mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:07 
 
iniside napisał(a):
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52173

To jest juz za przeproszeniem grube kurwa przegiecie. Activision sie w dupach poprzewracało juz kompletnie. Mam nadzieje, ze sadnie na nic jakas plaga to sie moze opamiętaja.

jak robia crapa bez dedykow to sie nie dziwie,ze chca kase - utrzymanie tych wszystkich serwerow darmowe przeciez nie jest ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:10 
 
RufeN napisał(a):
iniside napisał(a):
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52173

To jest juz za przeproszeniem grube kurwa przegiecie. Activision sie w dupach poprzewracało juz kompletnie. Mam nadzieje, ze sadnie na nic jakas plaga to sie moze opamiętaja.

jak robia crapa bez dedykow to sie nie dziwie,ze chca kase - utrzymanie tych wszystkich serwerow darmowe przeciez nie jest ;)

Wiesz, moze bym i w takie tlumaczenia wierzyl... gdyby nie fakt ze GuildWars 1 jest za darmo (nie liczac pudelka), i Guild Wars 2, tez bedzie za darmo...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:50 
 
Cytuj:
you got to feel sorry for xbox users tho, paying for xbox live, and now cod?? microsoft wanting to charge for demos, thq and ubisoft charge people who buy used games to play online with it again

Jeszcze jakie pomysli skad brac pieniadze z powietrza?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 13:23 
 
http://polygamia.pl/Polygamia/1,105409, ... one_y.html
oby im to fajne wyszlo :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 13:23 
 
RufeN napisał(a):
http://polygamia.pl/Polygamia/1,105409,8041273,Neuroshima_Hex_na_iPhone_y.html
oby im to fajne wyszlo :)


O KURWA!

Tyle mam do powiedzenie, strzal w dziesiatke i zyla zlota!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 14:15 
 
A ja odkurzylem swojego DSa i wsiaklem w genialna strategie rpg Fire Emblem: Shadow Dragon. Jak ktos ma ta konsolke, albo planuje kupic np. jak wyjdzie 3DS i lubi tego typu gry to musi te gre kupic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 14:29 
 
Ze strategii na DSa polecam spróbować Knights in Nightmare, dość nowatorskie podejście do tematu plus bardzo ładna oprawa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 14:54 
 
iniside napisał(a):
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52173

To jest juz za przeproszeniem grube kurwa przegiecie. Activision sie w dupach poprzewracało juz kompletnie. Mam nadzieje, ze sadnie na nic jakas plaga to sie moze opamiętaja.


Dwa słowa: Bobby Kotick. Proponuję poczytać o kolesiu, imho to on jest bezpośrednim powodem skurwienia się Blizzarda.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 16:45 
 
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52173

To jest juz za przeproszeniem grube kurwa przegiecie. Activision sie w dupach poprzewracało juz kompletnie. Mam nadzieje, ze sadnie na nic jakas plaga to sie moze opamiętaja.


Dwa słowa: Bobby Kotick. Proponuję poczytać o kolesiu, imho to on jest bezpośrednim powodem skurwienia się Blizzarda.


Czym Blizzarda?

O czym ty mowisz? Czy pijesz moze do tego ze kazda rasa do SC2 bedzie miala wlasna gre, gdzie kampania dla terran to 20-40h, co jest 4-8x wiecej niz mial CoD4?


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 17:13 
 
Nestor napisał(a):

O czym ty mowisz? Czy pijesz moze do tego ze kazda rasa do SC2 bedzie miala wlasna gre, gdzie kampania dla terran to 20-40h, co jest 4-8x wiecej niz mial CoD4?


Piję do tego, że żeby grać po multiplayerze w pełnowartościowy produkt będę musiał hipotetycznie wywalić około 500 złotych (3 części) na grę która pod wieloma względami jest krokiem wstecz do swojego pierwowzoru.

Co do długości kampanii w SC2 to poczekałbym może jednak na wyjście gry, bo z reguły do zapowiedzi twórców pod tym względem należy podchodzić z przymrużeniem oka.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:05 
 
Nestor napisał(a):
O czym ty mowisz? Czy pijesz moze do tego ze kazda rasa do SC2 bedzie miala wlasna gre, gdzie kampania dla terran to 20-40h, co jest 4-8x wiecej niz mial CoD4?

40h jedna rasa w klasycznego do bolu rtsa, gdzie pewnie 50% misji bedzie kalka to moze wyjsc tortura a nie przyjemnosc. :/


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:05 
 
Razoth napisał(a):
Piję do tego, że żeby grać po multiplayerze w pełnowartościowy produkt będę musiał hipotetycznie wywalić około 500 złotych (3 części) na grę która pod wieloma względami jest krokiem wstecz do swojego pierwowzoru.


