mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 11:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dobry sub. dzięki. reddit is fun golden (polecam apke)

uzywalem chyba wszystkiego i jednak wrocilem do flow ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:02 
Cytuj  
Muszę zobaczyć flow

Flow for reddit (pre-beta)?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:10 
Cytuj  
Zaczynam sie coraz bardziej przekonywac do tej gry. Wyjebalem w pizdu taktyczna kamere (uzywam jej tylko do zobaczenia resitsow/immunity na typ obrazen etc.) i jest git malina :) Czasem trza spauzowac, wydac jakis rozkaz, ale jak sie dobrze ustawi taktyki + preferencje do uzywancyh skilli, to zaczyna miec ta walka rece i nogi. Gra niesamowicie wciaga - w tym roku monitorze trzymal mnie tak tylko MMX. Widoczki tez piekne, podoba mi sie te polaczenie mapy swiata z normalnymi misjami - b.fajny motyw, lubie tez te elementy MMO-owe, bo sa opcjonalne, ale zachecaja do eksploracji mapy (wiecej ladnych widoczkow).

No po prostu fajnie sie gra - pre-ordera na pewno nie zaluje, a to juz zajebisty komplement :) Z paroma qualiy of life latkami gra wjedzie na poziom zajebistosci.

A, jeszcze jedno. MUZYKA! Generalnie zazwyczaj mam w dupie muzyke w grach, ale tu jest po prostu piekna.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mark24 napisał(a):
itemizacja ogólnie jest kiepska. Za mały wybór.


Czy ja wiem? Każdy item ma sloty na upgrejdy, masz 3 jewele i pas + armor na klate(z kilkoma slotami typu naramy np), head no i broń. Z reguły każda część(im lepsza) ma więcej slotów. Dodatkowo przeciwnicy często są niewrażliwi na coś i czasami dobór sprzętu sporo znaczy w niektórych walkach(na hard).


nie tylko na hard, jak mobek ma resisty na fire to z auto ataku zamiast po 120 uderzam po 10 - 20, wiec roznica jest kolosalna. tez bym sie nie zgodzil ze itemizacja jest kiepska, jest sporo fajnych epaxów, tylko trzeba poszukać i się namęczyć :D Ja na przykład znalazłem laskę (Pustkobij się chyba nazywa) co ma +25% do crit chance, albo dwuręczny młot generujący gardę (dla Żelaznego Byka idealny). Albo tarczę która jest zajebista a wygląda jak krąg sera (którym właściwie jest lol). Generalnie na chwilę obecną (14lvl, wymaxowałem Zaziemie, Crestwood, Wybrzeże Sztormów i Jałowe Mokradła, co jest jakimiś 40% gry) mam ponad 40h gry rozegrane, nawet połowy map nie zwiedziłem, wątek główny stoi od momentu wejścia do Podniebnej Twierdzy :> A najlepsze jest to, że dalej chce mi się grać, zagłębiać się w ten świat i go eksplorować.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:30 
Cytuj  
mi właśnie pękł pierwszy smoczek - na lvl10 za drugim podejściem. Drop epicki - poczułem się prawie jak po raidzie w Wowie ;) No ale nic przydatnego - właśnie stąd moje zarzuty odnośnie itemizacji, gram "pierwszym składem" i mój rogue aktualnie na lvl11 biega od samego początku z tą samą kuszą, bo nic innego/lepszego nie znalazłem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:32 
Cytuj  
Może ktoś wie - jak np z Zaziemia(pierwsza lokacja) wrócić do Twierdzy? Wchodząc na mapę świata nie widzę nigdzie opcji powrotu do swoje Twierdzy tylko mogę iść robić kolejne zadanie(pogadać z tymi kapłankami)

P.S

Screenshot z dzisiaj - ehh dawno takich pięknych widoczków nie obserwowałem 8)

Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:34 
Cytuj  
Wciskasz M, przechodzisz do Mapy świata, klikasz na twierdzę i na dole masz przejdź.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:35 
Cytuj  
Itemizacja jest w porzadku to czego mozna by sie przyczepić w tej kwestii to:
1. Male wizualne zroznicowanie. A przynajmniej ja nie trafilem na wiecej 5 modeli lekkich zbroi.. A mam juz ponad 40h przegrane ;/
2. Drop, itemow jest straszny. Z kazdej zasranej skrzyni wypadaja mi szare pierscienie, szare sztylety i szare luki. Ktorych nigdy nie uzywam 0o. Jeszcze w grze multiplayer takie cos jestem w stanie zrozumiec.. Ale w single playerze drop, powinien byc dostosowany do druzyny ktora sie ma i do tego co ona aktualnie uzywa ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 16:23 
Cytuj  
Hmm jak mam ulepszenia do Bianki a nie mogę ich wsadzić do kuszy to znaczy, że nie mam materiałów czy jak? Tzn mam same schematy na tą chwilę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 17:08 
Cytuj  
Schematy trzeba chyba zrobic najpierw, nie?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 17:26 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=BRmC3qi00dw

:lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 17:42 
Cytuj  
rotfl, a po co on zabijał krowy? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 19:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mi właśnie pękł pierwszy smoczek - na lvl10 za drugim podejściem. Drop epicki - poczułem się prawie jak po raidzie w Wowie ;) No ale nic przydatnego - właśnie stąd moje zarzuty odnośnie itemizacji, gram "pierwszym składem" i mój rogue aktualnie na lvl11 biega od samego początku z tą samą kuszą, bo nic innego/lepszego nie znalazłem.


Tez wlasnie zabilem pierwszego smoka na Hardzie. Grupa na 11 lvl, smok na 12lvl wiec chyba poszlo niezle. Skladu nie bede zdradzal, dropnely mi 3 unikaty: staff, fajowy pasek i amulet. Faktycznie screen z lootem wyglada jak w WoWie, hahaha. Walka tez epicka byla :)

A wlasnie, co do lootu jeszcze, to dziwne, ale dropnal IDEALNIE pod moj team - cos dla maga, cos dla tanka i cos dla mojego rogala. Moze mialem farta :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 20:31 
Cytuj  
Ja tam poczekam, ze smoaki az max level wbije. Mam nadzieje, ze drop z tych smokow jest dostosowany do aktualnego levelu ;>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 20:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja tam poczekam, ze smoaki az max level wbije. Mam nadzieje, ze drop z tych smokow jest dostosowany do aktualnego levelu ;>


bez obaw mi dropnął loot z wymaganiami na 15lvl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 20:43 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Schematy trzeba chyba zrobic najpierw, nie?


A jak/gdzie się robi schematy:P??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 21:03 
Cytuj  
Craft armor/weapons - zalezy jaki schemat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 23:23 
Cytuj  
Ok wbiłem 9 lvl - nie grałem jakoś przesadnie dużo bo tak z 10h. Jedyne co mi się nie podoba to to, że moi magowie mają laski z dmg 48 podczas gdy varrik i Kasandra mają po 100 dmg z broni. Niestety schematy ulepszeń do lasek mi się nie trafiły...Tak samo armor dla magów - jakieś szmaty a nie fajny cloth a'la Xardas z Gothica podczas gdy melas w full epic chodzi:0.

Jedna rzecz mnie dziwi. W zaziemiu nadal mnie rifty gdzie nie jestem sobie w stanie poradzić. Np te gdzie flame elementale są albo po 2 wiedźmy i widmo. No na hardzie są w cholerę ciężcy.

Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 23:33 
Cytuj  
nie patrz na dps laski magów.
Smoka da się pokonać wcześniej - jest imho dużo prostszy niż ostatnie rifty (np. ten w jaskini) z lvl12 (też nie mogłem go wcześniej zrobić). Mi pomogło 12 potionków, oraz wykupienie wszystkim z party potionków regeneracyjnych. Hint - party samo używa sobie potionów HP w momencie jak HP spada do określonego poziomu, a potionków regeneracyjnych nie rusza, więc trzeba się przałączać i ręcznie ja aplikować. W ten sposób masz 32 potiony - ja smoka ubiłem przy full HP u całego party i kilku potionach w zapasie.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 23:46 
Cytuj  
Imho im dalej tym lepiej. Questy i muzyka z głównego wątki zajebiste i gra coraz bardziej wciąga. Jedynie co mi się nie podoba to te komendy, bo wykonują je wszyscy zamiast pojedyńczo i ten lvl ciężko się wbija, ale może to przez ten hard :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.