mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 18:33 
 
Nie napisałem, że to, co podałem to recenzja. Napisałem, że juz się takie pojawiły. Ja dałem link do tekstu z gamecornera, z którego można się coś tam dowiedzieć.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 09:55 
 
Od dzisiaj free weekend Lead and Gold. Podobno duzo sie zmienilo od czasu premiery (min dodali dedyki). Sprobowac trzeba;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 14:09 
 
http://www.gram.pl/news_8QfjJOC7_Tajemn ... Playu.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 14:18 
 
No i to się nazywa kontynuacja, więcej, lepiej i ładniej a nie to co zaprezentowali twórcy Dragon Age w zapowiedzi części drugiej.

Czekam z niecierpliwością i zapewne kupię w ciemno.

Tak na marginesie to śliczny screen, oby animacja dotrzymywała mu kroku jakością.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 14:38 
 
Ja pierdole, twoje zaslepienie Razoth i klapki na oczach sa po prostu zenujace, rofl. Rozwijac nie bede, bo nie ma sensu i tak to do ciebie nie dotrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 14:41 
 
Eh...

http://www.impulsedriven.com/products/SSD-SDE-W002

Dlaczego nie ma dystrybucji w Europie? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 14:43 
 
To następnym razem jak nie masz mi nic konstruktywnego do napisania to nie pisz wcale. Deal?

Chociaż co do zaślepienia to całkiem możliwe, mam dosyć wrażliwe oczy a Słońce ostatnimi czasy napierdziela ostro.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 15:35 
 
Mentor Razoth radzi...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 15:51 
 
Aż dziwne, że mastah Razoth nie zauważył, że screen jest podrasowany w shopie filtrami że aż ocieka tym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 15:57 
 
ej przeciez ten screen wygalda fatalnie.I chyba wlasnie glownie przez szotofopa .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 16:18 
 
Sobtainer napisał(a):
Aż dziwne, że mastah Razoth nie zauważył, że screen jest podrasowany w shopie filtrami że aż ocieka tym.


Mastah Razoth nie zajmuje się grafiką i nie musi wiedzieć co zostało podrasowane a co nie photoshopem.

roball napisał(a):

Haha jaki ty jestes niekonsekwentny az boli. Wczoraj atakowales sobtainera bo sie zachwycal trailerem sc2, dzisiaj sie spuszczasz na czolo geralta.

m8 pls.


Wcale go nie atakowałem, zdziwiłem się tylko, że po jednym trailerze od razu ochrzcił Sc2 jako jedną z najlepszych gier na PC. Nie naciągaj faktów.

Ja w przypadku Wiedźmina 2 napisałem, że będzie usprawnieniem w stosunku do pierwowzoru w przeciwieństwie do takiego Dragon Age gdzie na siłę ze sprawdzonego konceptu chcą przejść na drugi (co mi się osobiście nie podoba).

I dlatego stoję bardziej po stronie ekipy RED niż Bioware w tym wypadku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 16:46 
 
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Aż dziwne, że mastah Razoth nie zauważył, że screen jest podrasowany w shopie filtrami że aż ocieka tym.


Mastah Razoth nie zajmuje się grafiką i nie musi wiedzieć co zostało podrasowane a co nie photoshopem.

roball napisał(a):

Haha jaki ty jestes niekonsekwentny az boli. Wczoraj atakowales sobtainera bo sie zachwycal trailerem sc2, dzisiaj sie spuszczasz na czolo geralta.

m8 pls.


Wcale go nie atakowałem, zdziwiłem się tylko, że po jednym trailerze od razu ochrzcił Sc2 jako jedną z najlepszych gier na PC. Nie naciągaj faktów.

Ja w przypadku Wiedźmina 2 napisałem, że będzie usprawnieniem w stosunku do pierwowzoru w przeciwieństwie do takiego Dragon Age gdzie na siłę ze sprawdzonego konceptu chcą przejść na drugi (co mi się osobiście nie podoba).

I dlatego stoję bardziej po stronie ekipy RED niż Bioware w tym wypadku.


