mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 15:35 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
EDIT: Może niech jeszcze wypuszczą Mafię 2 na Wii, PSP i telefony.


Soon(TM) ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 16:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
E tam tez pierdolicie. Gry takie jak U1, U2 czy GoW 3 sa nieporownywanie mniej rozbudowane i skomplikowane niz taka Mafia czy RDR - jest jedna prosta droga, nic sie nie niszczy a jak sie niszczy to sa to skrypty, w takim U2 to przez polowe gry nie mamy kontroli nad postacia bo dopalaja sie pomniejsze skrypty i filmiki przygotowane wczesniej a nie liczone na biezaco przez konsolke. Dlatego te gra sa ladne i moga byc ladne - bo konsola liczy tylko grafe a nie rozbudowana fizyke, zyjace miasto, otoczenie w promieniu XX od bohatera i mnostwo innych rzeczy (koles otwierajacy okno w samochodzie aby wyrzucic plastikowy kubeczek albo fajke po czy zamykajacy je w GTA4 FTW!!!) . Otwarte gry sandboxowe wymagaja imho wiecej od sprzetu niz takie skrypt festy i wlasnie imho przy takich grach widac ze PS3 i Cell sobie nie radzi a nawet jakby sobie mogl radzic to wymaga to 5 lat developerki i wymyslania cudow na kiju - i to jest wlasnie fail.

A ze takich gier jest malo to az tak tego nie widac ale obecnie konsole mocno technologicznie odstaja (a PS3 najbardziej - sorry). I nie ma tu imho winy developarow bo to nie sa pojedyncze przypadki a wlasciwie regula na PS3 ze multiplatformy wygladaja i dzialaja slabo a exy, ktore prezentuja cos wiecej ponad poziom konkurencji sa az 4 - MGS4, U2, GoW 3 i moze GT5 (zobaczymy bo cos mi sie wydaje ze roznie moze byc).
Nie zwalajcie wszytkiego na devow bo to imho nie jest prawda - nie calkowicie przynajmniej.
Inna sprawa ze wszelakiej masci sandboxy poczawszy od GTA, RDR i Mafii przez RPGi jak Morrowind do sandboxowych symulacji kosmicznych sa moimi ulubionymi gatunkami gier (wolnosc przede wszytkim) i boleje ze malo sie takich gier robi i sa uprawszczane bo "konsolki nie dadza rady" (bo nie daja).


A przepraszam czyja to wina, że na siłę wypuszczają tzw kicz? Po co? Wina konsoli czy developerów?
Ja kupuję gry na konsole - pisane na nie. Problem z głowy.
Jak ktoś kupuje konsolę dla sandbox TPP czy RTS to krzyż na drogę i jego problem.
Tak, konsola nie poradzi sobie z tym czym poradzi sobie Core i7 + HD5870x2 i 8gb ram na pokładzie i dziwne by było gdyby sobie poradziła.
Nie, konsola nie jest failem tylko developerzy są durniami, a jeszcze większymi durniami są userzy którzy taki crap kupują - bo jest fajna, a ja mam konsolę i ch.
Jak już pisałem Mafię kupię na PC bo ta gra nie jest na konsole.
EDIT: Może niech jeszcze wypuszczą Mafię 2 na Wii, PSP i telefony.


No niektorzy mysla, ze konsole to jest zbawienie i w ogole, do grania nie ma nic lepszego, a fakty sa takie, ze PC to wciaz najlepsza maszynka do grania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 16:32 
Cytuj  
Znowu uogólnienie.

PC może służyć jako maszynka do grania - na pewno nie jest najlepszą maszynką do grania.
W PC trzeba pompować kasę - cofnij się w czasie i powiedz mi czy na najbardziej wypasionym PC w roku i miesiącu kiedy wyszła PS3 pograłbyś w 60fps na full detalach w Mafię 2? Byłbyś w stanie grać na full detalach w 1920 w GTA4? Nie sądzę. Aż strach pomyśleć jakie efekty przyniosłyby konwersje np. Uncharted 2 z taką oprawą graficzną i wyśmiewanych przez niektórych efektami skryptowymi na maszynę klasy PC na tamte czasy.

