mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 20:58 
Cytuj  
lol@me, rzeczywiscie probowalem do Biorra dostac sie "od zlej strony" ;d thx za info.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 21:13 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
lol@me, rzeczywiscie probowalem do Biorra dostac sie "od zlej strony" ;d thx za info.


fefe gay :<

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 23:53 
Cytuj  
Makaan napisał(a):
Zabicie bossa zwiększa world tendency o 1, czy wlicza się w to też zabijanie bossów pomagając jako blue phantom ?


Z moich obserwacji zabicie bossa z pomocą blue fantomów podbija tendencję trochę mocniej niż np. zabicie go solo w soul form.
Wiele razy tą grę przechodziłem i pamiętam że raz udało mi się zrobić pure white po zabiciu tower knighta i smoka w body form z blue fantomami (normalnie wtedy do pure white brakuje jeszcze "jednego oczka").
Anyway... wynika z tego że status tendencji wyświetla się "co jeden" ale rośnie ułamkowo.
Jest taka strona w necie gdzie tendencje w BS są wyrażone % a nie "cyfrowo".
To moim zdaniem bardziej odpowiada rzeczywistości.

EDIT:
Znalazłem tą stronkę:
http://www.atlus.com/mediawiki/index.php/Tendency
Tyle że nie wszystko tam jest prawdą.
Np. skok za wskrzeszenie blue fantoma jest ok 4x mniejszy niż za zabicie black fantoma. Generalnie te wartości procentowe tam podane są "dyskusyjne".
Natomiast bardzo fajnie wygląda tabelka "World Tendency Effects".
Pokazuje m.i. to, że nie trzeba mieć pure black tendencji żeby sie pojawił primaweal demon ale tez nie zawsze styknie ta tendencja "przed pure black".
Podobnie opis character tendency jest rewelacyjny i bardzo dokładny.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 6 lip 2010, 00:01 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 00:01 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Z moich obserwacji zabicie bossa z pomocą blue fantomów podbija tendencję trochę mocniej niż np. zabicie go solo w soul form.
Wiele razy tą grę przechodziłem i pamiętam że raz udało mi się zrobić pure white po zabiciu tower knighta i smoka w body form z blue fantomami (normalnie wtedy do pure white brakuje jeszcze "jednego oczka").


nope, phalanx + tower knight + dragon to 3 bossowie, a 3 bossowie = pure white. tested teraz w EU, bez blue phantomow - daje miralde...


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 00:04 
Cytuj  
dragon jest half bosem liczonym na 0.5

jeśli po zabiciu phalanxa popełnisz samobójstwo w nexusie (żeby nie ryzykować padu na tower knigcie albo PK) i w soul form zdejmiesz smoka i TK to zyskasz tyle, że zniknie drugi smok w legowisku w 1-1 ale nie zrobi się pure white

EDIT: zresztą nie wiem :) anyway ja też to testowałem ostatnio (ze 2 tygodnie temu na US) i robiąc to w body form nie zrobiło mi się pure white (co mnie zresztą wkurwiło bo grałem female charem i chciałem ten set armora z miraldy).
Ale grałem online więc może globalna WT miała wlyw na przyrosty mojej WT.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 00:54 
Cytuj  
Haha Crescent Falchion +1 is belong to me ;). Patent na szkieleta z katanami jest jeszcze prostszy niz powadane wyzej. Wystarczy kiteowac go na schody, tam wyminac i leciec po miecz. Szkieletor jest tak wolny, ze nawet nie bedzie nas gonil :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 15:27 
Cytuj  
Da sie gdzies farmic Pure Darkmoonstone?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 15:44 
Cytuj  
crystal lizards w 3-2 i 3-3

jak przegapiles juz wszystkie, to po ptokach ;]

edit:
az do ng+ ofc

albo trade ;) ja chyba mam dwa, zobacze pozniej czego mi brakuje i mozemy sie wymienic jesli bedziesz mial czym ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 14:32 
Cytuj  
jaki soul lvl jest najlepszy do bicia nabow? mysle nad zrobieniem jednego low-lvl chara do czynienia zla :evil:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 14:40 
Cytuj  
~25

najlepiej napadac w 1-2 albo 2-1 :) tam najwiecej nabow idzie zaraz po zabiciu phalanxa ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 15:02 
Cytuj  
o, baby's nail +5 bedzie do tego dobre?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 15:20 
Cytuj  
bedzie ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 18:55 
Cytuj  
Szybkie pytanie. Czy oplaca sie killnac Ostrave juz na poczatku zeby lootnac kluczyk? Wyczytalem, ze ma on w zwyczaju ginac w roznych gownianych miejscach i traci sie mozliwosc odwiedzenia mauzoleum ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 19:12 
Cytuj  
oplaca sie, bo cala reszte itemow ktore z niego dostajesz mozna zdobyc gdzie indziej


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 20:35 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Szybkie pytanie. Czy oplaca sie killnac Ostrave juz na poczatku zeby lootnac kluczyk? Wyczytalem, ze ma on w zwyczaju ginac w roznych gownianych miejscach i traci sie mozliwosc odwiedzenia mauzoleum ...

T.


nie trzeba go samemu zabijac - wystarczy zrzucic go z tego miejsca gdzie jest w 1-1 (backstab) i padnie na mobach (zazwyczaj na blue eye knightcie)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2010, 07:14 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Templair napisał(a):
Szybkie pytanie. Czy oplaca sie killnac Ostrave juz na poczatku zeby lootnac kluczyk? Wyczytalem, ze ma on w zwyczaju ginac w roznych gownianych miejscach i traci sie mozliwosc odwiedzenia mauzoleum ...

T.


nie trzeba go samemu zabijac - wystarczy zrzucic go z tego miejsca gdzie jest w 1-1 (backstab) i padnie na mobach (zazwyczaj na blue eye knightcie)


Tak wlasnie zrobilem bo myslalem, ze to mob jest wlasnie ;P. Wpadlem i zajechalem go z miejsca w plecy. Spadl na dol i szerzyl zlo oO. Wyczyscil mi pol lvlu i przezyl ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2010, 10:07 
Cytuj  
Jak bede przechodzil NG+ to bede mogl wzywc phantomow i pomagac ludziom znormalnego NG? Czy to ogolnie bez roznicy tyle ze w moim swiecie moby silniejsze?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2010, 10:14 
Cytuj  
tak.
tylko lvl range sie liczy


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2010, 17:03 
Cytuj  
Jak to jest z tymi questami dla Mephistopheles ? Potrzebuję Colorless Demon Soul za zabicie Patchesa i Biorra ale nie chcę zabijać Sage Freke'a i Urbaina. Chodzi o to czy te questy daje jakoś w kolejności czy po prostu mówi że chce aby (tu grupka jego celów) była martwa a my wybieramy których chcemy zabić ? Pytam się bo nie wiem czy robić Pure Black Character Tendency.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2010, 17:34 
Cytuj  
Cytuj:
She offers you rewards in turn for assassinating other NPCs.

* If an assassination target is already dead, Mephistopheles will skip to the next person on the list. You do not recieve a reward.
* When all assassinations are complete and you speak to her for your reward, she will attack you after giving you the reward.
* NPCs you assassinate are gone for the rest of the game, but will respawn once you complete the game and enter another cycle (once normal conditions are met for them to move to the Nexus). If you've killed Freke and Yuria you can no longer change your equipped Magic. If you kill Urbain you can no longer change your equipped Miracles. Once they are dead, you will have the same Magic and Miracles until you finish the game and beat Phalanx in the next cycle.

Wszystko jest na wiki ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.