mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 22:15 
Cytuj  
od dluzszego czasu gram wiecej na ps3 niz na x360 (na ktorym w sumie odpalam tylko multi backupy).
na pc gram w jakies glupoty w stylu dfo, czy world of tanks.
na ps3 ciagle mam w uj niedokonczonych gier,ktore naprawde daja fun.
(infamous, heavy rain, mgs, demons soul, mag, killzone, gt)

w pc bym inwestowal gdyby w przeciagu roku mialy pojawic sie jakies zajebiste gry, ktore by mnie przyciagnely. niestety nie widze takich (moze poza deus ex) wiec juz nie inwestuje :) poza tym ciagle daje w miare rade wiec jest luzik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 00:49 
Cytuj  
Nie rozumiem pytania za bardzo, Alda. Jak ma wypadac? To sa nieporownywalne sprzety imho. Jak bijesz sie z myslalmi czy kupic PS3 to po prostu patrzysz na katalog gier, jaki PS3 oferuje/oferowac bedzie w porownaniu do tego co bedzie na PC i patrzysz gdzie jest wiecej tytulow, w ktore chcesz zagrac, proste :)
Ja na PS3 nie gram duzo, wciaz jednak jak dla mnie granie na PC>all, pewnie dlatego, ze jestem fanem crpgow/strategii, a tu PC gniecie jaja Xboxowi i PS3. Natomiast PS3 ma naprawde swietne gry, dla ktorych warto ja kupic, a bedzie tylko lepiej :) Do tego dochodzi oczywiscie BR - jak jestes fanem filmow i masz dobry TV to bierz PS3, bez dowch zdan. Jakosc filmow na BR na dobrym TV po prostu rozpierdala - bez kitu po odpaleniu Avatara na BR mialem chwilowy opad szczeny, a zaraz wychodza takie cudenka jak zremasterowana antologia Aliens, Back to the Future, w przyszlym roku Star Wars na BR... Bez kitu, BR rzadzi i dzieli.
A co do X360 - to uzywam go tak jak Mendol, raz na ruski jak zagram na nim w jakiegos multiplatforma - teraz ciupam w genialna NBA2k11, a w tym miechu wychodzi fajowy Vanquish. Generalnie X360 lezy i kwiczy, PS3 trzyma mu obcas w odbycie, a PC dociska...
Reasumujac: jak grasz glownie w crpgi/strategie, filmy na BR bedziesz kupowal/wypozyczal raz na kwartal = inwestuj w PC, w innym wypadku mocno zastanow sie nad konsola.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 08:15 
Cytuj  
Aldatha przede wszystkim przyjrzyj sie grom na wszystkie platformy i zastanow sie czy chcesz grac w multi. Nie wiem jake tytuly preferujesz, byc moze np lubisz strategie w co na konsolach raczej nie pograsz i pozostaje pc. Ja osobiscie mam przerobione xpudlo i daje mi mnostwo frajdy, pc uzywam tylko do pracy/netu. Natomiast jak siedze u ziomkow ktorzy maja ps3 to rozrywka staje sie zupelnie inna. Jezeli cie stac na ps3 i oryginaly, odnajdujesz tutaj tytuly dla siebie to jak najbardziej. Gdyby mnie bylo stac to kupilbym ta konsole dla battlefielda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 09:56 
Cytuj  
to znaczy sie myslalem zeby wymienic moje c2d na i5+mobo+ramy , wymienilem narazie 4670 na 5770 i mi wszystko smiga , moze tylko crysis i metro 2033 nie poszly w full detalach ale i tak technicznie moj komp juz teraz generuje grafike w grach lepiej niz moj xbox :) . Xpudlo mam przerobione i gram szczerze mowiac rzadko , ostatnio rdr i to w sumie tyle :)

lubie strategie ale co ostatnio fajnego wyszlo? , civ 5 ktora mi sie juz znudzila :) , tak to crpg wychodza na konsole wlasciwie , chociaz w gothica 4 pogram sobie na PC , bo pewnie grafa na xboxie bedzie smutna.

wiec nie wiem czy mam zbytnio duzo argumentow za upgrade , narazie za rada Toma poluje na okazje i czekam na jakis bargain , szybszy procesor napewno by mi podniosl fpsy w grach ale cholera wie o ile i czy byloby to warte zachodu , cenowo ps3-upgrade pc wychodzi mi podobnie jakbym nie kombinowal to te 1100-1200 calosc bedzie kosztowac

ogolnie to mnie cieszy ze macie w co grac na ps3 , zawsze byl koronny argument ze gier nie ma a jak sa to na krotko , co mnie zbytnio nie przeraza bo i tak mam czas pograc jedynie po 21 i nieco dluzej w weekendy . No i Br , piszecie ze urywa jaja razem z moszna , obecnie sciagam ripy w 720p i ogladam po hdmi , nie mam zdrowia i lacza do ciagniecia 40 gb zeby poogladac full fledged bluray :) , mam w okolicy wypozyczalnie gdzie za pare zl mozna sobie juz br wypozyczyc i zobaczyc , mam tez znajomego w czwie ktory od ponad 15 lat jest na rynku i zyje z wymiany/sprzedazy gier na konsole , za 30 zl mozna sobie wypozyczyc gre na tydzien czy wymienic posiadajace wiec majatku nie wydam a pogram za niewielkie pieniadze we wszystko :)

