mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 19:15 
Cytuj  
ja teraz tez chyba 10 gier pod rzad przegralem w solo, z 3400 na 3150 spadlem :D ruskie gowna i ich insta carry picki.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 22:38 
Cytuj  
Ja złapałem pierwszego abbadona od 2012 (łącznie drugi w karierze). Wywalało mi gre, czat działał, pisze do ludzi ze coś nie heja. Dzwięk miałem dobry a widok na mapie o 15 sek opozniony. Slyszalem ze mnie venge stunuje a moje reakcja wygladala tak, ze nagle po 15sec biegne przez mape i coś w nią castuje ;]
Powiedzialem grzecznie ze cos mam nie tak, mid umarl 4 razy i nagle byla moja wina ze zle idzie. Zapytalem grzecznie czy mam isc i łatwiej im bedzie w takiej sytuacji w 4 i kazali wypierdalać, wiec wyszedlem.

Poprzednia gra byla ok (poza 4 melee w teamie, RD, którzy postanowili zgankować axe z scepterem, DUNK DUNK DUNK DUNK trololol "guys, it wasn't smart, really"), wiec chyba serwery sie sraja ciagle. Czekam dalej na te server fixy i feeduje w non ranked RD/AR/SD.

Lol, nadal sie smieje z tych 4 vs axe, chyba do Fails of teh week wyśle.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2014, 17:40 
Cytuj  
ja teraz z kolei wygrałem 7 ranked meczy pod rząd i znów mam 3400. Mam czasem wrazenie ze wygrywanie w docie to loteria.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2014, 17:42 
Cytuj  
imo AP jest nudne, bardzo czesto trafiaja sie Ci sami hero. Najbardziej chyba lubie SD.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2014, 22:14 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
ja teraz z kolei wygrałem 7 ranked meczy pod rząd i znów mam 3400. Mam czasem wrazenie ze wygrywanie w docie to loteria.


Tez wlasnie jestem na dlugim win streaku, ale z tego 3 gry byly bezsensowne i zwykle mega kombinacjami 2 osob udawalo sie je pociagnać.
Przynajmniej wiem co zrobić jak ma sie stack 4 ruskich w teamie vs stack 5 ruskich - Bait, bait, bait + euls i ghost scepter. Zapanować nad teamem sie nie da, prosic o skonczenie tez nie, to chociaz wykorzystać fakt ze enemy sa równie jebnieci i gonia kazdego killa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 13:02 
Cytuj  
ta, gonienie killa zamiast uzyskania jakiejs przewagi - czy to wieza, czy roshan - to ruscy jakos w genach maja

pogralem sobie kilka gier z poczaktujacymi znajomym na smurfie dzisiaj - zadna nie skonczyla sie 5v5, kolesie jak tylko zaczynaja przegrywac wychodza sobie, o kurierach tez mozna zapomniec, ale 1000 gpm alchemistem weszlo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 13:26 
Cytuj  
Az na szybko sprawdzilem pierwszą gre w dota2 sprzed 2 lat, 13/0/20 lich.
Mozna sobie takie smurf konto robic i potrenować mid czy cos, bo glupio na swoim levelu uwalac innym gre jak sie nie gra na danej pozycji. Ale to tez kicha bo co to za radocha zabijac co 20 sekund jakiegos nooba.

Imho najbardziej brakuje wbudowanego czegoś w rodzaju ircowych IHL, z wewnetrznym ratingiem. Mozna sie wkrecic w jakieś community, grać sobie z zainteresowanymi. Teamy sie z czasem wyrownaja, debili ktoś by kopal i ziuu. Jak dla mnie, znalezienie dobrej randomowej ekipy i granie wyslowanych meczy (ale wszystko w cliencie doty), powoduje gierki gdzie moze być jednoczesnie zabawnie, ale tez ludzie nie odpierdalaja fuszerki. Zwyczajnie sa gorsi i lepsi, ale rating to balansuje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 13:31 
Cytuj  
naucz mnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 13:43 
Cytuj  
Wiem, ze są. Ja pisalem, ze brakuje czegoś takiego w samej docie.
Albo custom turniejów dla 5man teamów, gdzie ludzie moga sami zrobić drabinke, teamy, a reszte robi system.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 13:49 
Cytuj  
no z takich lig to IXDL jest bardzo popularny na US serwerach, do reszty to trzeba miec juz team raczej
http://ixdl.net/

niby sa inhouse ligi na innych serwerach ale najczesciej jest to ogolnie zaniedbane
fakt ze brakuje inhouse'ow z gareny chociazby

