mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:31 
Cytuj  
eagleeyes wrocily? Myslalem, ze po przerwie uda ci sie cos w temacie topica splodzic, ale widze, ze bez niespodzianki w tym zakresie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
eagleeyes wrocily? Myslalem, ze po przerwie uda ci sie cos w temacie topica splodzic, ale widze, ze bez niespodzianki w tym zakresie


Pobieram nauki od Ciebie :har:


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 4
Dołączył(a): 22.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:35 
Cytuj  
no to teraz będe się bał kupić tą gre ponieważ boję się że nie będzie żadnych serwów albo graczy ńa serwach :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:42 
Cytuj  
Captain Jack Sparrow napisał(a):
no to teraz będe się bał kupić tą gre ponieważ boję się że nie będzie żadnych serwów albo graczy ńa serwach :roll:

Bój się :roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 16:01 
Cytuj  
Pobieram nauki od Ciebie

To widac slabo ci to idzie i jeszcze daleka droga przed toba. Riposta na poziomie podstawowki, ale ty jak widac tylko na tym poziomie operujesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:27 
Cytuj  
Cytuj:
To widac slabo ci to idzie i jeszcze daleka droga przed toba. Riposta na poziomie podstawowki, ale ty jak widac tylko na tym poziomie operujesz.


Sądziłem, że jesteś inteligentniejszy:/ i zrozumiesz ironie : "Pobieram nauki od Ciebie ", gdyż stwierdziłeś , że nie pisze na temat, sam pisząc nie na temat. Skomplikowane? Baran numer 4 :( . Tak więc, mój poziom podstawówki wyrazie przewyższał twoją "szkołę specjalną" .


Pozdrawiam


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 4
Dołączył(a): 22.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:45 
Cytuj  
A WY NAPRZYKŁAD BYŚCIE GRALI W TĄ GRĘ i założyli serwer

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:51 
Cytuj  
Lol.
Rejs normalnie.

juz.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:52 
Cytuj  
Ja naprawde wiem dobrze do czego ty zmierzasz, nie musisz mi niczego tlumaczyc. Nie kazdy potrzebuje szczegolowych instrukcji, by zrozumiec ironie na poziomie szkoly podstawowej - nie oceniaj wszystkich dookola wg swojej miary. Przechodzac dalej, zwaz na to, ze 90% moich postow sa to posty na temat, posty informatywne, a te pozostale 10% to takie wlasnie przepychanki z sezonowymi trollami twojego pokroju. U ciebie jest niestety na odwrot :<


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 18:53 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:53 
Cytuj  
Statkiem Miłości :P dobra czy trzeba zamieniać w flame każdy ciekawy topic na tym forum :P dajta sobie po ig(n)orze i nie czytajcie co drugi pisze :P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:31 
Cytuj  
Cytuj:
Przechodzac dalej, zwaz na to, ze 90% moich postow sa to posty na temat, posty informatywne, a te pozostale 10% to takie wlasnie przepychanki z sezonowymi trollami twojego pokroju. U ciebie jest niestety na odwrot


Po pierwsze, wątpie czy zrozumiałeś ale niech Ci będzie.

Po drugie : 10% x 4359 = 435 postow nie na temat
zakladajac, ze twoje dane sa prawdziwe w co watpie

wszystki moje posty = 40 ( w tym pare nie na temat, ze wzgledu Self- Defence System ON)

rownanie mowi samo za siebie:/. A okreslenie trola ( tak mowilismy na siebie bodajze w 3 klasie podstawowki) wydaje mi sie juz lekko nie modne:/, takie not-cool. Zmeń więc juz te swoje przestarzałe grypsy w bardziej przyzwoity język. Be cool! - ( lol)

BTW- ten capitan srarow czy jak mu tam- to jakas podpucha?


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:39 
Cytuj  
Dobra wtrące się do rozmowy...

1. 435 postów nie na temat od czasu zalożenia forum (co jeśli mnie pamieć nie myli było w 2001 roku, albo nawet wcześniej) to wcale nie dużo

2. eagleeyes tymi 40 postami sprawiłeś że masz u mnie ignora (dalem ci go juz jakis czas temu) co jest bardzo ciezko osiagnac, nawet mark mi tak na nerwy nie dzialal.

3. Torl is ROX ;]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 19:42 przez SniperX, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:40 
Cytuj  
Powiem ci ze jestes malo ciekawy, nawet we flamach, ktore szybko obracasz w "a nie bo ty" --> ignored - powinienem byl to wczesniej zrobic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:46 
Cytuj  
Cytuj:
Powiem ci ze jestes malo ciekawy, nawet we flamach, ktore szybko obracasz w "a nie bo ty" --> ignored - powinienem byl to wczesniej zrobic.


