mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 06:32 
Cytuj  
Keii napisał(a):
To pół pada potrzebne jest do tych wszystkich gier obsługujących move, czy sama różdżka wystarczy?


Ten "Navigator" to tak jak Nunchuk z Nintendo Wii - uzupełnienie podstawowego kontrolera jakim jest Move. Śledzę ten temat i na filmach prezentujących widziałem, że w większości przypadków navigator odpowiada za ruch postaci (x,y), a move za celowanie/wskazywanie. Link do filmiku, na którym gość się tym bawi (są też pokazane różne zastosowania w kilku grach):
http://grrr.pl/2010/04/29/playstation-m ... ozliwosci/

Co do cen, 100$ miało być wcześniej jako cena za komplet (tzn oba kontrolery plus kamera) i widać, że to się akurat nie zmieniło. W Europie ceny te pewnie przeliczą wg. chorego kursu 1$=1eur i cena wyjdzie nieco inna. Ciekaw jestem jakie będą te bundle z move - interesowałby mnie zestaw obu kontrolerów i kamerki plus ta gierka, którą widziałem na w/w filmiku - walka na arenie z mieczem i tarczą, nie pamiętam tytułu.

No i ostatnia sprawa, po tym co czytałem wnioskuję, że po premierze Move (15 września w Europie) nastąpi wysyp poprawek do istniejących już gier i pewnie całe serie DLC wprowadzające obsługę tego kontrolera. Moim zdaniem jest na co czekać.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 09:45 
Cytuj  
God of War - Ghost of Sparta

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,8019650,Gdzie_ten_Duch_Sparty__Czyli_zajawka_God_of_War__Ghost.html

Trzeba nadrobić 1 i 2 :)


edit:


O! i cos w stylu Diablo na ps3 :) A, ze jako uwielbiam takie klimaty to zapodaję newsa :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,8017562,Dungeon_Hunter__Alliance_czyli_siecz_i_rab_na_PS3.html


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 cze 2010, 10:18 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 10:09 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

Znaczy się będzie 4! Woohoo! Trzeba nadrobić 1 i 2 :)



wat


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 10:17 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):

Znaczy się będzie 4! Woohoo! Trzeba nadrobić 1 i 2 :)



wat


Nic.. nic... pomerdalo mi sie ;) to od Hype :p Po prostu bedzie gierka powiazana :)

edit:

eeee... to podobno exclusive na psp


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 10:30 
Cytuj  
no przeciez wiadomo ze to jest na psp, wszedzie masz to napisane :)

nie pal tyle ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 10:39 
Cytuj  
Kontynuując chwilę offtop, pewnie ten Ghost of Sparta będzie na 4h jak poprzedni GoW na PSP... :|

Edit:
Gameplay z pokazanego wczoraj na konferencji Twisted Metala.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 13:54 
Cytuj  
w00t
http://www.eurogamer.net/articles/cross ... ation-plus


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:13 
Cytuj  
czemu wczoraj nie powiedzieli tego na konfie?

hm ale brzmi niezle:
"The idea would be that you only needed one subscriber per four cross-game voice-chatters."

i to tez:
"One thing we do know about PS Plus, however, is that if you sign up for a year's membership between 29th June and 3rd August you'll get a free downloadable version of LittleBigPlanet. "


Ostatnio edytowano 16 cze 2010, 14:14 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:14 
Cytuj  
Bo woleli chwalić się contentem niż features :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:15 
Cytuj  
pytanie tylko w jaki sposob bedzie dzialac psn plus - jak mniemam trzeba bedzie wykupic jeden abonament per konto na ps3?

i co w momencie kiedy zaloguje sie na swoje us konto, odpale DS'a i bede chcial pograc z kolega z eu?

albo odpale pl konto, odpale us wersje DS'a?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:28 
Cytuj  
nie rozumiem co ma piernik do wiatraka...

konto PSN plus to dodatkowy content - gry tema pierdu pierdu, sam wiesz co

a granie to nie PSN plus tylko standardowy PSN - grasz w taka wersje jaka masz, na takim koncie jakim chcesz.

zeby grac w US wersje DS nie musisz miec US PSN account...

nie rozumiem problemu...

edit:

ok, chyba wiem o co ci chodzi, wiec powiem jeszcze raz - zeby grac w US wersje DS na amerykanskich serwerach nie musisz przelogowywac sie na US konto PSNowe...


