mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:00 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Tak.

musze go knightem ubic by moc swobodnie latac w full zbroi z demon's hammerem (a to moja jedyna postac bez master keya-wzialem black firebombs jako gift by ten mlot zdobyc) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:19 
Cytuj  
no ja ringa mam ale potrzebuje jakis armor na capre, niestety te szmatki co mam sie nie nadaja za bardzo ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja ringa mam ale potrzebuje jakis armor na capre, niestety te szmatki co mam sie nie nadaja za bardzo ;/

hmm mendol cos nie tak robisz - ja capre zlalem bez przyjmowania hita od niego - tylko pies mnie raz dziabnal.
latwo dostepny jest elite knight set (czy jakos tak) - w lesie skrecamy w prawo przy tej zamknietej bramie z kluczem za 20k, wpierw jest wneka, a potem mamy "duza otwarta przestrzen" - po prawej stronie majaczy nam w oddali lezacy item, biegniemy, zbieramy loot i giniemy (podnosza sie z ziemi 3 giganty rzucajace blokade sprintu+turlania sie+pare "entow") ;)
ja atm chodze w tym calym elite knight secie +3 i jedyne,co mnie "niezle bilo"od tamtej pory, to dark knight'ci :)

btw gdzie moge w miare szybko (bez ubijania dziesiatkow bossow itp), zdobyc, a najlepiej KUPIC titanite do upgrade broni na +6+7...+10?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:53 
Cytuj  
no wlasnie nie moge skumac za bardzo gdzie popelniam blad, jak wchodze do niego to od razu charguje na mnie z psem.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 10:17 
Cytuj  
Unik i lecisz w lewo na schody. Obracasz sie i lejesz psy bo dobiegna zanim capra sie zbierze. Nastepnie stajesz na luku bramy obok szczytu schodow i czekasz. Jak capra dolezie mniej wiecej do polowy schodow to spadasz na dol. Capra spada za toba ale ma dluzsze recovery wiec wciskasz mu cios z R2 i lecisz znow na schody. Rince and repeat :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 10:50 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Unik i lecisz w lewo na schody. Obracasz sie i lejesz psy bo dobiegna zanim capra sie zbierze. Nastepnie stajesz na luku bramy obok szczytu schodow i czekasz. Jak capra dolezie mniej wiecej do polowy schodow to spadasz na dol. Capra spada za toba ale ma dluzsze recovery wiec wciskasz mu cios z R2 i lecisz znow na schody. Rince and repeat :) ...

T.

mozna tez jeszcze prosciej - wbiegasz po schodach i cisniesz po polce w naroznik, capra spada ze schodow a ty mu na leb z r1 - walka wyglada wtedy jak z taurusem z metoda skakania z wiezy ;) w ten sposob go thiefem zabilem,bo z noza zwykle hity za dlugo go klepac musialy.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:45 
Cytuj  
jak stoje w rogu to mnie siega atakiem, ktory przebija blok ;p

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 13:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak stoje w rogu to mnie siega atakiem, ktory przebija blok ;p


Jak widzisz, ze sie zbiera do skoku to spadasz na dol. Co do sposobu Rufena to mnie zawsze z rogu sciagal wlasnie atakiem z wyskoku :( ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 13:18 
Cytuj  
Capra ma przewidywalną sekwencje atakow (i prze do przodu jak czolg) wiec da sie zejsc z lini ataku i ladowac. Po kazdym ataku ma chwile przerwy - wtedy z tyłu.
Sądzę że masz za mało vit albo endu i dlatego nie dajesz rady.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 15:23 
Cytuj  
neon ma racje, mam za malo endu (12).
tzn. pewnie dalbym go rade zabic, ale niestety jeden jego atak i jestem bez staminy praktycznie, przez blok tez sie przebija wiec kefa :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 15:27 
Cytuj  
Ktoś zassał wczoraj ten poradnik z torrenta i mogłby mi wystawić na jakiś serwer?
Bo u mnie w sieci lipa w tym temacie niestety.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 17:05 
Cytuj  
Wlasnie. Moglby ktos to wystawic dla D3jvida? Prosil mnie ale od wczoraj wiesniaczy mi sie net i nie moge tego upnac :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 17:09 
Cytuj  
pomysle cos do wieczora i postaram sie gdzies wrzucic.
jest jakis rapidshare bez limitu wielkosci pliku?


btw. z jakimi bronmi biegacie? ni chuja nie moge sie zdecydowac :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 17:13 
Cytuj  
Ok juz nieistotne. Wrocilem do chaty i widze, ze net dziala. D3jvid sprawdz PM ...

