór jednych i drugich jest zupełnie inny, więc nie można tego porównywać.


ja jakos moge :)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:17 
Cytuj  
Rób tak dalej i psuj sobie zabawę z grania, Twoja sprawa.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:19 
Cytuj  
nie chodzi o psucie zabawy i pytalem calkiem serio, bo sam gameplay niewiele oferuje, wiec story mogloby ta gre ratowac w jakis sposob.
i skoro piszesz, ze jest zajebiste to oznacza, ze byc moze warto sie nia zainteresowac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.