mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Most Anticipated MMORPG
Age of Conan 8%  8%  [ 9 ]
Auto Assault 2%  2%  [ 2 ]
Dark and Light 21%  21%  [ 22 ]
Dungeons & Dragons Online 26%  26%  [ 28 ]
Gods and Heroes 1%  1%  [ 1 ]
Hero's Journey 1%  1%  [ 1 ]
Irth Online 1%  1%  [ 1 ]
Lord of the Rings Online 10%  10%  [ 11 ]
Pirates of the Burning Sea 7%  7%  [ 7 ]
Tabula Rasa 6%  6%  [ 6 ]
Vanguard 3%  3%  [ 3 ]
Warhammer Online 15%  15%  [ 16 ]
Liczba głosów : 107
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
Hmmm.....
W zasadzie to na nic mocno nie czekam obecnie - to czego chciałem kilku pacanów postanowiło wyrzucić do kosza (mianowicie UO:X i Imperator'a).
Swojego czasu ekscytowałem się WH ale screeny które zaprezentowa Climax były conajmniej poskudne (wiem, że grafika to nie wszystko ale jakoś nie widzę siebie grającego w coś co mnie wprost odrzuca...). Miejmy nadzieję, że chłopaki z Mythic zabiora się za WH jak należy (nie podejżewam, żeby wypuścili grę o grafice poniżej ich kilkuletniego DAoC'a).

Za to ciekawią mnie mocno 3 tytuły Sun, Huxley (ten sam developer co w przypadku MU ^^ - już słyszę te głosy zawodzenia ;)) oraz Excel (czy jak to się tam pisze) - mmorpg z mechami może być fajne, boję się tylko, że gra podzieli los RF Online i nigdy nie ukaże się w cywilizowanej wersji językowej :/ (NCSoft do tej pory pary z gęby nie puściło o wydaniu gry poza koreą)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 19:09 
Cytuj  
to ja sobie zaglosuje na Tabula Rasa... cyperpunkowy klimacik z fajnymi giwerami to jest to :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.