mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:23 
 
http://www.eurogamer.net/articles/w40k- ... ding-to-pc
Jednak pojawi się też na blaszaku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:38 
 
Keii napisał(a):
http://www.eurogamer.net/articles/w40k-space-marine-heading-to-pc
Jednak pojawi się też na blaszaku.


Fajna sprawa, chociaż filmik z gameplay jakoś mnie nie powalił z tego co pamiętam bo było bardzo monotonnie.

Trailer jest jednak dynamiczny i pozytywnie nastraja do gry, więc trzymam kciuki mimo wszystko. To Warhammer 40k w końcu. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:42 
 
Ten gameplay się chyba rok temu pojawił, więc chyba jest szansa że ostateczny produkt będzie bardziej zróżnicowany. Chociaż pewnie i tak dostaniemy klon Gearsów w świecie WH40k


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:44 
 
No dokładnie, to była wczesna alpha, taka pokazówka. Do tej pory mogło się zmienić na prawdę dużo, więc nie mam zamiaru pochopnie oceniać.

THQ nie marnuje licencji więc jestem spokojny i cieszy mnie, że będzie na PC.

Chociaż osobiście trochę mi się nie podoba, że działamy w pojedynkę. Marzy mi się taki Warhammer w którym bierzemy udział w bitwach jako jeden z wielu Space Marines, no ale może kiedyś się doczekam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:52 
 
Keii napisał(a):
Ten gameplay się chyba rok temu pojawił, więc chyba jest szansa że ostateczny produkt będzie bardziej zróżnicowany. Chociaż pewnie i tak dostaniemy klon Gearsów w świecie WH40k

Akurat klon gearsow w settingu WH40K z mele combat to epic win, wiec nie wiem czym tu sie martwic ? ;p.
Cytuj:
Chociaż osobiście trochę mi się nie podoba, że działamy w pojedynkę. Marzy mi się taki Warhammer w którym bierzemy udział w bitwach jako jeden z wielu Space Marines, no ale może kiedyś się doczekam.
Nie no SM operuja raczej w niewielkich grupach, epickie bitwy to byly przed i wczasie Herezji Horusa ;p. Teraz schemat organizacyjny zakonow nawet nie pozwala na duza walna bitwe ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:54 
 
iniside napisał(a):
Keii napisał(a):
Ten gameplay się chyba rok temu pojawił, więc chyba jest szansa że ostateczny produkt będzie bardziej zróżnicowany. Chociaż pewnie i tak dostaniemy klon Gearsów w świecie WH40k

Akurat klon gearsow w settingu WH40K z mele combat to epic win, wiec nie wiem czym tu sie martwic ? ;p.

ta, bardziej bym sie obawial,ze nie bedzie to dobre mmo i zaczniemy sie nudzic mocno po paru tygodniach gry - zobaczymy co wymysla by nas przy grze utrzymac (i oby nie byly to instancje do farmienia po nowe epixy!)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 17:58 
 
Dark Millenium =! Space Marine

Tutaj mowa jest o shooterze a nie o MMO.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 19:00 
 
iniside napisał(a):
Nie no SM operuja raczej w niewielkich grupach, epickie bitwy to byly przed i wczasie Herezji Horusa ;p. Teraz schemat organizacyjny zakonow nawet nie pozwala na duza walna bitwe ;p.


Wystarczy mi coś ala intro do pierwszego Dawn of War.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 20:44 
 
Highlander napisał(a):
http://www.wykop.pl/ramka/417171/bitwa-superbohaterow-trailer-wciska-w-fotel/ cool


Tak jeszcze btw, DCUO. Z tego co czytalem to posiadacze PSN+ nie beda musieli placic abonamentu za gre. (no idea czy to odnosi sie tylko do wersji PS3, czy moze jednak i na PC sie jakos przenosi...)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 20:49 
 
Gokulo napisał(a):
Highlander napisał(a):
http://www.wykop.pl/ramka/417171/bitwa-superbohaterow-trailer-wciska-w-fotel/ cool


Tak jeszcze btw, DCUO. Z tego co czytalem to posiadacze PSN+ nie beda musieli placic abonamentu za gre. (no idea czy to odnosi sie tylko do wersji PS3, czy moze jednak i na PC sie jakos przenosi...)

o, to moze nawet kupie :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 21:12 
 
Oj, wydaje mi sie, ze to sciema.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 22:31 
 
Skoro Sony i tak bedzie zbierac ew. abonament tam to czemu nie mieli by go podczepic pod premium psn? ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 23:50 
 
raggnarok napisał(a):
Oj, wydaje mi sie, ze to sciema.


http://www.newsarama.com/games/SDCC-201 ... 00724.html

Cytuj:
4:04 You will not need an additional subscription if you already have a Sony PS3 subscription to play the game (That's what I heard but the sound was a bit jumbled, but I'm not a PS3 guy so please correct me if this sounds incorrect.)

4:06 To clarify, that's PlayStation Plus. If you are a member of the new PSN + you won't need an additional subscription. That suddenly makes that $50 PSN + fee a lot more attractive.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 13:51 
 
http://www.ppe.pl/news-2015-Dungeon_Sie ... tunie.html


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 14:11 
 
Keii napisał(a):
http://www.ppe.pl/news-2015-Dungeon_Siege_III_na_pierwszym_zwiastunie.html


Taa, fajnie. Tylko, że poza świecącym drzewem to na tym filmiku nic nie ma. Dziwnie też brzmi tekst "from the makers of Fallout: New Vegas" jak tej gry nikt jeszcze nie widział i nie wiadomo co sądzić o twórcach ;)


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 19:10 
 
Jednak dupa ^^;

Cytuj:
Today there was certainly a stir due to a little rumor which happened to emerge about the upcoming super-hero MMO DC Universe Online heading to PC and PlayStation 3 this November which DualShockers has confirmed to be false (see updated story). In the seeking of truth to this story even more information was uncovered pertaining to PS+ and DCUO which the gaming world may be interested to know. Not only was the original source wrong, but the truth is almost the complete opposite. Read on to find out.

As an online service known for providing discounts to PSN gamers, it is perhaps surprising to note that DC Universe Online will not receive any such discount offer for PS+ subscribers. The game will indeed cost $14.99 a month to play on the PlayStation 3 as well as PC in addition to the initial purchase cost of buying the game itself. Players will not receive any special treatment for subscribing to PS+. This has been directly confirmed by Sony Online Entertainment to DualShockers. We want to know from you, the reader, if whether or not this makes it a dealbreaker on whether to pass on DCUO or pick it up? Let us know in the comments section.

Just for the record, when we say discount, we’re referring to the subscription, not micro-transactions or DLC. Nothing has been said about that YET.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 10:29 
 
http://www.gram.pl/news_8QflGOi8_Zobacz ... l_War.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 10:56 
 
Keii napisał(a):
http://www.gram.pl/news_8QflGOi8_Zobacz_gameplay_trailer_z_Shogun_2_Total_War.html

Szkoda, ze Shogua akurat robia. Najgorszy z mozliwych settingow. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 10:58 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Szkoda, ze Shogua akurat robia. Najgorszy z mozliwych settingow. :<


Shogun to był jedyny Total War który mnie porwał na dłużej więc bardzo cieszę się, że do niego wracają.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 11:07 
 
Mnie tak samo, zawsze nazwę Total War kojarzę z Shogunem. Późniejsze Total War kompletnie mnie nie interesowały, no może trochę Medieval.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.