mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 15:06 
Cytuj  
http://www.ign.com/wikis/best-of-2013/B ... layer_Game


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 15:07 
Cytuj  
Other Nominees
Call of Duty: Ghosts
Killzone Shadow Fall
Super Mario 3D World
Grand Theft Auto V

R O F L


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 15:14 
Cytuj  
Lobby i kasa, nic więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 15:27 
Cytuj  
haha jak to dziwnie wyglada jak taki PC Gamer daje nagrode RO2: Rising Storm jako gry multiplayer roku w porownaniu z tym ;d

az dziwne, ze dota wygrala z takimi konkurentami.


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 sty 2014, 15:31 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 15:27 
Cytuj  
Sugerowanie się IGN przy czymkolwiek związanym z grami, jest jak sugerowanie się MTV przy czymkolwiek związanym z muzyką.

Można, ale lepiej się tym nie chwalić publicznie.


Portal ten wielokrotnie pokazywał, że liczy się wyłącznie hajs od publisherów i nic więcej. Jednym z najbardziej dobitnych momentów było atakowanie i wręcz wyśmiewanie graczy, którzy narzekali na Mass Effecta 3. Esencja skurwienia i upadku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 20:41 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Other Nominees
Call of Duty: Ghosts


:o


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:16 
Cytuj  
4200 MMR mi wyszlo po 10 grach testowych, szału nie ma, ale same gry są spoko, jest tryhard, ludzie chcą więcej punkcików więc się starają z pickami co zajmuje czasem dużo czasu hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:19 
Cytuj  
Ja miałem ostatnio gre, gdzie po minucie od upływu czasu na wybor herosow jeszcze nikt nie wybral ani jednego po jednej i drugiej stronie, wszyscy czekali na ruch przeciwnika ;]

Mimo pojawiających czasem ruskich, których nie mogę zrozumieć, bo cyrylica, to widze, ze nie trafiam na takich co niszczą gre, tylko się starają a czasem nawet gre wygrają. Najgorzej jak ludzie zaczną ragowac miedzy sobą.

Nie jest zle, a sklasyfikowalo mnie chyba w jakiejś mega noob zonie typu <3000


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:32 
Cytuj  
Ruscy są pojebani. Jak ktoś narzeka w różnych grach na Polaków to chyba nigdy nie grał z ruskami. Czy tam w szkołach nie uczą angielskiego? Raz jakiś rusek nazwał mnie - bech czy coś takiego. No ja pierdykam. Do gazu z tym motłochem.


Coraz bardziej zaczynają mnie wnerwiać herosi, których gra ogranicza się do klikania auto-ataku. Co za nuda. Drow, Viper, Echantresska, Phantomka i inni podobni to według mnie bohaterowie, którymi dobrze grałaby nawet małpa z zoo.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:35 
Cytuj  
bo się używa english - russian dictionary
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =157843735

a tak serio, to bez przesady, pierdola po rusku ale to nie znaczy, ze od razu zle graja. Ja wyluzowałem i przynajmniej moi ruscy nie graja az tak zle. No chyba, ze graja z Syberii i non stop ich rozłącza.

PS. to chyba nie widziałes nooba jako drow czy viper...


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:46 
Cytuj  
Tylko jak piszę do nich "English please" to niech chociaż odpiszą "no English" albo coś w ten deseń. Raz jakieś dwa ruski zaczęły napierdzielać na TSie myśląc, że każdy ich zrozumie. Zrozumiałem tylko słowo idiota. Potem jak prosiliśmy by pisali po angielsku to zaczęli nas wyzywać od "American beitch" albo "American fagg". Mieli najwięcej do gadania a najgorzej grali.