To inna liga, inne podejście do gier i inny format zabawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 16:59 
Cytuj  
Relatywizujesz. Kasa to dla mnie zaden argument, bo to sprawa wzgledna. Wg. tego co piszesz konsola to najlepsza platforma do grania w stosunku do kasy jaka trzeba zainwestowac i pewnie tak jest, ale ja nie o tym pisalem. Jesli kasa nie gra roli, to PC jest najlepsza maszyna do grania i na dzien dzisiejszy wcale nie wymaga az tak wiekszych kosztow niz konsola, ba, jak policzymy najnowsza technologie w konsolach (gry 3D) vs kompuetry (topowy komputer) to wyjdzie chyba po rowno :)
W sumie dam glowe, ze jak policzymy koszt gier, TV, samej konsoli i abonamentu to w pkresie np. 6 lat wyjdzie cena podobna za mocny komputer upgrejdowany co rok-dwa lepsza karta/procesorem. Ja mam dzisiaj komputer juz dobrze 3 letni, kupiony za 3k i moge grac we wszystko na TV 37" w jakosci lepszej niz na konsoli, na kanapie i z padem w lapie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:01 
Cytuj  
kup sobie pc za 700zl (cena x360?) i pograj na nim w cokolwiek.
zycze ci w chuj szczescia i zabawy.
ewentualnie kup sobie pc za 1300 zl (cena ps3) z odtwarzaczem br i pograj sobie w rdr, mafie czy cokolwiek innego. tez zycze szczescia.

chyba jednak troche zapominacie, ze zeby pecet mial przewage nad konsola to trzeba wydac na niego dosc duzo kasy (sredniej klasy karta graficzna to prawie koszt calego x360).

i jesli mam byc szczery (po demie mafii2) wiecej frajdy mialem z oskryptowanego u1/u2 niz z m2.
do tego wystarczy mi gt5 i jestem szczesliwym graczem za 1500zl.


EHEHEHE 3 letni komputer i lepiej niz na konsoli? juz nawet zabawny nie jestes ragnarok.


poza tym, oprocz mmo i rts'ow - pecety nie maja zbyt wiele wlasnych hitow do zaoferowania. na konsolach wyglada to zupelnie inaczej.
i powoli mam wrazenie, ze na konsole wychodzi tyle samo dobrych gier co na pc.


Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 17:07 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:07 
Cytuj  
A ja napisalem, ze kasa to sprawa wzgledna. Za 1300 to oczywiscie konsola jest najlepsza maszyna do grania, ale np. czytajac posty jak te odnosnie Mafii 2, to niektorzy zapominaja, ze konsola ma jednak pewne ograniczenia i dlatego napisalem, ze PC to jest najlepsza platforma do grania, a wy piszecie, ze to najlepsza platforma za 1300zl. Oboje mamy racje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):


EHEHEHE 3 letni komputer i lepiej niz na konsoli? juz nawet zabawny nie jestes ragnarok.