Ale za to masz integracje z Facebookiem \O/ ! Niczego wiecej do szczescia nie trzeba. ;P

BTW. 20-40h w RTSie typu "zrob baze i zalej kompa jednostkami" Oh! Im so excited! No i bedzie mozna lazic po statku! Przelom w RTSach sie szykuje! Nie dziwne ze robili to 5 lat. :P

Blizzard AD2010 < Blizzard z czasow premiery WoW i wczesniejszych. Pod kazdym wzgledem a przede wszytkim pod wzgledem tanich zagrywek na kase.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:07 
 
nie wspominajac o tym, ze dla ludzi 'obytych' z sc - kampania bedzie na jakies 10-15h. wliczajac filmy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:09 
 
Kabraxis napisał(a):

Ale za to masz integracje z Facebookiem \O/ ! Niczego wiecej do szczescia nie trzeba. ;P



Przekonałeś mnie.

Kabraxis napisał(a):
BTW. 20-40h w RTSie typu "zrob baze i zalej kompa jednostkami" Oh! Im so excited! No i bedzie mozna lazic po statku! Przelom w RTSach sie szykuje! Nie dziwne ze robili to 5 lat. :P


Pomyślałem podobnie, mimo że mają tam jakieś pomysły na to by urozmaicić rozgrywkę, to jednak nie przeskoczą tego że SC2 jest zwykłym RTS'em.

Poczekam może do premiery z opiniami, ale na prawdę nie nastawiałbym się na 40 godzin. Nie ma imo szans na to by kampania była ciekawa i tyle trwała w RTS'ie - zwłaszcza, że mówimy tylko o jednej rasie.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
40h jedna rasa w klasycznego do bolu rtsa, gdzie pewnie 50% misji bedzie kalka to moze wyjsc tortura a nie przyjemnosc. :/


Dokładnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:15 
 
Dlatego trzeba od razu grac na najwyzszym poziomie trudnosci, ktory ponoc jest na poziomie dobrych meczow z multi, takze mysle ze te 25 godzin luzem ujdzie.
Poza tym singiel to oczywiscie tylko czesc zabawy z SC2. Zreszta, premiera juz za miesiac, mozna spokojnie poczekac na recenzje/opinie graczy, nie trzeba w ciemno kupowac, chociaz ja mam caly czas wiare w Blizza, jeszcze zadnej gry nie spieprdolili.
Nie wiem czemu ludzi tak bulwersuje podzielenie SC2 na 3 czesci. SC1 i BW mialy wykurwista fabule i przerywniki (jak na swoje czasy). Teraz dostaniemy jeszcze lepiej skonstruowana fabule i swiat , jedyny minus ze na nastepne rozdzialy w tej opowiesci trzeba bedzie czekac do 2011, a potem pewnie do 2012 roku. Rownie dobrze mozna potraktowac te dwie nastepne czesci jako 2 expansion packi. Jak wychodzil Brood War to ludzie nie plakali, ze Blizz kosi kase, tylko byli happy, ze dostana wiecej 'goodies'.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:19 
 
Jak RTSów nie lubię, multi w becie dał mi tyle frajdy, że na pewno kupię. Drogo? Fakt, ale gry Blizza zawsze dużo kosztowały w dniu premiery i długo trzymały cenę.
Co do rozbicia na części - irytuje potwornie, ale na oficjalnej stronie napisane jest, że to "dodatki", więc może będą przynajmniej tańsze od podstawki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:24 
 
Jestem pewny ze SC2 duzo zyska.. Głównie dzięki community i custom mapa. Ale wydawanie 200zl za okrojone gre ? No thx.
nie kupie napeweno. Szczerze mowiac mam nawet watpliwosci czy warto, to bedzie sciagac ze sklepu torrent ;/.

Cytuj:
Co do rozbicia na części - irytuje potwornie, ale na oficjalnej stronie napisane jest, że to "dodatki", więc może będą przynajmniej tańsze od podstawki.

Ehe. Jak zobacza, ze rozejdzie sie w 5mln egemplarzy to pewnie beda jeszcze drozsze.

Sry, ale ludzie naprawde powinni przestac kupowac gry tych złodzieji (Activision), jakby mieli ponad 100mld strat to by sie opamiętali.. Niestety wątpie w tak spaniałomyślny, zorganizowany gest wszystkich klientow..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:25 
 
Zmieniając na chwilę temat z SC2, który ma swój topic.
Czy ktoś grał w multiplayerowe demo nowych Transformersów na X360?
Za parę dni premiera i zastanawiam się, czy warto się hype'ować.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:41 
 
Znowu Activision jest wywlekane? Ja pierdole, dajcie juz z tym spokoj i uzyjcie czegos takiego jak MOZG. Zobaczcie kiedy Act kupilo Blizza i teraz uzyjcie tego magicznego organu i sprobujcie wyciagnac wnioski. Juz widze jak Blizz rozpierdala cala kampanie SC2 i dzieli ja na 3 czesci, bo sobie tak Acti wymyslilo, buehehe. No ludzie, odrobine rozsadku. Myslicie, ze Blizz zgodzilby sie na rozwalenie praktycznie calej gry? ROFL.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:45 
 
Ktos gral w defense grida ze steama? Lubie td i zastanawiam sie czy warto.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.