mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 19:47 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2016, 21:57 
Cytuj  
wodny napisał(a):
zaboleq napisał(a):
A co w tym żałosnego? To chyba normalna strategia, podobnie jest przecież z premierami gier. Poza tym BB i OW to dwie zupełnie różne gry.

Jakieś przykłady? Tak 2-3 z głowy podaj.

Razoth napisał(a):
Jakoś mnie nie dziwi, że to akurat wodny lituje się nad firmą, która wyruchała graczy produkcją pt. Alien Colonial Marines.

A mnie nie dziwi, że jak zawsze wyskakujesz z gównianym komentarzem. Mam gdzieś tego całego Aliena. Dla mnie Gearbox to głównie genialna seria Borderlands. Poza Dukiem i Alienem większych wpadek nie mieli.


Pomijając fakt, że to dwie zupełnie różne gry i chociażby BB miał okazje każdy wypróbować + to beta testy kurwa a nie premiera... 24 maja wychodzi OW i TotalWar a 2 dni później ME:Catalyst. Mnie interesują wszystkie z tych gierek ale wybiorę zapewne jedną bo ni uja nie znajdę czasu na wszystkie trzy. Zobacz il gier w marcu dobrych wyszło a w maju wyjdzie jeszcze więcej. Tak samo będzie na jesieni.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2016, 12:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nyx napisał(a):
Gorzej, ze sa ludzie ktorzy caly czas maja oplaconego suba i robia to samo w kolko od roku...

Nawet nie grając?

ja preordernalem legiona wersje deluxe tylko dla mounta w hotsie a nie zamierzam juz w wowa nigdy wiecej nawet zainstalowac na dysku :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2016, 20:20 
Cytuj  
Dostał się ktoś teraz na weekend do testów?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2016, 20:30 
Cytuj  
Flagowac maja ok. polnocy.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2016, 20:38 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Czyli ruchanie graczy poprzez świadome fałszowanie gry w materiałach promocyjnych by sprzedać jak najwięcej kopi nazywasz wpadką, a dawanie dostępu do gry (jeszcze przed premierą!) na który jest ogromny hype i z którego gracze są w większości zadowoleni nazywasz żałosną zagrywką.

Jedyną firmą produkującą gry, która mnie wyruchała jest NetherRealm Studios. Więcej przypadków nie pamiętam. Nie obchodzą mnie jakieś alieny czy watch dogsy.


Ja tam nawet nie liczę, że przed open betą sobie pogram.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 08:24 
Cytuj  
Oflagowali kogoś z was ?

jakiś dziwny ten tydzień 3 bety fps weekendowe - bo jeszcze doom i battleborn(chciałem tej grze dac duga sanse bo po tej wczesnej becie byla u mnie ocena 4/10)


_________________
Turbot

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 09:05 
Cytuj  
Wlasnie skonczyli flagowac. Teraz sprawdzcie swoje konta bnet.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 12:25 
Cytuj  
ujnia...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 13:01 
Cytuj  
ja dostalem wreszcie, zobaczymy z czym to sie je i o co tyle krzyku jest

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 14:21 
Cytuj  
Konta NA flagowali ~10h, konta EU ~10 minut. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 14:30 
Cytuj  
Od godziny 1 w nocy do 9 rano(16.04) moge komus uzyczyc konta z dostepem do bety. Oferta skierowana do stalych bywalcow forum. Jako, ze nie cierpie systemu kto pierwszy ten lepszy to kto jest zainteresowany niech sle PM, o 18 sierotka Marysia wylosuje szczesliwca.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2016, 23:29 
Cytuj  
Ok ja się nagrałem aż 15 minut. Ta gra jest dla dzieci, kreskówka w monitorze, te teksty, no dajcie ludzie spokój. Gra kompletnie nie dla mnie i nawet tego nie tknę palcem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2016, 01:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Do mnie nie trafia ale pewno większość fanboii będzie zachwycona
Mnie ta gra w ogóle nie jara. Jak zobaczyłem to coś na blizzconie to przecieralem oczy ze zdumienia.
Fajny, ale ta gra do mnie nie przemawia totalnie, ziewam.
Ok ja się nagrałem aż 15 minut. Ta gra jest dla dzieci, kreskówka w monitorze, te teksty, no dajcie ludzie spokój. Gra kompletnie nie dla mnie i nawet tego nie tknę palcem.


