mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 08:16 
Cytuj  
http://forums.elementalgame.com/forum/1008 <--- mody

Na razie nie ma nowych modów, są tylko tematy gdzie moderzy cieszą się z ułatwień i możliwości które dostali wraz z beta 4. Ale pełne narzędzia do modowania wejdę z beta 4A (steam). Nikt moda nie będzie teraz wypuszczał, czekają na b4A.

Co do steam kluczy takie info znalazłem : we receive Steam keys in the fall ( więc na bank nie od razu, ale z czasem jak uporządkują sprawę z valve, chyba się dogadują. Zapewne Valve chce swoje 30% od każdego klucza , a znając Froga nie chce im wybulić tyle.

NIe wiem czy zwróciliście uwagę :
(12) The campaign, which isn’t in the beta (for spoiler reasons) was designed by Jon Shafer and written by fantasy author Dave Stern. It plays quite a bit differently from the sand box game. The idea was to give players an idea of what could be done via mods as well as give players a fun campaign experience that wasn’t just a bunch of sandbox scenarios. I do want to emphasize that the campaign is made with the same tools players will be given and they will be able to make their own and share them.
Jednym słowem nowe kampanie/mody/ gry -światy jak np: alpha centauri.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 09:44 
Cytuj  
Mi się wydaje, że oni za dużo robią . Tzn Powinni się wszyscy skupić na głównej grze i dopiero później kampanie i inne pierdoły.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 10:58 
Cytuj  
Kampanie i inne pierdoły będą robić gracze :D SD da nam tylko narzędzia do tego w next patchu.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:19 
Cytuj  
Niby Shafer miał robić kampanie :P .. to ciekawe czym się on zajmuje.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 13:03 
Cytuj  
No przecież robi tylko kampanie napisane jak byk :D

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 16:34 
Cytuj  
Super gram mam 90 ludności a komp już 300 :D. Najgorsze to to, że nie miałem materiałów by mieć dużo produkcji ;/ Też dużo zależuy od początkowego terenu..

Wy zawsze zaczynacie majac chociaż jakieś kamienie lub shardy?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 17:59 
Cytuj  
Jak kiepska pozycja startowa to od nowa, chyba że chcesz mieć trudniej.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 08:19 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
Super gram mam 90 ludności a komp już 300 :D. Najgorsze to to, że nie miałem materiałów by mieć dużo produkcji ;/ Też dużo zależuy od początkowego terenu..

Wy zawsze zaczynacie majac chociaż jakieś kamienie lub shardy?

Nie zawsze ale wtedy jak czegoś mi brakuje próbuję się dogadać z kompem(przy relacjach close jest bardzo potulny i miły :] ), tudzież wysyłam settlersów aby zakładali outposty(w tej chwili jest to zaraz za osiedlaniem się najważniejsza czynność jaką należy zrobić).



warhameron napisał(a):
Jak kiepska pozycja startowa to od nowa, chyba że chcesz mieć trudniej.

Dwie gry i w obu przypadkach mi czegoś brakowało ale nie miałem z tym większych problemów(patrz outposty - co mnie cieszy to nie są one teraz niszczone jak jakieś AI wejdzie na niego albo ty, tylko są przejmowane).



Kurcze ciężko się gra magiem, mam wojnę s trzema i muszę spitalać swoim magiem bo już many nie mam do dalszej ekspansji...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 09:41 
Cytuj  
Ja nie czaje dyplomacji w FE ;/ kompletnie jej nie jarzę. Przydałoby się jakbyście zrobili jakiś poradnik z tych rozmów ;).

Chce np jakis porozumienie o pokój miedzy naszymi frakcjami.. to są jakieś liczby i cholera wie co z nimi robi ;p help me:)


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 10:15 
Cytuj  
Czy warto też robić mieszanego bohatera? np mag + woj?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 10:48 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
Czy warto też robić mieszanego bohatera? np mag + woj?

Zależy od rasy którą grasz i co chcesz robić :P
Kiepsko widzę połączenie np. Maga z ujarzmianiem zwierząt - trzeba mieć trochę tego HP i obrony aby ujarzmić(chyba, że to zmienili).