Hm, jeblem sie, 2 letni afair :) [email protected], 2GBRAM, podkrecony Radeon4890VaporX. Eh, w sumie nie chce mi sie ciagnac tego tematu, bo wiem, ze to bedzie jalowa dyskusja :) Najlepiej miec PS3, X360, dobrego PC, dobry TV i lac na wszystko cieplym moczem grajac w to co sie chce na czym sie chce :) Majac to szczescie z mojej strony EOD :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:13 
Cytuj  
Ahehehe ehhlo, powiedz mi dlaczego ja nie mogę grać w 1920 w detalach ultra na komputerze kupionym 3 lata temu za jakieś 5k? Bo SC2 mi przycina i to ostro, a graficznie nie powala, wręcz śmieszy.
Postnij mi screena z FRAPS z SC2 w grze 2v2 albo 3v3 kiedy się tłuczecie na środku w 1920 i ultra detalach, chcę tam zobaczyć chociaż 10fps.
Sam zamówiłem ostatnio części do kompa które pomogą mi osiągnąć, uwaga, 40-50fps w ultra w SC2 przy kaszanie na środku mapy. Wyszło mi ok. 4k bez obudowy, monitora, dysków itd.
Hmmmm.
Dobra bo się offtop robi i sam siebie wygnam do stosownego tematu konsole vs PC.
W każdym razie nie rozumiesz, niestety.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kup sobie pc za 700zl (cena x360?) i pograj na nim w cokolwiek.
zycze ci w chuj szczescia i zabawy.
ewentualnie kup sobie pc za 1300 zl (cena ps3) z odtwarzaczem br i pograj sobie w rdr, mafie czy cokolwiek innego. tez zycze szczescia.

chyba jednak troche zapominacie, ze zeby pecet mial przewage nad konsola to trzeba wydac na niego dosc duzo kasy (sredniej klasy karta graficzna to prawie koszt calego x360).

Dolicz do tego 2-2,5k (koszt TV) i gry po ~150 zeta (powiedzmy 5 na rok) i masz 4k koszt grania na PS3 przez rok. Za 4k mam fajnego kompa z monitorem HD (20pare cali), moze nawet napedem Bluray choc na kompie jest on na chuj potrzebny i jeszcze dlugo nie bedzie potrzebny i kazda gra smiga i wyglada lepiej niz na konsoli (nie wspominajac o rozdzielczosci).

Mendol napisał(a):
i jesli mam byc szczery (po demie mafii2) wiecej frajdy mialem z oskryptowanego u1/u2 niz z m2.
do tego wystarczy mi gt5 i jestem szczesliwym graczem za 1500zl.
Co kto lubi.

Mendol napisał(a):
EHEHEHE 3 letni komputer i lepiej niz na konsoli? juz nawet zabawny nie jestes ragnarok.
Szczerze? w 90% przypadkow tak. Bylejaki CoreDuo +2GB RAM i jakis Radek 4850 i masz lepiej niz na konsoli.

Mendol napisał(a):
poza tym, oprocz mmo i rts'ow - pecety nie maja zbyt wiele wlasnych hitow do zaoferowania. na konsolach wyglada to zupelnie inaczej.
i powoli mam wrazenie, ze na konsole wychodzi tyle samo dobrych gier co na pc.

Po raz kolejny co kto lubi. Dla mnie np. nadchodzaca Civ5>all na konsole w tym roku i koniec. [/quote]

"Ahehehe ehhlo, powiedz mi dlaczego ja nie mogę grać w 1920 w detalach ultra na komputerze kupionym 3 lata temu za jakieś 5k? Bo SC2 mi przycina i to ostro, a graficznie nie powala, wręcz śmieszy.
Postnij mi screena z FRAPS z SC2 w grze 2v2 albo 3v3 kiedy się tłuczecie na środku w 1920 i ultra detalach, chcę tam zobaczyć chociaż 10fps. "


Tutaj ladnie mozna odbic pileczke a propos developerow bo Sc2 jak na swoja grafike jest po prostu chujowo zoptymalizowany. Ale obniz rozdzialke do standardu konsolowego "HDGaming" (720p) i starczy ci nawet 5letni komp.