Przyznaj sie ze po prostu jestes wiedzmin-whore-fanboy i tyle... tak samo jak wczoraj rzucales miesem na tych ktorzy jarali sie trailerem... pfffft...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 16:48 
 
LOL.

"Ja w przypadku Wiedźmina 2 napisałem, że będzie usprawnieniem w stosunku do pierwowzoru w przeciwieństwie do takiego Dragon Age gdzie na siłę ze sprawdzonego konceptu chcą przejść na drugi (co mi się osobiście nie podoba)."

Ale jak juz Blizz ma podobne podejscie ze Starcraftem II to trzeba ich jechac ostro, kek. ROFL po raz drugi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 16:52 
 
raggnarok napisał(a):

Ale jak juz Blizz ma podobne podejscie ze Starcraftem II to trzeba ich jechac ostro, kek. ROFL po raz drugi.


Masz rację, w końcu od wydania pierwszej części Starcrafta minęło tylko 12 lat, to wcale nie jest tak, że Blizzard mógł w tym czasie wymyślić coś ciekawego i innowacyjnego wydając 100 milionów dolarów na produkcję gry i żądając za nią 200 zł od każdego gracza.

Shador von Dal napisał(a):

Przyznaj sie ze po prostu jestes wiedzmin-whore-fanboy i tyle... tak samo jak wczoraj rzucales miesem na tych ktorzy jarali sie trailerem... pfffft...


A ty pogódź się może, że twoje próby dojebania komuś są z góry skazane na niepowodzenie ponieważ reprezentują wyjątkowo niski poziom. Nie moja wina, że wszyscy mają cię w dupie i nie musisz się na mnie wyżywać, poza tym, offtopujesz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 17:20 
 
roball napisał(a):
Nie rozumiesz jednego. Gra, ktora wydali 12 lat temu ciagle ma rzesze fanow i jest grana na roznego rodzaju turniejach, to chyba oczywiste, ze odswiezenie jej jest dobrym pomyslem.



No i przy okazji wypinanie się na tych fanów wycinając z niej LAN, chatroomy i z tego co pamiętam to również możliwość gry międzykontynentalnej. No ale dobrze, że dodali za to integrację z Facebookiem.

Którego nie mam... Oh snap~

Uważam, że kasę którą poświęcono na odnowienie starego SC, można było wykorzystać znacznie lepiej biorąc pod uwagę to co można już było obejrzeć i pograć.

roball napisał(a):
A jesli chcesz powiedziec, ze WoW nie byl innowacyjny to serio nie jestes osoba, z ktora warto rozmawiac na ten temat.


Myślę sobie od paru minut o tym co było innowacyjnego w WoW'ie i nic jakoś nie przychodzi mi na myśl, więc muszę powiedzieć, że WoW nie był innowacyjny. Co nie zmienia faktu, że bawiłem się w grze znakomicie, dopóki z MMORPG nie zamienili jej na średniej klasy multiplayera z abonamentem.

O i jeszcze zostając w temacie to Blizzard mógłby obejrzeć sobie intro z podstawki (broń Boże tego średniaka z TBC czy cienizny z WotLK) które uważam za najlepsze intro do jakiejkolwiek gry w którą grałem i wrócić do tego poziomu w nadchodzących produkcjach.

To co, już nie pogadamy?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 17:40 
 
@Razoth

Twoje zdanie jako pseudo polskiego mmorpg patrioty generalnie mi kolo uja lata... ale zabawnie poczytac jak zmieniasz swoje zdanie i osmieszasz sie z kazdym postem.

