mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 07:41 
Cytuj  
a takie pytanko jak zagrac w arma2, ale nie dayz, zeby nie pasc z nudow? Zapewne nie wiem o co chodzi ale probowalem kilka razy i zazwyczaj biegalem z 20 minut bez celu ;d Nie wiem czy spawny sa tak cholernie daleko od przeciwnika czy co ;p


_________________
.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 11:47 
Cytuj  
Singleplayer? nie wiem..
Multiplayer - zainstaluj United Ops i obczaj jakieś dobre serwery.

UO to taki zestaw modów robiących z army wzór symulatora. Są np. radia na różnych częstotliwościach i o różnej mocy - małe radyjke, i duże radiostacje na plecy które w czołgu czy pojeździe możesz podłączyć żeby miało większą moc. Oczywiście wszelkie budynki czy zniekształcenia terenu zmniejszają zasięg ;)
Szczególnie dobre wrażenie robi bezpośrednia rozmowa piechoty normalna/szeptem/krzykiem (zależnie od sytuacji) w świetnie zrobionym 3d.

Gra na serwerach nie polega na deathmatch czy cuś podobnego, to taki coop PvE na 4-40 osób. 4 osoby to może być misja zabicia jakiegoś celu (sposób dowolny, preferowany snajper + spotter + heli ze strzelcem dla evac), 40 to odbicie zakładnika który też jest graczem ;)

Polecam, ale tylko dla fanów milsimów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 11:52 
Cytuj  
nie oczekuje deatchmatchu, ale jak nie moge zobaczyc przeciwnika czy go nawet uslyszec przez 20 minut to mnie irytuje.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 19:19 
Cytuj  
Uohohoho ;) Gruba aktualizacja weszła do DayZ. Nie startujemy już z bronią, ciekawe jak to będzie.

Ewidentnie widać, że Rocket słucha community.

Pacznotki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 19:40 
Cytuj  
czyli zaczynamy malee? :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 20:09 
Cytuj  
a ja ciagle boje sie w to pograc dluzej :)
ale pewnie w koncu przysiade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 16:59 
Cytuj  
WTF Is... : DayZ ? (Hyper WTF Edition)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 19:24 
Cytuj  
Ktos gra jeszcze w dayz? Bo bym polatal z kims w grupie.

Dzis sobie troche pogralem pierwszy raz w dzien i calkiem spoko sie biega (wczesniej jak probowalem to zawsze byla noc i rezygnowalem), troche muza denerwuje - nie wiem czemu ona ma sluzyc, bo tylko przeszkadza w sluchaniu otoczenia. W sumie tak za bardzo nie wiem co robic, znaczki po prawej wyznaczaja mi zadania - znajdz zarlo, znajdz picie i tyle. Przelecialem jakas niedluza wioske wzdluz i wszerz (z 10chat, w tym 3 do ktorych mozna bylo wejsc), 0 zarcia, 1puszka coli i tony amunicji. Cos nie tak, czy to normalne?

Jak wylogowalem sie gdy postac miala czerwony znaczek z zarlem to do jutra przezyje? Jak dlugo moge byc offline?

Kusza w tej grze dziala? Strzelilem 2 razy do zombie z 5m w plecy i nic, nawet sie nie odwrocil.

Jeszcze jedno pyt: 2-3 razy trafilem na dzwiek roju much, niby lataja nad cialami graczy, ale ciala brak - cos przeoczylem, czy moga tez bzyczec sobie nad niczym?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 20:43 
Cytuj  
brak czasu :/

mozliwe, ze zniknelo cialo a efekt much pozostal jeszcze chwile ;]


_________________
.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 22:27 
Cytuj  
Kusza ma gówniany dmg, z tego co wiem trafienie w głowę gracza nie zabija..
Jest za to cicha, możliwe że dlatego Cie nie zauważył lub po prostu desync...

Muzyka.. masz opcje, ścisz music i po problemie.