obadam dostepne bundle i zastanowie sie , i jeszcze pytanie dla posiadaczy eye pet ....to taka zabawka z dzieckiem na 30 minut czy daje to fun?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 10:01 
Cytuj  
aldzia - mgs, gt, ds, uncharted :)

ja w pc juz tez nie inwestuje 4890 daje rade bez wiekszych problemow - i tak jak pisalem, nie widze na horyzoncie jakis masakrycznie fajnych gier na pc.
a w DA2 i tak pewnie na konsoli bede gral :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 10:04 
Cytuj  
btw DA na ps3 w wersji PL ma tez angielska?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 10:26 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
... eye pet ....to taka zabawka z dzieckiem na 30 minut czy daje to fun?


8 latek po 2 dniach nie chciał tego już oglądać nawet

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 10:31 
Cytuj  
A właśnie co to jest to eye pet w ogóle?


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 16:49 
Cytuj  
No podlaczasz kamerke ktora Cie nagrywa, na ekranie obok ciebie pojawia sie pet ktorego mozesz karmic, glaskac, trenowac itp.

Wiesz i 8-latek to taki ktory lubi juz w tym wieku rozpierdalac glowy headshotami.

Wiekszosci dzieciakom ( i nie tylko ;))znajomych eye pet sie spodobal :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 17:53 
Cytuj  
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... a_PS3.html
calkiem dobry deal imho.

co do kierownicy to wlasciwie nie widze nic porzadnego poza g27/25 :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 08:37 
Cytuj  
Ferrari: The Race Experience 55zł/5 chetni?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 01:02 
Cytuj  
http://kotaku.com/5659506/the-newest-ma ... acters-are


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 13:15 
Cytuj  
Pytanko małe.
Dość dawno nie odpalałem PS3. Wczoraj to zrobiłem, poszedł update softu i od tego momentu mam problemy z PS3 media server - wywala blędy w czasie odtwarzania filmów.
Ściągnąłem nowsza wersje (beta) ale nic to nie pomogło.
Chwilę pogooglowałem i na pierwszy rzut oka wygląda, że sony znowu coś zjebało bo nie ma jednej solucji do rozwiązania tego problemu tylko 101 ruchów pozornych.
Ktos miał taki problem i jakoś się z nim uporał?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 18:33 
Cytuj  
@ Karol66

Ja dość często oglądam via PS3 Media Server i żadnych problemów nie zarejestrowałem, co się u ciebie dokładnie dzieje, jakie błędy?


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 19:37 
Cytuj  
W czasie oglądania freezuje film (kwestia 5-10 min max).
Ponownie jego odpalenie nie pomaga - trzeba restartować konsolę.

Nic nie zmieniałem w ustawieniach. Kiedys chodziło bezproblemowo a jak odpaliłem konsole po 2-3 miesiącach zarastania kurzem to ściągnął patcha i juz dupa.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 21:02 
Cytuj  
Zawsze w tym samym miejscu freezuje? Próbowałeś może zmniejszyć jakość streamingu? Jak oglądasz przez MEncodera to ściągnij może nową wersję, u mnie stara miała problemy z niektórymi mkv i wyświetlaniem do nich napisów.

http://oss.netfarm.it/mplayer-win32.php


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 21:24 
Cytuj  
Tak się jakoś napalam ostatnio na grę pod tytułem Vanquish, wiem że to niby od taka kolejna debilna strzelanina ale to jest właśnie "odstresowywacz" jaki potrzebuję.

Ma ktoś jakieś info jak będzie wyglądało multi w tej grze?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 21:38 
Cytuj  
Nie będzie. Góra leaderboardy jak w Bayonecie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 21:44 
Cytuj  
orientacyjnie chcialem sie zapytac czy stare ps3 w wersji z polyskliwym laminatem ciagle sa w sprzedazy? , obadalem w wolnej chwili sklepy, galerie i same slimy ktore sa brzydkie jak kupa , fat ps3 fajnie by pasowala do mojego tv , coz poczac jestem zboczonym esteta :)

jest szansa kupic zeby byla gwarancja itd?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 21:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
orientacyjnie chcialem sie zapytac czy stare ps3 w wersji z polyskliwym laminatem ciagle sa w sprzedazy? , obadalem w wolnej chwili sklepy, galerie i same slimy ktore sa brzydkie jak kupa , fat ps3 fajnie by pasowala do mojego tv , coz poczac jestem zboczonym esteta :)

jest szansa kupic zeby byla gwarancja itd?


widzialem takie w pare empikach w krk, wiec moze idzie w innych miastach tez dostac tam


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.