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:39 
Cytuj  
piernik ma to do wiatraka, ze wiatrak napedza mlyn, w ktorym mieli sie make, z ktorej robi sie pierniki, madrusiu ;p

na psn mam 4 konta - us, uk, pl, pl.

jak wykupie plus na pl, to grajac w DS wersje us, bede mogl grac z kims kto bedzie mial wersje EU?

jak wykupie plus na pl, to na koncie us nie pogadam?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak wykupie plus na pl, to grajac w DS wersje us, bede mogl grac z kims kto bedzie mial wersje EU?

A teraz mozesz? Nie. I nic sie tu nie zmieni. Placisz za plus dostaniesz czasem jakas gierke, themesa czy minisa za darmo. I tyle.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 15:11 
Cytuj  
nie wiem po co uzywac innych kont do grania niz 'glowne'...

ty chyba nie rozumiesz do czego sluza konta inne niz twoje zalozone w polsce.

Inne konta zaklada sie po to zeby miec dostep do innych PS Store'ow - np chcesz sobie kupic Vagrant Story wydane w japonii - zakladasz konto na japonskim PSN, placisz za gre, sciagasz ja na twoje ps3, relogujesz na 'glowne' konto i z niego grasz.

jak kupujesz boxowa wersje gry US (jak twoj DS) grasz wciaz z konta EU.

W grze zakodowany na sztywno jest adres ip serwera centralnego z ktorym gra laczy sie zeby dostawac informacje o innych graczach - dlatego grajac w wersje azn nie mozesz grac z ludzmi z wersji US - nie ma to zupelnie nic do tego z jakiego PSN korzystasz - mozesz tam podac ze mieszkasz w urugwaju - serwera DS i jakiejkolwiek innej gry naprawde to nie obchodzi.


Jesli mowisz o innej sytuacji - na przyklad to ze Sony udostepnia na PSPlus Demon's Souls do sciagniecia dla abonentow - wtedy, prawde mowiac, chuj wie, bo nie wiadomo czy serwer bedzie world-wide czy region-specific. Ja zakladalbym ta druga opcje.

Co do gier coop, w ktore gra sie praktycznie poprzez direct connection - zwykle trzeba miec ta sama wersje gry, czyli albo 2x eu albo 2x us. Nie ma to tez znaczenia w jakim kraju zarejestrujesz sie do PSN bo, uwaga

PSN jest JEDEN na caly swiat - dzieki temu mozesz miec na friendliscie koreanczykow i brazylijczykow (HUEHUEHUE)


Dalej nie rozumiem jaki ty masz problem.

"jak wykupie plus na pl to na us nie pogadam" - jesli PS Plus bedzie przypisany do konta, a nie do ID konsoli (a na 99.9% tak bedzie) to nie rozumiem dlaczego w ogole zadajesz pytanie czy jesli kupisz na jedno konto to czy na drugim nie pogadasz.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 15:35 
Cytuj  
generalnie to nie interesuje mnie, co rozumiesz a czego nie.
jesli pytanie, ktore zadalem nie jest jasne - to powiedz. w przeciwnym badz razie moze daruj sobie takie odpowiedzi.

tzn. najwazniejsze juz wiem - nie ma znaczenia region, w ktorym mam zalozone konto. wazny jest region gry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 15:47 
Cytuj  
MotorStorm Apocalypse Trailer And Video Interview.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 15:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
generalnie to nie interesuje mnie, co rozumiesz a czego nie.
jesli pytanie, ktore zadalem nie jest jasne - to powiedz. w przeciwnym badz razie moze daruj sobie takie odpowiedzi.

tzn. najwazniejsze juz wiem - nie ma znaczenia region, w ktorym mam zalozone konto. wazny jest region gry.


nie wiem, mendol, uwazalem cie za inteligentnego czlowieka wiec nie sadzilem ze mozesz zadawac pytanie typu "czy jesli zaloze konto warhammera US i zupgraduje je do pierwszego dodatku to czy na moim drugim koncie EU bede mial rowniez upgrade", dlatego doszukiwalem sie co mozesz miec na mysli.

W ktoryms miejscu sie pomylilem, dzieki za sprostowanie.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 15:55 
Cytuj  
no zamiast doszukiwac trzeba bylo zapytac. a tak ty nie wiesz o co mi chodzilo, ja musialem sie doszukiwac odpowiedzi w twojej wypowiedzi.

anyway dzieki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 17:03 
Cytuj  
Gdyby dali możliwość wybierania regionu przed stworzeniem postaci byłoby nice.

W nagłe otworzenie dostępu US graczy do EU wersji nie wierze bo tzw start balance by się posrał.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 17:44 
Cytuj  
Oyc3C, ale chodzi też o to, żeby podczas gry mieć jak najmniejsze lagi, bo jeśli ping jest za duży, to (wg. tego co pisze Karol) bardzo ciężko jest na przykład sparować atak tarczą.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.