mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 18:27 
Cytuj  
X - wrong topic :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 18:40 
Cytuj  
w grach jest voice chat i tyle. Nie ma cross-game voice chatu. Zresztą mi i tak najczęściej nie chce się gadać więc dla mnie to żaden problem.

A ostatni update firmware był ~miesiąc może nawet 2 miesiące temu? Nagle stary firmware popsuł konsolę/grę?

Bodziu najpewniej płyta się w którymś miejscu przerysowała/zabrudziła i problemy z odczytem prowadzą do czegoś co wygląda jak "zwiecha". SPróbuj ją porządnie przemyć.
Brat dostał ode mnie Uncharted 2 z dżemem - tydzień czasu instalował i konsola się wieszała. Ba po którymś razie zainstalował całą to zaczęła się wieszać przy pobieraniu/instalacji updatów... W końcu zauważył defekt - wyczyścił płytkę i wszystko zaczęło hulać.

Z drugiej strony taki fallout 3 - wieszał się u mnie co 15min. A płytka była w stanie idealnym.

Oprócz F3 może ze 2 razy zawiesiła mi się konsola. Nawet miałem pomysł by wymienić fat-a na slima, ale po poczytaniu na forach o wieszaniu się, problemach etc. stwierdziłem, że mam dosyć fartowny egzemplarz i trzeba przy nim zostać.

Chociaż konsolka od ~3 miesięcy zaczyna się grzać i wchodzi na 2 stopień obrotów wiatraków praktycznie od razu po włączeniu. Więc nie jest już cicha...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:44 
Cytuj  
Ja mam slima na razie odpukać gry mi sie nie tną/wieszają.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 21:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w grach jest voice chat i tyle. Nie ma cross-game voice chatu. Zresztą mi i tak najczęściej nie chce się gadać więc dla mnie to żaden problem.


Przestań pierdolić Mark bo się niedobrze robi.
Gralismy razem w MAG'a i tam nie można było:
- pogadać jak się siedziało w lobby (choćby w celu ustalenia na jaki typ gry teraz idziemy)
- rozmawiać jak kogos wywaliło z gry (choćby żeby ustalić czy wszyscy wychodzimy z bierzącej gry czy ten kogo wywaliło będzie się próbował podłączyć do aktualnej sesji)
- gadać między sobą gdy wrzuciło nas do innych teamów
- gadać tylko z wybranym członkiem teamu bez słuchania pieprzenia pozostałych 6 członków tego samego teamu

Przy tym poziomie jaki prezentuje "in game voice chat" w PS3 to naprawdę się nie dziwię, że "najczęściej nie chce się gadać" bo konfigurowalność tych in game voice chat jest ZEROWA.
A naprawdę - chyba nie po to kupuje się konsole, stawia ją w salonie, podpina do TV żeby jeszcze targać laptopa z odpalonym TS/skype jako uzupełnienie tej hyper-nowoczesnej konsoli.

Zresztą.... o czym my mówimy - masa gier nastawionych na multiplayera wogóle nie ma wbudowanego voice chata. Grałeś w Demon Souls więc wytłumacz mi wyższośc grania w tą gierkę bez możliwości porozumiewania się głosowo?
Tymi 5 dostępnymi gestami przekażesz partnerowi "jak sie pojawi PK to zaczaimy się na niego za tym rogiem"? :)
Twoje tłumaczenia w stylu "tak konsola jest lepsza bo nie ma voice chata" zasługują tylko na wyśmianie. Jeśli czegoś NIE MA to nigdy nie jest to lepsze dla usera. Voice chata z xbox'a możesz nie używać ale jeśli w dowolnym momencie będzie Ci potrzebny to go włączysz. Nie mówiąc już o takim drobiazgu, że jak potrzebujesz komuś wysłać wiadomość to nie musisz (choć możesz) klikać padem tylko nagrywasz swój message i wysyłasz w kilka sekund.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 22:50 
Cytuj  
po pierwsze nigdzie nie napisałem, że to akurat przewaga PS3.
Po drugie - gadać z wybranym członkiem teamu bez słuchanie pieprzenia pozostałych da się bardzo prosto - mutujesz całą resztę.
Po trzecie - mi się gadało (tam gdzie gadałem) normalnie - jakość rozmów jak przez telefon - nie mam powodu do narzekań.

Ja jestem przyzwyczajony do braku voice chatu w grach i tyle. Mi nie przeszkadza brak komunikacji głosowej i tyle - tak ciężko to zrozumieć?

Ty z demons souls (moim zdaniem bardzo kiepski przykład) to ja z Catan (taka planszówka) mimo dostępnego voice chatu - nikt z niego (na szczęście) nie korzystał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:57 
Cytuj  
ktos jeszcze nie ma sie z kim zrzucac na gry z PSN? do 3 osob w sumie szukam :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 00:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po trzecie - mi się gadało (tam gdzie gadałem) normalnie
(...)
Ty z demons souls (moim zdaniem bardzo kiepski przykład) to ja z Catan (taka planszówka) mimo dostępnego voice chatu - nikt z niego (na szczęście) nie korzystał.