Wioski nie mają lootu a jak już to gówniany, przejdź się po większych miastach lub lotniskach.. więcej nie będę mówił bo najwięcej funu daje właśnie eksplorowanie na własną rękę ;)

Roje much od ostatniego patcha latają też nad ciałami które zostały schowane, stąd ten dźwięk.


na + gra się bardzo szybko rozwija, średnio jest ok. 5 patchy/tydzien, przez to wciąga mnie praktycznie codziennie..
na - dzisiaj zdobyłem najlepszy sprzęt jaki można mieć w grze (m24 w plecaku, m4sd w dłoni, range finder, nvg itp itd), i złapało mnie takie znudzenie - co robić? Zacząłem pomagać noobom osłaniając im tyłki jak lootowali lotnisko lub stary sobor... Na ratunek memu znudzeniu przyszedł pseudohacker. Nagle wszyscy obecni na serwerze zginęli - zostali przygnieceni przez czołgi a co po niektórzy zostali zbombardowani nalotem dywanowym. Kiedy wróciłem - ciała już nie było.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 23:06 
Cytuj  
Coz moje pierwsze podejscie skonczylo sie smiercia z glodu, uzbrojony jak ruski czolg nigdzie nie moglem znalezc zarcia, jak zaczalem mdlec to znalazlem sobie drzewko i umarlem pod plotem. Oblecialem 2wsie, jakas szope, kilka odosobnionych miejsc i obrzeza duzego miasta - jakis supermarket, nigdzie nie bylo nic do jedzenia. Nowa postac "na szczescie" pojawila sie 10min z buta od miejsca gdzie umarlem, pobieglem tam i... muchy lataly zwlok nie bylo :( W okolicy loot stary, to sie chcialem wrocic do jednej przydroznej szopy gdzie byla bron i ammo do niej, no ale zlapalem jednego zombie na plecy - po 10min latania i probach zgubienia go zrezygnowalem. Jednak poczekam jeszcze i za 2miechy sprawdze gierke.

Czyms sie rozni serv veteran od regular? (oprocz huda i 3d view)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 13:51 
Cytuj  
Powiem tak :)

Jest oficjalny teamspeak graczy dayz :) Średnio siedzi tam około 30 osób którzy z chęcią przyjmą w swoje grono nowych graczy.

Adres ts - to langamers.pl albo ts.dayz.pl

Jak kto woli.


_________________
Obrazek

***

Posty: 506
Dołączył(a): 27.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 21:14 
Cytuj  
Panowie mam problem, arma 2 mam zainstalowana w innym folderze (free) steamowy dodatek tez zainstelowany tyle ze w innym folderze, zmienilem parametry itp, ale jak wchodze w folder program files blabla/steam/steamapps to nie ma tutaj army folderu, jest tylko common i tam jest ta arma, mam tam stworzyc ten folder @dayz I tam w srodku addons i wkleic te 220 mb z ich strony tam?
# mam versje 1.60 a jak patrze na servery dayz to wszystkie require 1.60.93965 np

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 21:52 
Cytuj  
Jak dziala ci sama gra - czyli podstawka z dodatkiem - combined operations, to sciagnij ze strony moda ten six updater suite i gotowe. Z tego odpalasz, nawet jak masz gre na steamie.

dzieki za info o tym tsie, moze wpadne.. za dwa miesiace ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 00:16 
Cytuj  
no kurwa, teraz to jest jakas masakra jak bez broni sie zaczyna. pierwsze dwa podejscia od ~miesiaca skonczyly sie szybkim zgonem. za trzecim razem przelecialem dwie wsie w poszukiwaniu broni i zarcia, ale same smiecie po drodze. dopiero przy trzeciej znalazlem rewolwer - chcialem sie pozbyc za jego pomoca upierdliwego zombie, ktory nie chcial sie ode mnie odczepic; obrocilem sie i za 1szym hitem polamal mi kosci gg. chuj ze go zabilem, zaczyna sie bez morfiny wiec od razu moge dac respawn
przy 4tym podejsciu calkiem szybko udalo mi sie znalezc shotgun i sporo ammo. oczywiscie napullowalem w pizde zombie i uciekajac w pewnym momencie stracilem przytomnosc i polamalem sobie kosci. chyba zahaczylem o plotek, lol.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 09:24 
Cytuj  
Jeżeli wbiegasz do miasta z pieśnią na ustach i oczojebną flarą w ręku to się nie dziw że masz tylu fanów.
Spróbuj się trochę więcej czołgać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 09:27 
Cytuj  
ale to nie ma walki wrecz? :/


_________________
.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 10:00 
Cytuj  
jest walka wrecz, trzeba hatchet albo crowbar znalesc


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 18:05 
Cytuj  
Co do zakupu gry Arma, czy jeśli kupię tylko dodatek (Arrow head) to będę mógł grać na pełnych detalach (słyszałem, że jakość grafiki w Arma free jest tragiczna), czy trzeba kupić podstawka + dodatek?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 18:19 
Cytuj  
musisz miec podstawke, my mielismy za free z cda.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.