mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 19:25 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Aldatha napisał(a):
czyli kiepsko jednym zdaniem panowie :)

w sklepach jest tylko wersja Go albo 3000 , myslalem ze to taki mini-kombajn multimedialny ale wychodzi na to ze nic specjalnego

dzieki


PSP 2000 jest bardzo fajny, a ze da rade dostac tylko uzywki, to dostaniesz za grosze.

Gry? Na PSP jest w chuj gier, chyba ze ktos za gry uwaza tylko shootery.

Trzeba nastawic sie na zmiane mentalnosci, na przenosnych konsolach nie ma zbyt wiele epickich gier rodem ze stacjonarnych systemow, gdzie miedzy save pointami jest 3h gry. Jest duzo gier malych, lekkich i przyjemnych, na PSP jest duzo gier rytmicznych,

Inna alternatywa jest DSi/DSiXL z flashcartem zapakowanym klasykami nintendo i innymi. 2GB karta starczy ci na kilka tygodni grania.


wlasnie o taka recenzje posiadacza psp mi chodzilo , dzieki :)

poczytalem w pracy troche o tym urzadzeniu , poogladalem filmiki i w sumie to dosyc ciekawy tech , przyda mi sie taki kompaktowy odtwarzacz filmow do SD TV ktory ma wejscie S-Video , kolesie na necie mowia ze jakosciowo to dvd wiec juz calkiem si . DS nie biore pod uwage wogole bo juz dawno przestalem byc dzieckiem , za to psp jako zabawka do pogrania w wolnej chwili , movie player i skype / lekki net browsing chyba da rade

w sobote skocze do sklepu , jak bedzie mial uzywke psp 2000 to pewnie wezme , tak to bym poczekal na jakies zajebiste christmas bundle ale skoro mowicie ze psp 2k> all no to raczej szkoda sensu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 20:26 
Cytuj  
A czy kupione w US bedzie dzialac na EU konsoli? Nie ma zadnych smieznych blokad regionalnych czy cos?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 20:27 
Cytuj  
Musiałbyś mieć zdrapkę US albo kartę US - od jakiegoś czasu przy próbie dodania karty w amerykańskim PSNie na sztywno jako kraj karty wbite jest USA.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 20:29 
Cytuj  
mozna sprobowac wirtualna karta - ja uzywam z neteller czasem, ale nie wiem gdzie oni maja te sciemniane mastercardy przypisane.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 03:51 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Asmax napisał(a):
Nie wiem czy było - w Playu zamiast telefonu mozna sobie wziac z abonamentem PS3 albo PSP w atrakcyjnej cenie.



Ktoś testował jak to wygląda naprawdę? (najniższy abo na 12 miechów i dają ps3 czy jakieś inne warunki stawiają ?

Konkretnie: 349zł brutto + abo 24 miesiące za 59zł.
Na pewno wychodzi taniej niż na raty w marketach, a do tego ma się minuty do wydzwonienia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 09:57 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):

wlasnie o taka recenzje posiadacza psp mi chodzilo , dzieki :)

poczytalem w pracy troche o tym urzadzeniu , poogladalem filmiki i w sumie to dosyc ciekawy tech , przyda mi sie taki kompaktowy odtwarzacz filmow do SD TV ktory ma wejscie S-Video , kolesie na necie mowia ze jakosciowo to dvd wiec juz calkiem si . DS nie biore pod uwage wogole bo juz dawno przestalem byc dzieckiem , za to psp jako zabawka do pogrania w wolnej chwili , movie player i skype / lekki net browsing chyba da rade

w sobote skocze do sklepu , jak bedzie mial uzywke psp 2000 to pewnie wezme , tak to bym poczekal na jakies zajebiste christmas bundle ale skoro mowicie ze psp 2k> all no to raczej szkoda sensu :wink:


Pamietaj ze PSP 2000 nie ma mikrofonu, wiec na skajpie to tylko chat. Dwa, PSP2k jest o tyle lepsze od reszty ze zlamanie firmware'u jest proste, gdzie przy nowszych 2000 i 3000 jest juz lekko bardziej wymagajace, a PSPGO jest w ogole zamkniete.

