mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 18:11 
 
Mikrotranzakcje to pewnie zakup pojedynczych torow/samochodow, chyba ze dorzuca jeszcze do tego skiny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 21:42 
 
Darksiders 2 wylecialo z dysku. Mimo najszczerszych checi i FXAA od ragny nie moge sie zmusic do walki z UI i tragiczna grafika i ogolna konsolowa miernoscia. Do tego sam gameplay tez nie powala - ot standard slasherowy i nic ponadto. Tak wiec good ze nie kupilem bo nie warto imho:)
Jedynka moim zdaniem byla moze nie tyle lepsza co przynajmniej nie odrzucala. :)

Natomiast tematem wlasciwiym mojego posta bedzie Sleeping Dogs ktorego demo wlasnie konczy sie sciagac i ktore dzis jeszcze przetestuje.. ktos gral? wrazenia? Czytalem pare pozytywnych opinii.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 23:02 
 
Kabraxis napisał(a):
Natomiast tematem wlasciwiym mojego posta bedzie Sleeping Dogs ktorego demo wlasnie konczy sie sciagac i ktore dzis jeszcze przetestuje.. ktos gral? wrazenia? Czytalem pare pozytywnych opinii.

widziałem kilka streamów i prezentuje się solidnie :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 23:32 
 
Wlaczylem i pogralem doslownie chwilke (moze 30 min) ale juz tak na szybko to:
- fajna/ladna grafika
- bardzo dobra wydajnosc, na moim slabym sprzecie gra chodzi ok
- ok port w porownaniu do takiego darksiders 2, sa ustawienia graficzne itd.. (jest benchmark wydajnosci w menu nawet)
- fajny system walki meele ala batman AA/AC (kontry/reakcja na ruchy przreciwnika i 'flow' walki)
- troche chujowa jest praca kamery i ogolnie feeling sterowania postacia (jakos tak dziwnie) ale moze sie przyzwyczaje.

Reszte ocenie jak pogram dluzej ale wydaje mi sie ze bedzie calkiem si.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 23:47 
 
Tia, ta kamera jakas taka dziwna, za to wydajnosc swietna, potwierdzam :) A, i sprawdz czy ci zapamietuje ustawienia graficzne, bo duzo osob ma z tym problem.

A co do DS2, to po zrobieniu 1 aktu tez jakos nie mam parcia grac dalej. Wole jebnac mape w Path of Exile :D Ta gra mi zniszczy zycie jak wyjdzie open beta :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 08:33 
 
@Kabraxis a jak ze sterowaniem (rozumiem, że na PC grasz)? Da się na klawiaturze czy lepiej szukać pada?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 08:52 
 
http://www.shadowrun.com/donate
Jeszcze przez dwa tygodnie można poprzez paypala załapać się na tańszego Shadowruna online.
Gdyby się znalazło 2 chętnych (opcja za 66 $-3 kopie gry) to dać znać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 09:07 
 
@up

Kiedy to ma mieć release?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:08 
 
To jeszcze jeden w takim razie. Beta około stycznia a wydanie w okolicach maja. No to chyba jest komplet(odnośnie zakupu).
http://www.harebrained-schemes.com.s3.a ... arket1.png
W powiększeniu jeszcze lepiej to wygląda.

Ekipa, która to robi, kończy or już skończyła Jagged Alliance online http://www.cliffhanger-productions.com/ ... /read/id/8
Nawet nie wiedziałem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:40 
 
Yuurei napisał(a):
@Kabraxis a jak ze sterowaniem (rozumiem, że na PC grasz)? Da się na klawiaturze czy lepiej szukać pada?


Ja bede meczyl na klawie. Gralem za krotko zeby sie wypowiedziec. Tak jak mowielem - kamera jest dziwna i np jeszcze wogole nie strzelalem. Ale w GTA sie fajnie na klawie gra (lepiej niz na padzie imho) to w to pewnie tez.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:48 
 
O dziwnej kamerze już słyszałem ale gra wydaje się na tyle ciekawie, że myślę czy nie kupić. Martwiłem się tylko o sterowanie bo ostatnio tego typu gry męczyłem tylko na padzie.
No cóż, zaryzykuję. W razie czego mam jakiegoś starego Rumblepada jak by mi klawiatura nie podpasowała ;) Dzięki.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:04 
 
@warhammeron

Ja się nie zdecydowałem, także mnie nie licz. Po prostu chciałem się zorientować.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:10 
 
No to nadal brak jednej osoby do zrzuty na 3 pack Shadowrun Online ! 22 $ na głowę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:45 
 
Mi tam Darksiders 2 się podobało. Przeszedłem całość, reckę napisałem. Najbardziej wkurzał pacing, losowy loot (co kto lubi) i problemy techniczne, ale po przełknięciu tych ostatnich grało się naprawdę przyjemnie. Art direction (nie sama jakość grafiki, bo ta do najwyższej ligi się jednak nie zalicza) w tej grze jest moim zdaniem bardzo dobry. No ale co kto lubi, zdecydowanie nie dla wszystkich.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 15:52 
 
Kabraxis opowiedz jak tam Sleeping Dogs.

