mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 22:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
RufeN napisał(a):
roball napisał(a):
To kup przez steam.

myślałem o tym, ale wychodzi prawie 2x drożej!!! :D
tak ale masz ENG, PL jest tylko PL dlatego jest taniej.
tak samo jest np w hiszpanii, wersja zlokalizowana nie ma ENG i jest tańsza

hmm, no to mi teraz zrobiliście dylemat, jak wygląda to tłumaczenie? :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 22:47 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hmm, no to mi teraz zrobiliście dylemat, jak wygląda to tłumaczenie? :/
tragicznie, gadają po angielsku, ale menu i ui jest polskie - strasznie to psuje klimat
moze Tobie przeszkadzac nie bedzie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 22:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
RufeN napisał(a):
hmm, no to mi teraz zrobiliście dylemat, jak wygląda to tłumaczenie? :/
tragicznie, gadają po angielsku, ale menu i ui jest polskie - strasznie to psuje klimat
moze Tobie przeszkadzac nie bedzie

fuck, no ale jest na serio 2x taniej http://allegro.pl/item288573154_call_of ... tanio.html - z wysyłką 75zł.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 22:54 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
fuck, no ale jest na serio 2x taniej
tak, na serio jest conajmniej 2 x taniej. tak to fakt :wink:
zdecyduj sam :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 23:01 
Cytuj  
no tak to juz jest ale jakby u nas ang wersje szly za 69 zł to juz w ogole by u nas egzemplarzy nie bylo bo niemiaszki by chyba odbyli pielgrzymke do polski ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2007, 12:58 
Cytuj  
CoD zakupiony w empiku za 89,90 zł. Mimo obaw, dziala wszystko. ;)


_________________
.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 15:04 
Cytuj  
Czy ktoś z grających w CoD4 i używających Xfire ma problem z uruchomieniem gry gdy X jest odpalony?
Gdy odpalam CoD-a przy włączonym X-ie, pokazuje się menu gry i natychmiast wywala mnie do windy, żadnego komunikatu o błędzie nie mam.

Jakieś sugestie? Może ktoś spotkał się/słyszał o takim problemie?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 15:13 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
Czy ktoś z grających w CoD4 i używających Xfire ma problem z uruchomieniem gry gdy X jest odpalony?
Gdy odpalam CoD-a przy włączonym X-ie, pokazuje się menu gry i natychmiast wywala mnie do windy, żadnego komunikatu o błędzie nie mam.

Jakieś sugestie? Może ktoś spotkał się/słyszał o takim problemie?
tak, słyszałem o tym. po odpaleniu xa pojawia sie mi okienko ze musze mu dac uprawnienia admina, inaczej nie bede mógł odpalac coda xem - reszta by działała normalnie. mam viste nie wiem jak jest w xp. kiedyś mi to okienko przestało sie pokazywac to poprostu odpaliłem instalke ixa jeszcze raz i sie naprawiło


_________________
psn

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 15:19 
Cytuj  
Ja nie mam takiego problemu. Czy odpalam CoDa przez X czy normalnie (gdy X jest off) jest tak samo.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 15:34 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Ja nie mam takiego problemu. Czy odpalam CoDa przez X czy normalnie (gdy X jest off) jest tak samo.
w viscie jest UAC i żeby x mógł właczyć inna aplikacje musi mieć uprawnienia - swoią drogą lubie takie zabezpieczenia :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 15:40 
Cytuj  
Ja mam viste i owszem, większość nowych aplikacji i instalerów wymaga potwierdzenia, ale akurat w xfire nic takiego nie miałem...


_________________
...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 13:40 
Cytuj  
nie wiedziałem gdzie to dać

    Lepszy "head shot" od TN Games

    Gdy wirtualne rozbryzgi krwi, wrzeszczące ludziki z ekranu i dreszcz emocji to za mało dla weterana gier komputerowych, czas założyć "ubranko" od TN Games. Firma znana jest z proponowania specjalnych kamizelek 3rd Space FPS Vest, które wyposażone w pneumatycznie sterowane strefy (jest ich osiem) są w stanie symulować zsynchronizowane z grami trafienia z broni przeciwników. Teraz, TN Games rozszerza arsenał gadżetów obiecując graczom symulowanie postrzałów w... głowę, czyli znanych amatorom strzelanin pierwszej perspektywy "head shots" oraz przeciążenia związane z podróżowaniem wirtualnymi pojazdami.

    Nowości to 3rd Space HXT Gear (Head and eXTremities), rozszerzające pole trafień poza tors, z możliwością tworzenia własnych systemów symulujących trafienia oraz 3rd Space GFR (G-Force/Racing).

    Hełm HXT dawać ma graczom efekt "trójwymiarowego" postrzału w głowę, dzięki sensorom na przedzie, z tyłu i po bokach. Gdy strzelający przeciwnik nie okaże się 100-procentowym snajperem, a kula świśnie nieopodal, to także ma być zasymulowane dmuchawami zainstalowanymi w okolicach uszu.

    3rd Space GFR to kamizelki symulujące efekty hamowania, przyspieszania, te pojawiające się przy skręcaniu i związane z przeciążeniami. To zapewne doskonały dodatek dla wszelkich wyścigów i symulatorów lotu. W kamizelkach zainstalowano sześć dużych stref powietrznych, dwie na klatce piersiowej, dwie na plecach i dwie po bokach. Podobno wszystkie nowe systemy są bezpieczne. Oby ;).

    Obrazek


ciekawa zabawka, ubrać to i wejść na serwer dm shipment :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 17:18 
Cytuj  
coś piszą o symulacji granatów, albo upadków z 2 piętra budynku? Czy sensor na jaja jest montowany? bo jesli tak, to od dzisiaj celuje z mojego G3 tylko w jajka :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 17:18 
Cytuj  
Ja sie zastanawialem jak to wyglada kiedy stara prezentuje Cie znajomej zagladajac do Twojego pokoju a ty w czyms takim napierdalasz do arabow -.- juz nie wspomne o zakladaniu tego za kazdym razem jak siadasz do gry...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 17:24 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ja sie zastanawialem jak to wyglada kiedy stara prezentuje Cie znajomej zagladajac do Twojego pokoju a ty w czyms takim napierdalasz do arabow -.- juz nie wspomne o zakladaniu tego za kazdym razem jak siadasz do gry...

hehe, "a oto moje dziecko w kasku"...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 18:27 
Cytuj  
masakra

chyba lepiej kaftan dla takich co sobie to sprawia :S

a shipment to masakra ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 19:58 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ja sie zastanawialem jak to wyglada kiedy stara prezentuje Cie znajomej zagladajac do Twojego pokoju a ty w czyms takim napierdalasz do arabow -.- juz nie wspomne o zakladaniu tego za kazdym razem jak siadasz do gry...

ahah leże i co chwilę okrzyki "aaa kurwa, znowu headshot to boli!"
ciekawe jak jest z granatami odbłyskowymi? przybiega stara i przypierdala ci kilogramem mąki w twarz :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 15:24 
Cytuj  
dzisiaj zakupiłem CoD4 po promocyjnej cenie.
zaraz instaluje i mówie sesji papa ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 19:17 
Cytuj  
Jest jakas strona na której pokazuje rangę gracza i challenges które dany gracz odblokował? ;>
Czy raczej nie jest tak różowo jak w BF2?
Coś takiego jak tutaj


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
nie ma czegos takiego, wszystko sobie sam sprawdzasz :P innych nie inspektniesz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.