Jak chcesz kupowac gry na PSN/UMD to mozesz rzeczywiscie poczekac na bundle'a.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 21:03 
Cytuj  
PspGo bralem pod uwage ale skoro nie mozna uruchamiac homebrew ani lamac firmware to zrezygnowalem . Psp 2k bylby najlepszym wyborem , i bede sie staral celowac w ta zabawke , brak mikrofonu troche boli ale przezyje , porozgladam sie w weekend u znajomych sprzedawcow uzywanych konsol / gier , powinni cos miec na stanie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 08:09 
Cytuj  
Ktoś się przymierza do kupna nowego nfs'a?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 10:13 
Cytuj  
Tydzień temu preoderderowałem na PS3.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 14:42 
Cytuj  
dzieki Nestor za polecenie psp , zabaweczka jest juz u mnie i jestem zadowolony i zaskoczony mozliwosciami tej maszynki , potwierdzam ze trzeba miec okreslony mindset do handheldow , obecnie grane : Crysis Core:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 14:51 
Cytuj  
Jeśli lubisz FFy, spróbuj Dissidii, daje radę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 15:04 
Cytuj  
jak wymecze CC to sproboje :) , line-up na nastepny rok wyglada calkiem obiecujaco , zwlaszcza FF XIII Agito


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 15:37 
Cytuj  
Gratz zakupu :) Kupiles uzywke czy nowke i jaki model w koncu? Z gier na PSP polecam Joan D'Arc i Final Fantasy Tactics War of the Lions - starczy ci na kilka tygodni intensywnego grania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 19:07 
Cytuj  
Ty :) ,kupilem 2 tyg wersje piano black 3004 wiec wlasciwie prawie nowa konsola, cena byla nawet si i zalezalo mi na mikrofonie, doszly jeszcze do zakupu kabelek component , FF CC i memory stick pro duo 4 gb , na poczatek powinno starczyc , pozniej pomysle o 8 gb :)

czytalem o tych custom firmware i tym podobnych i doszlem do wniosku ze nie chce mi sie juz bawic w to cale "oszczedzanie lasera" :wink: , masa gier jest za psie pieniadze , seria platynek i tym podobne , sprawdza sie moje powiedzenie ze warto kupowac konsole kiedy sie juz troche zestarzeja bo maja dopiero wtedy gry :)

wiec moje psp zostanie "dziewicze"

o Joan D'Arc slyszalem same mile rzeczy , podobnie o GoW czy MGS
intesywne granie raczej nie bedzie mozliwe przed dlugim weekendem ale wtedy zrobie sobie pare sesyjek :)

proponuje zebrac psp owners z mmorpg.pl i ponerdzic po ad hoc w jakis szpil :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2010, 19:24 
Cytuj  
W razie czego mając podłączone kablem PS3 można bawić się w ad hoc przez internet, korzystając z "ad hoc party" do ściągnięcia za darmo z PSNu.

Edit:
Recka Hoard.
Nie wiem tylko, czemu autor dał "easy to figure out, hard to master" jako wadę.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 23:58 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
dzieki Nestor za polecenie psp , zabaweczka jest juz u mnie i jestem zadowolony i zaskoczony mozliwosciami tej maszynki , potwierdzam ze trzeba miec okreslony mindset do handheldow , obecnie grane : Crysis Core:)


Crysis core to must have. Naprawde zajebista gierka, i grube godziny na tym zjadlem.

Co do dissidii, mindless slashan, znudzilo mi sie po 2h. ;-)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 00:01 
Cytuj  
Potem jest lepiej, kiedy ma się dużo więcej skilli i innego kombinowania. Plus tryb story wbrew pozorom nie jest taki zły.

Alda, jak w Crisis Core znudzą Ci się walki (miałem tak przy robieniu misji pod koniec gry) to biegaj przy ścianach, starcia się nie triggerują.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2010, 01:11 
Cytuj  
Są już pierwsze oceny NFSa - Eurogamer wystawił 9/10.
Edit:
Na IGNie również 9/10.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2010, 09:09 
Cytuj  
no troche dziwne dla mnie.
przejechalem sie raz obiema trasami (dzieki Keii) - co prawda mlody mi pomagal - ale jakiegos szalu nie bylo.
no nic moze trzeba sprawdzic full'a.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2010, 11:35 
Cytuj  
Ja tam demem jestem zachwycony, szczegolnie trybem poscigu. Na multi musi byc niezly fun:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.