na swoim ratingu jak musialem picknac mida bo brakowalo, nie grajac przez kilka miesiecy na midzie to az zal bylo patrzec, duzo klikania takim puckiem jest i to trzeba jeszcze trafic :oops:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 16:21 
Cytuj  
joinDota organizuje teraz lige dla amatorow, w samej europie jest zapisane ponad 1k druzyn, z tym ze zapisy zamkniete, wiec sie juz nie wkrecicie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 13:52 
Cytuj  
"Dota 2" chyba niedługo doczeka się losu "League of Legends" i też pójdzie w odstawkę. Niby spędziłem z tym tytułem prawie 80 godzin, ale im dalej, tym mniej ciekawie. Chyba pozostanę tylko przy jednym MOBA czyli "Awesomenauts", który mimo wszystkich wad najbardziej do mnie przemawia, głównie za sprawą dynamiki i przystępności.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 14:17 
Cytuj  
Jakoś to przeżyjemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 14:26 
Cytuj  
A do mnie Awesomenauts tak nie przemawia, ze az nie mam ochoty zagrac wcale. Ale dla mnie moba to dota i przez jej pryzmat patrze ;)

wodny hejter w temacie doty i lola hehe


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 14:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A do mnie Awesomenauts tak nie przemawia, ze az nie mam ochoty zagrac wcale. Ale dla mnie moba to dota i przez jej pryzmat patrze ;)

wodny hejter w temacie doty i lola hehe

No o "Awesomenauts" wielu myśli, że to taka popierdółka bez większej głębi. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że jest inaczej. Największą wadą tego tytułu są: matchmaking spowodowany małą ilością graczy i brak oficjalnych serwerów - rozgrywka opiera się na P2P czy jak to tam było.

Jaki hejter "Doty 2"? Jakoś sobie nie przypominam bym bardzo narzekał. Nie żałuję tych 80 godzin spędzonych przy tym tytule, bo mimo wszystko gra jest przednia i dostarcza więcej radochy niż inne tytułu oparte na rozgrywce online. Do tego piękna grafika, masa ciekawych postaci, ogrom przedmiotów, świetne typy rozgrywki, armory, przyjemna oprawa muzyczna. Wszystko to za darmo.

Najbardziej wkurzają mnie ludzie, którzy po jakiejś jednej nieudanej akcji opuszczają pole bitwy. Potem jest istny efekt domina i quitują następni. Szkoda, że nie dotarłem jeszcze do momentu, w którym współgracze nie są takimi pipami by mimo małej porażki się nie poddawać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 16:01 
Cytuj  
Proponuje zalozyc bloga i tam pisac o swoich dylematach zyciowych


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 11:23 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=qHX7Qi3qgOc

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2014, 06:17 
Cytuj  
http://blog.dota2.com/2014/01/prepare-f ... -festival/

http://www.ongamers.com/articles/dota-2 ... /1100-741/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2014, 09:49 
Cytuj  
Nie podobają mi sie te dni chinskie. Za bardzo rozjezdza sie to z artstyle jak dla mnie. Ostatnio widzialem set tuska z czapką chinczyka, myslalem kilka razy, ze to Storm Spirit.

Nie jest może tak źle jak w Lolu (tam jest totalny reskin) czy Hon (tam to nawet modele robią niepodobne do oryginału i człowiek zastanawia sie co to za postać), ale i tak za bardzo pozwolili na odejscie z itemkami od oryginałów.
Często są to bardzo ładne modele, ale imho nie pasuja do valvowskich guidelines podanych do tworzenia setów (sylwetka ma pozostać rozpoznawalna, balans kolorów tez). Jeszcze troche i tym razem kolejny ursa "alpine set" przemknie bez reakcji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2014, 10:34 
Cytuj  
Dni Chińskie są dlatego:
http://www.superdataresearch.com/blog/u ... es-market/

Zresztą imo większość gier zachodnich będzie szła w kierunku tego co robią Azjaci od dawna w grach online - czyli totalny mix-up stylów, pełno "cute" lub "lolzor" rzeczy i ogólnie kompletny mash-up wszystkiego zamiast trzymać się jednego konkretnego stylu. Gracze z tego powodu będą narzekać, ale nie będą przestawać grać - także też korpo będą to robić.
Za jakiś czas będziesz wspominał Dn Chińskie jako stonowane.


PS. WoW jest tak nisko dlatego, że to szacunki dot. tylko Cash Shop-u, bez uwzględniania subów. Z subami pewnie byłby na 1-2 miejscu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.