mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 00:12 
Cytuj  
Jest wersja z 2 padami, ale fakt tablet przez HDMI do telewizora + pad przez bluetooth i zalatwione.
Tylkie gier do takiej gry malo, trzeba instalowac emulator MAME i na TV w metal sluga grac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 08:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jest wersja z 2 padami, ale fakt tablet przez HDMI do telewizora + pad przez bluetooth i zalatwione.
Tylkie gier do takiej gry malo, trzeba instalowac emulator MAME i na TV w metal sluga grac ;]

OUYA Dev Console oficjalnie dostarczona
Specyfikacja konsoli:

Czterordzeniowy procesor Tegra 3
1GB pamięci RAM
8GB pamięci flash
Złącze HDMI z obsługą Full HD
Łączność bezprzewodowa: WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth LE 4.0
Jeden port USB 2.0 i micro-USB
Bezprzewodowy kontroler ze standardowymi przyciskami(dwa analogi, d-pad, osiem przycisków i przycisk systemowy) i touchpadem
System operacyjny: Android 4.0
http://osworld.pl/ouya-dev-console-ofic ... starczona/


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 10:14 
Cytuj  
taki sam skok na kase jak ouya. ja kompletnie nie rozumiem po co to kupowac jak wystarczy podlaczyc androidowski tablet/smartfon do tv, odpalic program obslugujacy pada i mamy to samo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 10:17 
Cytuj  
po to, ze jest to tanie, lezy pod tv i odpalasz kiedy chcesz. a telefon trzymasz w kieszeni.
jak wyjdzie to kupie dla dzieciakow.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 10:25 
Cytuj  
no ja nie widze sensu - podpiac tablet pod TV to 3s. Scierpie.

Zreszta pierwsze TV z androidem (a przynajmniej z angry birdsami) do tego sterowane dlonia (bez zadnego kontrolera) pokazaly sie w tamtym roku. Obaj "producenci" musza sie wiec cholernie sprezac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 10:34 
Cytuj  
nie mam tabletu, wiec nie podepne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 11:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
po to, ze jest to tanie, lezy pod tv i odpalasz kiedy chcesz. a telefon trzymasz w kieszeni.
jak wyjdzie to kupie dla dzieciakow.


dokladnie tak jest

jak juz pisalem wczesniej , ludzie chca tanich pierdolek a nie wypasionej drogiej Vity


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 11:43 
Cytuj  
rotfl, tylko, ze wiekszosc z nich juz te pierdulki posiada czy to w swoim smartfonie czy tablecie. Ba podejrzewam, ze jeszcze w tym roku pokaza sie pierwsze TV z pelna obsluga androida. Wytlumaczcie mi na cholere komukolwiek ta pseudokonsola jak na zachodzie praktycznie kazda rodzina posiada kilka smartfonow/tabletow o duzo wiekszej funkcjonalnosci? Ja widze tylko jeden target - ignoranci techniczni, ktorzy nie maja pojecia, ze aby otrzymac dokladnie to samo wystarczy do telefonu dokupic kabelek hdmi.

Aldatha przyczep sie tez od razu to 3DS - drogi (patrzac na specyfikacje techniczna nawet cholernie drogi) wyspecjalizowany handheld. Ludzie tego nie chca. Ludzie chca zaplacic za to co juz posiadaja w kieszeni by pograc na TV w te tytuly, w ktore do tej pory grali na smartfonie. Przekonales mnie! :D

Ostatnia rzecz - takie konsole juz sa. Przejrzyjcie sobie oferty firm z azji. Do wyboru do koloru. Zarowno handheldy jak i podpinane do TV. HDMI, obsluga padow (x360, ps3), co dusza zapragnie. Na co czekacie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 11:51 
Cytuj  
nie interesuja mnie firmy z azji i ich wynalazki.
ciesze sie za to, ze ciagle mam wybor i moge kupic to co mi sie podoba.
to, ze ty widzisz tylko jeden target, to twoj problem.
mi sie pomysl podoba, bo wiem, ze jak odpale dziecku gre na tv z tej popierdolki to bedzie mogl grac w spokoju, a ja nie bede musial mu zabierac zabawki jak ktos zadzwoni.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:00 
Cytuj  
Vita i ewentualne podobne przyszłe sprzęty przetrwają jeżeli Sony i ew. Nintendo będą umiały oferować rozgrywkę niedostępną na smartfony (co się udaję póki co chyba) oraz zarabiać jednocześnie będąc niszą w porównaniu do rozmiaru rynku gier na smartfony czy tablety.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl, tylko, ze wiekszosc z nich juz te pierdulki posiada czy to w swoim smartfonie czy tablecie. Ba podejrzewam, ze jeszcze w tym roku pokaza sie pierwsze TV z pelna obsluga androida. Wytlumaczcie mi na cholere komukolwiek ta pseudokonsola jak na zachodzie praktycznie kazda rodzina posiada kilka smartfonow/tabletow o duzo wiekszej funkcjonalnosci? Ja widze tylko jeden target - ignoranci techniczni, ktorzy nie maja pojecia, ze aby otrzymac dokladnie to samo wystarczy do telefonu dokupic kabelek hdmi.


