mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:02 
 
Arturnik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
BF3 za to dał mi kupę zabawy i jeśli chodzi o multi to mi taka rozgrywka odpowiada.


PlanetSide 2 powinien ci sie podobac.

tak offtopem pewnie bo nawet nie wiem o czym rozmawiacie, chyba ze o standardowym "obecne fps sa be"


Ja spodziewalem sie po PS2 czegos pomiedzy BF3 a BF2142. Mapy sa ogromne, objectivsy totalnie nieczytelne, walka jest mocno chaotyczna. W BF3 jakos lepiej sie to ogarnia, tutaj ledwo ludzi widac. Moze powinienem dluzej pograc, ale 2h gry assaultem i snajperem jakos mnie nie przekonalo, a w BF-y zagrywam sie od zawsze.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 14:06 
 
Ostatnio w fps juz gralem dosc dawno. Gram totalnie casualowo, od dawna. Dla mnie nowy CS - szachista nie da rady. Normalna osoba juz tak. ET, Quake, UT są imo trudniejsze od CSa. W quake jestem totalnym lamerem moim zdaniem. Nie rozumiem stwierdzenia, ze mam tracic zycie by nauczyc sie grac w CS. W takim razie do Doty nie powinienem podchodzic wcale. Ja rtsy, moba lamie po calosci. W CSa ludzie nie umieja grac, bo graja w to jak w CoD, na pałe do przodu.

Nowe fpsy/seriale czyli: CoD, BF, MoH + darmowki.

Mimo chujowej grafiki troche, dalej polece RO2. Albo chociaz TF2.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:01 
 
Ravushimo napisał(a):
Tbh nie wiem po chuj nowemu MoHowi Multi skoro do BFa jest Close Quarter... :D a i tak lepsza opcja bedzie jak High mowi nowy CoD bo o ile nie mam juz zamiaru nic z tej serii kupowac przez to gdzie ta seria poszla, to jednak multi wciaga, i tak na "każualowe" popykanie jak znalazl.



Akurat ten dodatek do Bf3 jest chyba najslabszy, moze aftermatch cos pokaze fajnego

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... cO5ajxGenc


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:03 
 
Nestor napisał(a):
Ja spodziewalem sie po PS2 czegos pomiedzy BF3 a BF2142. Mapy sa ogromne, objectivsy totalnie nieczytelne, walka jest mocno chaotyczna. W BF3 jakos lepiej sie to ogarnia, tutaj ledwo ludzi widac. Moze powinienem dluzej pograc, ale 2h gry assaultem i snajperem jakos mnie nie przekonalo, a w BF-y zagrywam sie od zawsze.



Mnie wlasnie PS2 na dluzej wciagnal niz BF3 choc ubolewam ze uproscili tego PlanetSide jesli chodzi o przejmowanie baz. Tak czy siak jak nie latanie w czolgu ze znajomym to zawsze mozna przylaczyc sie do zerga, choc naszego wplywu nie czuc prawie, wiec moze na tym polega problem. No nic nie ma co tu dyskutowac bo to chyba nie temat, ale zostawie tak filmik ktory bardzo mi sie spodobal, chcialbym umiec tak grac :<

http://www.youtube.com/watch?v=X2c8Qohheeo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:22 
 
pieniek82 napisał(a):
Akurat ten dodatek do Bf3 jest chyba najslabszy, moze aftermatch cos pokaze fajnego

Nie pisalem ze jest dobry, nawet go nie kupilem :> chodzi mi o typ rozgrywki. MoH tbh nie ma nic ciekawego w multi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:32 
 
Nestor napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
BF3 za to dał mi kupę zabawy i jeśli chodzi o multi to mi taka rozgrywka odpowiada.


PlanetSide 2 powinien ci sie podobac.

tak offtopem pewnie bo nawet nie wiem o czym rozmawiacie, chyba ze o standardowym "obecne fps sa be"


Ja spodziewalem sie po PS2 czegos pomiedzy BF3 a BF2142. Mapy sa ogromne, objectivsy totalnie nieczytelne, walka jest mocno chaotyczna. W BF3 jakos lepiej sie to ogarnia, tutaj ledwo ludzi widac. Moze powinienem dluzej pograc, ale 2h gry assaultem i snajperem jakos mnie nie przekonalo, a w BF-y zagrywam sie od zawsze.


Bez zorganizowanej grupy do PS2 lepiej nie podchodzic. Zorganizowana grupa to tak 100+ osób. Niekoniecznie musza sie znac. Wazne zeby bylo kilku kompetentych dowodców którzy wydaja rozkazy a reszta słucha. Ewnetulanie podchodzic jak juz wiesz gdzie sie kierowac (zazwyczaj w kierunku, gdzie jedzie najwiecej czolgow ;p).