Widziałem jak noobią gracze używający Vipera lub Drowki i zawsze dziwiłem się jak można lamić takimi prostackimi postaciami.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:49 
Cytuj  
You snached the aegis! - SUKA SPIZDIL AEGIS

:lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 13:55 
Cytuj  
Leave the rune to me - ostav runu suka :)

Po to w grze masz opcje 'mute' by ich wyciszyć.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:06 
Cytuj  
bo granie carry/anti-carry nie jest takie proste -
enchantress to tez troszke inna liga, bo pickujac nia generalnie powinno sie bardzo szybko zaczac gankowac, albo pushowac w zaleznosci od sytuacji, no i impetus boli najczesciej tez early, pozniej to carry maja BKB, a nukerzy maja ench na strzala wiec granie nia jest takie proste, no i dochodzi micro tez wiec nie wiem czemu uwazasz ze granie nia ogranicza sie do autoataku


co do reszty (choc drow i viper bardzo bolą bez itemków, obu postaciom buduje sie przede wszystkim jakis sposob przetrwania teamfightow) to trzeba umiec znajdywac farme, last hitowac, umiec utrzymac linie creepow w bezpiecznym miejscu, w pubach bardzo rzadko trafi sie support ktory na tyle cie bedzie wspieral ze bedziesz mial freefarme przez 20 minut zeby wygrac gre.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:30 
Cytuj  
Mam bodajże dopiero 7 level i 73 godzin gry za sobą także uważam jak uważam. Jak zaczną się schody to zmienię zdanie. Nie napiszę, że nie masz racji, bo pewnie masz. O micro mam miałkie pojęcie. Za cholerę nie umiem używać ostatniej umiejętności takiego Piwosza na przykład. Wiadomo, że nawet granie lamami nie jest takie proste. Granie Viperem i Drowką pozwoliło mi po prostu na łatwe wygrywanie gry.

Nie podoba mi się system stealth w tej grze. Ten z "Awesomenauts" jest dużo lepiej rozwiązany. Taki Leon czyli odpowiednik Rikiego z "Doty" jest dużo lepiej wyważony i przyjemniej się nim ciupie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:34 
Cytuj  
A ja chyba pobilem dlugosc loosing streak, po wielu ladnych grach nagle mam wtope za wtopą. Z czego 1/4 to wywalenie serwera (i zaliczony loss), ludzie d/c po 10 razy. 3 razy gra sie znikła po 20 minutach, zero statów, nie mozna wrócic. /retry z konsoli zglosilo brak serwera. Masakra.

W przyszlym tygodniu mają fixnąć serwery.

@high, 3000 to startowy mmr. Jesteś ponizej dna ;]

Ja w moich grach najbardziej narzekam na carry, bo jest loteria. Jak ktos bierze supporta to zwykle wie co robi (ward wars po obu stronach), offlaner dedykowany jak sie znajdzie to pol wygranej, mid to zwykle hiperaktywny ktoremu pojdzie lepiej lub gorzej, ale napierdala do przodu. Natomiast jak jest 1 czy 2 cienkich carry to smutno sie robi, bo gra nie wygrana miażdząco w early game przeciąga sie i mimo wysiłków i dobrej gry teamu nie bardzo jest siła pod koniec, zeby coś zdziałać. Konczy sie przegranym w koncu teamfightem, brakiem bb na carry i straconymi raxami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:39 
Cytuj  
No ja mam w dupie ten ranking i tak, nigdy w takie gry nie będę dobry.
Zresztą nie zamierzam się bez spinać bez teamu.
Ale ogolnie nie lubie AP, wiec i tak pewnie zrezygnuje z gry w tym rankingowym trybie.

Tylko może mnie ktoś oswiecic jak to jest liczone? Bo w sumie większość solo gier wygrałem ;] 7/10


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:56 
Cytuj  
Nowy gracz startuje z 3k i tam sie ranking ustala. Jesli grałeś wcześniej to startowałeś do rankingowych z poprzednim MMR (ukrytym), te pierwsze 10 gier było jednak bardzo istotne, punkty przesuwał sie w nich bardziej.

Czy jakoś tak,
ja pogram ranked jak troche sie wprawie i serwery nie będą kuku robiły co 2 godziny. Bo i tak głownie SD/RD gram.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 15:02 
Cytuj  
stats whore ;p

dzięki za wyjaśnienie. mogliby dodac SD i RD do tego matchmakingu, w AP pewien zestaw hero się powtarza.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 15:59 
Cytuj  
no nawet jakby dodali to i tak wszyscy graja AP wiec rozstrzal MMR w grze SD/RD bedzie olbrzymi.

swoja droga jak ktos ogarnia w miare micro to polecam visage, jego nuke jest op early, wiec w parze z jakims support (alchemist/vengeful/cm - cos ze stunem najlepiej) mozna roamowac imo lepiej jak sk+lina

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.