A wracajac do tematu... mowisz, ze zmarnowali pieniadze? To moze zaproponuj w jaki sposob ty bys je przeznaczyl, bo rzecz jasna jestes calym sztabem specjalistow i wiesz lepiej.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 17:46 
 
Cytuj:
Uważam, że kasę którą poświęcono na odnowienie starego SC, można było wykorzystać znacznie lepiej biorąc pod uwagę to co można już było obejrzeć i pograć.

znaczy jesli gra bedzie mega sukcesem , kasa zwroci im sie w pare tygodni z nawiazka a fani jedynki beda wniebowzieci to ty i tak bedziesz glosil ze "mozna bylo wydac ta kase lepiej"? Stary w korei to prawie sport narodowy jest:)
Oswiec nas jak mozna bylo zrobic to lepiej:)
Przeciez radyklane zmiany i "innowacje" to by byl strzal w stope . Koreanczycy zaczeliby przeprawdzac samobojcze ataki na siedzibe blizzarda itp.

Spedzili napewno kupe czasu badajac czego oczekuja fani starcrafta i jak pozyskac nowych. Caly ten battlenet to dla nich wielka sprawa.
Wszystkie ich gry polaczone poprzez battelnet , mozna sobie grac w wowa i gadac ze znajomymi pykajacymi w starcrafta. Beda mieli spolecznosc gdzies 20 milionow graczy skupiona w jednym miejscu. Rankingi, achivmenty, mody, fora. To na to tez poszla ta kasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 18:20 
 
Shador von Dal napisał(a):
@Razoth

Twoje zdanie jako pseudo polskiego mmorpg patrioty generalnie mi kolo uja lata...


Shador von Dal napisał(a):
A wracajac do tematu... mowisz, ze zmarnowali pieniadze?


Uśmiechnąłem się. ;)

Vercin napisał(a):
znaczy jesli gra bedzie mega sukcesem , kasa zwroci im sie w pare tygodni z nawiazka a fani jedynki beda wniebowzieci to ty i tak bedziesz glosil ze "mozna bylo wydac ta kase lepiej"?



Jeżeli ja nie będę wniebowzięty to tak, nie interesuje mnie sukces komercyjny. Starcraft 2 pod wieloma względami jest krokiem wstecz w stosunku do pierwowzoru, co oczywiście mogą naprawić w nadchodzących patchach i dodatkach.

Vercin napisał(a):
Stary w korei to prawie sport narodowy jest:)
Oswiec nas jak mozna bylo zrobic to lepiej:)
Przeciez radyklane zmiany i "innowacje" to by byl strzal w stope . Koreanczycy zaczeliby przeprawdzac samobojcze ataki na siedzibe blizzarda itp.


Część pierwsza jest sportem, nie druga. Koreańczycy nie są tępą masą i nie rzucą się na część drugą tylko dlatego, że Blizzard łaskawie ją wydaje. Dlatego owa firma pakuje ostrą kasę w promocję gry w tym kraju bo wie, że jak część druga koreańcom nie podpasuje to dalej będą grać w jedynkę i nic się nie zmieni.

Vercin napisał(a):
Wszystkie ich gry polaczone poprzez battelnet , mozna sobie grac w wowa i gadac ze znajomymi pykajacymi w starcrafta. Beda mieli spolecznosc gdzies 20 milionow graczy skupiona w jednym miejscu. Rankingi, achivmenty, mody, fora. To na to tez poszla ta kasa.


A niech sobie mają ja im nie bronię, zarobią hajsu i może zrobią w końcu coś oryginalnego zamiast odgrzewać stare kotlety.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 18:33 
 
Jesli zarobia mnostwo hajsu to dlaczego mieliby zmieniac cokolwiek dalej beda robic pyszne odgrzewane kotlety:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 18:41 
 
pyszne jak dla kogo.
i nie wiem czy zauwazyles vercin ale dosc wiele firm bierze przyklad z 'blizza' (probujac skopiowac wow'a).
super bedzie wygladal rynek gier za 3-4 lata jesli wszyscy beda wydawac tylko odgrzewane kotlety, ktorych zrobienie zajmuje pare lat i na koniec okazuja sie przecietniakami a nie super hitami.
sc1 byl wydarzeniem. sc2 nie jest. a to, ze ludzie w duzej czesci sa slepi i ograniczeni - dziala tylko na korzysc firm, ktore w dupie maja gracza - liczy sie tylko kasa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.