mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 17:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
clany posiadające po kilka prowincji nie mają co z tym robić, rozdają między sobą by kupowali premium


Fakt, my mamy w tej chwili 5 prowincji i gold na nich zarobiony jest rozdawany graczom klanu na Premiumki :)


_________________



*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 19:41 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
embe napisał(a):
italios1 napisał(a):
ZAcząłem grać amerykansa artyleria. Jakies tipsy?

nie bierz czarnych do załogi ( zatrzymasz się gdzieś w polu i z przyzwyczajenia pójdą zbierać bawełnę, a czołg zostanie sam )


NIe wiem w sumie czego sie spodziewałem po tym forum...


Prawdy i tylko prawdy...bez owijania w bawelne :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:09 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Taki CS tez nie ma sensu a ludzie graja...


Jezeli zaczna pompowac gold do klanow, to coraz wiecej ludzi bedzie uzywalo premium ammo. A to jedyna rzecz, ktora daje przewage. Ja najchetniej bym widzial usuniecie premium ammo z randok battles i zostawienie ich na klanowki.

Ma ktos jakies doswiadczenie w medach? Ktoras nacja wybija sie na tle innych? Niemieckim do Pantery brakuje chyba penetracji, a amerykanskie maja slaby pancerze. Przynajmniej na papierze. Ruskie wygladaja najciekawiej.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:25 
Cytuj  
T-44 jest bardzo dobry a T-54 jest praktycznie pozaklasowy. Pantera nadaje sie tylko do snajpowania i tak T-54 ja dogoni i wykończy. Amerykańców za bardzo nie znam ale Pershing nie wydaje się za mocny, moje T-44 go wykańcza.
Czyli Ruscy.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:34 
Cytuj  
Tor- ja bym widzial usuniecie gold bullshit czolgow z randomow i zostawienie ich na klanowki. Te "stare" czolgi premium za marne zloto to jeszcze ok, bo powiedzmy, ktos chce wydac kase to sobie creditsy zarabia,ok. Ale wielkiego powera to one nie mialy. Ale odkad weszly takie Lowe czy KV5 to juz jest paranoja, teraz jeszcze premium ammo za klanowki i "zwykly" gracz staje sie botem do farmienia przez tych "fajniejszych". Not funny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:44 
Cytuj  
@Krawata Wybor wydaje sie oczywisty zatem. Takie tez mialem pierwsze odczucie. :>

@Huba Pomimo, ze posiadam Lowe nie obrazilbym sie gdyby usuneli go z gry. Ale male sa szanse na to. Jak kiedys dojdzie do systuacji, ze w randomach beda domionowac klanowicze z premium ammo to bedzie duzy fail tej gry. Moze mi sie znudzi do tego czasu. :) W ogole premium ammo to jedyny ficzer , ktory mi sie nie podoba. Przelknalem nawet faworyzowanie ruskich pawnujac IS-3/T32 w moim KT. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:48 
Cytuj  
Sam kupiłem w końcu Lowe bo ilość kasy jaką się na nim zarabia jest jakaś chora, ale jak widzę po 6 i więcej premium tanków w bitwie ( a bywało i po 10 ) to mnie zalewa o premium ammo nie wspominam.

Jak najbardziej jestem za jakąś tam formą zarobku przez devsów al'a sklepik ale nie tak żeby dawało to taką przewage ludziom którzy pompują w to RLcash.

Aż się boję pomyśleć co będzie jak wprowadzą te nastepne premium tanki które były wyszczególnione w tych nadchodzących tabelkach.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:56 
Cytuj  
Oczywiście jest wyjście bardziej proste, lowe i kw5 niech trafiają do walk z tier 9-10 i po sprawie, ogólnie rozciąganie składu od 4 do 9 lub od 5 do 10 tier jest bzdurą.
Ammo za golda i nowe premium zdecydowanie zniechęcają tych na niższych tierach, pewnie by inaczej to zrobili jakby nie woda sodowa po osiągnięciu trzech milionów zarejestrowanych kont.

Wojny klanowe wpompowują za duże ilości golda i jest to zdecydowany ich błąd w założeniach biznesowych, z czasem będą się liczyć wyłącznie gracze premium z maszynami 10tier, farmiący lowe/kv5 na tych co jeszcze pozostali w grze na niskich tier.

Gracze z takich klanów nie przynoszą im zysku bo gold jest za free, jak pojawi się battlefield to zaczną wtedy dopiero myślec o swoich błędach ale to będzie za późno.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 10:56 
Cytuj  
Niemieckie medy sobie odpusc, to glownie snajperzy. Ale wybor pomiedzy Ruskimi a USA wcale nie jest taki oczywisty. Amerykance maja lepsze dzialo od t20, sa dosyc ruchliwe poza Pershingiem. A ruskimi przemawia przedewszystkim docelowe t-54, nizsze tiery poza t-44 mimo ze na papierze ruchliwosc maja fpyte, w praktyce wcale takie nie sa. Dosyc wolno przyspieszaja, wchodzi w nie wszystko jak w maslo(ale to prawie u wszystkich medow akruat jest) na dodatek dzialko 100mm ktore jest zajebiste na 6-7 tierze jest mocno srednie na 8(na t-44 mozna zamontowac co prawda 122 ale to totalnie mija sie z celem, za wolno strzela jak na meda).

Ja aktualnie rownolegle bije do t-34-85(bo mialem cala serie medow na becie) i z ciekawosci do Shermana, jak bede mial obydwa dam jakies porownanie. Ale aktualnie skalniambym sie ze medy t6 to jednak USA>Ruskie pod wzgledem funu;].

