mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 19:09 
Cytuj  
A niby jak sie maja przenosic skoro to zamknieta beta? Pare organizacji przejelo lepsze teamy z bety, zainteresowanie jest spore.
A gra jest miodna i przemyslana.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 20:50 
Cytuj  
srogich argumentow uzywasz przeciw tej grze, gra jest zla bo jest zla.
Albo jej nie ogarniasz albo trolujesz albo jedno i drugie.
Ale ciesze sie ze juz w nia nie grasz, moze nie bedziesz pisal gownianych postow.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 21:27 
Cytuj  
Dziwne ze masz takie odczucia, po prawie dwoch miesiacach grania ogarniam w miare dobrze 3 postaci i ciagle sie ucze uzywac ich przeciwko innym klasom. Gra jest bardzo sytuacyjna, praktycznie wiekszosc dueli to papier/nozyce/kamien, gdzie wygrana z klasa, ktora jest dla ciebie counterem daje sporo satysfakcji.
Czy prosty shooter powinien miec content? Czy CS ma content? Wg mnie powinien dawac frajde z grania. Progres przede wszystkim robi sie w odgrywaniu roli dps/tank/support. To nie jest tylko pozycjonowanie sie na mapie + ogarniecie recoila/spreadu. Gra jest szybka, dobrze zoptymalizowana, zbalansowana, detekcja trafien jest przejzysta.
To jest cos nowego na rynku, pomimo podobienstw do innych gier, OW jest powiewem swiezosci w gatunku fpp.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 21:29 
Cytuj  
Się zobaczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 22:10 
Cytuj  
Gra aż się prosi o tryb na wzór gier MOBA z dwiema bazami + porządny Horde Mode.

Z tyloma postaciami mogłoby wyjść coś ciekawego. No ale na razie bieda trochę pod tym względem. Zobaczy się co szykują w przyszłości.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 22:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo jest gowniana. Gra bez contentu, bez poczucia, ze robisz progress, uczysz sie jak w nia grac i grasz lepiej.
Zwykle chujowe klikadelko od blizzarda, ktory juz pare lat temu przestal robic dobre gry. Kolejne kolorowe byle co ktore fanboje lykna i jeszcze beda z radoscia placic za dlc.
Gowniane posty bede pisal tak dlugo jak mi sie to bedzie podobalo, niezaleznie od tego czy bede w to gral czy nie bede (nie bede).

Dla tych co chca ten syf kupowac - Polecam zapoznac sie z gra u kogos znajomego zanim wylozycie na to pieniadze.

pograłem przez weekend w tamtym roku i mi się podobało. Znacznie lepsze odczucia miałem niż przy Battleborn.
Nie będzie to gra wszech czasów ale stabilny tytuł z możliwością dobrej sceny ligowej.

Dodatkowo nie zgodzę się z tym, że wszystko co wyszło w ostatnich latach od Blizza nie jest dobre. Mają lepsze i gorsze tytuły. Przynajmniej utrzymują stały poziom swoich produkcji w dniu premiery, co patrząc na dzisiejszy rynek jest swoistym osiągnięciem.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2016, 23:14 
Cytuj  
Swiezosci? Blizzard zrobil kiedys cos nowego i swiezego? Raczej zawsze brali gotowe pomysly.

Przeciez game director w ogole nie ukrywa, ze sporo jest zaczerpniete z tf2, ba nawet powiedzial, ze to jedna z jego ulubionych gier.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 12:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo jest gowniana. Gra bez contentu, bez poczucia, ze robisz progress, uczysz sie jak w nia grac i grasz lepiej.
Zwykle chujowe klikadelko od blizzarda, ktory juz pare lat temu przestal robic dobre gry. Kolejne kolorowe byle co ktore fanboje lykna i jeszcze beda z radoscia placic za dlc.
Gowniane posty bede pisal tak dlugo jak mi sie to bedzie podobalo, niezaleznie od tego czy bede w to gral czy nie bede (nie bede).

Dla tych co chca ten syf kupowac - Polecam zapoznac sie z gra u kogos znajomego zanim wylozycie na to pieniadze.


No roball jesteś tak popierdolony albo bardziej jak kabra. Brawo, udało Ci się osiągnąć poziom największej spierdoliny tego forum:).
Rozumiem, że mały penis, że żona nie daje i pewnie prostata doskwiera ale taki niekonstruktywny hejt?

Jaki kurwa progress? Po chuj progress w fpsie który ma być team based i skill based. Odblokowywanie perków jak w Bfie? Skilla to chyba dość dobrze widać czy grasz coraz lepiej czy coraz gorzej. Jak ogarniasz dane postacie i synergie między nimi. W chujowe klikadelka to może grasz razem z kolegami. Albo nie grasz w ogóle bo za stary dziad jesteś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 13:13 
Cytuj  
Ekspert ze mnie żaden ale model jest jak np CSGO. Płacisz za gre, nie ma single player i unlock ów, płacisz za DLC

Jakości nie porównuje ale nie widzę w Overwatch złych założeń.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 13:19 
Cytuj  
Żabolek,
Po co tyle agresji, napisał że mu się nie podoba i tyle ? Ja nie wiem czy blizzard Ci płaci za takie fanbojostwo ?

Gra dużo zyska, jak będzie można pograć ze znajomymi, a teraz dają wyrywkowo 1 osobie klucz i każdy gra sam, wiec gra może sie nudzić. Jeszcze jak dodadzą przemyślany ranking i gry rankingowe, to pewnie połowa forum będzie grać..