Tobie się gadało przede wszystkim tam, gdzie sie wogóle DAŁO POGADAĆ - tzn tylko tam, gdzie devsom i wydawcy danej gry się opłacało postawić odpowiedni serwer, zapewnić łącza i popracować nad obsługą tego przez grę. Jeśli nie widzisz różnicy w dostępności danej usługi anytime a jej niedostępnością lub mocnym limitowaniem to "nie mam więcej pytań". Za chwile powiesz, że RDR jest lepsze na PS3 bo chodzi w mniejszej rozdzielczości i gracz nie będzie rozpraszany zbyt wieloma szczegółami :)

Anyway...intryguje mnie tylko dlaczego uważasz Demon Souls za kiepski przykład gry bez voice chatu, która na tym ewidentnie traci? PvP czy nawet PvM bez mozliwości komunikacji z gościami, z którymi współpracujesz przyczynia się Twoim zdaniem do poprawy jakości tej gry?
Pewnie to powoduje, wiekszy challenge jak nie można ustalić żadnej strategii walki?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 06:33 
Cytuj  
Karol66 - no ja nie lubię gadać i tyle. Nawet na PC-cie ;) Wychowałem się na grach gdzie trzeba było klepać tekst i tak mi jest najlepiej.

Demons Souls - bo grasz z duchem, którego losowo przywołujesz na pomoc. Tu nawet zagranie z kolegą jest dosyć utrudnione (np. ja dalej nie mam pojęcia jak spośrod kilku plam wyłapać znajomego) a co powiedzieć pogaduszki głosowe. Taki klimat i imho pasuje do tej gry.
Nie wiem czy zrobienie lobby - na kształt tego z RE5 nie zabiłoby klimatu gry.

Zresztą wygrałeś - rzeczywiście ten cross-game voice chat by się przydał.

Z drugiej strony czym bardziej dojrzali gracze tym mniej gadatliwi. W MW2 jeszcze w lobby robiłem masowe muty bo grać z gównażerią wykrzykującą co chwila do ucha się nie dało po prostu. A tam przecież taktyki w ogóle nie ma, i jedyne co da się usłyszeć na voice-chacie to "wtf", "omg" "f..k" etc. W MAG-u gdzie taktyki jest dużo więcej mało kto gada. Ale fajnie jak gada dowódca i przed rozpoczęciem gry "tłumaczy" kolejność jazdy ;) Natomiast naprawdę nie rozumiem okrzyków "medic" - jeszcze żeby ten dźwięk był 3d i działał w jakimś rozsądnym promieniu... Dla mnie to największa imho zagadka po co ludzie krzyczą medic ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 07:36 
Cytuj  
ja cala gre od poczatku do konca przechodze z kolega w coop i jakos nie mam problemu ani z zagraniem akurat z nim, ani z voice chatem, i uwazam ze voice chat akurat bardzo pomaga...
ogolnie granie w gry z coopem bez voice chata gdzie mozna sie posmiac z kumplem z tego co sie dzieje to w ogole nie jest fun dla mnie.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 12:56 
Cytuj  
Nie wiem czy było: Demon souls w Polsce :)!

http://gry.wp.pl/wiadomosci/demon-s-sou ... 501,1.html


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 13:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie wiem czy było: Demon souls w Polsce :)!

http://gry.wp.pl/wiadomosci/demon-s-sou ... 501,1.html

pieprzenie z tym,ze Black Phantom Edition w cenie zwyklej, niech dadza tez zwykla 100zltaniej! :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 13:12 
Cytuj  
Już widzę jak w Empik będzie w cenie zwykłej h3h3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 19:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Już widzę jak w Empik będzie w cenie zwykłej h3h3.


Moze kiedys zmienia polityke cenowa :F


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 19:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Moze kiedys zmienia polityke cenowa :F

Zwątpiłem w to ostatecznie, kiedy w Empiku i Media Markcie chyba 2 miesiące temu widziałem Rock Banda za 229 zł (normalną ceną tegoż już wtedy było 90-120 zł).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:02 
Cytuj  
Keii napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Moze kiedys zmienia polityke cenowa :F

Zwątpiłem w to ostatecznie, kiedy w Empiku i Media Markcie chyba 2 miesiące temu widziałem Rock Banda za 229 zł (normalną ceną tegoż już wtedy było 90-120 zł).


A ja HR za 239 albo 249 już nie pamiętam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:26 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Keii napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Moze kiedys zmienia polityke cenowa :F

Zwątpiłem w to ostatecznie, kiedy w Empiku i Media Markcie chyba 2 miesiące temu widziałem Rock Banda za 229 zł (normalną ceną tegoż już wtedy było 90-120 zł).


A ja HR za 239 albo 249 już nie pamiętam.


Kupilem HR w Empiku za 239 bodajze (niby jakas wersja kolekcjonerska), ale nie chcialo mi sie czekac na przesylke zwyczajnie. Nevar again. :har:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 21:56 
Cytuj  
http://www.siliconera.com/2010/05/20/wh ... in-sequel/
Must read dla osób grających w WKC!1one.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 22:38 
Cytuj  
właśnie byłby ktoś zainteresowany coopem w WKCh? To rozfoliowałbym swoją kopię ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 01:27 
Cytuj  
W crapy nie gramy :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:13 
Cytuj  
Ja tam w WKCh moge pograc, mnie sie to podoba ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.