Edit: Aha jest na poprzedniej stronie, chociaż mało.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 18:01 
 
Jak dla mnie Sleeping Dogs to takie slabsze GTA4. Pogralem chwile i ani fabula wciagajaca ani postacie ciekawe. Moze pozniej sie rozwija ale nie chcialo mi sie czekac ...

EDIT: Walka wrecz jest ok zrobiona ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 20:30 
 
Razoth napisał(a):
Kabraxis opowiedz jak tam Sleeping Dogs.

Edit: Aha jest na poprzedniej stronie, chociaż mało.


Jak pogram wiecej to napisze :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 20:41 
 
Hej Keii - nie wiem czy pamiętasz - Darksiders I przechodziło się w czasie około 20h. A Ty z kolei piszesz że sam swiat pierwszy oraz czwarty rozmiarowo przekraczają całe Darksiders I.
Ile czasu trzeba by przejść grę?
Gra juz do mnie została wysłana - powinienem jutro dostać :) Wersja na PS3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 20:54 
 
Kabraxis napisał(a):

Jak pogram wiecej to napisze :)


Spoko, ja już przekonałem się o chujowatości portu z konsoli w tej grze, leci z dysku szybciej niż Darksiders 2. Cyrk.

Uruchamiam grę, pierwsze co rzuca mi się w oczy to menu główne nieprzystosowane do obsługi myszą czyli: niektóre opcje można wybrać kursorem, niektóre nie, ale nie to jest najlepsze. Ciężko oddać słowami poziom dna, jaki ujrzałem ale postaram się oddać to najlepiej jak potrafię.

Wchodzę sobie w opcje graficzne, moim oczom jawi się coś takiego:

Obrazek

Wszystko gra right? Nie bardzo niestety. Zmieniam sobie "Shadow resolution" z normal na off. Bo tak. Przechodzę dalej i chcę zmienić "Shadow filtering" na normal, czyli zjechać ogólnie z opcjami. Co się dzieje? Shadow resolution wraca z powrotem z off na normal I TAK JEST Z KAŻDĄ OPCJĄ. I nic się nie da z tym zrobić - serio. :)

Nie da się kompletnie zmienić ustawień pod swoje widzimisie, nawet w trybie "custom". Paranoja i porażka. Wygląda to jakby gra chciała wkurwić gracza, ot taki żarcik.

No dobra, skoro devsi nie potrafili zrobić tak elementarnej i prostej rzeczy jak menu główne (coraz więcej takich nieudaczników, jakaś plaga? :D) to gra zapewne posysa po same jaja, ale upewnijmy się.

Yep, fabularnie zapowiadało się nieźle i ogólnie klimatycznie do momentu pierwszej walki wręcz. Kurwa, z ręką na sercu - tak suchego (wręcz drewnianego) combatu nie widziałem dawno w grze komputerowej. Użyłbym słowa nigdy, ale po prostu nie pamiętam czy widziałem czy nie, więc napisałem "dawno". Czytałem w mediach porównania systemu walki do tej z Arkham City. To tak jak by napisać, że Arka Gdynia gra w piłkę podobnie jak FC Barcelona. Kompletnie nie ta liga. Zero jakiejkolwiek dynamiki, zero funu, kamera działająca chujowo i na dokładkę nie miałem żadnych odgłosów ciosów - nic. Parodia i groteska.

Na prawdę chciałbym sprawdzić co jest dalej, ale po prostu nie mam siły na gry, które już na samym starcie sprawiają tak chujowe pierwsze wrażenie. Nie wiem, po prostu zostałem chyba zbyt rozpieszczony przez produkcje typu Wiedźmin 2, Skyrim, Arkham City i Deus Ex, gdzie owszem były pewne problemy (oprócz Arkham City, tam nie uświadczyłem żadnego problemu, poza tym, że gra się kończy) ale dało się je łatwo wybaczyć, bo ogólnie prezentowały BAAARDZO konkretny poziom dopracowania. Sleeping Dogs robi tak słabe wrażenie, że aż dziw bierze na widok Square Enix wydającego te gówno.

Aha i wydajność słaba, dlatego chciałem zjechać z opcjami, no niestety gra mi nie pozwoliła. Uninstall.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:01 
 
Znowu narzekasz na wydajnosc, Razoth? :D Imho gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, mi dziala zajebiscie, Kabraxisowi tez z tego pisal, a u ciebie znowu problemy. Jakiego masz kompa?

BTW, opcje najlepiej zedytowac recznie w pliku DisplaySettings w katalogu Data, bo faktycznie zjebali zapamietywanie ustawien graficznych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.