niektorzy mogli juz powoli zaczac podejrzewac ze ta gra ci sie nie podoba ale moze napisz to jeszcze pare razy tak dla pewnosci aby wszyscy zrozumieli

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2016, 01:57 
Cytuj  
Moze wciaz gdzies tam w srodku ma nadzieje ze gra do niego przemowi?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2016, 02:22 
Cytuj  
Ano mam wrazenie ze bedzie probowal znalezc wiecej powodow dla ktorych to gra nie dla niego. moze nawet zalozy o tym bloga albo napisze ksiazke

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2016, 09:18 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Moze wciaz gdzies tam w srodku ma nadzieje ze gra do niego przemowi?


Dokładnie chciałem po prostu spróbować skoro miałem możliwość i napisałem swoje odczucia. Przestańcie się czepiać. Chyba jakaś maść jest w okolicach.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 05:12 
Cytuj  
U mnie dupa, u znajomych też. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 08:08 
Cytuj  
A jak chcialem konto uzyczyc na nocke w sobote to tylko Sobek sie zglosil.

To bylo w sumie moje 3 podejscie do OW, tym razem zmusilem sie i pogralem dluzej i jednak brakuje mi w tej strzelance normalnego strzelania. Zagralem po trochu kazda postacia i praktycznie tylko postaci z hitscanem(mccree, widowmaker) dawaly mi satysfakcje z gry. Jeszcze do tej listy moglbym dodac Mercy i Tracer bo faktycznie wymagaja awarnesu i w ich przypadku skill to jest dobry movement.
Reszta to niestety dla mnie tragedia - albo strzaly ala shotgun ze spreadem na 1/3 ekranu, albo guessing game czyli granatnik, rakietnica, strzalenia z luku itp.
Kwestionowal bym tez mocno zamysl tankow. Dla mnie 'tank' w tego typu grach to postac, ktora ma zwyczajnie wiecej hp, wiekszy hitbox i jest wolna, ale zachowuje przy tym normalne wartosci bojowe(Gruby z TF2, czy subklasa Assault z Dirty Bomb). W OW mamy tankow wyciagnietych rodem z moby - wiekszosc ma melee range weapon, i tarcze/szarze. Szczerze to mysle, ze moze 1 na 10 osob moze miec fun z grania tego typu postaciami w shooterze i jestem pewien w 100%, ze bedzie to mega problem podczas grania bo ostatecznie w wiekszosci przypadkow tankiem bedzie grala osoba, ktorej zalezy na wygranej(reszta bedzie miala wyjebane i wezmie to na co ma ochote) i bedzie sie przez to mega slabo bawila.

Do reszty nie moge sie przyczepic. Gra wyglada ladnie, mapy i postaci maja fajny design, progress konta dobrze rozwiazany, performance tez w miare spoko. Ze spraw technicznych to jedynie dziwnie dzialajacy imput myszki mi przeszkadza. Po zmiejszeniu ustawien grafiki na medium tak, aby wyciagac stale 120 fpsow tej akceleracji myszki nie bylo czuc, ale ciagle inaczej sie gralo niz w innych fpsach - jakis elementy 'plywania' i brak precyzji caly czas czulem.

___________________

Gdyby gra byla f2p to bym pewnie w nia pogral po premierze, natomiast 200 zlotych zdecydowanie na taki tytul nie wydam.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 08:24 
Cytuj  
Nockę spędziłem u znajomych. :P

Poczekam do otwartej bety, póki co nie zamawiam. W końcu to 200zł. Hype mi już prawie zszedł.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.