Co do broni to nadal z DSem. Zbieram na upgrade sejmitara do Quelaag's Furysword ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 18:13 
Cytuj  
Dzięki wielkie, już leci :)

Gdzie mogę ulepszać rzeczy powyżej +5?
Niby oddałem temu kowalowi pierwszemu 2 rzeczy, którymi się podniecał. Wyczytałem w necie, że warto mu to dać, bo pozwoli to na ulepszanie rzeczy w późniejszym etapie gry. Mam kilka części ekwipunku na +5, ale nic więcej u niego nie mogę zrobić :>

To samo tyczy się dusz z bossow. Gdzie i jak mogę spożytkować duszę np motyla?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 19:03 
Cytuj  
moge Wam na chomika mojego wrzucic guide ;P

powtorze pytanie:

btw gdzie moge w miare szybko (bez ubijania dziesiatkow bossow itp), zdobyc, a najlepiej KUPIC titanite do upgrade broni na +6+7...+10?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 19:26 
Cytuj  
http://darksoulswiki.wikispaces.com/Upgrades

strona 290 w guide.

moze cos znajdziesz :)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 00:05 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
moge Wam na chomika mojego wrzucic guide ;P

powtorze pytanie:

btw gdzie moge w miare szybko (bez ubijania dziesiatkow bossow itp), zdobyc, a najlepiej KUPIC titanite do upgrade broni na +6+7...+10?


Przed steel golem jest taki most ktory jest przerwany, przeskocz go a tam bedzie vendor ktory bedzie to sprzedawal, nie zapomnij przespacerowac sie po wiezy na dol to znajdziesz cos ciekawego ;) chyba ze masz thiefs key (or smthg).

Wlasnie znalazlem cycata boginie.

Ostatnio laze non-stoper w humanity form. W razie problemow zawsze mozna zsumonowac jakiegos gracza do pomocy z bossem. Minusem jest pvp... a tak w sumie to nie wiem czy to minus ;) czasem sie wygra czasem przegra.

ostatnio ktos tutaj marudzil w temacie zlego dzialania kamykow do pvp, zauwazylem, ze jak sie uzyje kamyka to wyswietli sie pare razy komunikat inviding i tyle... trzeba stac w miejscu do momentu poki sie nie wyswietli kolejny komunikat. Z 4 kamykow 3 mi wypalilo i mialem pvp. Jeden zjarazlem bo pobieglem gdzies dalej i wyswietlilo komunikat inviding canceled.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 10:07 
Cytuj  
Jak ktoś chce pobawić się w PvP to polecam las gdzie są niewidzialne mobki i hunter covenant w okolicach lvl 40, Anor Londo level 50 i tą lokację, która się odblokowuje po stężeniu lawy gdzie jest masa capra demonów w okolicach lvl 55. Jak tam invadowałem na tych levelach to miałem tak 90% szans na udaną inwazję.

W lesie zaraz po wbiegnięciu stawiałem kamień do inwazji, leciałem wytłuc covenant i zazwyczaj jak biłem się z kolesiem z siekierą i spider shieldem to mnie przenosiło do innego świata. Warto tylko uważać aby nie teleportowało nas zaraz po dostaniu klepy bo zaczniemy inwazję z dużo mniejszą ilością hp niż byśmy chcieli :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 10:16 
Cytuj  
ja mam 29 level ;p
na razie szykuje sie na giant rat'a.
jedyne co mnie wkurwia na maxa, to fakt, ze jak sie ma drake sword'a to niestety zadna inna bron nie wchodzi w rachube. no chyba, ze wyda sie tysiace souli na upgrade innych co niestety ni chuja sie nie kalkuluje.
troche zjebali ten balans.
ale polaczenie maga i melee jest nawet calkiem fajne. na kazdego przeciwnika cos jest.
obawiam sie tylko niestety, ze taka hybryda nie sprawdzi sie w pvp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.