mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 21:50 
 
iniside napisał(a):
No ok. Kabraxis od czasu do czasu poprze to co mowi jakims argumentem


TY M8!! :) <3

"Poczytaj dokładnie to zauważysz, że nie tylko ja."

Nikt inny nie wpada w histerie i nie uzywa stwierdzen w stylu: "To najlepsza gra na PC ever", "Blizzard jest firma doskonala we wszytkim co robi" i tym podobne... (cytaty niedokladne ale to cytaty z Sobtainera) bylo cos jeszcze o Diablo 3 o ktorym w sumie nie wiadomo nic ale dla ciebie juz jest pewnie nastepna najlepsza gra na PC ever.

W histerie to ja sobie moglem wpadac xx lat temu przy premierze Lord Of Destruction czy Warctaft3, wtedy jeszce w Blizzardzie pracowali artysci i ludzie przedewszytkim kochajacy robic gry i szukac nowych rozwiazan (min. caly gatunek HnS czy uzycie jednostek "hero" w RTSach) a nie jak teraz rzemieslnicy-wyrobnicy Activision z klapkami $$$ na oczach (hi cena SC2 i mount za 20$).

Napisanie tekstu "Blizzard jest firma w 100% doskonala we wszytkim co robi" automatycznie przekfalifikowalo cie z grupy "pies blizzarda" do grupy "debil". :)

A no zeby nie bylo to w tym nieszczesnym chujowym trailerze podoba mi sie muzyka. :) Choc to tez nie all od blizzarda bo jest tam tez min. track uzyty w trailerach Avatara.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 21:52 
 
No ale High, odpalasz sobie newsa na battle necie. Wiara w komentarzach wniebowzięta. Ty również. Odpalasz mmorpg.pl, wiara Cię wyzywa od psów Blizzarda bo Ci się film podoba.

A inteligenci pokroju Kabraxisa, Razotha i teraz jeszcze dołączył do nich inside próbują Ci wmówić, że trailer jest do bani, że blizzard jest fe, przytaczają jakieś argumenty o których 99% populacji świata by nawet nie pomyślała. Po co to komu w ogóle? IMO powinniście wszyscy chyba odpocząć od internetu, bo staliście się takimi krytykami wszelakiej maści, że naprawdę żal was czytać. Gra ma bawić, ma się w nią fajnie grać i spędzać miło czas. A nie czekać na wyciek wszelkich informacji przed premierą i psucie innym smaczku jakim jest świat StarCrafta który za kilka dni każdy z fanboii będzie mógł zobaczyć. Leczcie się.

No jak nie mam mieć ciśnienia na takie coś?

Kabraxis napisał(a):
Napisanie tekstu "Blizzard jest firma w 100% doskonala we wszytkim co robi" automatycznie przekfalifikowalo cie z grupy "pies blizzarda" do grupy "debil". :)


Jakbyś debilu to zrozumiał to by było inaczej. Przytoczyłem to zdanie, jako FIRMA. Nie jako FIRMA która robi gry. Ich postęp i to co zrobili przez ostatnie lata.

Kończę tą jałową dyskusję już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 21:57 
 
Kurwa Sobtainer wnies do sejmu projekt ustawy aby logo Blizzarda dac zamiast krzyza przed palac prezydenski a Mike Morhaime'a (czy jak mu tam) ochrzcic nowa Maria Dziewica Krolowa Polski.

LOL tyle mam do powiedzenia w sumie w tym temacie i wyrobniczych gier Blizzarda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:03 
 
Sobtainer kurwa. 'odpalasz newsa na battle-net' i wiara w komentarzach wniebowzieta? moze sprawdz srednia wieku tych graczy, potem wylicz procentowo ilu z nich gralo nalogowo w sc1.

czemu w DFO czy MO nie grasz? tam dopiero sie zachwycaja nad tymi grami.
wez ogarnij sie jednak troche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:06 
 
Sobtainer napisał(a):

A inteligenci pokroju Kabraxisa, Razotha i teraz jeszcze dołączył do nich inside próbują Ci wmówić, że trailer jest do bani,


Ja ci nic nie próbuję wmówić, ja wyrażam swoją opinię. Kurwa serio Sob, jeżeli twoja psychika jest zbyt słaba na dyskusję i nie potrafisz przyjąć do wiadomości cudzego zdania, jeżeli jedyną radą na to są wyzwiska z twojej strony, to oszczędź sobie czytania moich postów.

