mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 09:07 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Poza tym - przeczytaj co sam wkleiles - punkt 2. nie mowi nic o zabijaniu grupa.


Dokładnie. I w tym punkcie jest napisane że dotyczy to multiplayer game (nie "massive" - czyli bardziej pasuje do sieciowego shotera niż gry MMO).
A w punkcie 3 i 4 piszą o MMORPG i tam ewidentnie piszą o grupie.

Szczerze mówiąc to wali mnie ta dyskusja - jeśli ją ciągnę to tylko dlatego, że rozśmieszyło mnie jak sobie strzelasz w łeb - podajesz "źródło" które przeczy Twoim słowom :)
Rozluznij posladki. Nie bedę upierał się, że wiem lepiej. Zawsze byłem zwolennikiem pogladu, że znaczenie słowa zależy od tego, co myśli większość ludzi którzy go używają. Dlatego jak 51% ludzi mówi że "zasnąłeś w objęciach Orfeusza" albo że "ganknął mnie jeden gość" to przełknę to gładko :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 09:19 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Odnosi sie do czasow wowa


stopped reading right there

troll moar


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 09:23 
Cytuj  
Karol nie, w 2H ma większy dmg chyba, że coś tu nie gra.

Bijąc 1H + shield mobek nie ginie od jednego strzału - 2H ściągam jednym strzałem.

Tak poza tym wczoraj jeszcze pograłem, 58SL, Blueblood Sword, biegam w secie od Garla Vinlanda i sieję zniszczenie. :<

Tak samo jak z Crescent Scimitar - mając BBS 2H ściągam tych pedałków z dzwoneczkami jednym pociągnięciem, biegając 1H + Shield muszę uderzyć co najmniej dwa razy.

Co do ganku to Karol ma rację i proszę się nie sprzeczać / spuszczać w tym topicu na ten temat.

Gank to zruchanie słownie JEDNEJ osoby przez grupę osób, wzięło się to z czasów UO, tzw: OMFG GANKED AHEHAEHHEA PWNT. Z biegiem czasu i min. przez takie gry jak WoW oraz PVP wannabies słowo trochę ewoluowało i straciło na wartości.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 09:41 
Cytuj  
ja z czasow wlasnie UO mam odwrotne doswiadczenie z tym slowem - gank to zawsze bylo dokladnie tyle co PK - wcale nie musialo to byc grupa vs pojedynczy ludzie.


whatever floats your boat.

co do walczenia 2h - o ile dobrze pamietam to magic dmg nie jest mnozony od trzymania broni w dwoch rekach, wiec jesli ten scimitar zadaje duzo od magic i malo physical, to branie go w dwie rece moze dawac niewielkie skutki, ale jakies - na pewno. latwo to zobaczyc na character sheet - mozna sobie zmienic bron trojkatem i zobaczyc jak sie dmg tej reki zmienia.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 10:20 
Cytuj  
Zrobię tak jak wrócę do domu bo sam teraz jestem ciekaw o ile to zwiększa, bo zwiększa na bank i widać gołym okiem na powyższych przykładach.

Gank to nie jest 1v1 i nigdy tego w latach 99-01 w UO nie zaobserwowałem. Gank to zawsze było pastwienie się grupy osób nad jednym / kilkoma śmieciami, którzy co najwyżej mogli napisać: wtf pls stop. Względnie dorzucało się do tego rezkilling i fun w ch duży. :<

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 10:56 
Cytuj  
Ash napisał(a):
co do walczenia 2h - o ile dobrze pamietam to magic dmg nie jest mnozony od trzymania broni w dwoch rekach, wiec jesli ten scimitar zadaje duzo od magic i malo physical, to branie go w dwie rece moze dawac niewielkie skutki, ale jakies - na pewno. latwo to zobaczyc na character sheet - mozna sobie zmienic bron trojkatem i zobaczyc jak sie dmg tej reki zmienia.


