mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 18:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dość szybko można dt zrobić. A zerg, jak idzie w quick build mass tych roghy, to nie zrobi overseera, chociaż im wyżej się wspinam tym coraz lepsi gracze którzy o tym myślą :).


sob nasz sc2 pr0 :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 18:39 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Dość szybko można dt zrobić. A zerg, jak idzie w quick build mass tych roghy, to nie zrobi overseera, chociaż im wyżej się wspinam tym coraz lepsi gracze którzy o tym myślą :).


sob nasz sc2 pr0 :)


:). Mam 4 znajomych tylko. Więc fajnie by było jakby ktoś z Was też dostał. Odezwijcie się w tym temacie jak coś. Popykamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 21:11 
Cytuj  
gief keya :(


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 21:18 
Cytuj  
Popatrzałem trochę gameplayi, omg ile ja rzeczy nie robię. tos vs zerg = 4-6 zetow, 4 stalkery i immortale! i do tego obserwery zeby roghe wycinac jak pod ziemie wchodza. czemu ja taki glupi bylem... trza to teraz opanowac. Z zergiem mam najwiekszy problem.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 21:33 
Cytuj  
ponoć nieco przegięli z zergiem. Z tego co Raven mówił wynika że w jego w grupie jest z 10% terków (a jest dość wysoko :P)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 21:40 
Cytuj  
pooma napisał(a):
ponoć nieco przegięli z zergiem. Z tego co Raven mówił wynika że w jego w grupie jest z 10% terków (a jest dość wysoko :P)


zerg ma moc w postaci tych cholernych jaj krolowej. 7 larw lolol. mass produkcja jest zajebista. chociaz ja uwazam zerga aktualnie za bardzo slaba rase. pewno sie to zmieni jak wejde do platyny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 21:52 
Cytuj  
mysle, ze dlatego jest beta, ktorej zabraklo w przypadku sc1 gdzie roznice pomiedzy rasami byly zajbiscie widoczne - zerga rushowalo i killowalo 3?4 zealotow na poczatku gry.
po becie sc2 imo jest szansa, ze wszystko bedzie w miare wyrownane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:05 
Cytuj  
ja bym powiedzial, ze nie. dopiero gracz po 10 grach zatrybi to. wiesz o co mi chodzi?

1. tosi = maja umiejke na szybsze zbieranie i produkcje w budynkach, korzystasz z energii w glownej bazie i kierujesz umiejetnosc na upgrady, trenowanie probow.
2. terrain = ten robot co zbiera 5 krotnie szybciej mineraly
3. zerg = krolowa ktora plodzi 4 jajka wiecej na hatcherze

zanim do tego gracze dojda, to juz pare razy rusha dostana. jest po prostu duzo bardziej skomplikowana gra. u tosow jest jeszcze brama w gatewayach, ktora instantowo tworzy jednostki. trza tylko umiec szybko klikac i nie zajebac sie na pylonach. o 2 bazie tez trzeba zapomniec w multi. liczy sie predkosc wykonania jednostek i dobre trafienie w jednostki oponenta. skałtowanie to podstawa i bez tego mozna zrobic faila. trzeba tez pamietac, mnie to najbardziej denerwuje, o jednostce o nazwie ripper i tyraana. skaczace gowno po klifach. moze niezle namieszac u tosa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:18 
Cytuj  
o 2 bazie tez trzeba zapomniec w multi.

jezu, czy tu nikt nie gral w sc1? obejrzyj pare battle raportow sob


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:22 
Cytuj  
w sc2 po prostu jeszcze bardziej polozony jest nacisk na micro/macro.
koreance znowu beda nas jebac ;/
i zgodze sie niestety z aenima ;)
tak jak w sc1, tak w sc2 nie wyobrazam sobie gry (pomijajac udane rush'e) opierajace sie o jedna baze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:33 
Cytuj  
Jezeli nie rushujesz i nie idziesz na wymiane t1 jednostek to logiczne ze robisz sie na bardziej defensywnie i robisz expansion wczesnie. Inaczej siada ci macro i bedziesz zalany jednostkami 5 minut pozniej.