Podoba ci się trailer? Sikasz po nogach na samą myśl o grze w kampanię Sc2? Zajebiście, cieszę się twoim szczęściem i mam nadzieję że faktycznie dla ciebie to będzie jedna z najlepszych gier na PC.

Ale zachowujesz się trochę tak jakbyś się bał, że cudze negatywne opinie spierdolą ci zabawę i nie możesz znieść krytyki zwykłej gry komputerowej. Mam prawo do komentowania i będę to robił, bo chcę, bo mi to sprawia satysfakcję, bo gorąco na dworzu i nie chce mi się nigdzie wychodzić, bo złota gwiazdka wciąż daleko, bo... itd.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:07 
 
Nie, ja dostałem ciśnienia jak zostałem wyzwany od piesków blizzarda bo mi się podoba trailer. Tylko to mnie wnerwiło. Nie siedzę na forum, by słuchać w temacie o Starcrafcie żali Kabraxisa, tylko żeby porozmawiać o nadchodzącym tytule i trochę pofanboiować. Tak jak wczoraj napisaliśmy, powinniście mieć swój topik o Blizzardzie i tam swoje płacze wylewać.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 22:09 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:08 
 
To nie do mnie z tym w takim razie, btw:

Kabraxis napisał(a):
Kurwa Sobtainer


Mendol napisał(a):
Sobtainer kurwa.


Moja skromna osoba napisał(a):
Kurwa serio Sob


Nice combo.

Btw z mojej strony koniec flamu, jak będzie coś jeszcze do napisania na temat GIER to napisze.

Sobtainer napisał(a):
Nie siedzę na forum, by słuchać w temacie o Starcrafcie żali Kabraxisa, tylko żeby porozmawiać o nadchodzącym tytule i trochę pofanboiować. Tak jak wczoraj napisaliśmy, powinniście mieć swój topik o Blizzardzie i tam swoje płacze wylewać.


To się przygotuj, że rozmawiasz z innymi ludźmi a nie z samym sobą, chcesz się rozpływać to wal przed lustro a nie na forum dyskusyjne. Są osoby którym się podoba, są takie którym się nie podoba, są takie które mają w dupie. Proste. Topic ma nazwę "Starcraft 2" a nie "Fapujemy pod wszystko co związane ze Starcraft 2".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:18 
 
Sobtainer napisał(a):
Nie, ja dostałem ciśnienia jak zostałem wyzwany od piesków blizzarda bo mi się podoba trailer.


Nie. Od psow blizzarda zostales wyzwany za tekst ogloszony niczym orawda objawiona ze to bedzie najlepsza gra PC ever (po 2 minutowym filmiku).
Zas od debili za tekst ze Blizzard jest w 100% idealny we wszytkim co robi.

Nikt cie tu nie flamuje za to ze ci sie trailer podobal tylko bardziej za to ze sikasz po nogach jak 15latka na wiejskiej dyskotece. Plus za teksy j/w. To ze ty sobie tlumaczysz kazda krytyke Blizzarda i ich gier jako personalna obraze to nie do mie tylko do psychoanalityka.