PS2 to poprostu... PS2. Jedynym Objective jest tutaj kontrola mapy. A sam mapy nie zwojujesz.
Cytuj:
Mnie wlasnie PS2 na dluzej wciagnal niz BF3 choc ubolewam ze uproscili tego PlanetSide jesli chodzi o przejmowanie baz. Tak czy siak jak nie latanie w czolgu ze znajomym to zawsze mozna przylaczyc sie do zerga, choc naszego wplywu nie czuc prawie, wiec moze na tym polega problem. No nic nie ma co tu dyskutowac bo to chyba nie temat, ale zostawie tak filmik ktory bardzo mi sie spodobal, chcialbym umiec tak grac :<

Twierdzisz zatem, ze Lattice (gdzie szło sie jak po sznurku) i oblęzenia baz (które wyglądały w sumie jak nie sławne Door Wars z innych gier), były duzo lepsze ?.
Oh nie twierdze ze rozwiazanie nie mialo swoich zalet. Była wyraznie zakreslona linia frontu i kazdy kto mial chociaz pol mozgu wiedzial gdzie isc.

Teraz oblezenie baz jest duzo prostsze. Bo poprostu polega na niszczeniu i naprawianiu generatorow tarcz.
Ale z drugiej strony nie ma jasno wytyczonej linii frontu. Ataki z kazdej strony i przejmowanie terytoriow od flanki zeby izlowac przeciwnika ma sens i jest mozliwa.

A co do poczucia ze sie niewiele wnosi. No coz. To bylo wiadomo od czasow PS1. Mnie to odpowiada. Dzieki temu czuje sie jakbym uczesnitczyl w duzym konflikcie a nie death matchu.

Cytuj:
Gram totalnie casualowo, od dawna.

Slowo klucz. Grasz ciagle. Mniej lub wiecej ale grasz.
Jak ktos ma dluzsze przerwy to sie poprostu odzwyczaja i tyle. Dlatego tak duzo ludzi woli wolniejsza rogrywke ktora duzo bardziej wybacza bledy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 24 paź 2012, 16:43 przez iniside, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:38 
 
Ravushimo napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Akurat ten dodatek do Bf3 jest chyba najslabszy, moze aftermatch cos pokaze fajnego

Nie pisalem ze jest dobry, nawet go nie kupilem :> chodzi mi o typ rozgrywki. MoH tbh nie ma nic ciekawego w multi.



pls http://www.youtube.com/watch?v=AmAXSSMnoxs :<

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:51 
 
COD4, ET, BC2 (w tej kolejności) to dla mnie najlepsze fpsy do multiplayer, chciałem się dowiedzieć czy nowy moh będzie w podobnym stopniu dawał tyle przegranych godzin co one, a dostałem odpowiedź coś o csgtfo, ps2arcade :(


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 16:52 
 
Arturnik napisał(a):


Oj tak, multi w jedynce było dla mnie genialne. Może i były grane praktycznie 3 mapy do Objective (Hunt, V2 i Bridge), ale wciąż dawało w cholere dużo funu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 17:17 
 
http://t.co/AEZ4FUY4 - live stream znajomego z dema MGS: Rising dodawanego do Zone of the Enders HD. Sam grałem w ten tytuł na TGSie i naprawdę polecam się nim zainteresować.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:16 
 
Niah napisał(a):
COD4, ET, BC2 (w tej kolejności) to dla mnie najlepsze fpsy do multiplayer, chciałem się dowiedzieć czy nowy moh będzie w podobnym stopniu dawał tyle przegranych godzin co one, a dostałem odpowiedź coś o csgtfo, ps2arcade :(

w powyzsze zagralem w wiele wiecej niz niz wszystkie nastepne ;p

w bc2 lepiej mi sie gralo niz w bf3.

Bys obadal RO2, idealne na Twoj refleks ;p

PS. tu masz nowego cod4 http://www.youtube.com/watch?v=a3-EeZBhTOQ ;]


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 paź 2012, 18:22 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:21 
 
Highlander napisał(a):
w bc2 lepiej mi sie gralo niz w bf3.


mnie także i nie mam pojęcia dlaczego

edit: w ro2 nie ma gromu :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 18:23 
 
a gdzie indziej jest poza nowym MoH? ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 19:15 
 
Arturnik napisał(a):

Tak, bo gadamy o starych MoHach... >_> przeciez chodzi mi no ten poprzedni i aktualny o ktory pytal ten tam ktos wyzej... :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 19:15 
 
http://www.l4d.com/blog/post.php?id=9170 l4d2 free weekend


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 16:23 
 
Wspoleczsny game journalism: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=497024 Polecam caly watek. Zenada, kurwa, zenada.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 09:16 
 
Ciekawe informacje o wersji PC DmC:
Cytuj:
Svensson posted on the Capcom forums this week: “PC release should be quite close to the console release though I won’t yet provide specifics. The logistics issues have to do with having two different teams doing work (the PC version being gated by the final deliverables from the console team).”

The PC version of DmC Devil May Cry is being handled by a Polish studio named QLOC. As previously reported, the PC version of the game will run at 60 frames-per-second.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 09:32 
 
W dupe z DMC. Dajcie Dragon's Dogma ;<


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 10:25 
 
Cytuj:
The PC version of DmC Devil May Cry is being handled by a Polish studio named QLOC. As previously reported, the PC version of the game will run at 60 frames-per-second.

Pierwsze slysze... i nazwa bardzo ciekawa... :D

http://q-loc.com/en/3/about-us - odlam lokalizacyjny Cenegi :O


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 10:41 
 
wygląda na coś ala LIMBO ale strzela się i są zombie - mniam

Deadlight
http://store.steampowered.com/app/211400/


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.