Podsumowujac - dyskusja jest bezsensowna i niech kazdy gra na czym lubi. Dla mnie jeszce dlugo jedyna rozsadna platforma pozostanie PC. Ze wzgledu na grafike, gry i pare innych rzeczy. Konsole dla mnie moglyby nie istniec (jedyne czego bym zalowal to bijatyk takich jak Mortal Kombat i serii MGS i moze GT, reszta do kosza.). :)


Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 17:21 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:18 
Cytuj  
Przepraszam, ale porownujemy chyba konsole z PC, a ty wyjezdzasz z SC2, tytulem stricte PC. Co to ma do rzeczy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:18 
Cytuj  
Długo nie trzeba było czekać aż przybiegnie Kabraxis wylewając swoje żale.
Wiem! W domach macie tylko PC, z monitorem, nie ma TV, a gry leżą na RS i torrentach.
Różnica pomiędzy Wami a nami polega na tym, że mi się wyśmienicie gra na PC w takie gry jak FPS, RTS i MMO, a do całej reszty mam konsolę - i jestem happy.
Wam niestety coś w dupę wlazło i nie chce wyjść, a jak już staracie się to wypuścić to wylewa się brązowa breja niekontrolowanego bełkotu na temat: mam c2d z 2gb ram sprzed 2 lat i pizgam w Crysis2 w 60fps na monitorze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:18 
Cytuj  
hm tv nie licze bo i tak zawsze mialem tv i tak?
no gry kupuje po 50-70zl. na pc kosztuja tyle samo o ile nie wiecej.
troche wiec nie trafiaja do mnie te argumenty.

no mam c2duo (@4.0), 4gb ramu, 4890, dysk twardy, zasilacz, obudowe, myszke, klawiature, sluchawki - i w koncu moglem pograc w mw2 w high.
faktycznie bylo lepiej.

civ5 tez pewnie kupie i pogram.
po prostu nie zgadzam sie ze zdaniem, ze do pelni szczescia dla gracza wystarcza w tej chwili tylko pc, a konsole nie daja rady.

zapomnialem o demon's soul na ps3 czy heavy rain...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Przepraszam, ale porownujemy chyba konsole z PC, a ty wyjezdzasz z SC2, tytulem stricte PC. Co to ma do rzeczy?


Oups, ok to weźmy Metro2033. Chodzi tu o przekładanie możliwości na dzisiejsze czasy.

No widzisz Kabraxis? Chujowy developer? Da się zjebać? Da się - identycznie na konsolach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:23 
Cytuj  
Cytuj:
na temat: mam c2d z 2gb ram sprzed 2 lat i pizgam w Crysis2 w 60fps na monitorze.


Już wyszedł ? :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:24 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
na temat: mam c2d z 2gb ram sprzed 2 lat i pizgam w Crysis2 w 60fps na monitorze.


Już wyszedł ? :o


Nie, ale niebawem będą takie teksty, przecież to ironia... oj dana dana. :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:26 
Cytuj  
Ja sie odcinam od Kabraxisa 8) Ojcze, po co te nerwy. Przeczytales w ogole co napisalem na poprzedniej stronie? Mam obie konsole, mam PC, gram na tym i na tym, ale fakt jest taki, ze PC jest najlepsza maszyna do grania, bo moge zagrac w kazda gre (jesli jest na PC oczywiscie) w pelni chwaly, jesli mam odpowiednio mocny PC. Konsole maja pewne ograniczenia i tyle, tego nie przeskoczysz, vide Mafia 2, od czego zacczela sie cala ta rozmowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:30 
Cytuj  
Ale ja się nie denerwuję tylko nudzi mi się i przywołuję z lasu takiego Kabraxisa, który bardzo szybko pojadł wysypanej zanęty i złapał ROBACZKA. ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:31 
Cytuj  
na szczescie mafia jest chujowa i sterowanie w niej na pc rowniez :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:34 
Cytuj  
Kabraxis kupujesz gry na PS3 po 150? :o :lol:


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 17:35 
Cytuj  
Co za problem kupic pada do PC? :) Powiem szczerze, ze powaznie rozwazam taka opcje. W sumie to chyba zaraz czegos poszukam :) Coraz wiecej gier multiplatformowych na PC czerpie garsciami ze sterowania konsolowego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.