A tak wogole to flame personalny zaczeles ty do spolki z vercinkiem, dlatego ze poza "Blizzard jest zajebisty" nie macie za bardzo nic do powiedzenia bo uja sie znacie na SC - obaj. Ale to teraz nagminne ze najwiecej do powiedzenia o tym jak powinien wygladac SC2 maja kolesie, ktorzy jedynke widzieli na filmikach z YT, tak samo jak ci rozplywajacy sie jak to WOTLK i CATA nie sa zajebiste i casualWOW swietny uja pamietaja jak fajna i o ile glebsza i bardziej satysfakcjonujaca byla ta gra 4 lata temu (tu nie pisze o tym forum tylko o wielu, wielu innych gdzie bandy gearscorowych dzieci rozplywaja sie nad zajebistoscia WoW'a).
Plus ofc "macie to w dupie" datego nie mozecie zaakceptowac tego ze mi sie gry Blizarda nie podobaja.

Cos jeszcze? Nie wiem - wow ci szare komorki wypral ze musze ci moje posty tlumaczyc zdanie po zdaniu?

BTW. Przyklad community BN - proceless. Daj spokoj Sob - really.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 22:26 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:23 
 
Spoko, w takim razie będę trzymał następnym razem język przy sobie ;P i zastąpię moje cudowne zdania zwykły podoba mi się lub mi się nie podoba. Nie syfmy już w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:23 
 
myslalem, ze od tego jest ;p

poza tym, nowa idea battlenetu jest dla mnie calkowicie z dupy.
nie wiem jak to finalnie bedzie wygladalo, ale w sc1 bylo to funkcjonalne i w miare dzialajace - a przy okazji, nawet glupia zabawa w fast nicki dawala dodatkowy fun.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:36 
 
Ja mysle ze to bedzie najlepsza gra pc ever.
Oczywiscie az do wydania diablo 3 .
A pozniej najlepsza gra pc ever stanie sie kolejny mmorpg blizzarda.
Beda mieli cale podium najlepszych gier ever.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:41 
 
TL;DR

Sobtainer, kurwa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:51 
 
Sobtainer kurwa, ogarnij sie. ;d to, ze ludzie są wniebowzieci to oczywiste, zawsze są gdy wychodzi "murowany hit". MW2 tez sie bardzo podoba/l a dla mnie to scierwo. Niech sobie kazdy ma swoje zdanie. Nikogo nie zmusisz. Jesli jedni moga fanboiowac to drudzy moga whinowac... i to chyba nic nowego?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:59 
 
Kabraxis napisał(a):
Kurwa Sobtainer wnies do sejmu projekt ustawy aby logo Blizzarda dac zamiast krzyza przed palac prezydenski a Mike Morhaime'a (czy jak mu tam) ochrzcic nowa Maria Dziewica Krolowa Polski.

LOL tyle mam do powiedzenia w sumie w tym temacie i wyrobniczych gier Blizzarda.


I, for one, would welcome our new Blizzard overlords.

Napewno lepiej by nam to wyszlo niz backup prezydenta krzyczacy spod stolu, albo PO ktore wbrew wlasnej polityce musi przyklaskiwac katolom.

Zaczelibysmy wszyscy jebac gry dla blizzarda i szatana ;-)

Sob, kurwa.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 23:04 
 
niech blizzard czuwa nad wami i dobrej nocy

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 23:05 
 
Highlander napisał(a):
Sobtainer kurwa, ogarnij sie. ;d to, ze ludzie są wniebowzieci to oczywiste, zawsze są gdy wychodzi "murowany hit". MW2 tez sie bardzo podoba/l a dla mnie to scierwo. Niech sobie kazdy ma swoje zdanie. Nikogo nie zmusisz. Jesli jedni moga fanboiowac to drudzy moga whinowac... i to chyba nic nowego?

Przeciez to oczywiste ze wszystko na czym lape polozy Activision to musi byc gowno na dluzsza mete. Aludzie na EA nrzekali, no ale oni mieli dosc samozaparcia zeby zmienic wizerunek ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 23:08 
 
Kurwa, Sob. I awatar też masz z dupy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 06:23 
 
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... bo___.html niby zadna nowosc, ale FU pad lovers :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 11:17 
 
Alien Swarm - zajebiste , z kumplem wczoraj meczylismy poziomy na insane ^^.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 12:58 
 
10 sierpnia demo Mafii II (na PC, PS3 i X360).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.