mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:07 
Cytuj  
Bym się zgłosił jako chętny ale 3 zmiany mnie wykluczają z środowych spotkań :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 18:08 
Cytuj  
A ja wczoraj odpaliłem pierwszy raz multi i lapek się przegrzewa po 15 minutach, podczas, gdy w singlu mogę grać i 6h bez żadnych przerw... nie rozumiem niestety czemu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 19:33 
Cytuj  
@up

Na szczescie Civka daje MEGA fun nawet w singlu :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 20:31 
Cytuj  
To są posty o V czy beyond earth?


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 20:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
To są posty o V czy beyond earth?


V.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 20:47 
Cytuj  
Przestraszyłem się że BE daje Wam tyle funu i że muszę kupić :-)


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 20:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Przestraszyłem się że BE daje Wam tyle funu i że muszę kupić :-)


W sumie ;) Mam preorder dam znac co i jak. Juz ze znajomymi umowilismy sie na partyjke po multi. Jak cos to bedzie stream.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 21:24 
Cytuj  
Ja nie widzę tam nic ciekawego. Wygląd a że jest ubozsza niż V.
Taki skok na kasę jak ten policyjny BF nowy.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 00:55 
Cytuj  
Jak dla mnie Civ5 jest tak zajebista że mogłbym łyknąć moda, ale chciałbym żeby AI poprawili, to nie jest gra pod multi, więc AI to key gameplay feature.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 06:54 
Cytuj  
Gracie powyżej King?


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 08:15 
Cytuj  
Do tej pory zazwyczaj graliśmy na Księciu teraz zaczeliśmy grać na Królu.

Na razie mamy frajdę na tym poziomie trudności, jak mówię w poprzedniej grze przez agresywną grę kolegi zostął zjedzony przez prawie wszystkie Państwa AI.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 08:23 
Cytuj  
Ja przez Was znowu Civ zainstalowałem i znowu jestem niewyspany :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 14:06 
Cytuj  
Płacić znowu za to samo tylko z nowymi teksturami - no thx. Do tego wydadzą pewnie znowu kilka dużych DLC bez których gra się raczej kiepsko a o poważnym modowaniu nie ma mowy. V lubiłem ale wolę klimaty fantasy/scifi. Kupiłem nawet ostatni BNW bo był w promocji i w sumie nie oczarował mnie.

Co do multi to nie widze nic fajnego w graniu w multi i byciu zajeżdzanym przez AI bo mają sztucznego boosta do wszystkiego.

Chociaż do CK II czy EU IV z ilością DLC to Civce sporo brakuje ;). Pamiętam jak miałem CK II z kilkoma DLC ale brakowało mi Indii i już mnie jednostki nudziły i ogólnie mała różnorodność na mapie. Jak zobaczyłem ile tam tego jest i ile trzeba by wydać to przywitałem się z zatoką i mam wszystko. DLC to złodziejstwo i nic więcej. Żeby za kilka nowych jednostek(w sensie wyglądu np) albo za jakies loga czy muzyczke kazać płacić np 2E to jest chore po prostu :wtf:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 14:11 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Chociaż do CK II czy EU IV z ilością DLC to Civce sporo brakuje ;)


Gówno prawda! :p. EU4 ma 3 DLC (a właściwie dodatki), takie prawdziwe, które wnoszą bardzo dużo. Reszta to popierdółki jak np. tekstury.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 14:16 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
zaboleq napisał(a):

Chociaż do CK II czy EU IV z ilością DLC to Civce sporo brakuje ;)


Gówno prawda! :p. EU4 ma 3 DLC (a właściwie dodatki), takie prawdziwe, które wnoszą bardzo dużo. Reszta to popierdółki jak np. tekstury.


No popierdółka typu tekstura to też DLC przecież.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 06:31 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Płacić znowu za to samo tylko z nowymi teksturami - no thx.


Napisał geniusz który jarał się bf4. Serio, weź wypierdalaj.

btw. też żałuję, że w ciągu 4lat wyszyły tylko dwa duże dlc do civ5, no ale jakby wydali więcej to złodziejstwo przecież i cebulaki będą kraść.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 08:12 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Płacić znowu za to samo tylko z nowymi teksturami - no thx.


Napisał geniusz który jarał się bf4. Serio, weź wypierdalaj.

btw. też żałuję, że w ciągu 4lat wyszyły tylko dwa duże dlc do civ5, no ale jakby wydali więcej to złodziejstwo przecież i cebulaki będą kraść.


Cebulaki i złodziejstwo? O widzę komuś tutaj zaraz żyłka pęknie. Gracze sami musieli poprawiać to co twórcy zjebali jak zwykle no ale to norma. Brak wsparcia dla dużych modów też boli. Fakt, DLC sporo wniosły ale żeby było ich jeszcze więcej? Poza tym jesteś kolejnym idiotą który twierdzi, że piractwo ma wpływ na sprzedaż gier?

Morgul ty masz chyba większe klapki na oczach niż ja no ale tak to jest z fanbojami. Co ma w ogóle BF do tego? Że niby czwórka to trójka z nowymi teksturami? Nie bądź smieszny. Jarałem się BF4 bo fajnie mi się grało ale nie miałem klapek na oczach. Sporo rzeczy nadal jest zwalone ale na pewno jest lepiej niż w dniu premiery. Nie ma to jak porównywać FPS do RTSA.

A nowa civka to dokładnie to samo co V tylko są inne modele i tekstury. Jeno setting inny którym jednym się bardziej spodoba a innym nie. Taka jest moja opinia i nie jestem tutaj osamotniony. Jak wyjdzie to się sprawdzi i ewentualnie kupi. Dzisiaj inaczej się nie da jak nie ma wersji demo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 09:04 
Cytuj  
Sam napisałeś, że dlc to złodziejstwo. Jak ty musisz mieć wszystkie muzyczki, graficzki, portreciki do eu/ck z zatoki to n/c, order cebulaka ci się należy.

Nie wiem co gracze musieli sami poprawiać w civ5, bo ja nie grałem nigdy w tę grę z modami, a jedyny jaki rozważałem ściągnąć to dodatkowe info w ui, ale lenistwo wygrało. Tak chciałbym, żeby dlc było więcej (kiedyś to się nazywało dodatki), bo to rozwija grę, która nie da się ukryć po x czasie zaczyna się nudzić jak wszystko. Nowe mechaniki które dodają więcej opcji sprawiają, że gra od nowa wciąga. BNW który cię nie oczarował, był b.dobrym dodatkiem i chciałbym takich więcej, bez niego granie w civ5 kompletnie mija się z celem.

W dzisiejszych czasach nie trzeba ściągać gier, wystarczy odpalić yt. Serio są tam czyste gameplaye z wszystkiego, 1h i wiadomo czy warto kupować grę. Jedyne ryzyko to zakup preordera gdy nie ma żadnego info nt danej produkcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 09:48 
Cytuj  
Ja żadnych DLC do Civ5 nie używam i jest ok ;o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 09:50 
Cytuj  
Grasz bez gods and kings + brave new world? :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.