Odnośnie dyplomacji to polecam tak jak wcześniej ci podpowiedziałem, najedź myszką i przeczytaj tooltip :P
Jesli nadal czegoś nie wiesz to zapytaj się tu o konkretne rzeczy to postaram się ci pomóc- bo nie chce mi się pisać całego poradnika na temat dyplo w becie 4 kiedy w finalnej wersji i tak wszystko pozmieniają :P

O i BTW jeśli rozwiną swoje pomysły z tego co już zaprezentowali to zapowiada się jedna z najlepszych dyplomacji w grach :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 10:59 
Cytuj  
Dobra a oco kaman z ujarzmianiem zwierzaków. Bo w bete 3 mało grałem dużo pracy wówczas miałem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:59 
Cytuj  
Przejmujesz pod swoja kontrolę neutral bestie> darmowe jednostki. Gra jest blisko miodności jaki dawał Master of Magic, z tym ,że teraz wolę zagrać w FE niż MoM :D Doszły nowe mobki, jakiegoś skila wybralem przy tworzeniu postaci i co iles tur za friko dostaje minor elementale (troche inaczej wygladają) imo świetna sprawa na starcie przydatne do obrony miast. Niestety jest bug z walącymi się save ami. Robie po kilka i zreguły dziala dopiero 4 (3 wczesniejsze to crash) Gre mam teraz idealna po prostu gra sie pięknie. Zrobilem arene q i dostalem dwie wypas bronie i w koncu cos moge ubijac hirosem. GRa będzie rządzić !

Porównując bete 1 z 4 po prostu kolosalne zmiany.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:41 
Cytuj  
co to za arena? :)

Aco trzeba zrobic by miec mozliwosc tworzenia tzn przywolywania stworkow? Summonera ustawic jako cecha i co jedzscze?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 14:14 
Cytuj  
Arena to quest z 4 pod rząd cięzkimi walkami. Summonować możesz bez trita summoner, ale z nim masz dostep do shadow warga i każdy summon będzie 2 lev większy.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 16:04 
Cytuj  
Niechaj mi jakaś duszyczka da sejwa z bety 4 bo chce obadac jak wy sie budujecie.. Warhameron jakbys mógł gdzieś wystawić :) bylbym wdzięczny.

Przed chwila w tyłek dostałem :(. Trochę mnie wkurza ze komp odrazu jakieś rządania stawia i płacenie trybut ;/


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 17:10 
Cytuj  
Podaj maila i ścieżke gdzie są save y bo nie pamietam.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 17:54 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Przejmujesz pod swoja kontrolę neutral bestie> darmowe jednostki. Gra jest blisko miodności jaki dawał Master of Magic, z tym ,że teraz wolę zagrać w FE niż MoM :D Doszły nowe mobki, jakiegoś skila wybralem przy tworzeniu postaci i co iles tur za friko dostaje minor elementale (troche inaczej wygladają) imo świetna sprawa na starcie przydatne do obrony miast. Niestety jest bug z walącymi się save ami. Robie po kilka i zreguły dziala dopiero 4 (3 wczesniejsze to crash) Gre mam teraz idealna po prostu gra sie pięknie. Zrobilem arene q i dostalem dwie wypas bronie i w koncu cos moge ubijac hirosem. GRa będzie rządzić !

Porównując bete 1 z 4 po prostu kolosalne zmiany.

trait z darmowymi elementalami ma tylko rasa z bladymi twarzami - ta po stronie złych - i nie może budować jednostek z pancerzami ale za to ma mozliwość za manę budowanie pająków jako normalne jednostki :]
I to nie co iles tur ale tylko tyle ile masz wybudowanych pomników z danego elementu.
Niestety nie licząc Death to reszta ssie niemiłosiernie :/
Znowu cholera doszedłem do miejsca gdzie jadę kompa paroma jednostkami :/


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 17:56 
Cytuj  
mam save więc podaj mail bo nie mam zamiaru teraz szukać jakiegoś uploadera aby to wrzucić...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 18:10 
Cytuj  
Farin --> a wrzuc na - azazell.gildia(malpa)gmail.com :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.