Ja sam mam grę kupioną, jeszcze z czasów przed tą masową betą.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 13:23 
Cytuj  
Mnie ta gra w ogóle nie jara. Jak zobaczyłem to coś na blizzconie to przecieralem oczy ze zdumienia.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 13:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
zaboleq napisał(a):
roball napisał(a):
Bo jest gowniana. Gra bez contentu, bez poczucia, ze robisz progress, uczysz sie jak w nia grac i grasz lepiej.
Zwykle chujowe klikadelko od blizzarda, ktory juz pare lat temu przestal robic dobre gry. Kolejne kolorowe byle co ktore fanboje lykna i jeszcze beda z radoscia placic za dlc.
Gowniane posty bede pisal tak dlugo jak mi sie to bedzie podobalo, niezaleznie od tego czy bede w to gral czy nie bede (nie bede).

Dla tych co chca ten syf kupowac - Polecam zapoznac sie z gra u kogos znajomego zanim wylozycie na to pieniadze.


No roball jesteś tak popierdolony albo bardziej jak kabra. Brawo, udało Ci się osiągnąć poziom największej spierdoliny tego forum:).
Rozumiem, że mały penis, że żona nie daje i pewnie prostata doskwiera ale taki niekonstruktywny hejt?

Jaki kurwa progress? Po chuj progress w fpsie który ma być team based i skill based. Odblokowywanie perków jak w Bfie? Skilla to chyba dość dobrze widać czy grasz coraz lepiej czy coraz gorzej. Jak ogarniasz dane postacie i synergie między nimi. W chujowe klikadelka to może grasz razem z kolegami. Albo nie grasz w ogóle bo za stary dziad jesteś.


Odpowiem ci na twojego posta, mimo ze nie zasluzyles bo jestes strasznie glupim cwelem, ale mam taki zly nawyk, ze probuje kretynom uswiadomic, ze sa glupi.

Do rzeczy. Overwatch nie jest skillowy. W tej grze nie ma nic, co by wymagalo skilla. Jesli dla Ciebie przebiegniecie po drozce do miejsca gdzie w danym momencie odbywa sie walka to skill to spoko, potwierdza to tylko moja hipoteze, ze jestes glupim cwelem.

Jedyne czego ta gra wymaga to przeczytac po 4 opisy skilli na postac, tutaj konczy sie jakikolwiek skill. Overwatch nie jest ani
- dobra moba (wcale nie jest, jedyny motyw wspolny to rozne postacie do wyboru i jak to ladnie nazwales "synergie" miedzy nimi),
- dobrym FPS'em, bo to co tutaj jest pokazane bylo lepiej zrobione 10 lat temu w archaicznym juz TF2
- gra w ktora grales bo nie dostales dostepu do bety, ktory ja mam i mialem okazje w ten syf pograc

W CS masz progress, czujesz ze jestes lepszym graczem, lepiej rozumiesz core gry, poprawiasz aim i z czasem ladujesz w lepszym brackecie i grasz przeciwko bardziej utalentowanym graczom. Mowiac "Progress" nie chodzi mi o unlocki w stylu battlefielda. Chodzi o progress twoj jako gracza i uczenie sie glebii gry, ktorej tutaj w ogole nie ma. W overwatch bedzie sztucznie pompowany esport, bo blizzard ma na to kase. Nie zmienia to faktu, ze jestes stechlym fanbojem i jakakolwiek rozmowa z toba na temat gry, w ktora nawet nie grales nie ma zupelnie sensu.



Nie grałem w Overwatch ale dla mnie z założenia każdy FPS oparty jest na skillu gracza:)
Każdy ma prawo do swojego zdania i opinii- a już na pewno w sytuacji gdzie nie ma 0/1 odpowiedzi...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 13:41 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mnie ta gra w ogóle nie jara. Jak zobaczyłem to coś na blizzconie to przecieralem oczy ze zdumienia.


Mnie tez nie. Dopoki ktos nie opisal swojej zabawy z rakietnica i wspomnien z Quake. Obejrzalem gejpleje i wyglada calkiem ok. Jak ktos moze udostepnic konto to chetnie przygarne:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 15:06 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=QhgnepaBRsI

wczorajszy final turnieju gosugamers exFnatic.BF4 z ogarnietym mixem(kojarze niektore nicki)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 17:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ekspert ze mnie żaden ale model jest jak np CSGO. Płacisz za gre, nie ma single player i unlock ów, płacisz za DLC


w csgo placisz za gre, i tyle. Nie ma dlc.

Farin666 napisał(a):
Nie grałem w Overwatch ale dla mnie z założenia każdy FPS oparty jest na skillu gracza:)

Jest wiele fpsow, w ktorych np. aim nie jest tak bardzo wazny.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 lut 2016, 18:03 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 17:59 
Cytuj  
Jak nie ma. Są operacje :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 18:07 
Cytuj  
przeciez w overwatchu nie bedzie dlcow. tworcy juz przeciez zapowiedizeli ze nowe mapku + postacie beda za free tylko kosmnetycnze jakies duperle jak skiny czy spraye biedzie moznaa kupic za real kase (albo za ostry grind)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 18:13 
Cytuj  
No no to jest najlepszy obecnie model biznesowy w tego typu grach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 19:15 
Cytuj  
mnie bardziej martwi ze nie bedzie trybu rankingowego na wyjscie gry tylko dodadza to w jakims patchu po kilku miesiacach...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 19:50 
Cytuj  
I dobrze. Inaczej będzie lipa z Elo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.