Też mi się tak wydaje - generalnie jak grałem to pamiętam, że część broni wogóle nie miała bonusa do dmg trzymana w 2h i jak grzebałem w necie to trafiłem na definicję, że 2h zwiększa bonus do dmg "ze str"
a broń crescent nie ma bonusa ze str (tylko z magic) więc nie powinno być różnicy (w dmg - bo speed oczywiście powinien być większy).

anyway - trza sprawdzać to przez char info bo empirycznie w walce może róznie wychodzić (wystarczy że zaatakujesz z kontrataku albo uzyjesz broni która ma rózny dmg zależnie od dystansu jaki Cię dzieli od moba)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:08 
Cytuj  
inny temat: pytano sie juz tu o brame w podziemiach mostu w 1-2, siedzial tam na skrzyni vendor. w 1-3 zdobylem klucz, ktory mial ja otworzyc i poszedlem tam,bo slyszalem,ze jest koles, ktory pomoze mi w zabiciu 1-3, a potem ze smokiem w 1-4. problem w tym,ze dojscie do tej bramy blokuje mi skrzynia, ktorej nie moge za cholere sie pozbyc, wturlac sie tam tez nie daje rady. any idea?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:18 
Cytuj  
Chyba nie w tym miejscu próbujesz wejść.
Ten klucz z fat ministra z 1-3 pasuje do drzwi, które są "lustrzanym" odbiciem wejścia do gekona w 1-2.
Inaczej... jakbys stał plecami do mgły prowadzącej do Tower knighta to po lewej jest wejście do wieży gdzie jest/był gekon a po prawej zamknięte drzwi - to o nie właśnie chodzi.

Ty chyba próbujesz przejść tam gdzie siedział vendor (tam jest krata nie trzwi) w 1-2 a to nie jest wejście.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 5 lip 2010, 11:19 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:18 
Cytuj  
nie wiem czy idziesz dobra droga. w pomieszczeniu gdzie uwalniales bjorra powinno znajdowac sie wejscie do tunelu (do murow) i tym tunelem idac do konca dochodzisz do bramy gdzie na ziemi lezy tower shield (to wlasnie ten 'skarb' - przy okazji - zwroc uwage na swoj burden zeby go uniesc) - taki sam jak dostajesz z jakiegos moba w 1-3 o ile dobrze pamietam, wiec nic szczegolnego.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:20 
Cytuj  
Ash napisał(a):
nie wiem czy idziesz dobra droga. w pomieszczeniu gdzie uwalniales bjorra (...)


on chyba nie uwolnił jeszcze Biora (przynajmniej ja tak zrozumiałem - że szuka wejścia do Biora właśnie).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:32 
Cytuj  
aha, no to jeszcze raz - wejscie do tego pomieszczenia z biorrem i tunelem do 'skarbu' znajduje sie w malym pomieszczeniu w ktorym byl fog gate do Tower Knighta - zaraz po przejsciu przez most strzezony przez dwoch blue-eye knightow z shieldami.

po jednej stronie sa drzwi na gore na mury (po drodze byl gecko) a po drugiej stronie tego pomieszczenia sa zamkniete drzwi prowadzace w dol do lochow - tam jest biorr i tunel (i wytrzymaly caster - uwaga)


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 12:29 
Cytuj  
Te drzwi jak swojego czasu patrzyłem są closed dla mnie, otwiera je jakiś klucz czy event?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:23 
Cytuj  
no przeciez od dwoch stron trabione jest ze klucz w 1-3 :]


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:24 
Cytuj  
No dobra dobra. :<

Thx.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 16:36 
Cytuj  
Opchnie ktoś to to w normalnej cenie?


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 16:55 
Cytuj  
Nówka za 149 zł.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:11 
Cytuj  
ja moge pchnac azn za 80 jak ktos chce.

ofc w stanie idealnym.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:15 
Cytuj  
Moja Black Phantom Edition dopiero dzisiaj do mnie doszla. Glupie Angole chyba wynajely chinczyka, zeby przyniosl mi ja na piechote... ale przynajmniej jest lepsza edycja w cenie normalnej ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:26 
Cytuj  
Zabicie bossa zwiększa world tendency o 1, czy wlicza się w to też zabijanie bossów pomagając jako blue phantom ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:33 
Cytuj  
bedac u kogos jako blue phantom jestes w 'jego swiecie' - jesli zabijecie bossa, zwiekszy sie world tendency u niego, nie u ciebie...


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.