Nie ignoranci techniczni tylko ludzie którym nie chce się pierdolić z kabelkami, podłączaniem / odłączaniem sprzętu za każdym razem jak chce się zagrać czy wyszukiwaniem detali w stylu jaki kontroler działa z jakim tabletem / smartfonem etc. Masz urządzenie dedykowane specjalnie do casualowej rozrywki przy telewizorze, które tam po prostu sobie leży i czeka aż je uruchomisz. Biorąc pod uwagę śmieszna cenę tej konsolki jak na zachodnie warunki to wróże jej sporą popularność, szczególnie że niezłych gier będzie coraz więcej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:04 
Cytuj  
podejrzewam, ze w momencie premiery tej pseudokonsoli uzywany samsung galaxy s2 bedzie kosztowac na allegro podobne pieniazki. A dziecko oprocz pogrania w chujowe gierki na tv bedzie mialo wlasny telefon.
Za 2 lata tyle kosztowac bedzie s3.

Goatus - jest juz cos takiego. Na alibabie dekoder cyfrowej tv, game console, przegladarka internetowa, netflix, itd. to koszt ok. 50USD. Bierz szybko, bo tak jak pisze Aldatha ludziska strasznie pozadaja tego typu sprzet i moze zabraknac ;)
Doczekalismy czasow gdy zachod kopiuje chiny. Rotfl.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Doczekalismy czasow gdy zachod kopiuje chiny. Rotfl.

Już od paru lat i to na kilku płaszczyznach. Sytuacja w branży będącej tematyką tego forum jest jednym z przykładów.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
podejrzewam, ze w momencie premiery tej pseudokonsoli uzywany samsung galaxy s2 bedzie kosztowac na allegro podobne pieniazki. A dziecko oprocz pogrania w chujowe gierki na tv bedzie mialo wlasny telefon.
Za 2 lata tyle kosztowac bedzie s3.

Goatus - jest juz cos takiego. Na alibabie dekoder cyfrowej tv, game console, przegladarka internetowa, netflix, itd. to koszt ok. 50USD. Bierz szybko, bo tak jak pisze Aldatha ludziska strasznie pozadaja tego typu sprzet i moze zabraknac ;)
Doczekalismy czasow gdy zachod kopiuje chiny. Rotfl.


Zastanawiam się czy ty naprawdę jesteś taki ograniczony czy celowo nie chcesz zrozumieć dlaczego dla sporej ilości osób taka malutka konsolka będzie dużo bardziej funkcjonalna (w obrębie zadań które ma spełniać) niż smartphone / tablet.

Ouye prędzej czy później będę miał, ale w postaci devkita, a nie jako domowe centrum rozrywki jak nieudolnie starasz się sugerować. Po prostu ja nie jestem docelowym targetem tego urządzenia, nie przeszkadza mi to jednak dostrzec zalet i możliwości tego sprzętu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 13:08 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Jest wersja z 2 padami, ale fakt tablet przez HDMI do telewizora + pad przez bluetooth i zalatwione.
Tylkie gier do takiej gry malo, trzeba instalowac emulator MAME i na TV w metal sluga grac ;]

OUYA Dev Console oficjalnie dostarczona
Specyfikacja konsoli:


No wlasnie, a moj chinski szrot tablecik ma chyba nawet minimalnie lepsza konfiguracje, +jest standalone tabletem, wiec po co mi cos takiego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 13:11 
Cytuj  
JAK bedziesz mial dzieci to bedziesz wiedzial po co ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 13:14 
Cytuj  
Lol mendol, weak;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 13:22 
Cytuj  
jakie weak?
zadales pytanie, wiec ci szczerze odpowiedzialem.
masz chinski tablet, jestes zadowolony, nie potrzebujesz nic innego i jest git.
ale pewnie jest pare osob, ktore kupia sobie taka popierdolke, z wielu powodow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 14:13 
Cytuj  
Dokladnie Tomciu jak mendol pisze, jak mi mój 2latek sie bawił ipdaem szwagierki to człowiek się bał aby nie usiadł na nim. Dla cieci się kupuje "ojee". stawia pod tv i ma się święty spokój.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 14:23 
Cytuj  
Po co uja skoro Steambox w tym roku wychodzi :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.