A co do CW. Jak na moje powinni rozdzielic gold z CW z tym ze sklepu. Niech jeden sluzy tylko do walk, premium ammo na CW itp, drugi niech bedzie na premium. Bo w tym momecie naprawde mam chec rzucic w pizdu moj klan ktory lubie i pojsc do jakiegos 1PADa zeby dawali mi golda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:00 
Cytuj  
No to czekam na jakies praktyczne wrazenia. :> Zostalo mi jeszcze jakies 70k expa zeby odblokowac wszystko podzespoly na KT i pewnie na ten moment postoi w garazu. Nie interesuje mnie VK45, a nie wiem jaki bedzie E75 wiec nie bede spinal sie na expa do T9. Bedzie czas pojezdzic medami.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:11 
Cytuj  
@Tor dobrze że jednak KT ci się spodobał, nie powiem " a nie mówiłem" :P

Co do medów to ja mam wszystkich nacji i jak mówiłem mi osobiści najlepiej jeździ się VK3610 ale gdybym miał wybierać pomiędzy T-34-85 a M4A3E8 to zdecydowanie ten pierwszy, jeżeli ruski jest o niebo lepszy, amerykaniec ma jeden fajny ficzer, kładzie się na zakretach jak sportowy samochód :P ale ogólnie to czasem się czuję jakbym jechał na rowerze a nie w czołgu taki ma potężny pancerz, a jako drugoliniowy czołg to medy niemieckie są lepsze do snajpienia jednak a i walka lufa w lufę lepiej mi idzie VK.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 30 maja 2011, 11:12 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:11 
Cytuj  
Dzis sie chyba skusze i wezme premke to konta. Troche szkoda bedzie jesli free gold zepsuje calkiem fajna casual gierke :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:13 
Cytuj  
Niech sobie mają free gold ale jak pisali, niech wywala permium ammo z random battle i najlepiej premium tanki tez albo zrobia je slabsze/przeniosa na wyzszy tier do farmy kasy i tyle.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:23 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@Tor dobrze że jednak KT ci się spodobał, nie powiem " a nie mówiłem" :P

Moj pierwszy wittman's medal w grze na tej bestii. :) Druzyna przeciwna zostawila flanke wolna, zajechalem z boku i zaczalem zjadac is-3, t32/34, td. I tak przegralismy, bo moj team lacznie zabil jeden czolg. hehe Dalej twierdze, ze 80mm pancerza wiezy na ciezkim czolgu t8 to smiech, bo ruskie medy t6 maja wiecej. No i moglby byc szybszy.

@Templair Czy zepsuje to czas pokaze. Na razie ja mam wiecej funu niz w jakiejkolwiek grze multi od lat.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:26 
Cytuj  
Glownie wchodzilo mi wlasnie o premium ammo, bo na to pewnie bedzie ten gold przeznaczony. Anyway poki co gra sie fajnie i mysle, ze z premka bedzie sie gralo jeszcze fajniej ...

@Tor-Bled-Nam: O dziwo ja tez, choc nie spodziewalem sie zbyt wiele. Fajnie jest raz na jakis czas sie zaskoczyc ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:38 
Cytuj  
@Bloodleaf

Mnie ostatnio w IS3 zajechal Sherman(ten z t6). Mialem ze 30% hp spotkalem go w otwartym polu i po paru sekundach sie poddalem. Napisalem tylko na czacie "u got me" i czekalem az mnie zabije ;). Nie bylem wstanie go walnac wieza, a na dodatek mialem ciagle padniety gaski;]

To co gosciu zrobil powinno sluzyc za wzorowy przyklad "jak zeszmacac HT za pomoca medow" :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 11:56 
Cytuj  
No niestety, na otwartym polu to kazdy med zeszmaci HTka :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 12:05 
Cytuj  
Gówno prawda Huraganie :D

Wystarczy staranowac meda, co nie jest trudne(chyba ze gosciu ma wielkiego farta i ciagle rozpieprza ci gaski), ewentualnie najmniejszy blad w wykonaniu krazacego wokol ciebie meda konczy praktycznie walke jesli celujesz w gaski. A najlepszym sposobem jest poprostu spierdalac w kierunku najblizszej sciany i oprzec o nia dupe. Wtedy med z niszego/rownego tieru gowno ci najczesciej zrobi.

Inna bajka to poprostu zaladowac HE i walic jak najblizej meda, cholernie czesto konczy sie to uszkodzonymi/padnietymi gaskami u niego;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 12:19 
Cytuj  
Z tego co widzę to bez premium można ugrać do tier7, całkiem nieźle nawet, dalej już gra staje się płatna.
Mój największy błąd to zakup tygrysa, teraz na nim kasy nie ugram już by sobie coś innego kupić, a irytacja po meczach tym "czołgiem" sprawiła że zacząłem dużo mniej grac w WoT.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2011, 12:31 
Cytuj  
No ja właśnie tego Shermana T6 mam i o ile tym T5 grało mi się zajebiście o tyle przedział w którym ląduje T6 to jakaś porażka :) nie powiem bo parę fajnych akcji miałem, np wczoraj rozwaliłem pantere II solo i nadal miałem 80% życia które straciłem po otrzymaniu jednego shoota od HT :P ale ogólnie to nie polecam :)

Tak patrząc to najlepiej mi się grało tankami to T5 :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.