A PvT sie nie boj, to akurat najbardziej imbalanced pojedynek obecnie. Toss ma praktycznie na wszystko terranowe countery.

Cytuj:
zanim do tego gracze dojda, to juz pare razy rusha dostana

Nie gracze tylko tardy ktore nie poradzily sobie z przeczytaniem skilli przed gra / w trakcie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, 22:34 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:33 
Cytuj  
nie da rady z 2 baza, na streamingach to maja ze 2-3 dodatkowe.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
tyraana


...?

Aenima napisał(a):

jezu, czy tu nikt nie gral w sc1? obejrzyj pare battle raportow sob


This.

Mendol napisał(a):
w sc2 po prostu jeszcze bardziej polozony jest nacisk na micro/macro.


Bardziej położony nacisk w jakim sensie? 3 "filary" SC to zawsze było macro, micro i scouting. Z tym że teraz jest to wszystko ułatwione poprzez takie ciekawostki jak Auto-Mine, MBS, Smart Casting i inne pierdółki. W jedynce tego nie było i musiałeś się na prawdę mocno naklikać/nawciskać, stąd ta pogoń za APM.

tomugeen napisał(a):
Nie gracze tylko tardy ktore nie poradzily sobie z przeczytaniem skilli przed gra / w trakcie.


Ano.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
o 2 bazie tez trzeba zapomniec w multi.

jezu, czy tu nikt nie gral w sc1? obejrzyj pare battle raportow sob


Mówie Ci, że każda gra to max 20 minut. Nie ma czasu na drugą bazę, a jak już ją założysz, to ledwo 10 roboli zrobisz i już po grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:17 
Cytuj  
W 20 min spokojnie zrobisz epxa, a jesli grasz def i mimo wszystko nie dasz rady obronic sie tak dlugo, to znaczy ze cos robisz zle. Obejrzyj replaye jakies.
Edit: poszukaj sobie koreanczyka Critic. Ownuje tossami.

Tak, tu wiekszosc ma wiedze czysto teoretyczna, ale chyba warto z niej skorzystac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, 23:23 przez tomugeen, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:18 
Cytuj  
moze w platynie trwaja dluzej? ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:55 
Cytuj  
Panowie, popatrzalem na pare demek dzisiaj i juz mam 3 razy win dzisiaj bez porazki, cos wspanialego. A najlepiej wtopil zerg :). Zrobil te gowna plujace a ja obserwerka mialem :P zero szans. Duuuuuuzo daja te filmiki na yt. aktualnie 21 win 20 loos. Od wczoraj przegralem tylko 2 razy, a 11 razy win. No no, sobek sie robi pr() ;P

W ogole jak immortale rzadza... omg. na gameplayu widzialem, jak gosc mial je z tylu a zprzodu tego robocika co sciane robi zeby nie mogly przejsc jednostki. Peka wszystko zajebiscie tym, i sa cholernie ciezkie do ubicia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 00:13 
Cytuj  
Sob, nie musisz ogladac gier na YT - zajrzyj tutaj: http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=112991 Duzo replayow calkiem dobrych graczy - mozesz je sobie spokojnie obejrzec ingame :)
No i fajnie, ze juz w becie SC2 daje ci tyle radochy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 00:27 
Cytuj  
No jest moc panowie, ja w sc1 gralem w lanie w pracy "kochanie, zostane dluzej dzisiaj" i do 22 siedzielismy.

Takze, sc2 mi daje radochy ze ja pierdziele. Blizzard to jednak jest koks, juz czuje ten battle net w d3....

P.S
Moge nagrac frapsem replaya jakiegos swojego ;P z dzisiaj np jak zerga ksiazkowo pojechalem ;P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 00:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Moge nagrac frapsem replaya jakiegos swojego ;P z dzisiaj np jak zerga ksiazkowo pojechalem ;P.


Replaye ci się powinny same zapisywać z tego co się orientuję w Moje dokumenty\StarCraft II Beta\Replays\Multiplayer.

Pojedyńczy replay zależnie od długości zajmuje od parudziesięciu do paruset kilobajtów więc nie problem wrzucić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.