Nope, brak ci argumentów i probujesz wyjść tylnymi drzwiami :/ Za ignorka dziękuje serdecznie:D, chcialbym jeszcze zdobyc go od tej waszej calej grupko-lizow-self-nawzajem, ktora imo jest rakiem tego forum i niszczy je dosc skutecznie, robiac bariery dla ludzi mniej wygadanych, ktorzy to boja sie o czymkolwiek napisac:/ . Ignore -Takze smiało.

Sniper - ee cos sciemniasz, jakim cudem mnie slyszysz?


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 20:23 
Cytuj  
O
i tu chlopak ma racje :-)
malo wiedza a wymadrzaja sie dookola i jezdza po innych :-)
a jak ktos po nich to juz jest niepowazny i na poziomie podstawowki :-)
prawda w oczy kole panowie?
anyway jak juz wam sie znudzilo to moze kurwa skonczcie te przepychanki slowne i trzymajcie sie tematu.
gdyby ktos dostal sie do bety to prosze bardzo o informacje gdyz sam jestem b. ciekaw jak bedzie to pirates wygladalo :-)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 00:17 
Cytuj  
Twoje posty z kurwa zamiast przecinka maja mniej wiecej ta sama wartosc merytoryczna (hint: brodzenie w mule) co posty eagleeye'a, a wiec obaj jestescie siebie warci. Jakos nigdy nie wykazales sie jakakolwiek wiedza na tym forum poza ta, jak sprawnie operowac wulgaryzmami w swoich postach, bo jestes prosty jak budowa cepa.

i fyi na koniec, juz wyjasnilem dlaczego dalem ignore, przeczytaj post jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 00:51 
Cytuj  
OK, co do pierwszej częsci twojego postu - tradycyjnie- no comment

Druga czesc oznacza, ze nadal klamiesz ( nie dales mnie na ignora). Tak samo klamiesz pewnie wszystkich innych. Ale nie wazne. Swiat mi sie nie zawali od twego niby-ignora.


Cytuj:
fyi na koniec, juz wyjasnilem dlaczego dalem ignore,

Nadal kłamiesz :/

Cytuj:
przeczytaj post jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem


System decrease to ver 0.1

Czytam :

Cytuj:
Powiem ci ze jestes malo ciekawy



Riposta z podstawówki. Też moge stwierdzic, " Kon jestes zerem" , Kon brzydko pachniesz, Kon masz wystające zęby itp.



, nawet we flamach, ktore szybko obracasz w "a nie bo ty" --> ignored - powinienem byl to wczesniej zrobic.

Flamy tworzysz ty :

Cytuj:
eagleeyes wrocily? Myslalem, ze po przerwie uda ci sie cos w temacie topica splodzic, ale widze, ze bez niespodzianki w tym zakresie.


A to jest najlepsze :

[/quote]szybko obracasz w "a nie bo ty"
Cytuj:

1.
Cytuj:
ty jak widac tylko na tym poziomie operujesz.

2.
Cytuj:
to takie wlasnie przepychanki z sezonowymi trollami twojego pokroju.


Sam to zaczynasz, sam to prowokujesz, sam tego uzywasz:/ Ale zapomniałem ty jestes z tych " równiejszych", wszyscy inni to debile, nikt inny nie ma racji, chwalisz sie ze ktos cie nazwał frustratem :/ szkoda słów . Sorry meeeeeeeen

Cytuj:
przeczytaj post jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.


Co w drugim poscie zarzucasz komuś brak zrozumienia twojego tekstu. Powiem Ci tyle- to moze jest to twoja wina? Zawsze myslalem, ze prawidlowa informacja to taka by inni ją zrozumieli. Tak mnie uczyli. Mozesz pokazywac na migi, ale zeby Cie zakumali.Moze jak piszesz swoje teksty to robisz jakies niekontrolowane ruchy na migi? Wtedy moze masz racje- reszta powinna je logicznie zauważyć. Daj nam szanse -
załacz kamere to moze wtedy cie zrozumiemy :/


Co do tematu :
Do bety zapisałem sie ponad 3 miechy temu:/ niestety brak odpowiedzi narazie. Gierka zapowiada sie ciekawie i napewno skosztuje:). Z tego co wiem statek bedzie kierowany przez jednego gracza. Kazdy będzie mial takie wlasne doki w ktorych będzie mogl dokować wlasne statki (kilka). Ogólnie zapowiada sie ciekawie .


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 02:12 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 00:59 
Cytuj  
No ludzie, o grze juz wczesniej troche slyszalem, wchodze na forum do dzialu beta testy, patrze - 4 strony, to pewnie sporo konkretnego info...
A tu niespodzianaka w srodku dwoch sie flamuje, ze az kurwy leca, a na oslode post (cytuje) "A WY NAPRZYKŁAD BYŚCIE GRALI W TĄ GRĘ i założyli serwer"
Dajcie spokoj, ja tu przyszedlem o beta testach czytac :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 02:23 
Cytuj  
Skoncza sie ferie, to bedzie lepiej :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:30 
Cytuj  
Moze jakis mod wyczysci ten temat?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.